Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

09.01.2014

Violetta il Concierto Bologno


5 stycznia obsada zakończyła swoje koncerty w Milano, a teraz czekają je kolejne w Bologno. Łącznie wyjdzie aż 29 koncertów w całych Włoszech. Czasem dwa razy dziennie o 16 i 20, bądź 20:30.

Bolonia (wł. Bologna) – miasto w północnych Włoszech, położona jest między Padem a Apeninami na wysokości 54 m n.p.m. Stolica regionu Emilia-Romania. Ważny ośrodek handlowy, przemysłowy, kulturowy, naukowy (najstarszy na świecie uniwersytet założony w 1088) i turystyczny. Bolonia nazywana jest też La Grassa (tłusta) ze względu na swą tradycyjnie kaloryczną kuchnię.


Nie możemy zapomnieć również o tym, że Włochy to ojczyzna Ruggero i Lodo. Ruggero Pasquarelli urodził się w Città Sant'Angelo 10 września 1993 r., natomiast Lodovica Comello urodziła się w San Daniele del Friuli 13 kwietnia 1990 r. Na pewno gdy przyjechali na En Vivo/Il Concierto byli prze szczęśliwi, bo przyjechali do swojego kraju i będą mieć okazję spotkać się rodziną.

Ale pora wracać do koncertów odbyły się 6 stycznia o 16:00 i 20:00 w Unipol Arena Casalecchio.

Po raz kolejny nie obyło się bez miłego włoskiego akcentu! Obsada po raz kolejny zaśpiewała Ven y Canta we włoskiej wersji (Vieni canta)! Ciekawostką było to, że Cande i Tini rozmawiały po włosku! A filmik poniżej!
Pora na trochę muzyki, czyli filmiki z koncertu:

Tu niestety jest problem z dźwiękiem.Rozmowa Cami i Violi:W Bolonii aktorzy byli tylko jeden dzień. Aktualnie właśnie zmierzają do Rzymu. Ale mają trochę odpoczynku, bo nowe koncerty odbędą się dopiero 10 stycznia! To dobrze, przynajmniej sobie odpoczną trochę. Należy się im, nieprawdaż? Przecież En Vivo to dość ciężka praca. I nawet te kilka koncertów, które dopiero teraz zdążyli zagrać to kropla w morzu tych, które odbędą w samych Włoszech, a jest ich jak wcześniej wspominałam 29. Jak oceniacie ten koncert? Podoba wam się włoskie wykonanie Ven y canta [tłum. Chodź i zaśpiewaj]? Która piosenka najlepiej wyszła aktorom, według was?6 komentarzy:

 1. ioletta1224.blogspot.com/ polecam tego bloga jest naprawde supcio

  OdpowiedzUsuń
 2. violetta1224.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli cały koncert był po włosku, czy tylko niektóre części (chodzi o dialogi, nie piosenki)? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. zrobicie jakis post o albie?
  np.wszystkie piosenki z jej wykonaniem
  np.peligroszemette bellas wszystkie zmontowania z en vivo i z serialu
  np. wszystkie jej zdjecia na en vivo
  np. wszystkie zdjecia jej
  np.wszystkie piosenki z jej wykonaniem
  np.wywiady z nia
  np. jaki ma styl
  np.z kim sie spotyka
  np. wszystkie momenty z nia
  tylko niech ten post bedzie dlugi zrobicie prosze czekam na odp

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłam w Bolonii. Pięknie tam jest, ale najbardziej pamiętam "obiad" w Burger King'u xD Tak wiem jestem zua.
  Zdziwiło mnie, że Cande i Tini rozmawiały po włosku. Chociaż przyznam się, że czasami nie widzę różnicy pomiędzy włoskim a hiszpańskim xd
  <33

  OdpowiedzUsuń
 6. Na początku każdego koncertu Ruggero wychodzi i mówi że cała obsada będzie się starała mówić po Włosku i większość dialogów właśnie jest po Włosku. A co do piosenek to po Włosku jest En Mi Mundo, Te Creo i piosenka którą śpiewa Ruggero i Lodo

  OdpowiedzUsuń