Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

12.10.2013

WIELKI FINAŁ VIOLETTY 2


  To już jest koniec, bo nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść...

Mogłoby się zdawać, że w finałowym odcinku nie było żadnych zwrotów akcji, spektakularnych wzlotów i upadków, jednak słowo emocje jest tu kluczem - padło wiele pięknych słów jak i deklaracji uczuć, przede wszystkim miłości w jej najpiękniejszym kwiecie, czyli miłości młodej, naiwnej, lecz nieraz trwałej jak całe życie, zaskakującej i dającej to odurzające poczucie szczęścia. Rewersem tej monety jest relacja, która poniekąd zdominowała odcinek; relacja między tatą a dzieckiem, równie ważna, jeśli nie istotniejsza do pierwszej opisanej, zwłaszcza dla nastolatka, który potrzebuje tego ciepła, poczucia ochrony i bycia kochanym o dalece więcej, niż ktoś dorosły. Zdziwiło mnie nieco zgłębienie przez stację DisneyChannel tematu tak głębokiego i poważnego jak porzucone od urodzenia dziecko. Kilkakrotnie w ciągu trwania odcinka nieomal się spłakałam. Chętnie spiszę wam całe sceny jak tylko będę mieć moment, podejrzewam również, że wkrótce podejmę się podsumowania sezonu i zestawienia go z pierwszym - dwa zupełnie odmienne światy, zupełnie różnie ustosunkowane zarówno dla stopnia inteligencji emocjonalnej widza, co i norm, przyjętych ogólnie przez Walta Disneya.

Tymczasem żegnamy się z Violettą, ze Studio, z nawróconymi, odmienionymi, przede wszystkim dojrzałymi już bohaterami, którzy, mogłoby się zdawać, wreszcie wkroczyli na ścieżkę dorosłości. Jeszcze długo nie zobaczymy wielu bohaterów, niektórych widzieliśmy już po raz ostatni. Nie będzie nowej wspaniałej muzyki, intryg, komplikacji - zaczną się one kształtować dopiero w dalekim kwietniu, gdy ekipa zdmuchnie kurz na planie i powróci przy pracy nad trzecim sezonem.

Tymczasem, najwyższa pora zaczerpnąć ostatnich chwil.
OPIS ODCINKA;Streszczenie wykonane przez Milens należy do bloga Violetta Polska. Kopiowanie surowo zabronione

Violetta opiera się, nie chce uczestniczyć w show, Federico i Ludmiła starają się jednak przekonać ją, odwołując się do własnych uczuć i właściwego powołania dziewczyny, na wsparcie jej przyjaciół.
Marco woła pomocy, przerażony przewidywaną reakcją Francesci na nie pojawienie się na umówionym spotkaniu. Beto wreszcie wypuszcza go, chłopak myśli tylko o tym, aby jeszcze zdążyć.
Pablo naciska w sprawie finałowego występu, którego nadal nie mają opracowanego. Chce otrzymać konkretne propozycje i pomysły, ludzie chcą już się poddać, stwierdzając że to będzie jedna wielka porażka, León jednak przejmuje dowodzenie i poddaje kąt, pod którym muszą myśleć - względem tego, co już mają, pyta ich o inspiracje (Natalia do Maxiego - miłość *.*).
Ramallo wreszcie przynaje, że naprawdę kocha Olgę i natychmiast stara się, żeby przeszli z tym do codzienności, Olga jest jednak zbyt rozemocjonowana, że wreszcie osiągnęła upragnionego kawalera. Kiedy German zabiera stamtąd przyjaciela, ten wciąż jest lekko roztrzęsiony.
Federico jest bardzo zadowolony z tego, jak Ludmiła postąpiła wobec Violetty, słucha i radzi jej w sprawie jej zmartwienia o stosunki z Diego.
Grupa uczniów wspólnie stara się wymyślić tekst piosenki na finałowe show, ostatecznie stwierdziwszy, że nie mogą, nie dadzą rady.
Marco szuka Francesci, wypytując o nią, wreszcie udaje mu się dodzwonić do niej. Dziewczyna jest wściekła, nie wierzy w wyjaśnienia Marco, przedstawiając zaborcze i nielogiczne argumenty, (powiedziałam - trochę jak małolata xd). On z kolei wchodzi w przekonanie, że to z Francescą jest zawsze jakiś problem. Kończą rozmowę poirytowani i zmęczeni.
Grupie wreszcie udaje się skomponować docelową piosenkę. Stwierdzają, że trzeba to i woo dopracować, ale są gotowi przed wstępną prezentacją (Naty się chwali swoim zdolnym chłopakiem awww *.*). Pojawiają się jednak wątpliwości, czy są w stanie przygotować się właściwie do występu. Gregorio staje w obronie uczniów, przyjmując postawę mentora wobec nich.(mnie osobiście rozczuliła mina Gregoria, jak syn powiedział po nim; en el Studio <3)
German i Marcela mówią o, w wielkim skrócie, pułapce na Jade.
Violetta mówi ojcu szczerze o tym, za jak wyjątkową uważała relację, która dawniej była między nimi, ale teraz jej wcale nie dostrzega. On próbuje ją przekonać, że to nieprawda, jednak Violetta nie wierzy, mówiąc o tym, że nie przejawia się to już w życiu, chce to naprawić ale nie wie jak, i German też nie wie.
Do Violetty dzwoni León, rozmawiają o bieżących sprawach (Nie przeszkodziłem? Grałam. Skończyliśmy tekst. Gratulacje. Etc). León chce, aby jeśli Violetta ma jakieś zmartwienie, powiedziała mu to.
Jade nadal stara się unicestwić Germana, który chce jakoś przysłużyć się córce, ta jednak na pytanie z rzędu "podwieźć cię?" odpowiada przeczeniem. Mówi jej, jak wspaniały będzie występ, następnie ponownie stara się ją przekonać, że będzie z nią (patrz -> wcześniejsza rozmowa).
Marco skarży się przyjacielowi, że zawsze coś się dzieje i Francesca nie chce wysłuchać jego wyjaśnień. Camila z kolei doradza rozbuchanej przyjaciółce rozsądek, Broduei zachęca Marco do rozmowy, Cami robi podobnie. Broduei krzyczy za nim (per; gdzie ty idziesz, Francesca jest tutaj).
Cami z chłopakiem zastanawiają się, co się dzieje z jego przyjacielem i jej przyjaciółką. Torres opowiada mu, że Francesca dostała list miłosny od Marco i ten się nie zjawił, D. broni kolegi i oboje stwierdzają, że muszą pogodzić Fran i Marco. Potem sami wpadają w małą sprzeczkę na temat tego, kto tu kogo nie słucha.
Olga nadal błaga Ramallo o rozmowę. Ten miga się, powołując na cierpienie pana Germana i jego potrzebę pomocy, ten jednak jest wyraźnie poirytowany zachowaniem domowników i chce coś zrobić w związku z show Violetty. Ramallo kolejny raz powołuje się na przestrzeń osobistą, doprowadzając tym Olgę do białości. (Najlepsza końcówka - nie dotykaj mnie - wolę pójść sama! xd).
León przychodzi do domu Violetty aby porozmawiać z Germanem.
Andres nie rozumie tego, co Maxi mu próbuje wytłumaczyć (kwestia Maxiego to jest) i broni się, że chce znaleźć dziewczynę swoich marzeń, przybierając imicze chłopaków, którym się to już udało, nie podoba się sobie taki, jaki jest. Maxi próbuje mu nadal tłumaczyć, że to nie działa w ten sposób, podając przykład siebie i Naty. Nasz singiel szuka dziewczyny, której by się podobał, która lubiły z nim śpiewać,etc etc (która miałaby taki uśmiech, że kiedy by się pojawiał, rozświetlałby wszystko<333)
Wtedy zjawia się Clara, przyjaciółka Camili, która idealnie pasuje do wymagań Andresa, który płoszy się i wstydzi.
Matias stara się zorientować w planach i działaniach Jade, która chce przede wszystkim zemsty. Donosi on o tym swojej dziewczynie, Marceli.
Andres już chce ruszyć do ataku, kiedy wkracza Marotti zdziwiony jego ubiorem twierdzi, że to Maxie go 'zmetamorfozował'. Marotti wypytuje Clarę, co tu robi, i dowiedziawszy się, że nie śpiewa, półsłówkami mówi jej 'wynocha mi stąd'.
Matias obawia się, że to wszystko jego wina, że nie zaopiekował się odpowiednio niezbyt bystrą siostrą i w ten sposób to jej stała się krzywda. Marcela twierdzi, że nie rozumie tego i pyta się, co się dzieje z nim, co czuje on. Matias mówi wtedy, że ją kocha i nie znalazłby takiej nigdy, na całym świecie (lub coś w podobnego, nie znam jeszcze wszystkich form wyrażeń), w zamian otrzymując zapewnienie, że już nie musi się więcej martwić.
Natalia obawia się publiczności, Maxi przekonuje ją jednak, że sama mnoży problemy i żeby nieco się uspokoiła, a także, że będzie miała wspaniały wsytęp. Dziewczyna przypomina sobie - i jemu - okoliczności ich pierwszego pocałunku (scenka z tłumaczeniem na naszym yt) i robią sobie powtórkę z rozrywki :)
Diego mówi do Gregorio, że zawsze marzył o takiej chwili - kiedy ojciec towarzyszy mu w występie, i że nie może wprost w to uwierzyć. Gregorio także nie może, odpowiada, że jedynie chce być z nim, spełniać jego potrzeby i towarzyszyć mu, podkreśla, że jest tutaj. Chce dać mu szczęście, mówi do syna, że go kocha i żeby mógł w to uwierzyć. Diego dziękuje ojcu.
Chłopaki dają doskonałe show, wykonując swój numer - Salta.
Gregorio zachowuje się jak troskliwy ojciec, prosi Violettę, aby zaufała, uwierzyła w siebie, ponieważ jest wielką gwiazdą i tylko śpiewając będzie szczęśliwa. León przegania zastanawiające się nad problemem dziewczyny i oznajmia nauczycielom, że wie w czym leży problem Violetty (oczywiście chodzi o ojca :).
Ramallo próbuje migać się od rozmowy, powołuje się na sytuację (zaraz ma wystąpić Viola). W zamian kobieta wychodzi z cichymi pretensjami (zwroty typu; no tak, nie może pan nic powiedzieć, przestrzeń osobista...). Lysandro odpowiada jednak, że nie ma przestrzeni osobistej, pyta o pozwolenie i nie czekając na odpowiedź całuje Olgę.
Violetta idzie na występ, pojawia się León i skłania ją do wyżalenia się ("nie będę pytał, co czujesz, bo wiem to..." <333) zamartwia się, że bardzo oddaliła się od ojca. Chłopak odpowiada jej jednak, że nie są od siebie daleko. Nagle ona słyszy piosenkę, którą skomponował tata  - Leónowi udało się przekonać Germana do zjawienia się.
Violetta śpiewa Soy mi mejor momento przy akompaniamencie taty. W pewnym momencie wkracza León, dołączając do fortepianu gitarę elektryczną, na postumentach pojawiają się jej przyjaciele (czyli w zasadzie wszyscy) jako chórki. Ostatecznie ojciec i córka godzą się zupełnie, pełni wzruszenia, German wyjaśnia, jak doszedł do zrozumienia. Viola wyznaje mu, że bardzo go kocha.
Potem nawet Germit czuje się jak gwiazda :)
Violetta wzruszona dziękuje Leónowi za to co zrobił. Wyznają sobie wzajemnie miłość (~Kocham Cię. ~Ja (ciebie) też. ~Co ty też? ~Że też Cię kocham ;_; <333).
German czuje się jak oblegana gwiazda, rozstawia Marcelę która chce porozmawiać po kątach (jednorazowo rozstawił ją po kącie, ale to głupio brzmi ;d).
Francesca i Marco spotykają się za kulisami. Dziewczyna jest na niego zdenerwowana po nie zjawieniu się chłopaka na umówionym spotkaniu. Pojawiają się jednak przyjaciele obojga, tłumacząc, że była to wina Beto, który zamknął chłopaka w sali nagrań. Dodatkowo przyjaciele podjudzają obojga do zgody. Chłopak wyznaje swoje uczucia od rozstania i co o tym myśli, zwłaszcza o jej wyjeździe, na koniec oznajmiając, że ją kocha. Dziewczyna jest wzruszona, całuje Marco.
Jade chce potencjalnie zatłuc Germana, potem jednak rzuca mu się na szyję, twierdząc, że go kocha, zawsze powinni być razem i temu podobne. Potem jednak aktywuje się zastawiona na nią pułapka. Jade uważa, że nie może iść do więzienia bo ma z Germanem wspólną przyszłość, nie dając wiary nawet na moment w to, że już dawno się rozstali.
Do przyjaciół dochodzą León i Violetta, dziewczyna gratuluje wszystkim. Ludmiła jest ciekawa radości, uważa, że sprawdził się jej plan co Camili i Brodueia (prowadzony zresztą od początku sezonu), jest zdziwiona tym, że chodzi o Fran i Marco, w przekonaniu, że byli pokłóceni. Wzajem życzą sobie powodzenia, Naty aż trudno uwierzyć - jest szczęśliwa z powodu pozytywnej zmiany przyjaciółki.
Wszyscy dają wspaniały występ na finał koncertu. W czasie aplauzu León długo całuje Violettę.

112 komentarzy:

 1. Łal *.* Leonetta ^^ ♡♡♥♡♥ Świetna robota ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To gregorio jest ojcem diegó!!!???!?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Eh... A Ángeles to nie łaska było zawitać!? Też idę płakać...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie nie łaskawa była zawitać co jest powodem załamań wielu fanów :( ale miejmy głęboką nadzieję ,że jakimś cudem zawita w 3 sezonie :)

   Usuń
 5. duzo tuch pocalunkow

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dużo a gregorio nie do ponnania to było supcio

   Usuń
  2. Chyba 4 były. Ale szkoda, bo mojej ulu pary - Fedemilli - to już nie chciało im się zrobić. Może bd w 3 sezonie, ale to dopiero za 1-1,5 roku. ;c

   Usuń
 6. W 3 sezonie oczekuję duuuuuuuuuuużo LEONETTY. czekaliśmy od 34 odcinka sezonu do 80 2 to jakaś zgroza xd a mając przy tym 1284746283949828 innych okazji nie było. Ale fajni by było jaby teraz Viola sie starala o Leona. Lub coś w ten deseń. Mam nadzieje ze ta paczka co byla zostanie bo bez nich bd głupio. A jak mi Leona wywioza to zabije (tak samo z reszta) lubie Diego taki jaki był w tym odcinku. Piosenka chlopaków i występ genialne to było. A pocałunek awwwwwwwwwww szkoda tylko że tylko jeden i taki kótki xd mogli ich wsadzić więcej xd obra koncze na razie bo sie spoznie na kurs xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ma byc ta sama obsada i tyle .. xD ale znajac reżysera na pewno bedzie jakis nowy chlopak w ktorym Viola sie zakocha ;cc i znow zostawi Leona ;/

   Usuń
  2. ona się nie zakochała w diego tylko on był pocieszeniem po Leonie xd chcaiła zapomnieć o Leonie dlatego chciała się w nim zakochać ale nie potrafiła bo to co czuła do Leona było mocniejsze :))))

   Usuń
  3. a czemu chciała zapomnieć o Leonie > Co on jej zrobił ;o

   Usuń
  4. W 3 wraca Tomi [ <3 ] i będą 3. Nie nawidzę tych reżyserów. Nie mogli zostawić jakbyło w 1? :<

   Usuń
  5. ,,Tomi'' nie wraca odszedł z Violetty za dobre, ma swoją własną karierę solową :) Wszędzie to pisze np. na jest Polskiej Wiki ;p

   Usuń
 7. Kocham ten odcinek!!!OMG beso Leonetty, Marcesci !! Popłakałam się na końcu.. To było piękne! Nie mogę się doczekać aż będzie to w Polsce! Pozdrawiam- Kundzia <3<3

  OdpowiedzUsuń
 8. Będzie trzeci sezon Violetty ??? :) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie, ale zacznie być kręcony dopiero w kwietniu...

   Usuń
  2. Nio.... :< Jeśli Tomi ma wrócić to warto czekać :)

   Usuń
  3. Leonetta ! Tomasetta buuu

   Usuń
 9. Leonetta ♥ Naxi ♥ i Marcesca ♥ ... To było piękne ! Super odcinek ^_^

  OdpowiedzUsuń
 10. Milens jest przecudowna, dziękuję ;* Beso Leonetty <3 Wciąż się jaram *.*

  OdpowiedzUsuń
 11. w 3 sezonie musi być taki sam skład !!! KOCHAM <3 PS. dzięki za streszczenie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 3 dołącza Tomi <3

   Usuń
  2. on nie wróci

   Usuń
 12. W 3 sezonie koniecznie ma być Angie ;___;

  OdpowiedzUsuń
 13. Odpowiedzi
  1. No przeciez się całowali i są razem:)

   Usuń
  2. No ale dzisiaj jej prawie w ogóle nie było! Oprócz 1 krótkiej scenki, w której 1 raz nie chcieli się pocałować tylko przytulić xdd

   Usuń
  3. w który, odc sie calowali???

   Usuń
  4. W 78 odcinku

   Usuń
 14. Wszystko fajnie i wgl :) Pary super <3 Ale gdzie Angie ? Myślałam, że wróci i w koncu zwiąże się z Germanem ... ;c Szkoda.....

  OdpowiedzUsuń
 15. ja już się nie mogę doczekać 2 sezonu w Polsce !!!! :) ach ... kocham Violette !!! <3

  OdpowiedzUsuń
 16. Podobno ma być też 3 sezon.

  OdpowiedzUsuń
 17. Kocham Leonette. A i jeszcze jedno... O jaki plan Ludmi chodzi co do Cami i Broadwaya?

  OdpowiedzUsuń
 18. Naxi tak wszystko pięknie dopieczątkowało, ukoronowało, że maskara. Eh... <3 Kocham ich!

  OdpowiedzUsuń
 19. Wiecie kiedy skończy się u nas 2 sezon ?? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesli dobrze licze to jakos pod koniec maja 2014

   Usuń
 20. Będzie 3 sezon <3

  OdpowiedzUsuń
 21. Marcesca!!!!!!!!!!!!!!!!! <3
  To było takie mrrr... <3 XD
  Jestem zawiedziona tym, że nie pokazali Si es por amor. :/
  Oprócz tego Si es por amor to odcinek mi się bardzoooooo podobał. <3
  Teraz czekać na 3 sezon, który zaczynają kręcić w kwietniu. ;_;

  OdpowiedzUsuń
 22. LEONETTA FOREVER <3333

  OdpowiedzUsuń
 23. AAAA MARCESCA <33333333333 NO NARESZCIE, myślałam, że już nigdy się nie pogodzą, przez tą upartą Fran ;___; <33333333 Pocałowalii sięęęę ;333
  I jeszcze trzeci pocałunek Naxi ^^ No zajebiste <3
  i Leonetta.. szybko dziewczyna się pocieszyła po rozstaniu z Diegiem -,- nie wypowiem się więcej.
  Teraz tylko czekać na trzeci sezon :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tyle że ona od zawsze kochała Leóna, a Diego tylko zajmował jej uwagę :)

   Usuń
 24. 3 pocałunek Naxi <3 czy ja jestem w niebie ? *o*

  OdpowiedzUsuń
 25. Jestem zła! Bo nie dość, że się skończył 2 sezon to jeszcze 3 zaczynają kręcić w KWIETNIU! NIE WYBACZALNE! A tak to super, fajnie itp. LEONETTA! <3

  OdpowiedzUsuń
 26. Ona po prostu wtedy cały czas kochała Leona , nawet jak była z Diego . LEONETTA. <3

  OdpowiedzUsuń
 27. Na moim blogu violetta-4ever jest filmik jak Leon całuje Violettę. ZAPRASZAM!!! <3 :*

  OdpowiedzUsuń
 28. I CO KONIEC VIOLETTY2 A ANI RAZU NIE POJAWIŁ SIĘ JAKIŚ TAK !!! Joaquin !!!

  OdpowiedzUsuń
 29. I CO KONIEC VIOLETTY2 A ANI RAZU NIE POJAWIŁ SIĘ JAKIŚ TAK !!! Joaquin !!! (PO PROSTU KŁAMALIŚCIE)

  OdpowiedzUsuń
 30. I CO KONIEC VIOLETTY2 A ANI RAZU NIE POJAWIŁ SIĘ JAKIŚ TAK !!! Joaquin !!! JAK MOŻNA TAK KŁAMAĆ ;(

  OdpowiedzUsuń
 31. I CO KONIEC VIOLETTY2 A ANI RAZU NIE POJAWIŁ SIĘ JAKIŚ TAK !!! Joaquin !!! (JEŚLI CHCECIĘ SIĘ USPRAWIEDLIWIĆ TO RADZE ZROBIĆ POSTA BO NAPEWNO NIE TYLKO JA JESTEM ZAWIEDZIONA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weź się opanuj anonimie i nie najeżdżaj na dziewczyny, bo po pierwsze już dawno był post prostujący tą informację, więc nie wiem co ci nie pasuje... A po drugie wyjaśniono już, że to zdjęcie było z jakiegoś filmu gdzie grała Mechi i nie miał on nic związanego z Violettą

   Usuń
  2. Aneczka ma rację ! Był post z przeprosinami !

   Usuń
 32. I CO KONIEC VIOLETTY2 A ANI RAZU NIE POJAWIŁ SIĘ JAKIŚ TAK !!! Joaquin !!!

  OdpowiedzUsuń
 33. Normalnie ryczę, a zwłaszcza na momencie jak wszyscy wychodzą i śpiewają "Mi mejor momento". Nie mogę uwierzyć, że to koniec, a jeśli w 3 sezonie nie będzie Leonetty to nie będę oglądać!!!!!!!!!! Nie no, co ja gadam i tak będę oglądać ze względu na Jorge <3
  Tylko mi te wstawki sceny na tle wieżowców Buenos Aires wydały się takie bezsensowne?

  OdpowiedzUsuń
 34. 3 pocałunek Naxi, czyli zadośćuczynienie za 40 odcinków czekania.
  Według mnie beso Leonetty był trochę taki "na odczep", ale i tak mi się podobał. Ogólnie finał był strasznie fajny, tylko brakowało Femiły :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. AHH <3 Naxi było lepsze moim zdaniem :D ale była Leonetta w końcu *o*

   Usuń
 35. dlaczego nie możnakopiować ty pewnie tesz to skopiowa.łaś @!!:( a tak bardzo lubiłam ten blog żal !!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a co, kopiować się dziecku zachciało tak? I nie mów że nie, bo sam się wsypałeś, musiałeś jakoś to sprawdzić, chciało się skopiować, i lubiłeś tego bloga, bo kopiować mogłeś tak?
   Żal mi ciebie...
   ciasteczkowy potwór:* ♦ ♣ ♠

   Usuń
  2. Anonimku- Milens sama to pisała WSZYSTKO. Nigdzie tego nie znajdziesz (tzn identycznie). Siedziała o 1:00 i pisała.

   Usuń
  3. Popieram anonima, a nie mam żadnego bloga czy czegoś w tym stylu o violetcie. Teraz nie można kliknąć żeby 'czytać dalej' na następnej karcie. Przypadkowo kliknęłam prawy przycisk i nagle taki głośny dźwięk O.O Nawet nie można kliknąć ctrl+f, bo ten alarm się uruchamia. A to bez sensu, jak niby tym narzędziem da się coś skopiować?! Chociaż ten dźwięk zmieńcie na coś innego, albo w ogóle dajcie by się pokazywał sam komunikat, bo jest strasznie wkurzający. Wiem, że podobno dużo kopiują od bloga, ale chyba ten kot nic nie zdziała, prawda?

   Usuń
  4. Ależ zdziała! jak ktoś raz usłyszy, to już nie będzie chciał kopiować. Violetta Polska jest najpopularniejszym blogiem w Polsce, nie dziwmy się, że hejterzy od nich kopiują! Muszą wprowadzić blokadę, bo inaczej to się nie skończy. jak jeszcze chodziłam do 4 klasy (teraz do 1 gimnazjum i już nie jestem taka głupia) to nie miałam pomysłów, i nie raz mnie kusiło, żeby od nich skopiować, ale jakoś tego nie robiłam. Inni pewnie robią. Najpierw zakładają blogi, a potem nie wiedzą co pisać, więc kopiują. Bardzo dobrze zrobiły z tą blokadą, a nikt nie będzie chciał tego słuchać, więc i kopiować nie będzie, nie? A jak ktoś kopiować nie będzie chciał, to i tego słuchać nie będzie musiał. Proste? proste.
   ciasteczkowy potwór:*

   Usuń
 36. hehe, mina Naty jest bezcenna xD

  ciasteczkowy potwór::*

  OdpowiedzUsuń
 37. Naxi ? Jestem na nie ! Ja chcę Caxi ! #caxiforever

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niee.. ;c NAXI FOREVER ! <3

   Usuń
  2. Ja też wole Caxi *:* Pjona :D

   Usuń
  3. Wolisz Caxi?? Weź wyjdź !. xD
   Caxi nie miało prawa istnienia xD
   mi sie od początku wydawało że Naxi przetrwa ♥ za dużo czasu poświęcili w pierwszym sezonie na to żeby byli razem to "serialowa" prawdziwa miłość xD ♥
   Naxi forever ♥

   Usuń
  4. Ekhem! Naxi <3

   Usuń
  5. caxi!? Proszę was! Oni są PRZYJACIÓŁMI!
   Naxi forever!!!

   Usuń
 38. najlepsza była mina Marco przy pocałunku zrobił takie wielki O xd

  OdpowiedzUsuń
 39. idealne zakonczenie, aż ciary mam :)

  OdpowiedzUsuń
 40. Jak się nazywa ta piosenka którą chłopaki śpiewają w 25 minucie?

  OdpowiedzUsuń
 41. wiecie, że jesteście na stronie Fan Clubu? Wysyłam info na pocztę :D

  OdpowiedzUsuń
 42. woooohooo leonetta NARESZCIE!!!!!!!!!!!! ALE niestety 3 sezon w kwietniu:(
  p.s nie mam konta więc żebyś cie mnie nie mylili z tymi wrednymi anonimkami zawsze w komie będę się podpisywać emca52 ;)

  OdpowiedzUsuń
 43. to ja ta sama co napisała kom pod tym :) ummm niechcący napisałam że będę się podpisywać emca52 zamiast emcia52 sory więc pamiętajcie nie mylcie emci z wrednymi XD

  OdpowiedzUsuń
 44. A jak się nazywa to ostatnia piosenka? Bardzo proszę o odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Esta no puede terminar
   Tutaj masz link http://www.youtube.com/watch?v=8Tfkte-H0uU :)

   Usuń
  2. Ja bym się tak od razu nie sugerowała tym tytułem, bo ci, którzy dodają te filmiki ostatnio się mylą... Napisali "Juntos somos mas" zamiast "Hoy somos mas", później podpisali piosenkę chłopaków jako "Salta", a teraz jest "Ven con nosotros"...

   Usuń
  3. Znalazłam to na oficjalnym kanale Disneya. Tutaj masz linka http://www.youtube.com/watch?v=7fJrG2-eQCA
   Chyba oficjalny Disney by się nie pomylił, co nie?

   Usuń
  4. Wiem, że to jest na oficjalnym kanale Disneya... No chyba jednak się pomylili - dwa przykłady masz wyżej...

   Usuń
  5. No bo piosenki mogą mieć dwie nazwy. Szczególnie takie serialowe.
   A poza tym Ta osoba spytała tylko o nazwę pod którą tę piosenkę znajdzie.

   Usuń
 45. MARCESCA!!!!!!!!!!!!! JEJUU jak się cieszę!!!!!!!!!! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 46. Zamęczacie się, że 3 sezon tak późno, pero nawet nie zaczął się jeszcze 2! Nie miałam ochoty oglądać tego odcinka bo wolę oglądać po Polsku :) / Martini

  OdpowiedzUsuń
 47. JAK W 3 SEZONIE BD MAŁO LEONETTY TO ZABIJĘ. NIE ŻEBYM MIAŁACOŚ DO INNYCH PAR. ALE MIELIŚMY JUŻ TYLE PIOCAŁUNKÓW NAXI a na Leonetty czekaliśmy dłuuuuuugo UGH. Jak mi znów dzadą perypetie Violetty że Leonetta się rozpadnie to chyba walnę na zawała już starczy wzajemnego ukrywania sie neich sie kochają dłuugo i bez przerwy ( bez skojarzeń :D ) Może perypetnie Naxi albo Fedmiły :D tak dla odmiany xd

  OdpowiedzUsuń
 48. A pocałunek niby taki nie spektakularny ale trafiony idelanie :D taki że aż chce sie na niego patrzeć :D MARTINA CZEMU MASZ TAK MAŁO LAT ja na jej miejscu to bym się chyba tak wpiła że to by trwało 50 sekund a nie 5 xd - przynajmniej w takim momencie xd

  OdpowiedzUsuń
 49. Naxi górą , Caxi dołem ! Leonetta :* ♥

  OdpowiedzUsuń
 50. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 51. LEONETTTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! *.* <3 *.* <3 :* OMG ze szczęścia chyba padnę! Teraz tylko rok czekania na 3 sezon -,- ALE LEONETTA I NAXI <3333333333333333333333333333333333333333 I LOVE IT!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. głópia jestes o co ci chodzi

   Usuń
 52. Ale smutno ;c Ale jak dobrze, ze teraz 2 sezon będzie emitowany w Polsce ! :) Oglądnęłam prawie wszystkie odcinki po hiszpansku, ale niedokładnie i mało rozumiałam z nich . A teraz to będzie u Nas <3 Zawsze jak przychodziłam ze szkoły zmartwiona, to humor mi się poprawiał gdy oglądałam Vilu . <3 Ten serial jest piękny <3 Myślałam na początku, że 2 sezon bd gorszy od 1, ale sie mylilam, oba są równie wspaniałe <3 Violetta jako serial niesie za sobą wiele wartości, bo miłość, przyjaźń i uwielbienie do muzyki :) Ja to normalnie wczułam sie w losy bohaterów :) Cieszy mnie to, że są takie super pary ! Leonetta <3 Uwielbiam . Zmartwiło mnie, że nie ma Angie, bo od zawsze miałam nadzieje, że będzie z Germanem.. Mam też nadzieje, że w 3 sezonie się pojawi, byłoby super :) Jak oglądam finał to się wzruszam . OMG *.* to jak Leon zaczyna grać na gitarze elektrycznej ! <3

  OdpowiedzUsuń
 53. z znów ludmiła !!
  angie nie będzie a co sie z nią stało ?
  o co chodzi z gregorio ?
  a co z antoniem ?

  OdpowiedzUsuń
 54. chce mi sie płakać

  OdpowiedzUsuń
 55. A ja mam inne pytanie.
  Co właściwie bedzie z Ange?
  Bo z tego co zrozumiałam German w końcu z nią nie będzie?
  Będę wdzięczna za małą podpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 56. W sumie nie wiem czy to jest prawda. Zobaczymy jak będzie następny odcinek filmu, a później mi się wydaje, że będzie nowy sezon 3 ;))

  OdpowiedzUsuń
 57. Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://playerhd.pl/wdoi/2797/Violetta3_ZWIASTUN

  OdpowiedzUsuń
 58. to było najlepsze zwłaszcza pocałónek violetta i leona

  OdpowiedzUsuń
 59. a kiedy będzie emitowany ten odcinek???

  OdpowiedzUsuń
 60. nie ma fedemili!!?? FOCH!!!

  OdpowiedzUsuń
 61. Miranda Węglowska14 maja 2014 19:09

  Czyli wy też czekacie na 3 sezon ??? Podobno ktoś tam napisał,że jeszcze będzie nawet 6 sezon i Leon się wtedy oświadczy Violi ...( Mało prawdopodobne ale jak to się sprawdzi to będzie to najlepszy dzień w moim życiu,AAAaaaaaa ) Love Leonetta,Naxi,Marcesca,Fedemiła. Nwm jak może być wam szkoda Diego ? Może i miał trudne dzieciństwo ale to nie powód że być ranić innych i obwiniać cały świat,że nie znał ojca ? A ktoś ma pojęcie wgl kiedy wyjdzie na ekrany sezon 3 ? #leonetta4ever

  OdpowiedzUsuń
 62. Czy będzie 3 sezon Violi?

  OdpowiedzUsuń