Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

26.09.2013

Nowa sesja Martiny

Ostatnio pojawiło się wiele pytań odnośnie nowego stylu Martiny. Niektóre z was uważały, ze to jej nowy styl i jest dość kontrowersyjny. Bardzo długo powstrzymywałam się, że napisać ten post, al stwierdziłam, ze jeszcze poczekam, ponieważ to co do tej pory znalazłam to właściwie nic. W końcu jednak zakasałam rękawy i wzięłam się do roboty. 

Jak już powszechnie wiadomo Tini wytatuowała sobie na prawym nadgarstku napis "All you need is love"-"Wszystko co potrzebujesz to miłość" *post*. Kolejne kontrowersje wywołał jej nowy styl ubierania się + kolczyk na chrząstce, który zrobiła sobie podczas wyjazdu do Paragwaju *post*.

I tym oto sposobem dochodzimy do nowych zdjęć, które pojawił się na Twitterze i Facebooku. Niektóre z was upodobniały ją do Valeri Baroni-odtwórczyni roli Lary. Całość pochodzi z nowej sesji pod czujnym okiem pani fotograf-Dolores Gortari, stylistki-Sofia Caputo, makijażystki i stylistki-Vanessy Aragon i makijażysty (który zajął się jej włosami)- Javier Alfonzo.
Kolejne zdziwienie wśród fanów Martiny wywołały fioletowo-niebieskie końcówki nastolatki. Nie wiadomo jednak, czy zostały przefarbowane, czy kosmyki są jedynie doczepiane. Sądzimy jednak, że są doczepiane, ponieważ na początku En Vivo nie miała takich długich, a w tak krótkim czasie by jej nie odrosły do takiej długości.

Jednakowoż na okładce magazynu TVO pojawiło się już zdjęcie z tej sesji.  Wiadomo iż w magazynie ukazał się artykuł mówiący o 2 sezonie (jest jednak nie dostępny), poza tym uważam, że było wiele postów na temat 2 sezonu iż nie trzeba będzie dokładnie tłumaczyć treści (o ile się pojawi). 

A wracając do tatuażu. Sadzę, ze lepiej będzie poczekać  aż Tini poda dokładną datę Twitcamu, w tedy napiszemy post "Dajmy czadu na twitcamie 5", w którym zamieścimy takowe pytanie+ jedno dotyczące aska.

Pod spodem zamieszczam zdjęcia z sesji:


  


7 komentarzy:

 1. Na jednym z blogów widziałam filmik z jej przyjazdu do Paragwaju i już miała wtedy ten kolczyk więc nie mogła go zrobić tam, w tym samym filmiku mówiła o tatuażu. I te fioletowe włosy są raczej doczepiane

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zrobiła go jednocześnie. A co do włosów są raczej doczepiane.

   Usuń
 2. a kiedy dokładnie odbyła się ta sesja? I co miała hm.. prezentować? tz. czy jakąś nową linię ubrań, kosmetyki, styl itd.

  OdpowiedzUsuń
 3. A mi się ona taka bardzo podoba :) Właśnie dlatego że nie zgrywa grzecznej dziewczynki tylko jest kontrowersyjna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozumiem, że zdjęć także nie mogę sobie zapisać, tak?! Rozumiem, że teksty, no ale zdjęcia?
  Bez przesady... :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcia są ogólnodostępne na instagramie, twitterze, facebooku i na innych blogach. Wszystko co znajduje się w poście jest objęte ochroną przed kopiowaniem, nie da się wyłączyć niektórych rzeczy ;)

   Usuń
 5. A O Co Wam Chodzi? Mi Się Da Zapisać Zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń