Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

04.11.2013

Opisy odcinków: 8-11

Odcinek 8 - 30 października 
Camila próbuje pomóc Violetcie zrozumieć, czy pociąga ją Diego, czy też nie. León dowiaduje się, że Diego napisał dla Violetty zwrotkę piosenki. Violetta oznajmia ojcu, że wybiera się do kina z Leonem. Jackie karci uczniów za ich nieprzygotowanie. León rozmawia z Germanem o wyjściu do kina z jego córką. Broduey zaprasza Marco do zespołu. Maxi nazywa go zdrajcą.

Odcinek 9 - 31 października 

Matías wpada na pomysł, jak okraść Germana z pieniędzy. Angie dopinguje zespół, aby zaczęli współpracować i pokazali burmistrzowi, co naprawdę potrafią. Francesca proponuje Marco, żeby zapisał się do Studia. Violetta zgadza się współpracować z Ludmiłą. Olga uspokaja Angie, że nie mu się martwić o Esmeraldę, bo nie jest dla niej żadnym zagrożeniem. Esmeralda mówi Germanowi, że jej zdaniem, Angie czuje się zazdrosna. Violetta znajduje pamiętnik matki. Ludmiła zwraca piosenkę Francesce. Angie przyłapuje Pabla i Jackie na pocałunku. Diego przychodzi na spektakl zespołu.

fot. Disney

Odcinek 10 - 1 listopada

Dziewczyny ze Studia organizują pidżama party. Ktoś w ostatniej chwili rozsyła wiadomość o tym, że impreza odbędzie się w domu Violetty. Beto jest zazdrosny o Jackie. Lara nie rozumie, dlaczego León tak usilnie goni za Violettą, która przysparza mu jedynie problemów. Esmeralda i Germán wybierają się na kolację we dwoje. Kobieta prawi mu komplementy, aby jeszcze bardziej mu się podlizać. León i Diego stają ze sobą twarzą w twarz. Germán jest przerażony, gdy po powrocie do domu, zastaje w nim pełno młodzieży.

Odcinek 11 - 4 listopada

Ludmiła rozmawia z Violettą o osobie, która rozpuściła plotkę o imprezie w jej domu. Natalia insynuuje Violetcie, że to sprawka Ludmiły  ale ta się wypiera. Diego umawia się z Violettą. Chłopiec, chce prosić dziewczynę, żeby zaczęli od nowa. Zazdrosny o córkę Germán śledzi Violettę. Angie chce odejść z domu. Germán zostaje oskarżony o kradzież. Policja przychodzi do jego domu, aby go aresztować.

10 komentarzy:

 1. Zostałaś nominowana do liebster blog awards. Szczegóły na moim blogu : http://violetta-love-opowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej Lady.Cuks, jesteś moją ulubioną bloggerką ( razem z Wiolczur). Lubię Twoje posty itp., czychciałabyś być bloggerką na moim blogu?? Potrzbuję doświadczonej osoby, gdyż sama zaczęłam od wczoraj i nie bardzo wiem jak to wszystko ugryźć, jeśli się zgodzisz to wyślę Ci link do mojej ( jak na razie) beznadziejnej stronki. <3 Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak już bierzecie opisy odcinków z jakiejś strony to na prawdę sprawdzajcie czy opisy są poprawne ! Na przykład ten fragment z 8 odcinka: "Broduey zaprasza Marco do zespołu. Diego nazywa go zdrajcą." Nie Diego nazywa go zdrajcą tylko Maxi !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Diego nazywa Marco zdrajcą :) XD

   Usuń
  2. Ale to zdanie odnosi się akurat do Brodueya

   Usuń
 4. A jutro będzie LEONETTA <3
  Awww.. <3 :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiscie, wtedy kiedy bedzie Leonetta (suuuper) TO JA NIE MOGE OGLĄDAĆ!!!
  Grrrr...

  OdpowiedzUsuń
 6. Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://playerhd.pl/wdoi/2797/Violetta3_ZWIASTUN

  OdpowiedzUsuń