Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

28.12.2013

Wyniki Premios TKM [Aktualizacja]

Pisaliśmy już wcześniej o głosowaniu w nagrodzie Premios TKM [klik] [klik], która organizowana była przez TKM [strona]. Pare godzin temu na ich oficjalnym twitterze twitterze [klik] zaczęły się pojawiać wyniki w dosyć długich odstępach pomiędzy każdym. Niżej prezentuje listę zwycięzców w kategoriach, gdzie nominowany był ktoś z Violetty lub związany z serialem.

premiostkm


Ten napis "And the winner is*", te emocje...
Tak więc bez żadnego większego wstępu przechodzimy do tego, co naprawdę interesuje każdą osobę, która weszła w ten post.

Kategorią numer jeden, gdzie nominowany był ktoś nam dobrze znany było DiscoTKM, czyli Płyta TKM i od razu dostajemy to, co nam się najbardziej podoba, czyli zwycięzce. Śmiało możemy już gratulować naszej kochanej Lodovice (serialowa Francesca) na twitterze [klik], ponieważ Universo wygrało tę kategorię! Poinformowali nas o tym dodając na swojej stronie notkę [klik], w której informują nas kto zajął jakie miejsce i ile ta osoba miała procent głosów. W tej kategorii się na tym nie skupię, ponieważ to nasza faworytka (większości, ogólnie V-lovers i Comellistas) wygrała. Oprócz tego dodali na swojego twittera tweet:

I super PłytąTKM roku jest Universo @lodocomello!

Nie wiem jak wy, ja się bardzo cieszę i uważam, że ta płyta zasługiwała na tę nagrodę. Wykazaliśmy się. :)

Następna kategoria to CantanteFemeninaTKM, czyli PiosenkarkaTKM, gdzie między sobą o pierwsze miejsce konkurowały Miley Cyrus i Martina Stoessel (serialowa Violetta). Tu niestety nie mamy jednak powodów do radości, gdyż to Miley wygrała tą konkurencję. W notcę, gdzie o tym napisali [klik] pisze, że miała ona 31% głosów, także widać, że od ostatniego postu (miała 32%) dosyć dużo jej zmalało, jednak fani Tinity, jak i innych kobiet tam nominowanych nie dali rady z nią wygrać.


Dziękuję za twój głos, Miley Cyrus jest PiosenkarkąTKM roku.

Z kolejnej kategorii możemy jednak być zadowoleni. W męskiej wersji tej kategorii, czyli PiosenkarzTKM mamy swojego zwycięzce, a został nim Jorge Blanco (serialowy León)! W krótkiej notce o tym [klik] informują nas, że to prawda, Jorge, główny bohater Violetty wygrał z Justinem Bieberem!


Niesamowite, ale prawdziwe. Jorge Blanco zwyciężył Justina i jest PiosenkarzemTKM roku!!

Dalej kategorię PeliculaTKM, czyli FilmTKM wygrał film o znanym zespole One Direction, This is us. Frozen, film, gdzie głos podkładała Martina niestety zajął jedynie drugie miejsce [klik].


This is us zaświtało w kategorii jako FilmTKM roku!

Konkurencja, w której Martina rywalizowała ze swoim chłopakiem, czyli ProgramaLatinoamericanoTKM, czyli Program/serial latynoamerykańskiTKM. Niestety, to nie Violetta ją wygrała, a Aliados. W notatce o tym [klik], że Aliados zdobył 42%, a za nim, na drugim miejscu Violetta zdobyła 32%. No cóż, nie zawsze musimy wygrywać. :)


Programem Latynoamerykańskim TKM roku jest Aliados!!! Gratulacje :)
W następnej kategorii mieliśmy aż trzech nominowanych przystojniaków, jednak żaden z nich nie został AktoremMiędzynarodowymTKM roku. Na pierwszym miejscu znalazł się Ross Lynch znany nam z amerykańskiego serialu Austin i Ally, także emitowanego na Disney Channel oraz Teen Beach Movie. Nie zostaliśmy jednak poinformowani [klik], które miejsce zajęli poszczególni nominowani - Jorge Blanco (León), Diego Dominguez (Diego) oraz Pablo Espinosa (Tomas). Wiemy jedynie, że Rosszyskał 44% wszystkich głosów.

Było oczywiste, nie? Ross Lych wygrał jako Aktor Międzynarodowy TKM roku.

Kolejną kategorię, czyli żeńską wersję poprzedniej, AktorkaMiędzynarodowaTKM wygrała Bridgit Mendler, którą zobaczyć możemy m. in. w serialu Powodzenia Charlie, a także w jednym, 11 odcinku drugiego sezonu Violetty. Na swojej stronie [klik] informują nas, że zdobyła ona 36% głosów, a na drugim miejscu, tylko 4% dalej zawitała Alba Rico Navarro, czyli serialowa Naty!

Aktorką Międzynarodową TKM roku jest... Bridgit Mendler!

W kategorii Aktor Narodowy TKM mieliśmy jednego nominowanego aktora, Joaquina Bertholda, serialowego Matiasa, jednak już z wyników, które pojawiały się co dzień było dla nas oczywiste kto zostanie zwycięzcą, a był to Peter Lanzani, chłopak Martiny Stoessel i główny bohater serialu Aliados. Na stronie [klik] dowiadujemy się, że wygrał z 44% głosów. Niestety nie wiemy na jakim miejscu znaleźli się inni nominowani.

Peter Lanzani jest Aktorem Narodowym TKM roku!!!

Wynik żeńskiej wersji kategorii także nie jest zaskoczeniem. Nominowana tam była Martina Stoessel (Violetta), Clara Alonso (Angie) oraz Florencia Benitez (Jade), jednak Aktorką Narodową TKM została Lali Espósito. Na stronie [klik] dowiadujemy się jednak tylko tego, że wygrała  z Martiną 37% głosów, ile miała Martina i cała reszta nie wiemy, ale można się domyślić, że była dość blisko Lali.


Lali Espósito pokonała Tini Stoessel i wyróżniła się jako Aktorka Narodowa TKM roku.

O reszcie wyników nie zostaliśmy poinformowani na twitterze, jednak są one dostępne na ich stronie.

W kategorii Aktorka Rewelacja/Objawienie z Cande Molfese wygrała Oriana Sabatini zdobywając 36% głosów. Oriana ma jedyne 17 lat, a jest to już kolejna konkurencja, w której wygrała z V-lovers (wcześniej w KCA Argentina z Xabianim, serialowym Marco), gra ona w jednej z najpopularniejszych serii latynoamerykańskich Aliados, więc mogliśmy spodziewać się jej wygranej.


Oriana Sabatini jest Aktorką Rewelacją TKM roku!!! Gratulacje!!!

Zaś z kategorii Aktor Rewelacja/Objawienie V-lovers mogą być zadowolone. Wygrał ją po walce z Julianem Serrano, także występującym w Aliados nasz Maxi, czyli Facundo Gambande! Zdobył on 32% głosów i także nie pojawiła się tu żadna nadzwyczajna informacja.
Facundo Gambande jest Aktorem Rewelacją TKM roku!! Wow, to naprawdę jest rewelacja!

Pojawiła się także informacja na temat wygranego kategorii Czarny Charakter TKM, a została nim nasza Ludmiła, Mercedes Lambre!

Mercedes Lambre jest czarnym charakterem TKM roku w Premios TKM. Nie do pokonania!!!

Długo czekałam z opublikowaniem tego posta, ponieważ czekałam na wszystkie wyniki, jednak teraz postanowiłam, że jak pojawią się wyniki pozostałych dwóch kategorii, w których gościł któryś z naszych aktorów zaktualizuje post. :)


* - z angielskiego "i zwycięzcą jest", zapewne to wiedzieliście, ale jako, że to obcy język warto poinformować. :P17 komentarzy:

 1. Super post <3 cieszę się ze nie którzy aktorzy z Violetty wygrali :)) Kiedy dodacie wyniki konkursu świątecznego ? :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Suoer że wygrał Jorge i Ross bo obu ich kocham <333

  OdpowiedzUsuń
 3. A czy Mercedes wygrala kategorie czarny charakter? Bo z tego co pamietam miala ogramna przewage nad innymi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sądze, że tak, ale jak pisałam-trzy kategorie z naszymi gwiazdami nie zostaly jeszcze ukazane (kategorie ukazuja sie juz od wczoraj) i w nich jest wlasnie czarny charakter. tak jak napisalam, zaktualizuje, gdy bedzie juz wiadomo. :)

   Usuń
 4. Szkoda, że Cande przegrała. Ale przed nią będzie pewnie wiele nominacji. Oriana miała różnicę głosów tylko o kilka %. Dla mnie ona już wygrała tym , że doszła do finału./Molfesia

  OdpowiedzUsuń
 5. Siódma! xD Płyta mojej Lodo była pierwsza! Jupii <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo jak super ! ;)
  Płyta Lodo wygrała <3
  Zasłużona nagroda :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Cały czas się cieszę z tego, że UNIVERSO wygrało. <3333333333333

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda, że Cande przegrała:( Ale jestem wniebowzięta wygraną Rossa<33 Brawka!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jorge pokonał Justina *.*
  Niby nierealne, bo Justin jest bardziej znany, a jednak ;33
  Gratuluję kochany ;)
  Sorki, nie ogarniam Twittera, więc wiecie xD

  OdpowiedzUsuń
 10. JORGE O.O
  męęężu :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Ajajajaj, Lodovica <3
  Liczyłam na universo, teraz się tak bardzo cieszę<3333
  + Mechi, Facu <3333

  OdpowiedzUsuń
 12. Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://playerhd.pl/wdoi/2797/Violetta3_ZWIASTUN

  OdpowiedzUsuń