Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

13.12.2013

[Wyniki] "Co jest dla Ciebie najważniejsze?" Kalendarze Violetta 2014

Wczoraj upłynął termin składania prac w naszym konkursie tworzonym wraz z wydawnictwem Ameet, gdzie do wygrania było 20 kalendarzy Violetta na rok 2014 tegoż wydawnictwa. 


Z recenzją tego produktu można zapoznać się tutaj.


Dziś przyszedł czas na wyniki. 

Autorzy zwycięskich prac proszeni są o podanie adresu domowego, imienia i nazwiska wraz z numerem telefonu, abyśmy mogli wysłać nagrody.
Często podane jest jedynie imię, jednak na maile zwycięzców trafią powiadomienia o wygranej, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.


Mnóstwo z was przysłało nam swoje życiowe credo, wiele inspirujących, budujących słów, które zapadają w pamięć i duszę. Już wiemy, czym kierujecie się w życiu! Tematy się powtarzają, prezentują jednak piękne wartości w pięknych słowach. Wybrałyśmy naszym zdaniem najlepsze i mamy nadzieję, że tchną w Was ten wyjątkowy przekaz! :)


Ola
"Samym pragnieniem niczego nie zdołasz,musisz zrobić coś w kierunku twojego marzenia"
Mówi ono o tym, że choćby nie wiem jak by się czegoś chciało, to samo się nie stanie. Trzeba w to włożyć nie tylko serce, ale i dużo pracy. To do czego dochodzimy sami będzie cieszyć bardziej, niż coś co ktoś za nas zrobi, albo pójdzie się na skróty. Trzeba walczyć o marzenia.
Katarzyna M.
 "Bądź szczera, wtedy nie zginiesz" 
Najważniejsza w życiu jest szczerość. Chcesz, aby ludzie byli z tobą szczery? Ty też taki bądź. Podążając przez życie bez tego, nie uda wam się. Poczucie tego kłamstwa, zostaje. Zostaje już na zawsze i nie da się go pozbyć. Trzeba z nim żyć, co nie jest rzeczą łatwą. Szczerość może czasem boleć, ale najbardziej boli kłamstwo i cisza. Paradoks szczerości polega jednak na tym, że najpierw ludzie jej od ciebie oczekują, a potem mają do ciebie o nią pretensje. Szczerość może i boli, ale przynajmniej wiesz na czym stoisz, a nie ma nic gorszego niż niepewność. Bycie szczerym może nie da ci bardzo wielu przyjaciół, ale przynajmniej da ci tych właściwych. Życie jest zbyt krótkie, by codziennie budzić się z pretensjami do całego świata, więc kochaj tych, którzy dobrze cię traktują, przebacz pozostałym i wiedz, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu, bądź szczera, a świat będzie szczery wobec ciebie. Te kilka słów może być droższe niż pieniądze, słodsze niż cukier, może być lepsze niż jutro i pojutrze, chce się najpierw usłyszeć szczerość a potem można już umrzeć. Jeśli ktoś chce cię zniszczyć kłamstwem- ty zabij go szczerością. Możesz gromadzić wielkie skarby, ale szczerość i tak będzie droższa....  Jeśli sądzisz, że przez szczerość można cierpieć- masz racje. Ale jeśli mocno w coś wierzysz - spokojnie. Nawet przy największym szczerym wyzwaniu będzie dobrze. Każdy dobry gest spotka zasłużona kara? Jeśli tak myślisz, jesteś w wielkim błędzie. Wystarczy bardzo mocna wiara, bo przecież jeśli w coś bardzo mocno wierzysz, to nie obawiaj się. Być może  będą cię gnębić, ale nawet jeśli twoje życie stanie się droga przez mękę, wy nie zginiecie. - ty i twoje motto/twoja wiara.

aniatomoja2
„Żyj chwilą obecną. Nie przyszłością ani przeszłością. Liczy się teraz. Nie wiesz, co się wydarzy jutro, a wczoraj już przeminęło, więc jedyne co masz, to dziś, ta chwila. Ciesz się nią.”
Czy warto przejmować się przeszłością? Przecież jej nie zmienimy. Czy warto odkładać swoje marzenie na później? Przecież później może nie nastąpić. Marzenia i inne sprawy, które odkładamy na później mogą w ogóle nie zostać spełnione (zakończone).  Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. Nie wiemy ile czasu będziemy jeszcze na tej ziemi. Możemy zginąć w każdej chwili, a to co mieliśmy zrobić, to co odkładaliśmy na później może już nigdy nie zostać zakończone. Po co myśleć o tym co będzie jutro, co będzie za kilka dni? Trzeba żyć chwilą i to co możemy, zróbmy dziś, bo jutro może nie nastąpić... Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje." Z każdą sekundą swojego życia starzejmy się i mamy coraz mniej czasu. Życie trwa zaledwie kilka chwil, więc żyj chwilą. Każda chwila jest najważniejsza, więc korzystaj z niej. Życie masz tylko jedno.

Asowa♥♥♥
"Nie ważne co inni sądzą o tobie. Ważne co ty sądzisz o sobie". Po co przejmować się tym co sądzą o tobie inni? To odbiera radość. Ludzie często się mylą. Nie są nieomylni. Mogą się też mylić oceniając ciebie. Ty sama najlepiej wiesz  jaka jesteś. Inni mogą cię obrażać. Zdarza się, że ktoś powie o tobie nie miłe rzeczy np. Jesteś brzydka, Jesteś głupia, Nic nie znaczysz. Po co się tym przejmować? To zdanie tylko tej osoby. Inni mogą  zupełnie inaczej o tobie myśleć. Każdy jest inny, ma inne zdanie i ma do niego prawo. Ty też masz swoje zdanie. Nie musisz go zaraz mówić na głos. Myślisz co chcesz i nikt, ani nic tego nie zmieni z wyjątkiem ciebie. :) Ty decydujesz sama o sobie. To jest twoje życie i możesz zrobić z nim co chcesz. A co ty sądzisz sama o sobie? Aby myśleć o sobie jak najlepiej  nie trzeba dużo. Wystarczy być sobą, wierzyć w siebie i akceptować to jaka jesteś. Trzeba też pomyśleć zanim coś się zrobi i zadać sobie pytanie: Czy za kilka lat (pewien czas) nie będziesz wstydził się tego co zrobiłeś? Gdy będziesz tak postępował będzie ci lepiej i na twojej twarzy znacznie częściej pojawiał będzie się uśmiech.Najważniejsza dla mnie jest radość i marzenia, które dają  ją (szczególnie jak je spełnimy). Nie wstydźmy się marzeń. Każdy ma jakieś. Każdy lubi marzyć. A zresztą co cię obchodzi zdanie innych?

klaudiaczajka 
"Miej przyjaciół, traktuj ich jak rodzinę i ich nigdy nie zawiedź". Teraz to trochę uzasadnię. Przyjaciele to takie osoby, które nas nigdy nie zawiodą. Wiemy, że możemy na nich liczyć i nawet w ogień za nas skoczą. Przyjaciół powinniśmy traktować jak rodzinę a czasami nawet i lepiej. W końcu z rodziną nigdy się tak porządnie i bez udawania nie porozmawia. Z przyjaciółmi, tak. Nasi przyjaciele, to osoby przy których zdejmujemy maskę. Pokazujemy swoją prawdziwą twarz. Przyjaciele nigdy, ale to nigdy nie wydadzą naszych sekretów. Jeśli się nad sobą użalamy to dadzą takiego kopa, że jest wola walki. Jeśli robimy coś źle to nie krzyczą, nie biją tylko spokojnie tłumaczą co robimy źle. Jeśli chodzi o tego "kopa" to wiem coś o tym, bo często na różnych konkursach tak łapie mnie stres, że nie potrafię  z siebie nic wydusić. Moi przyjaciele zawsze mi pomagają. Mówią: Klaudia, dla nas już wygrałaś. W tedy czuje się tak dowartościowana bo wiem, że ktoś we mnie wierzy. Teraz na przykład chce iść do innego gimnazjum niż cała moja klasa, mówiąc krótko do lepszego niż to w okolicy. Przyjaciele cały czas są ze mną i wierzą, że się dostanę a wymagania są duże. Czasami to nawet wierzą we mnie bardziej niż ja. Wiem, że mam kogoś kto zawsze mi pomoże i na kogo mogę liczyć. Przyjaciół, nigdy nie powinniśmy okłamywać i oszukiwać bo możemy ich stracić. Nie wolno nigdy wygadać jakiś sekretów naszych przyjaciół, w końcu oni nam zaufali. Nie możemy ich zawieść. Gdy będziemy robić błędy, przyjaciele od nas nie odejdą, będą przy nas. Przecież, gdy zabraknie przyjaciół to nie będziemy mieli z kim tak prawdziwie pogadać. Stracimy naszą rodzinę, może nie tą prawdziwą biologiczną, ale to przybraną, czasami ważniejszą. Z przyjaciółmi się śmiejemy i płaczemy. Jesteśmy w bogactwie i w biedzie, w smutku i radości. Jak łatwo z tego wywnioskować, przyjaciele są dla mnie najważniejsi. Nie chcę ich stracić bo straciłabym wszystko co mam. Kocham ich<3
Matthew S.
"Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest" - jest to moje życiowe motto, którym się kieruję. Nawet wtedy,w chwilach kiedy mi nie wychodzi, wszystko idzie bez sensu trzeba pamiętać o małych rzeczach i pamiętać ile szczęścia w sobie kryje taka mała rzecz. Najważniejsze jest dla mnie nie tracić nadziei, cieszyć się z małych rzeczy, widzieć same pozytywy w wszystkich ludziach, nie poddawać się i poznawać siebie od nowa.
linka2772 
'"Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia".  Zaczęłam kierować się nim jakieś dwa lata temu kiedy zdałam sobie sprawę,właśnie z tego,że nie mogę oczekiwać,że moje marzenia same się spełnią . Muszę sama zacząć je realizować ! No bo nie można przecież oczekiwać,że coś spełni się od tak , trzeba chociaż rozniecić tę małą iskierkę, dać marzeniom małego kopa ! Dajmy taki przykład. Moim wielkim marzeniem jest pojechać na Violetta En Vivo .Kiedy Disney organizował ostatnio konkurs z taką właśnie wygraną, a mianowicie wycieczką do Rzymu na En Vivo, nie zastanawiałam się, ani chwili ! Od razu wysłałam zgłoszenie . Co prawda nie wygrałam.. ale nie smucę się ! Bo wiem,że próbowałam, że się starłam. Gdybym nie zrobiła nic zostałabym tylko z pytaniem 'co by było gdyby'. Wiem,że kiedyś mi się poszczęści i będę do tego dążyć .   Co jest dla mnie najważniejsze ? Hmm .. niby takie proste pytanie, ale ciężko odpowiedzieć jednoznacznie . Bardzo cenię sobie w życiu rodzinę , przyjaźń, miłość. Nie potrafię wybrać najważniejszej wartości. Moim kolejnym marzeniem jest znaleźć w przyszłości kochającego chłopaka i założyć rodzinę. Może to banalne marzenie. Ale co z tego ? Ja nie wyobrażam sobie życia w samotności, w pustym domu. Nie będę może jeszcze wybiegać tak w przyszłość. Mam jeszcze jedno marzenie.. nie ostatnie,ale na pewno jedno z ważniejszych. Tak właśnie. Jestem jedną z tysięcy może nawet milionów fanek i fanów cudownego Jorge Blanco. Ach.. gdybym tylko mogła go spotkać . I wierzę w to,że tak będzie. Ale nie będę czekać,aż to marzenie samo się spełni. O nie ! O to właśnie chodzi w moim motto. No bo pomyślmy logicznie. Jaka jest szansa na to,że kiedyś go spotkam, kiedy będę czekać nic nie robiąc tylko licząc na szczęście ? No właśnie.. znikoma . Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce ! Także pamiętajcie ' Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia ' .
 natalia00hmm 
„Być sobą, nie poddawać się i uwierzyć w spełniające się marzenia‟. Te słowa są dla mnie ważne i motywują mnie. Ale też są dla mnie ważne dlatego że kiedyś miałam marzenie, wziąć udział udział w zawodach sportowych, a dokładnie  w zawodach akrobatycznych. Chodziłam na zajęcia długo czasu, ale pewnego dnia pomyślałam sobie że to nie ma sensu i zrezygnowałam. Miesiąc później dowiedziałam się że grupa do której chodziłam (średnio zaawansowana) bierze udział w narodowych zawodach. Właśnie przez to że poddałam się nie spełniłam marzeń. Te motto skłania mnie do nierezygnowania z marzeń i nie poddawaniu się oraz inspiruje mnie to dalszych marzeń (obecnie związanych z muzyką) i do dążenia do celu. Odbieram to jako taką pomoc w życiu. Bo zawsze jest łatwiej gdy jest się sobą i wierzy w to co się robi. Rozumiem przez to że nawet gdy coś źle pójdzie, gdy upadniemy, to nigdy nie możemy się poddawać tylko wstać i iść dalej. Co według mnie jest najważniejsze w życiu? Właśnie to co jest zawarte w moim motto oraz by mieć prawdziwych przyjaciół i być szczerym. Nie wyobrażam sobie życia bez szczerości i bez przyjaźni, chodź wielu ludzi jest fałszywych. I właśnie to w moim życiu jest najważniejsze, kierować się mottem, być sobą i mieć przyjaciół na których zawsze można polegać.
Werzuza123
,,Prawda, ona nigdy nie zawiedzie''Najważniejsza jest dla mnie właśnie prawda. Ponieważ dzięki niej świat jest lepszy. Moje motto motywuje mnie do mówienia prawdy, nie okłamywania innych. Kierując się nią w życiu staje się lepszym człowiekiem. Inni ludzie mają do mnie zaufanie, bo wiedzą, że prawda jest dla mnie najważniejsza.
Aleksandra P.
„Póki walczymy, jesteśmy zwycięzcami.”  Wierzę, że liczy się to, iż mimo że coś mi się nie udaje, to i tak muszę spróbować jeszcze raz i sprostać zadaniu. Tu nie liczy się wygrana za pierwszym razem, a siła, aby po raz kolejny stawić czoło przeszkodzie. Nie mogę czegoś porzucić nagle, bo coś się nie udało.
Hania H.
,,Przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać"Jest to bardzo ważne w moim życiu, nie pamiętam gdzie zobaczyłam pierwszy raz te słowa, ale przypominają mi one, o tym, że prawdziwi przyjaciele to istny dar, za który trzeba dziękować każdego dnia <3 Wiem, że miałam wysłać swoje mottotypu ,,Miłość, muzyka, pasja", którym się kieruje w życiu, ale mi właśnie oni pomagają... PRZYJACIELE.


Adrianna M.
 " Naszą największą słabością jest poddawanie się". Mówią mi one, że zawsze pomimo wszelkich przeciwności losu należy wierzyć w siebie, spełniać swoje marzenia, dążyć do szczęścia, a także nigdy się nie poddawać, bo gdy to zrobimy później będziemy żałować...
Nelcia Stoessel 
"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz również tego dokonać..." Najważniejsi w moim życiu są przyjaciele i rodzina. Gdyby ich nie było, nie było by też mnie. Oni wypełniają moje serce i dzięki nim moje życie nie jest nudne. Te wszystkie przygody przeżyte z moją paczką, te kłótnie z starszą siostrą, pieczenie ciast z mamą i oglądanie TV z tatą, albo zabawy z kotem które jak zwykle kończą się podrapaną twarzą  :D To wszystko jest dla mnie naprawdę istotne. Mogłabym się tu rozpisywać i rozpisywać o nich, ale powiem krótko: ''Moje życie jest wspaniałe dzięki tym osóbkom, które są przy mnie każdego dnia'' 

Werass
,, Wykorzystaj swoją szansę '' Te słowa są dla mnie ważne, ponieważ zawsze mnie motywują. Dla mnie chodzi w nich oto ,żeby wykorzystywać swoją szansę nie zważając na to czy to tylko występ na wielkiej scenie czy tylko na krótkim przedstawieniu w szkole .  Kiedy kiedyś mam wielki stres powtarzam sobie to ciągle aż w końcu się wszystko uda .  Nie wiem jak bym sobie bez tego poradziła . :)
bamberawera 
"Żyj tak, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia"Dla mnie to motto ma piękne przesłanie i zdecydowanie pasuje do mojego życia. Kieruję się nim i z nim podążam przez życie. Mimo tego, że jest to tylko jedno   nędzne zdanie ma ono dla mnie ogromne znaczenie. Usłyszałam kiedyś to hasło i przekształciłam je w moje motto życiowe. Rozumiem je tak, że powinniśmy cieszyć się z każdego dnia i abyśmy każdy dzień starali uczynić najpiękniejszym dniem naszego życia. Myślę jednak, że ma ono jeszcze jedno znaczenie: abyśmy cieszyli się z każdej najmniejszej, miłej chwili w naszym życiu, ponieważ nie wiadomo ile takich pięknych chwil jeszcze przeżyjemy...
Dżesika 
"Dopóki walczysz, nie przegrywasz. Dopóki wierzysz w siebie, nie jesteś najgorszy. Dopóki chcesz, możesz osiągnąć". Wykreowało je moje życie. Mimo młodego wieku zyskałam duże doświadczenie jeśli chodzi o nie. Jeszcze roku temu chodziłam do mojej (na szczęście) byłej szkoły. Było to typowe "wiejskie" gimnazjum. Mówiąc wprost: uczniowie w wieku 14 lat palili, pili, kradli i bili. Ja tam nie pasowałam. Stałam się ich ofiarą. Zostałam nawet okradziona z nowego, drogiego telefonu. "Dopóki walczysz, nie przegrywasz".Nie sięgnęłam od razu po żyletkę, ale również nie leciałam z każdym problemem do nauczyciela (nie warto wierzyć w ich kłamstwa, że pomogą i będzie dobrze - obalam ten mit). Ze swoimi problemami zwracałam się do tych, większość z nas ma prawdziwe oparcie - rodziców. Cały rok walczyłam z mobbingiem. Mimo nie odwracalnym rysom na psychice (jestem normalna, chodzi mi o kradzieże, bicie) wygrałam. Chodzę do nowej normalnej szkoły i mam przyjaciół. "Dopóki wierzysz w siebie, nie jesteś najgorszy".Nie sposób domyśleć się, że wmawiano mi jaka to ja jestem. Miałam gorsze chwile, ale wierzyłam, że jestem lepsza od nich (nie pomylcie z egoizmem) i nie stoczyłam się jak oni. "Dopóki chcesz, możesz osiągnąć".Kiedy dowiedziałam się, że rodzicie dają mi możliwość zmienienia szkoły (mieszkam na wsi, aktualnie do szkoły muszę dojeżdżać sporo kilometrów) była bardzo szczęśliwa. Niestety pojawiła się przeszkoda - nie było dla mnie miejsca. Nie poddałam się i nadal walczyłam o nową szkołę. Po raz kolejny mogłam liczyć na rodziców. Pojechali do mego aktualnego miejsca nauki i spotkali się z panią dyrektor. Przyjęła mnie do najlepszej klasy w szkole. Kolejnym przykładem jest, że mój ukradziony telefon również się odnalazł (po 6 miesiącach). Byłam wiele razy na komisariacie i składałam zeznania - męcząca rzecz. Brak rówieśników był również przyczyną powstania mojego bloga. Dzięki niemu czułam się po części dowartościowana.
Natalia J 
Moje motto brzmi tak samo jak Violetty czyli " miłość , pasja , muzyka ". Miłość jest w mi w życiu potrzebna bo dzięki niej czuje się ważna , doceniana i potrzebna komuś w życiu . Mam wiele pasji i tak naprawdę gdyby nie to moje życie byłoby nudne i ponure . Jedną z moich pasji jest muzyka , to ona pozwala mi wyzwolić emocje które we mnie buzują . Dzięki muzyce mogę okazać miłość , smutek , złość , zachwyt lub wiele innych. To Violetta inspiruje mnie w wielu sprawach. Vilu pomaga mi podjąć wiele bardzo ważnych decyzji w życiu. Myślę , tym mottem kieruje się nie jedna fanka tego hiszpańskiego i pełnego wrażeń serialu .
wklaudia2 
BĄDŹ ZAWSZE SOBĄ .. ♥A najważniejsze rzeczy to : Rodzina , Zaufanie , Taniec , Muzyka i Pasja ♥   Bez rodziny nie dałam bym sobie rady z niczym , oni mi zawsze pomagają i mogę na nich liczyć .. to oni mnie wychowują na dobrą osobę ... Zaufanie - jest dla mnie bardzo ważne , już raz zostałam skrzywdzona i teraz się kieruję zaufaniem , Taniec - uwielbiam tańczyć , Muzyka - lubię i śpiewać i słuchać  i grać ♥  , Pasja - to np. rysowanie ♥
Kaśka. !
"Muzyka uspokaja umysł . ułatwia wzlot myśli ,  a gdy trzeba pobudza do walki"
Muzyka
Życie to bajka
To super grajkaWszędzie muzyki słychać głosTaki już nasz ludzi los .
Wy chłopaki  i dziewczętata reguła bardzo święta : Jedno z drugim się dopełniaW każdym miejscu uzupełnia . 
Tutaj nuty , tam organyJesteś do tego powołany W twoim ciele drży muzyka Każdy przy niej palcem pstryka 
Zapamiętaj sobie jedno Nawet gdy Ci idzie średnioTaniec zawsze Ci wychodziNiech rodzina cię nie zwodzi .  
Tak więc śpiewaj , tańcz i graj I z nią podbij cały kraj . ! 
Zuzanna R.
"Żeby nauczyć się żyć, potrzeba całego życia"Najważniejsze dla mnie jest dobro nie tylko dobro typu, "będę dobra, pożyczę ci 2 zł, ale jak jutro nie oddasz powiem rodzicom" tylko takie dobro gdzie osoba, nie jakaś nie wiadomo jaka szlachta, zwyczajny człowiek, pomaga w sposób np. dokarmia głodnych, pomaga bezdomnym, opiekuje się dziećmi z domu dziecka itp. Nie chodzi mi o pomoc z przymuszenia, tylko bezwarunkową miłość do drugiego człowieka. Sama jestem w takiej organizacji która wspomaga głodnych. Nie robię dużo, tyle co stoję z puszką i zbieram pieniążki ale chociaż tyle mogę zrobić.

87 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PO CO CI 2 KALENDARZE ??

   Usuń
  2. Bo on się cieszy z małych rzeczy, jak ma tych małych rzeczy dużo ;)

   Usuń
  3. Jakie 2 ??

   Usuń
  4. bo on kupił keidys !

   Usuń
 2. jeej, pierwszy raz coś wygrałam

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli muszę się wybrać do empika :(
  Ale mi gmail ciągle pokazuje, że mojego nie przeczytałyście! Ja mam dość to coś doprowadza mnie do szału!
  Gratuluję wszystkim, na prawdę macie piękne motta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie motta były wyświetlone, jest specjalny przedział i wszystko dokładnie widzimy...

   Usuń
 4. Kaśka jest dwa razy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A więc może ktoś jeszcze dostanie kalendarz ;)

   Usuń
  2. Zaraz to naprawimy. Drobna usterka niestety się zdarzyła. :/

   Usuń
 5. powtarza się to samo....

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do mnie: Na opowiadanie o Leonettcie!:
  http://leonserceviola.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Jejj jestem tutaj !! :D
  Dziękuję Wam bardzo ! <33
  Mój 1 konkurs w którym wygrałam :D
  Skaczę z radości :D
  Pozdrawiam , Kaśka <33

  OdpowiedzUsuń
 8. pod jakim tematem mam wysłać dane i adres ? I kiedy mam wysłać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz na nasz mail, w temacie ważne byśmy domyśliły się o co chodzi. =)

   Usuń
 9. Szkoda, że nie wygrałam, no, ale zwycięzcy zasłużyli widocznie bardziej ode mnie :)
  Mówi się trudno, na pewno będzie jeszcze wiele innych konkursów :)
  Gratuluję <333

  OdpowiedzUsuń
 10. Kiedy to naprawicie?

  OdpowiedzUsuń
 11. jest 19 prac a powinno 20

  OdpowiedzUsuń
 12. dlaczego rozdacie 19 kalendarzy zamiast 20

  OdpowiedzUsuń
 13. Jej wygrałam ! <3 A te wszystkie rzeczy na gmaila przesyłać ? O.o

  OdpowiedzUsuń
 14. pewnie jeden biora dla siebie zmije pazerne
  !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni nie biorą go dla siebie. Po prostu w trakcie pisania posta wkradł się błąd. Nie mów tak o nich. To, że zrobili konkurs znaczy tylko o Ich dobroci. Na pewno naprawią ten błąd.

   Usuń
  2. tak bo ty wygrałeś i wszystko okej mimo że ktoś napisał że masz już dwa czyli jakby zabrałes komus szanse :)

   Usuń
  3. Jedna sprawa - nauczcie się też przegrywać jak i wygrywać.

   Usuń
  4. I co Jorge teraz cicho siedzisz, bo ci anonim napisał prawdę? :)

   Usuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  6. hahahhaaa ! BEKA Z was ! Nauczcie sie przegrywać a jak nie wiem rozpaczacie, że przegraliście w konkursie i macie obrzucać błotem dziewczyny, albo osoby, które wygrał to wg nie bierzcie w tym udziału ! Albo morda na kłódkę ! Miejcie honor i nie róbcie z Siebie idiotów co ? Więc zluzujcie majty !
   A no i gratuluję zwycięzcom ! <33 XDD

   Usuń
  7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 15. to był błąd zaraz to poprawią -,-

  OdpowiedzUsuń
 16. Rozdanych jest 19 kalendarzy...

  OdpowiedzUsuń
 17. Wklaudia2 nie wierze, że to wygrało .... Ale reszcie gratuluję :D

  OdpowiedzUsuń
 18. dlaczego jest 19 mówiłaś że 20

  OdpowiedzUsuń
 19. ZNOWU TO SAMO CO MIAŁA OLA!

  OdpowiedzUsuń
 20. Jak zawsze nic ;(
  Szkoda bo chciałam ten kalendarz,a teraz już go nigdy nie będę miała :(
  Mogłam nie brać udziału to bym się nie zawiodła ;((

  OdpowiedzUsuń
 21. Ta Violetta ;* ma to samo co Ola ogarnijcie sie i zróbcie to porządnie.....

  OdpowiedzUsuń
 22. Zajebiście to zepsułyscie :) Jedne wielkie misz masz!

  OdpowiedzUsuń
 23. przegrałam,już nie bede brać udziału bo zawsze przegrywam

  OdpowiedzUsuń
 24. ola i violetta mają to samo!słowo w słowo zrób coś z tym

  OdpowiedzUsuń
 25. wezcie moje prosze buie wsyztkich na takei cos stac prosze to tajie ktroteki !!!

  OdpowiedzUsuń
 26. faktycznie identycznie mają

  OdpowiedzUsuń
 27. LOL fakt identik

  OdpowiedzUsuń
 28. No fajnie fajnie.... Zero jakiegokolwiek przepraszam z ate błędy... Np ta Kaśka.!, Violetta:* mogły pomyśleć ze wygrały i jeszcze te wasze mizerne poprawki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. violetta to była jedna z wygranych, ludzież, nauczcie się czytać

   Usuń
  2. Gdzie jest Violetta jako jedna z wygranych? Bo ja nie widzę. Jest teraz Zuzanna

   Usuń
 29. ha ha ha,ale pomyłek ha ha ha ha LOL,misz masz wielkie,ha ha ha ha ha ha ha ha ha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I PO CO PISZESZ ZYRIALD NIE POTRZEBNYCH KOMENTARZY? TAK NAPRAWDĘ WKRADŁ SIĘ 1 BŁĄD Z MOTTEM, NIE RÓB Z TEGO HALO - ZOSTAŁO POPRAWIONE.

   Usuń
  2. A skad wy wiecie ze to niby jedna osoba ja tez napisałam raz taki komentarz :)

   Usuń
 30. ja i moja siostra wygrałyśmy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wy dwie macie farta a ktoś nie zajebiscie :)

   Usuń
 31. nic wielkiego sie nie stało chyba

  OdpowiedzUsuń
 32. a ta Violetta ;* i Kaśka.mogły pomysleć że wygrały....

  OdpowiedzUsuń
 33. nie dostalam e-maila- bamberawera :'(
  !

  OdpowiedzUsuń
 34. MATCHEM PO CO CI 2 KALENDARZE !!! POWIEDZ MI TO BADZ UCZCIWY I ODDAJ A NIE !

  OdpowiedzUsuń
 35. Pod jakim tematem mam napisać e-mile? Czy konieczne jest podanie numeru telefonu?

  OdpowiedzUsuń
 36. Jak czytam wasze niektóre komentarze to aż mnie skręca. -,- Jak można być takimi Kretynami i obwiniać Violetta Polska za to że się nie wygrało i za to ich wyzywać. Wgl nie bierzcie udziału w konkursach i będzie spokój bo jak nie potraficie przegrywać to mace problem! Żal wam tyłek ściska bo inni byli lepsi od was. MÓZGI! Ogarnijcie się! -,-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się! Dziewczyny robią dla nas tyle fantastycznych konkursów a wy nie potraficie tego uszanować. Trzeba być Hipokrytami żeby robić to co wy zrobiliście w komentarzach. Pozdro!

   Usuń
  2. Zgadzam się z moimi poprzednikami :-)

   Usuń
 37. ehh nie wygralam :c no trudno, sprobuje w plastycznym :D - trzeba tez walczyc o swoje ;p

  OdpowiedzUsuń
 38. Cześć :) Co jeśli nie dostałam e-maila ? Jak mam wam przesłać dane ? :D
  Pozdrawiam linka2772 :)

  OdpowiedzUsuń
 39. ludzie ! przecierz wszyscy poganiali je żeby szybko napisały i dlatego wkradły się błędy ! myśleć logicznie !

  OdpowiedzUsuń
 40. mathew S ( czy jakoś tak ) to jest kawałek piosenki Sylwii Grzeszczak !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem : ) To jest to moje motto przecież :p

   Usuń
 41. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 42. Wow!! Pierwszy raz coś wygrałam!!!! P.s Nie dostałam jeszcze maila
  Werass

  OdpowiedzUsuń
 43. Fajnie... Po raz kolejny jak zawsze przegrałam...BOSKO. -,- :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. widocznie twoja praca była gorsza od innych

   Usuń
  2. Naprawdę? .. Może nic nie mów bo ty akurat wygrałaś. -͵-

   Usuń
 44. Gratuluję wszystkim :) Świetne motta

  OdpowiedzUsuń
 45. Nie przyszło mi powiadomienie

  OdpowiedzUsuń
 46. Jeeeeeej ♥♥♥
  Jesteeem tuuuu.!!!! ♥♥♥♥
  Już wysyłam :)

  OdpowiedzUsuń
 47. JAKIE GÓWNO !!!!!!!!! WYGRALI DLATEGO, ŻE WZIĘLI JAKIEŚ DŁUGIE MOTTA -,- -,-

  NIEKTÓRZY MOŻE PO PROSTU KIERUJĄ SIĘ W ŻYCIU KRÓTKIMI MOTTAMI -,- A NIE JAKIMIŚ DŁUGIMI, KTÓRE MAJĄ WIĘKSZE PRZESŁANIA -,-


  JAKI TEN BLOG JEST GŁUPI !!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "długie motta" mówisz? Popatrz na moje motto - Matthew S. Czy jest długie? Nie ;)

   Usuń
 48. Dowiem się w końcu kiedy dostanę e-maila ? Jak niby mam wam wysłać dane ?

  OdpowiedzUsuń
 49. Ale się porobiło xD ludzie nauczcie się przegrywać, ja też nie wygrałam i mówi się trudno ;) Trzeba przyjąć do wiadomości fakt że ktoś w tym akurat konkursie mógł być od Was lepszy xD
  Pozdro!

  OdpowiedzUsuń
 50. Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://playerhd.pl/wdoi/2797/Violetta3_ZWIASTUN

  OdpowiedzUsuń
 51. Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://playerhd.pl/wdoi/2797/Violetta3_ZWIASTUN

  OdpowiedzUsuń