Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

05.11.2013

Fanpage Tinity

UWAGA! ZANIM PRZECZYTACIE TEN POST I ZACZNIECIE PISAĆ JAKIEKOLWIEK KOMENTARZE PROSZĘ, ABYŚCIE PRZECZYTALI TEN POST DO KOŃCA.


Zadawaliście naprawdę ogrom pytań na asku dotyczących tego, czy Tini ma facebook'a, dlatego postanowiłam, że napiszę ten post, żeby rozjaśnić wasze wątpliwości. Jeszcze raz przeanalizowałam tą stronkę *klik*. Jest to FanClub Martiny Stoessel, natomiast ta strona *klik* należy do jej samej (link macie również na jej tt ). Wchodząc na nią można zauważyć, że Tinita nadal nie odzyskała dostępu do swojego facebooka. Dlaczego mówię "nie odzyskała"? Dlatego, że Disney Channel zakazał jej prowadzenia konta ze względu na to, że wg nich Martina nie dbała o swój wizerunek *klik post*. Osobiście nie widzimy niczego zdrożnego w tym, że umieszczała zdjęcia z plaży itp. na swoim koncie, ale skoro Disney Chanel LA (Latino) nałożył na nią taki zakaz to my się nie wtrącamy.
Dla przypomnienia zacytuję kawałek tego wywiadu:
Stoessel jest zapisana na drugi rok, po tzw "Polimodal" i brakuje jej dwóch lat, aby ukończyć szkołę średnią [teraz już roku, w chwili przeprowadzania wywiadu Stoessel brakowało jeszcze dwóch lat]. Ujawnia też, że jej ulubionym środkiem komunikacji jest Twitter. Używa go do spraw zawodowych i reetweetingu wiadomości od fanów. Swojego facebooka usunęła, z powodu przeciążeń na skrzynce pocztowej i niemożności wysłania zdjęć z prywatnego życia np. w bikini na plaży, ponieważ Disney narzucił jej obowiązek dbania o swój wizerunek. 
Rzekomy "oficjalny facebook Tini JEST JEDYNIE JEJ FANPAGE'EM. Na stronie Martiny możecie jednak dotrzeć do jej twittera  (którego pewnie znacie, ale przypomnę) *klik* oraz konta na YT *klik*. jeżeli nasza Violetta odzyska dostęp do swojego konta na facebook'u na pewno was o tym poinformujemy. Chciałabym też zaznaczyć, że ten fanpage widnieje po prawej stronie na blogu od dawna, więc śmiało możecie wchodzić. Nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, która strona jest która.

Jeśli chodzi o listy od fanów, które pojawiają się na stronie mrs. Stoessel to i kilka rzeczy pojawi się wkrótce w osobnym poście.
8 komentarzy:

 1. Ja mogłam normalnie wchodzić na konto :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko już poprawiłam i zaktualizowałam.

   Usuń
 2. ;D Ja zapraszam na Polski Fan Club Martiny Stoessel ;3 http://tinipl.blogspot.com/ Zaczęłam od wczoraj :P Od razu przepraszam za brzydką grafikę :I

  OdpowiedzUsuń
 3. o co chodziz np. tym:m Mi nombre es Hanna y yo vivo en Polonia. Tengo 12 años de edad. Varias veces al día que he estado siguiendo su Twitter. Al volar temporada 2 episodios de estreno de Violetta en español , me levanté a las 6:00 para ver , ya que apareció en la red durante la noche. Por desgracia , yo no entiendo 100 %, porque yo no sé español , y me dirijo a usted gracias a internet :) Soy tu fan y Te quiero escuchar y ver cómo se juega en la serie. Mi mayor marezniem es verte, Lodo , Alby , Cande , Mechi , Clari , Ruggero , Jorge , Diego, Xabi , Samuel, Nicolás y Facu en vivo. Incluso participó en el concurso organizado por el Disney Channel Polonia para ganar entradas a Italia para En Vivo, pero tengo un poco de oportunidad . Después de todo TwittCam .Te admiro mucho!
  TO ONA DODAJE CZY COŚ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mnie właśnie zastanawia czy ta Hania wysłała to do Tini , i ekipa Tini to przeczytała i wstawiła na stronę czy jak ?!

   Usuń
  2. Jak już napisałam - wszystko pojawi się w osobnym poście.

   Usuń
 4. Jest młodsza ode mnie o 2 lata, a skończy szkołę szybciej niż ja :foch:

  OdpowiedzUsuń