Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

15.11.2014

[Violetta Live] Daty PRAWIE wszystkich koncertów!

[Violetta Live] Daty PRAWIE wszystkich koncertów!

Wielkimi krokami nadchodzi zakończenie nagrań do trzeciego sezonu. Aktorzy już powoli szykują się do koncertów Violetta Live, które rozpoczną się już na początku przyszłego roku. Cała trasa po Europie i Ameryce Łacińskiej ma trwać około 6 miesięcy, dodatkowo na trasie mamy takie kraje jak Australia. Jeżeli jesteście ciekawi ile koncertów i do jakich krajów zawita fioletowe tornado, zapraszam do rozwinięcia posta! ;)

[Aktualizacja] Bilety są już sprzedawane w Niemczech!
Pomimo tego, że rodzinnym krajem produkcji jest Argentyna. Obsada już w styczniu przekroczy ocean, by zawitać w Europie. Pierwsze koncerty odbędą się w takich państwach jak:


Hiszpania, kraj bliski sercu dwójce aktorów, Diego Dominguezowi i Albie Rico Navarze, od 3 do 18 stycznia obsada spędzi czas, w aż pięciu miastach hiszpańskich, prawdopodobnie każdego dnia są dwie godziny występów jak to miało miejsce podczas Violetta En Vivo. Co w sumie daje łącznie: 20 koncertów w samej Hiszpanii. Niezła rozgrzewka nieprawdaż?Portugalia, zaledwie trzy dni, w których aktorzy dadzą prawdopodobnie po dwa koncerty, razem będzie ich aż 6.
Włochy, rodzinne strony Lodovici Comello i Ruggero Pasquarelli. Tini również dobrze wspomina ten kraj, całkiem nie dawno ukazał się jej książka tam oraz dała koncert dla pokoju, organizowany przez papieża. Cała obsada zawita tam na aż osiem dni od 28 stycznia do 8 lutego. Łącznie dadzą po 16 koncertów.Francja, kraj bliski nowemu ciachu, który zaraz po pojawieniu się w trzecim sezonie skradł serca wszystkich Vilovers, mimo, że gra podrywacza, a jest nim nie kto inny jak Damien Lauretta. Pojawią się tam od 11 lutego do 8 marca. Łącznie 17 dni, a koncertów 34. Ciekawe jak kraj zniesie takie fioletowe tornado?

 


Holandia, Belgia to ostatnie dwa kraje na pierwszej połowie trasy po Europie, obsada spędzi tutaj czas od 11 do 15 marca, by potem wrócić do Ameryki Południowej i rozpocząć promocję trzeciego sezonu. Łącznie 6 koncertów.

Podsumowując pierwszą część trasy po Europie, aktorzy odwiedzą takie kraje jak: Hiszpania, Portugalia, Włochy, Francja, Holandia, Belgia. Dadzą w sumie prawdopodobnie (licząc po 2 koncerty dziennie, tak jak miało to miejsce podczas Violetta Live) 82 koncerty. Nie zapominajmy, że jest to pierwsza część trasy, kolejne po Europie odbywa się od kwietnia. I wtedy obsada pojawi się u nas.  

Spodziewałam się, że pierwszym krajem, którym fioletowa obsada odwiedzi zaraz po powrocie z koncertów zza oceanów będzie Argentyna, a tutaj mała niespodzianka, Jorgistas na pewne już szaleją. 


Meksyk, rodzinne strony Jorge Blanco, nie można zapomnieć również o Xabianim Ponce de Leon, który odszedł z produkcji. Koncerty odbędą się od 4 do 12 kwietnia. Łącznie dadzą 12 koncertów. Kiepska rozgrzewka co nie?Kolumbia, Ekwador, Peru fioletowe szaleństwo rozpocznie się w tych krajach w trzech turnusach od 15 do 18 kwietnia, od 21 do 22 kwietnia i od 25 do 30 kwietnia. Łącznie zagranych koncertów: 20.Brazylia, kraj w którym urodził się Samuel Nascimiento. Nawet w jego rodzinnej miejscowości odbędzie jeden z koncertów. Samuel jest na pewno uradowany występem przed swoją publiką. Łącznie 10 koncertów.
Bolivia i Chile to dwa kraje, które są małą rozgrzewką przed Luna Parkiem w Argentynie. Obsada da łącznie14 występów. Ale można się spodziewać, że po ostatniej wizycie Tini w Chile, podczas promocji własnej książki, zostanie zwiększona liczba koncertów.
Argentyna, kraj z którego pochodzi większość obsady. Jestem bardzo zaskoczona, niestety negatywnie, że jest tak mało koncertów. Sądziłam, że produkcja robi większą furorę w ojczystym kraju, ale widać jednak nie. Obsada na ojczystej ziemi spędzi od 19 maja do 4 czerwca. Łącznie tylko: 26 koncertów. Jak sądzicie?Ostatnimi krajami, które odwiedzi obsada przed wylotem, teraz naprawdę za ocean będą: Paragwaj, Urugwaj, Gujana, Wenezuela. Obsada spędzi tam czas od 8 do 27 czerwca. Prawie początek wakacji, a oni muszą pracować. Ale nie zapominajmy, że miejsca w których będą są naprawdę niesamowite. Łącznie: 26 koncertów.I tu bardzo pozytywne zaskoczenie, przed kolejnymi występami w Europie obsada pojawi się w Australii i Nowej Zelandii. Kolejnym sporym zaskoczeniem, jest spora luka czasowa, która z początku zbiła mnie nieźle z tropu. Ostatni koncerty w Wenezueli  odbędzie się 27 czerwca, a w Sydney (25 lipca) prawdopodobnie obsada będzie miała krótkie wakacje, albo zostaną zapełnione jeszcze koncerty w Ameryce Południowej. Obsada będzie tutaj od 25 lipca do 2 sierpnia. Da łącznie 12 występów.Na kilka dni przed 9 sierpnia obsada po raz kolejny przekroczy ocean, by zawitać raz jeszcze do Europy. Na razie nie są znane jeszcze wszystkie daty koncertów, możemy się spodziewać, że właśnie wtedy obsada zawita do nas. Na razie zaplanowane jest 20 koncertów.


Podsumowując, na dzień dzisiejszy zaplanowanych koncertów po Europie, Ameryce Południowej, Oceanii i ponownie po Europie jest: 222. Licząc, że każdego dnia dadzą dwa koncerty o dwóch różnych godzinach jak to miało miejsce w przypadku Violetta En Vivo. Liczba ta na pewno jest dopiero wierzchołkiem góry lodowej, ponieważ nie ma jeszcze NAS oraz Niemczech.

<aktualizacja

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Koncert odbędzie się 27 marca 2015r. o godz. 18:00 na Stadionie Olimpijskim w Monachium. Koszt biletu wynosi od ok 200zł do 500zł . Tu możecie je nabyć.


UWAGA: Dzieci poniżej 6 - go roku życia nie mają wstępu. Niepełnoletni zostają wpuszczeni tylko pod opieką dorosłych.

aktualizacja>

Jak myślicie uda nam się przebić Francję pod względem Violettowego tornada?:> Co sądzicie o tym wszystkim? Zamierzacie wybrać się na koncert? Ja nie mogę się doczekać, no i oczywiście odkładam pieniądze na to ;) Może się spotkamy na którymś z nich! ;)

148 komentarzy:

 1. Matko czekam z niecierpliwością :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, ze to głupi pomysł, ale może ktoś napisałby piosenkę dla obsady.. zwrotki po polsku, a refren po hiszpańsku/ angielsku, na jednym z koncertów na telebimie pojawiłyby się słowa i byśmy My dla niech śpiewali <3 *marzenia xd*

   Usuń
  2. Ejj, to nie głupi pomysł....

   Usuń
  3. Spoko pomysł, na pewno bylby to swietny prezent z naszej strony

   Usuń
  4. Już kiedyś o tym myślałam i jedną napisałam mogę kiedyś ją zaprezentować tylko muszę nad nią popracować i ktoś do niej musi wymyśleć muzykę bo się ne znam nad tym :)
   * Tekst jest po angielsku*

   Usuń
  5. To jest świetny pomysł! Nie głupie! Skoro Violetta i cała obsada serialu ma u nas być (lecą szmat drogi) nie zrobić im takiej radości! Znów będziemy inni i oryginalni i może właśnie oni kiedyś jak ktoś spyta się np. Tini jak było w Polsce to może powie, że jako jedyny kraj zrobił jej niespodziankę i ten kraj to nie takie zadupie jak o nim myślą! :* Człowieku dawaj ten tekst!! Ja się mogę zająć muzyką!

   Usuń
  6. Dobra dam tylko muszę popracować nad nim :-)

   Usuń
  7. a daj chociaż kawałek

   Usuń
  8. to naprawde swietny pomysł. chetnie zobaczyłabym ich miny w tym czasie. :-)

   Usuń
  9. Tak to bardzo dobry pomysł !!! napisz tą piosenke przy tym poście ;) zeby można było go zobaczyć!!!!! tylko szybko <3

   Usuń
  10. EJ CO CHODZI Z TYM TWEETEM CO TINI NAPISAŁA NA TWETERZE - POLONIA??? <3 <3 <3 tak on brzmiał czyżby tini i ekipa ma przylecieć do polski
   ???

   Usuń
 2. Kiedy będzie wpis o zwycięstwie z konkursu o sekretni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już jest na stronie Kolekcji V-Lovers :P

   Usuń
  2. a możesz posłać link ;)

   Usuń
 3. em... ale u nas chyba nie bedzie we WRZEŚNIU?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a co jest takiego ważnego we wrześniu

   Usuń
  2. Szkoła? xD Początek roku szkolnego 2015/2016. Wtedy na sto procent rodzice mnie nie puszczą.

   Usuń
  3. jeeeeeju ale przecież jest przerwa między 15 a 17 marca ipewniew tedy u nas będą na pewno nie pędą w sierpniu czy we wrzesniu :P

   Usuń
 4. Jupi pierwsza :)
  ps. jade do Holandi na VL ? zazdro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie,nie mam czego zazdrościć

   Usuń
  2. Ale po co jak u nas też będzie

   Usuń
  3. Nie? xD Wręcz przeciwnie - współczuje. U nas będą same Polskie Viloverki, a u ciebie to może kilka się trafi. Wszędzie dobrze, ale u siebie najlepiej.

   Usuń
  4. też tam jadę bo tam mieszkam a w polsce już nie ma sensu liczyć na koncert

   Usuń
  5. jest sens

   Usuń
 5. Super są te miejsca <3 zapraszam na violetta-viola-vilu-violetta.blogspot.com komentujcie to dla mnie mega ważne a na pewno się odwdzięcze!

  OdpowiedzUsuń
 6. Czyli u nas najprawdopodobniej koncerty będą w sierpniu... No i dobrze. :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale chwila... Mam nadzieję, że zdążą do września być u nas, bo ide do nowej szkoly i tak głupio od razu się zwalniać. :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koncert są w godzinach 18 i 20.

   Usuń
  2. Ale niektorzy beda dojezdzac

   Usuń
 8. Pewnie po Paryżu będą Niemcy i potem my, więc pewnie będziemy mieć ten koncert pod koniec sierpnia trochę dużo czekania, ale warto :D

  OdpowiedzUsuń
 9. We Francji najtańsze bilety zostały wyprzedane w jeden dzień (potwierdzona informacja od koleżanki, która tam mieszka), ja już się martwię, że się nie załapię. :/ Ale fajnie by było, gdyby finałowy koncert był u nas. *_*
  Z innej beczki- NIEDAWNO, nie nie dawno ;-;

  OdpowiedzUsuń
 10. Że niby w Australii są fani violetty? Haha,bardzo śmieszne. Niech dodadzą Polske,tu są prawdziwi fani.

  OdpowiedzUsuń
 11. Szkoda ja bym wolała żeby u nas zawitali w Marcu albo Kwietniu bo ja już nie mogę się doczekać bo chciałabym zobaczyć Tini,Jorge i innych na żywo i mam pytanie kiedy pojawi się data tych koncertów co u nas będą? Poprostu nie mogę się doczekać żeby zobaczyć np: Hoy somos mas i inne piosenki i dostać autografy od nich czy tam przytulić się do nich i powiedzieć Te Amo! A wy też pewnie byście chcieli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy by chciał. Daty powinny być już wkrótce. Marzec i kwiecień? NIEEEE. Wolę gdy jest o wiele cieplej. Człowiek nie jest ubrany w cebulkę i wygląda normalnie.

   Usuń
  2. Na pewno nie dostaniesz autografu i ich nie przytulisz no chyba że przed hotelem bedziesz sie dobijała..
   Każdy to chce ale oni nie zrobią darmowego przytulania, może być to ale pewnie tysiąc zł. i w góre

   Usuń
 12. Ja jade do brukseli :) Jedna dodzina i jestem !!!!!!!!!!!!!!! Nie moge sie już doczekac

  OdpowiedzUsuń
 13. A i na scenie im pomachać czy tam cokolwiek.

  OdpowiedzUsuń
 14. Trza być z dorosłym? xD I szczerze chciałabym, żeby było później, ponieważ:
  -po I: więcej czasu na uzbieranie hajsu xD :D
  -po II: CIEPLUTKO <33
  -po III: to dobre ćwiczenie na cierpliwość ;) Plis o odp na pytanie ^-^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze bd wakacje <3333 Bo jak we wrześniu to dupa ... bo szkoła :/ Ale miejmy dobre nadzieje ;D

   Usuń
 15. Nie mogę się już doczekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Głupio czekać jeszcze rok ja bym wolała w kwietniu :(

  OdpowiedzUsuń
 17. Skąd wzięłyście daty koncertów, z jakiej strony - chciałabym być na bieżąco.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://violetta-online.blogspot.com

   Usuń
  2. Dziękuje bardzo, bardzo, bardzo.

   Usuń
 18. już nie moge wiecej nie wytrzymam boje sie tylko tego ze bilety wypadajdza sie w 2 min

  OdpowiedzUsuń
 19. Przyznam , że jestem bardzo załamana bo spodziewałam się , że my będziemy przynajmniej w maju ... lecz to chyba były tylko najskrytsze marzenia ... Widziałam ,że nie można się tak nastawiać ...no cóż czas pokaże , ale nie wiem czemu nie wierzę już w to , że ekipa Violetty zagości w naszym kraju...wiadomo , zawsze trzeba być dobrej myśli , ale ...:(

  OdpowiedzUsuń
 20. Czekam.............

  OdpowiedzUsuń
 21. Mam nadzieję ze obsada zawita do Wielkiej Brytanii, bo ja tam akurat mieszkam:|

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. żartujesz sobie??? nie!!!!!!!!!!

   Usuń
  2. Tini potwierdzała Europę i nie było tam UK.

   Usuń
 22. Miejmy nadzieję, że obsada zawita do nas przed końcem sierpnia - we wrześniu wiele osób jest już w szkole (ograniczona możliwość przyjazdu) a ja zaczynam miesięczną pracę, aby mieć co nie co.. Ale myślę, że zaraz po Hiszpanii i Francji, pojadą do Niemiec, Polski itd. Więc może załapiemy się na te ostatnie dni sierpnia. Dobrze, że terminy wypadają na przełomie sierpień/wrzesień. Wiadomo, jest wtedy ciepło i nie trzeba ubierać na siebie tony ubrań, aby przypadkiem nie odmrozić sobie palców. ;) Nie mogę się już doczekać VL! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczę że będzie min 10-15 koncertów u nas ;p

   Usuń
  2. Ja nie liczyłabym na aż tak wiele.. Jesteśmy małym krajem. Nie popularnym, nie zbyt znanym. Cieszyłabym się z 6-8 koncertów (3,4 miasta po 2 koncerty). Wiadomo, że fajnie byłoby aby odbyło się 14 koncertów w 7 miastach - bardzo duże prawdopodobieństwo, że każda V-lovers pojedzie na koncert. Ale wiecie.. Todo es posible ;D

   Usuń
 23. JA MAM JUZ ZAPEWNIONE ZE JADE ♥ OMG ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 24. Kurcze błagam niech przyjadą przed końcem sierpnia...
  Mieszkam w Angli i na początku września na pewno się nie wyrwe! A tego bym nie wytrzymała...
  Australia?! Nowa Zelandia?! Czy tam w ogóle są jakieś V-lovers?! No proszę was!
  Super by było gdyby to u nas był ten finałowy, niezapomniany koncert :D
  Jak myślicie kiedy możemy się spodziewać dat koncertów u nas?

  OdpowiedzUsuń
 25. Aniu mam linka wpisu skopiowanego z waszego bloga
  http://violettayleon79.blogspot.com/2014/10/violetta-3-finaowy-odcinek-nagrania.html

  OdpowiedzUsuń
 26. Och, błagam. Do Belgii i Holandii pojadą sobie, a co tam! Ale do Polski (która nie jest aż tak biedna jak niektóre wymienione kraje), zapomnieli, co? Nie jestem w pewna, ale tutaj prawdopodonie mamy ogromną ilość fanów, zatem bardzo im się opłaca przyjechać do niektórych miast w naszym ukochanym kraju ;)
  Hm, może obsada pojedzie jeszcze do USA i Azji, a nas zostawi na koniec. Bardzo byłoby mi miło, serio -.- A jeżeli będę musiała czekać do września lub nawet października (a co jeśli w ogóle nie będzie koncertu u nas? ;-;), to chyba zabiję organitazorów VL. Mam już dość tego, że zawsze jesteśmy ostatni, WE WSZYSTKIM.
  P.S. mam nadzieję, że VL będzie w wakacje, ponieważ wtedy jadę do rodziny do warszawy, więc modlę się! ;D

  OdpowiedzUsuń
 27. Mam nadzieje , że Polska będzie zmykać tą trasę koncertową bo myślę , że nasze Tinistas wykombinują coś pięknego dla Tini <3 Wtedy na pewno o nas nie zapomni ! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu tylko wspomniałaś o tinistas? Przecież jest wiele innych fandomów, które z chęcią zobaczą swoich idoli.
   A od Martiny nie zależy czy będzie koncert w polsce lub nie, pewnie i tak ma to w nosie, byleby jej zapłacili.

   Usuń
 28. Jak sądzicie? Kiedy pojawią się bilety dla Polski ??? :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Przydałoby się tak coś koło 500 zł na takie DOBRE miejsca, niestety dysponuje 150... ALE I TAK MUSI BYĆ W KRAKOWIE! <33 A jak nie będzie to w zakładzie pogrzebowym przybędzie o nowego klienta xD Masakra jakaś, ciekawe w ile rozejdą się bilety... Stawiam na kilka godzin... A muszę zdążyć bo mam jeszcze kupić bilet dla koleżanki, oczywiście za jej pieniądze xD Jakieś sposoby na szybkie zarobienie kasiorki? Piszcie, błagam xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jak pożyczm babcu i dziadkowi pieniądze to potem oddają mi np.50zł i dorzucją 20 zł :D albo na święta zamiast prezentów kasa XD albo jeśli masz w najbliższym czasie urodziny lub imieniny poproś o pieniądze a nie prezenty :) ja sobie tak zażyczyłam i dali mi kase zamiast prezentów ;*

   Usuń
  2. P.S sory za błędy piszę z tableta :)

   Usuń
 30. Nicolas Garnier (serialowy Andres) napisał dzisiaj na twitterze że nie będzie uczestnicył w trasie ViolettaLive :(

  OdpowiedzUsuń
 31. Jak bedzie pod koniec sierpnia to genialnie bo wszyscy z wakacji wracaja, nie ma szkoly nie bedzie zaleglosci. A jak pieknie by bylo gdyby polska zakonczyla VL w Europie *-* jeszcze Rosja jest... tych najlepszych (nas) trzymaja w napieciu do konca XD

  OdpowiedzUsuń
 32. W sumie dobrze że u nas będzie puźniej bo więcej czasu na uzbieranie kasiorki ;p

  OdpowiedzUsuń
 33. Ja chyba pojade mama mi powiedziala ze jak uzbieram pieniądze to na 200% pojedziemy :)

  OdpowiedzUsuń
 34. To są chyba żarty ! Coraz bardziej uważam, że albo specjalnie czekają tak długo lub że wogule nie będzie bo nasz kraj nie ma kasy na takie duże przedsięwzięcie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. lub zrobili u nas tak późno aby koncerty mogły się odbyć na stadionach np. Wrocław lub Warszawa

   Usuń
 35. Myślę, że nie :( Chciałabym... ale wg mnie u nas będzie ok. 6-7 koncertów, w tym 2-3 w warszawie, 2 w Krakowie, a do tego po jednym w Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

  OdpowiedzUsuń
 36. Myślę, że nie :( Chciałabym... ale wg mnie u nas będzie ok. 6-7 koncertów, w tym 2-3 w warszawie, 2 w Krakowie, a do tego po jednym w Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

  OdpowiedzUsuń
 37. Kiedy zostaną podane daty koncertów w Polsce?

  OdpowiedzUsuń
 38. + ile będą kosztować w przybliżeniu bilety? ♥ odp :*

  OdpowiedzUsuń
 39. Kiedy będzie wynik 3 tygodnia konkursu ''Na którą imprezę byś się wybrał'' Ludmily lub violetty bo wzielam udzial a jeszcze niema wyników

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie organizowaliśmy owego konkursu. Musiały Ci się pomylić witryny ;)

   Usuń
 40. Dobrze że VL nie będzie w kwietniu bo mam egzaminy gimnazjalne :D koniec sierpnia jest 100000 razy lepszy niż kwiecień/maj! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie, że nie bo trzeba dłużej czekać.

   Usuń
 41. Bardzo bym chciała o odpowiedzi na poniższe pytania:
  I. Czy trzeba być z dorosłym jak ma się 13 lat?
  ll. Ile w przybliżeniu będą kosztowały bilety?
  lll.
  Gdzie będzie można kupić bilety, czy będą dostępne w np. Empiku jak na niektóre koncerty?
  lV. Od ilu do ilu będzie koncertów?
  V. W jakich miastach?
  Vl. Czy Lodovici i Nicolasa zabraknie na scenie?
  Vll. Czy w grudniu będą już wszystkie informacje o VL?
  Ufff, to tyle xD Błagam, jeżeli znacie odpowiedzi przynajmniej na kilka tych pytań to piszcie! To dla mnie bardzo ważna sprawa... Z góry dziękuję! Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Podejrzewam że tak ale raczej możesz mieć kartkę ze zgodą, ewentualnie poprosić kogoś starszego kto idzie na koncert by pomógł się dostać do środka bez rodzica. Np ja mam 18 lat i pewnie wezmę kogoś do środka hahah :D
   2.To różnie, pewnie w granicach 200-500 zł za normalne a vip i te jeszcze lepsze będą jeszcze droższe.
   3.Prawdopobonie będą sprzedawane przez internet ale może będą w empiku, ciężko powiedzieć.
   4.Patrząc na Polskę to pewnie będą tylko 2 miastach czyli z 4-8 koncertów.
   5.Przypuszczam że Warszawa i Gdańsk albo Kraków.
   6.Co do Lodo to nie jest potwierdzone na 100% ale prawdopodobnie jej nie będzie, Nicolasa nie będzie.
   7.W styczniu pierwszy koncert więc pewnie tak.

   Nie nastawiaj się do tego tak że na pewno tak będzie. Nie wiadomo nawet czy będzie ten koncert w Polsce. Wszystkie kraje są wymienione oprócz Rosji i Polski. Nawet Niemcy gdzie są daleko za Polską.
   Te informacje to jedynie przypuszczenia, nie konkrety.

   Usuń
  2. Cande i Tini potwierdzały koncerty w Polsce

   Usuń
  3. Ja sobie też mogę potwierdzić.
   Dopóki nie dostaniemy konkretów to sobie możemy mówić :)

   Usuń
  4. http://www.fwtv.tv/fwenvivo/cande-molfese-y-facu-gambande-hablan-de-la-nueva-gira-de-violetta

   Usuń
  5. Michal, ja jestem na 100% pewna koncertów u nas.
   Najpierw Tini powiedziala to w radiu.
   Nastepnie Tini i jej ojciec pisali na twitterze.
   Potem Facu i Cande wymienili nas na FW
   A ostatnio Tini jako pierwszych wymienila nas na promocji ST w Chile ^.^

   Nie mogliby dawac nadzei tak o. Przeciez nie wymyslili sobie tej trasy w Polsce :p

   Usuń
 42. Zaczynam się trochę martwić...
  W Niemczech już są bilety, a w Polsce nie ma nawet dat :p
  No i w ogóle trochę to dziwne, że u nich będzie tylko jeden koncert.
  Mam nadzieję, że u nas zrobią ich więcej :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie będzie kilka w Niemczech, na dzień dzisiejszy wiadomo tylko tyle. Na dniach dowiemy się więcej .

   Usuń
  2. Przeciez w Niemcach jest teraz 2 sez

   Usuń
  3. W Niemczech jest chyba nawet 1 sezon

   Usuń
  4. Tak tutaj *mieszkam w niemczech* dzisiaj był dopiero finałowy odcinek pierwszego sezonu. I nie narzekajcie bo tu bedzie tylko JEDEN koncert a u was 20 :(

   Usuń
 43. Wowow! Ile koncertow!!! :) ale oni sie narobią.... nieźle! ILE VLOVERS bedzie zadowolonych i bedzie mialo okazje ich zobaczyc! Fajnie :) co z Polską?!?! cały świat zwiedzą, hehe :*

  OdpowiedzUsuń
 44. Wiem,że wszyscy są podekscytowani i nie chcę psuć Wam nastrojów,ale bilety będą kosztować około 5000 zł.Dostałam potwierdzenie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no i??????to mało

   Usuń
  2. Dużo. Btw. trzeba jeszcze za opiekuna zapłacić. Nie mogę uwierzyć, że dla ciebie 1000 zł za 2 godz. koncertu to , chociaż i tak ceny tylu sięgać nie beda ;)

   Usuń
  3. Ja obstawiam ok. 500zl/osoba za te lepsze miejsca :)

   Usuń
  4. Trudno,że mi nie wierzycie.Bilety za koncert to 5000 zł za OSOBĘ

   Usuń
  5. 5000zł? Coś ci się chyba pomyliło ;) Nie ma opcji, aby chcieli zakosić tyle za koncert, zwłaszcza, że to nie jest jakiś super popularny występ. Zakładam ok. 200-500 zł, dokładnie tak jak przy przeliczeniu z Euro na Złoty. Może nawet mniej.

   Usuń
 45. Na 1000% koncerty w Polsce będą - Cande potwierdzała na FWTV, że będzie (a zrobiła to 31 października). Mówiła tam, że na koncertach aktorzy będą się starali mówić w językach krajów w jakich występują i powiedziała, że najtrudniej będzie im w Poloni i Alemani (w Polsce i w Niemczech), więc nie ma co się martwić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dasz do tego video ?

   Usuń
  2. http://www.fwtv.tv/fwenvivo/cande-molfese-y-facu-gambande-hablan-de-la-nueva-gira-de-violetta

   Usuń
  3. Już chcę usłyszeć ich po polsku, z tym akcentem i myleniem. <3

   Usuń
  4. Dzięki wielkie :) Polonia !

   Usuń
  5. Hah to moze byc smieszne :D
   Ale ja tam wierze, ze sie wyucza :)
   Troche mnie to uspokoilo tak samo jak wymienianie Poloni przez Tini na prezentacji ST w Chile <3
   Nie mg sie doczekac dat ^.^

   Usuń
 46. Fajnie, że będzie vl w wakacje (mam nadzieję), bo pewnie będzie w Warszawia, a ja niedadleko niej jestem w wakacje. Więc będę o ile cena pozwoli.Mam nadzieję, że nie będzie aż tak drogo, bo powinni wiedzieć że polska gospodarka nie najlepiej się miewa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy od wielkości sali, jeśli będą na Stadionie Narodowym- to bilety będą drogie, jeśli na małej dużo tańsze.

   Usuń
 47. Pojadę do Holandii na koncert :) Jak zwykle genialny post,kochane!

  OdpowiedzUsuń
 48. Czyli w Polsce może będą po 27 marca, bardzo chciałabym żeby były w weekeend, bo jeśli nie to nie będę mogła przyjechać :(

  OdpowiedzUsuń
 49. Rodzice też będą musieli płacić za swoje bilety?

  OdpowiedzUsuń
 50. O ja, ile oni muszą zarabiać! Gdzieś widziałam że we wcześniejszej trasie zarobiono ok. 10 mld dolarów, a przeliczenie na peso?

  OdpowiedzUsuń
 51. ♥Love your post♥

  OdpowiedzUsuń
 52. Lodovica na pewno będzie a Nicolas nie wiem a koncerty będą w Poznaniu,Warszawie,Krakowie i Wrocławiu.

  OdpowiedzUsuń
 53. Czekaj bo nie rozumiem bo ostatni koncert odbędzie się w Europie przed Ameryką 15 Marca a w Niemczech 27 a dopiero w Kwietniu Meksyk to może jeszcze po Niemcach będziemy my ?????

  OdpowiedzUsuń
 54. Mam nadzieję że będzie koncert w Krakowie. *.*
  A przy okazji mam foch 4ever na DCH. Doładowałam tv i wszyskie kanały są poza DCH. ;_;
  To spisek przeciw mnie!!! Do sądu z tym!!!

  OdpowiedzUsuń
 55. Kraaaaków!
  Nie mam z kim iść,bo moja przyjaciółka się wstydzi♡♡♡♡Może jest ktoś w wieku 13/14 lat??:)Haha xD
  Mam nadzieję,że bilety nie będą po 500 złotych,bo na 100000% mama mi nie pozwoli.Ja chcę już poniedziałek!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taak Krakow!
   Ja mam 12 xD
   Tylko sie boje ze te po 500 będa w polowie :(

   Usuń
  2. Kurcze Wy chcecie bilety wcześnie a ja mam nadzieje że będą dopiero po świętach :P

   Usuń
  3. Dla mnie tez po sw bo jak narazia mam 216 zl ':c

   Usuń
  4. Serio? Ty masz tyle lat i się wstydzisz? Ja mam 18 lat i jestem chłopakiem to mi dopiero nie wypada. Chyba wezmę jakąś dziewczynkę sprzed wejścia i powiem że to moja siostra XD

   Usuń
  5. A gdzie jedziesz na koncert? xD

   Usuń
  6. Gdzie jedziesz? Mogę być twoją ,, siostrą'' XD

   Usuń
  7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  8. Ja jadę do Krakowa i mam 13 lat! Moja koleżanka też się wstydzi!

   Usuń
  9. Eh... ja mam 12 i w mojej klasie nie ma zadnej v-lovers ;( jedzie ktoś do Kraka?

   Usuń
  10. Ja jadę do Krakowa i mogę z kimś jechać! I mam 13 lat jak by co.

   Usuń
  11. To musimy się wszyscy zgadzać przed koncertem:)

   Usuń
  12. Hahah spoko :) Ide z wami :)

   Usuń
 56. Czy tylko mi się wydaje, że to bardzo niesprawiedliwe, że w Niemczech o wiele wcześniej potwierdzili koncert i już można kupować bilety. Przecież tam dopiero leci 1 sezon oni nawet piosenek z 2 nie znają. Poza tym tam już jest promocja tego koncertu i plakat, a u nas cisza.

  OdpowiedzUsuń
 57. Ja jadę do Hiszpanii do Madrytu a wy?

  OdpowiedzUsuń
 58. A jak ktoś jest niepełnoletni, to musi wejść z osoba dorosłą?

  OdpowiedzUsuń
 59. Jeśli powiedzmy pisze ze osoby poniżej 16 roku zycia musza wejść z osoba dorosła to osoba juz 16-letnia nie musi miec opiekuna, prawda ?

  OdpowiedzUsuń
 60. Orientuje sie w jakich godzinach odbędą sie koncerty ?

  OdpowiedzUsuń
 61. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 62. lekki błąd bilety do niemiec nie kosztują max. 500zł tylko EURO

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PÓŁ GŁUPKU 500 ZETA B TAK TO JAK BY KTOS Z POLSKI JECHA TO ZAMIAST 500 ZAPŁACIŁ 2 KOŁA Z GROSIKAMI?

   Usuń
 63. Boszzz ;_; No po prostu przepięknie! Miałam jechać z koleżanką, obie mamy po 13/14 lat i miałyśmy jechać same... Kasę miałyśmy zbierać na super miejsca... A tu proszę, Z DOROSŁYM... Teraz musimy zbierać na jakiekolwiek bilety jeszce dla jej mamy... SUPER xD

  OdpowiedzUsuń
 64. 29 marzec 2015 godz. 19.00 Atlas Arena Lodz

  zaniedlugo w sprzedazy

  http://www.viagogo.pl/Concert-Tickets/Rock-and-Pop/Violetta-Tickets

  OdpowiedzUsuń
 65. Na Disney Chanel mówili że 29 marca 2015r będzie Violetta Live w Łodzi (dla mnie to źle bo mieszkam bliżej Warszawy ale i tak jadę z koleżanką i z jej rodzicami) od 28 listopada 2015r będą dostępne bilety

  OdpowiedzUsuń
 66. WOW! Niesamowicie *,*Tyle koncertów, tyle krajów.. Mega przygoda dla nich<3
  Ale my..
  Spotykamy się w Łodzi <3 Już 29 marca awww! <3
  BĘDZIE MEGA!! :333

  OdpowiedzUsuń