Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

09.01.2014

[Przypomnienie] Akcja: Feliz cumple Facu!

AKTUALIZACJA: Jeśli chcecie brać udział w akcji wyślijcie zdjęcia na mail podany niżej do godziny 18.00 dzisiejszego dnia! W tym momencie zdjęć posiadamy stosunkowo mało i dlatego o tym piszę. Zauważmy, że przy Facundo mamy dużą szansę zauważenia i podania dalej przez niego naszego filmiku!!!

Rok 2013 dobiega końca i każdy z nas starzeje się o kolejny rok. Tak jest też w przypadku naszego Facundo Gambande - nieocenionego, posiadającego świetny gust muzyczny i uwielbiającego nosić wszelakie czapki z daszkiem Maxiego! Facu od teraz skończy 23 lata  i wejdzie w 24 rok życia, a urodził się dokładnie 10 stycznia 1990r. Czas leci  no nie? Nie można jednak powiedzieć, że jest to stary koń! Tą akcją chcemy Was po raz kolejny skłonić do tego, żebyśmy przypomnieli jak gwiazda koncertów "Violetta En Vivo" jest ważny dla Polski!O co chodzi?
Każdy z nas marzy o En Vivo w Polsce, ale też miło by było złożyć życzenia komuś, kto zrobił to samo w święta w dodatku w naszym ojczystym języku! Dlatego przedstawiamy kilka propozycji prostych, aczkolwiek pełnym miłości pochodzących prosto z serducha życzeń:

1. Feliz cumpleaños Facu! / Feliz cumple Facu! - Wszystkiego najlepszego Facu!
2.Te deseo toda al felicidad en este dia especial Facundo. Polonia te ama!- Życzę ci wszystkiego, co najlepsze w tym szczególnym dniu Facundo. Polska cię kocha!
3. Espero que todos tus deseos se hagan Realidad! Feliz cumple Facu! - Mam nadzieję, że wszystkie twoje marzenia staną się rzeczywistością! Wszystkiego najlepszego Facu!

Czego wymagamy?
 •  Jakiegokolwiek polskiego akcentu - może to być zwykłe biało - czerwone serduszko jak i nasza narodowa flaga przejawiająca się w Waszej pracy
 •  Estetyczności wykonanej przez Was pracy - niech to nie będzie robione po łebkach niebieskim długopisem napis, ale aby było widać, że włożyliście w to Wasze serca.
 •  Pokazywanie twarzy nie jest obowiązkowe, ale fajnie by było, gdyby Facu zobaczył Wasze uśmiechnięte w jego stronę buźki :)
Najważniejsze elementy, które muszą pojawić się w Waszej pracy;
 •  Polski akcent
 •  Życzenia
 •  Schludność, wyrazistość oraz pomysł.
Śniegu co prawda nie widać, więc ciężko będzie wykombinować coś na tle zimowej scenerii, ale jest mnóstwo innych sposobów, możecie ułożyć życzenia z biało - czerwonych kredek, dzisiaj jest przecież sylwester! Z pewnością niektórzy z młodszych fanów chcą się pomalować na zabawę karnawałową - zanim wyjdziecie na imprezę też możecie użyć swojej wyobraźni i przelać ją na pracę. Mogłabym wymieniać  i wymieniać, ale to od Was zależy jak filmik będzie potem wyglądał i czy jeżeli miłośnik swoje psa Albusa go zauważy spodoba mu się nasza oryginalność!

Zatem do dzieła! Zdjęcia przesyłajcie do 7 stycznia 2014r. na nasz adres:

redakcja.violettapl@gmail.com

 
 21 komentarzy:

 1. Super pomysł. Niestety nie wezmę w nim udziału.
  Chciałam tylko poinformować cię Tinistas, że już wysłałam wam tłumaczenie na e-mail.
  Pisze do cb bo widziałam, że Milens nie a ostatnio.

  Pozdrawiam.
  Tyna :**

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsza!
  Super. Al enie mam twittera

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przeciez do tego nie jest potrzebny twitter ;)

   Usuń
 3. O matko, Jorge jest młodszy od Facu, nie powiedziałabym, może dlatego, że nasz Horhe jest wyższy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tyle akcji , a wyników WIELKI KONKURS VIOLETTA POLSKA nikt nie poda .

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy będą wyniku konkursu z płytą?

  OdpowiedzUsuń
 6. A Cande ona też ma urodziny tylko 3 stycznia ???

  OdpowiedzUsuń
 7. Niby jesteście takie super , Wasze wszystkie akcję dochodzą do skutku i wszystko takie super na tym super-hiper blogu -,- Jestem ciekawa czy Jorge ujrzał swój urodzinowy filmik. Tak , tak, przepraszam, rbo przecież Wy jesteście takie idealne -.- Pozdro

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już nie zależy od osób, które organizują. :)))

   Usuń
 8. Tylko 10 lat starszy ode mnie xd dokładnie tylko 10! urodzinki mamy w ten sam dzień <3

  OdpowiedzUsuń
 9. To ma być Zdjęcie czy Filmik bo mi się pomieszało ???

  OdpowiedzUsuń
 10. Na 100% wyślę, i myślę o filmiku. Sama mu spamuję twittera taką kartką z życzeniami iwgl. Ale to może się lepiej sprawdzić :* ;3

  OdpowiedzUsuń
 11. Kurde... ja i moje zostawiane wszystkiego na później -.- Bo pierdoła nie pomyślała, że wróci z gór 2 dni przed końcem akcji i nie wzięła nic do rysowania ze sobą! I nie pomyślała, że będzie miała dużo zajęć jak wróci do szkoły -.- Moja szansa przepadła, już do następnego roku, bo jest już po 19. ;(

  OdpowiedzUsuń