Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

20.07.2013

[Tłumaczenie] "Moje pieniądze są nietykalne" - Martina Stoessel w wywiadzie dla Perfil.com

[Tłumaczenie] "Moje pieniądze są nietykalne" - Martina Stoessel w wywiadzie dla Perfil.com
Gdyby urodziła się w Stanach Zjednoczonych, a serial byłby nadawany na tamtejszym Disney Channel, nikt nie miałby wątpliwości, że na terytorium Obamy powstała gwiazda na miarę Miley Cyrus - czytamy we wstępie do wywiadu, który ukazał się kilka miesięcy temu na Perfil.com. Może to wydawać się nieco naciągane, ale Martina Stoessel, pierwszoplanowa aktorka telenoweli, jest znana na całym świecie. W pierwszym sezonie widownia wzrosła o prawie 93% w prawie dziesięciu krajach, płyty z soundtrackami pokryły się wielokrotną platyną i nic nie wskazuje na to, aby ten boom miał dobiegnąć końca.
Czasem nie potrafię sobie tego uświadomić. Spotykam mnóstwo dziewczyn proszących o autografy, na koszulkach mają nadrukowaną moją twarz, logo serialu. Nie mogę uwierzyć w to, że czasami na lotnisku oczekuje mnie dwustu fanów, a kiedy dojadę pod hotel, okazuje się, że są już tam moi fani z Santiago w Chile.


Jak zaczynasz przykładowy dzień?
Budzę się o siódmej rano i o ósmej mam zdjęcia na planie, w Estudios Baires Don Torcuato gdzie pracuję do czternastej, gdyż jestem tylko dzieckiem i mogę pracować przez sześć godzin dziennie. W szkole nie mam konkretnych lekcji, gdyż uczę się tylko dwa razy w tygodniu. Jest metoda nauki na odległość dla osób takich jak ja, z której korzystam i dlatego nie muszę spędzać całego czasu w Colegio Martin y Omara. Chodzę na dziesięć przedmiotów, po pięć na semestr a zadania zdaję za pomocą poczty elektronicznej. W ten weekend zaczynam kurs gitarowy, kontynuuje nagrania piosenek, a także mam zamiar spędzić czas z przyjaciółmi i rodziną, bo to jest najważniejsze.
Jakie zmiany zajdą w nowym sezonie Violetty?
Moja postać zmienia się bardzo, względem pierwszego sezonu. Będzie silną, dojrzałą dziewczyną, zmieniającą się w kobietę. Będzie wiedziała jak radzić sobie z Ludmiłą i pozna bardzo szczególną osobę [Diego], która początkowo będzie nie w jej typie, ale po jakimś czasie przeciwieństwa zaczną się przyciągać. Będzie ponad 20 nowych piosenek, teledysków oraz udział amerykańskiej aktorki Bridgit Mendler [Teddy w Powodzenia, Charlie!].
 Jak wielka była ta zmiana?
To naprawdę wielka zmiana, ciężki wstrząs, który poczują nie tylko fani w Argentynie, ale i na świecie. Ten sezon lubię najbardziej, wkładam w niego dużo od siebie.


Jakie jest doświadczenie, które wstrząsnęło Tobą najbardziej?
Ostatnio poznałam Leila, fana chorego na raka i jego marzeniem było spotkać się ze mną. Obchodził swoje urodziny, a lekarze powiedzieli rodzicom, że ma mało czasu, a następnie znaleźli sposób aby się ze mną skontaktować. Stało się to za sprawą fundacji Wypowiedz życzenie [coś jak nasze Mam Marzenie].
Stoessel jest zapisana na drugi rok, po tzw "Polimodal" i brakuje jej dwóch lat, aby ukończyć szkołę średnią [teraz już roku, w chwili przeprowadzania wywiadu Stoessel brakowało jeszcze dwóch lat]. Ujawnia też, że jej ulubionym środkiem komunikacji jest Twitter. Używa go do spraw zawodowych i reetweetingu wiadomości od fanów. Swojego facebooka usunęła, z powodu przeciążeń na skrzynce pocztowej i niemożności wysłania zdjęć z prywatnego życia np. w bikini na plaży, ponieważ Disney narzucił jej obowiązek dbania o swój wizerunek. 


A możesz iść potańczyć?
Wolę robić coś z przyjaciółmi i udawać się do miejsc prywatnych. Nie można inaczej cieszyć się chwilą. Lubię chodzić na zakupy, do Starbucksa i nie pozbawiać się niczego z normalnego życia, tylko dlatego, że jestem znana.
Jak zarządzasz pieniędzmi? 
Moje pieniądze są nietykalne. Oszczędzam je, aby kupić mieszkanie. Miejsce do życia jest najważniejsze, a samochód mam zamiar kupić w przyszłym roku.
Twój tata w serialu jest zaborczy i obsesyjny, taki też jest Alejandro? 
Nie, pozwala mi żyć. Mówi, że najgorsze, co może zrobić, to być przeciw moim wyborom. On daje mi narzędzia i rady i każe samemu podejmować decyzje. Ostatnio powiedział mi nawet, że mogę być z kim chcę, o ile tego kogoś będę kochała *śmiech*.
Czyli kwestię chłopaków macie już omówioną?
Tak, chyba tylko ją. Zresztą, na miłość zawsze jest czas, a ja jestem chętna by się zakochać. 
Ostatnio byłaś w USA, jak widzisz tamtejszy świat Disneya? 

Tak, to było niesamowite! Widzieć Miley Cyrus, Selenę Gomez! Co najlepsze, wiedzieli o sukcesie Violetty w Europie i Ameryce Łacińskiej i gratulowano mi, nie mogłam w to uwierzyć. Miałam spotkanie, na którym udzieliłam mini wywiadu w języku angielskim.

Chcesz pracować w USA?
Myślę, że jest taka ewentualność. Chciałabym zagrać w filmie, ale moim marzeniem jest zostać piosenkarką i nagrać solowy album.

Redakcja ViolettaPolska życzy spełnienia tych marzeń!Tłumaczenie opracowane przez Wiolczur należy do bloga Violetta Polska
Kopiowanie surowo zabronione

14 komentarzy:

 1. Zajebiste jak byś jeszcze podała Twitter Martina Stoessel to bd super

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny wywiad ♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 3. ciasteczkow potwór20 lipca 2013 10:07

  Super!!! Możesz dodać na bloga przetłumaczone wpisów z twittera Tini na bloga, bo ja nie wiem na jakiej stronie jest jakiś porządny tłumacz albo chociaż podaj jakąś strone, bo tłumacz gogle jest jakieś denne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny wywiad :D
  Mam prośbę możecie podać facebooki aktorów z obsady Violetta?

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajowy wywiad

  OdpowiedzUsuń
 6. Super wywiad ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne! Mam pytanie - mogłabym skopiować ten wywiad na bloga, oczywiście ze źródłem i linkiem? :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ładne zdjęcia, ale wywiadu nie czytałam. Oczywiście - Tini jest śliczna!

  OdpowiedzUsuń
 9. Super wywiad , jak ja ją kocham :)

  OdpowiedzUsuń
 10. jak się nazywa na Twiterze?

  OdpowiedzUsuń
 11. Zazdroszczę jej tej kasy ona ma milion złotych na pewno <3
  Zarabia jak prezydent :3

  OdpowiedzUsuń