Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

26.10.2013

Opisy odcinków: 3-7 (sezon 2)

Odcinek 3 - 23 października 
Diego dedykuje Violetcie piosenkę. León robi się zazdrosny i opuszcza klub karaoke. Marco jest oczarowany urodą Franceski, ale boi się, że ona nie zwróci na niego uwagi. W Studio roznosi się o plotka o duchu. León przyznaje Francesce, że zależy mu na Violetcie. Diego nachodzi Violettę w jej domu. Zazdrosny o córkę Germán wynajmuje człowieka, który ma ją śledzić. Ludmila wyzywa Violettę na taneczny pojedynek.

Odcinek 4 - 24 października 
Violetta rezygnuje z udziału w show. Francesca zrywa przyjaźń z Marco i nie daje mu się wytłumaczyć. Broadway wyjaśnia Camili powód, dla którego Marco nie zjawił się na umówionym spotkaniu z Franceską. Violetta pragnie polepszyć swoje relacje z ojcem. Jade szuka zemsty. Chce się odegrać na Germanie za to, że ją zostawił. Violetta rezygnuje z udziału w show. Francesca zrywa przyjaźń z Marco i nie daje mu się wytłumaczyć. Broadway wyjaśnia Camili powód, dla którego Marco nie zjawił się na umówionym spotkaniu z Franceską. Violetta pragnie polepszyć swoje relacje z ojcem. Jade szuka zemsty. Chce się odegrać na Germanie za to, że ją zostawił. Diego jest szczęśliwy, że ojciec wspiera go w jego pierwszych krokach do kariery. Violetta i León odbywają szczerą rozmowę na osobności.
 Odcinek 5 - 25 października 
Diego zdobywa numer telefonu do Violetty. Dzwoni do niej, żeby flirtować. Germán myśli, że Angie jest zazdrosna o Pabla. Jackie stara się zaprosić Pabla na kolację. Germán i Ogla podglądają rozmowę Leona z Violettą. Violetta odkrywa, że ojciec ją szpieguje i wpada w złość. Beto wyznaje Pablo, że się zakochał. Jade chce wynająć aktorkę, która rozkocha w sobie Germana, aby ten zapomniał na zawsze o Angie, a potem porzuci go jak psa. Angie nie chce dłużej mieszkać w jednym domu z Germanem.

Odcinek 6 - 28 października 
Lara wypytuje Leona o Violettę. Chce wiedzieć, czy jest jego dziewczyną. Gregorio błaga Antonio o kolejną szansę. Violetta jest zaskoczona decyzją Angie o odejściu z ich domu. Francesca w końcu pojmuje, że zachowała się niewłaściwie w stosunku do Marco i zamierza to naprawić. Marco prosi ją, żeby zostali parą. Violetta poznaje nową guwernantkę, Esmeraldę. Kobieta zdobywa sympatię Germana. Między Camilą i Franceską dochodzi do niesnasek. DJ i Camila wpadają w pułapkę Ludmily. Diego wręcza Violetcie list. León nie chce znowu cierpieć i proponuje Violetcie, żeby zostali tylko przyjaciółmi.

Odcinek 7 - 29 października 
Angie widzi jak Germán, Violetta i Esmeralda spędzają przyjemnie czas na śpiewaniu przy akompaniamencie fortepianu. Z zazdrości urządza Germanowi scenę. Violetta nie może znaleźć pamiętnika mamy. Broduey przyłapuje Camilę i DJa razem, zamkniętych w schowku. Diego wysługuje się Marco, aby dowiedzieć się, czy Violetta przeczytała jego list. Francesca żali się Pablowi, że straciła główną rolę na rzecz Ludmily. Germán prosi Angie, żeby wróciła i zajęła się Violettą. Esmeralda jest zła na Jade i jej brata, że niepotrzebnie wtrącają się do jej zadania. Jackie stara się nakłonić Pabla do wyznania swoich uczuć. Leona gryzie sumienie, że unika Violetty. Diego przyłącza się do Violetty, gdy ta śpiewa utwór “Hoy somos más” i razem wykonują refren.
źródło: violetta.novela.pl

15 komentarzy:

 1. Oj, ta Leonetta *.* ♡♥ <3 Trochę se za nią poczekamy.. :/ <33333333333

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niemoge się już doczekać 7 odcinka , ciekawe co by było jakby śpiewających ich razem Leon zobaczył ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ramallo błaga Antonio o kolejną szansę. a nie przypadkiem Gregorio? i ten pierwszy opis to 3 razy to samo sie powtarza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To kim dla ramallo jest Antonio czy tam gregorio ?

   Usuń
 5. Zapraszam na bloga. Codziennie newsy i dużo zdjęć :)
  http://bbfalexrosen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam do was pytanie z kim są aktorzy bo każdy ma inne zdanie o Cande jest chyba z milion zdań

  OdpowiedzUsuń
 7. łuchuchuchuhcu Jula znowu walnie coś od rzeczy xD
  http://www.google.pl/imgres?start=200&biw=1138&bih=509&tbm=isch&tbnid=6nJKPg96d8nZ_M:&imgrefurl=http://www.ascoltitv.it/29069/altrimenti-ci-arrabbiamo-prima-puntata-del-6-aprile-2013/altrimenti-ci-arrabbiamo-15-pablo-espinosa/&docid=P9DCXxfeObzS7M&imgurl=http://www.ascoltitv.it/wp-content/uploads/2013/04/altrimenti-ci-arrabbiamo-15-pablo-espinosa-600x337.jpg&w=600&h=337&ei=6b5rUu2GNafx4gT3ooC4Ag&zoom=1&ved=1t:3588,r:15,s:200,i:49&iact=rc&page=14&tbnh=168&tbnw=265&ndsp=16&tx=84&ty=61 POBLO ESPINOSA MA TATUAŻ O.o xD

  OdpowiedzUsuń
 8. Esmeralda przecież nie będzie guwernantka Violetty, ani Diego nie jest wspierany przez ojca w karierze. Jak bierzecie juz takie opisy z jakiejs strony to je choć weryfikujcie bo w niektórych są takie glupoty popisane ze masakra

  OdpowiedzUsuń
 9. Oglądałam wszystkie odcinki "Violetty" 2-go sezonu w wersji hiszpańskiej i tak w odcinku 75 Vilu dowie się jaki jest Diego, tzn. pozna jego sekret, spisek z Ludmi. Następnie pod koniec tego samego odcinka Len i Vilu zaśpiewają razem piosenkę "Podemos". W finałowym odcinku tj. 80 - po zaśpiewaniu przez wszystkich finałowej piosenki sezonu "Esto no puede terminar" Leon pocałuje Vilu, a ona puści oczko w strone kamery i tak zakończy się 2-gi sezon "Violetty". ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Len i Vilu - Leon i Vilu*

   Usuń
 10. UWAGA BĘDZIE LEONETTA w 13 odcinku <3333

  OdpowiedzUsuń
 11. violetta jest bardzo fajna ,a diego nie

  OdpowiedzUsuń
 12. Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://playerhd.pl/wdoi/2797/Violetta3_ZWIASTUN

  OdpowiedzUsuń