Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

26.12.2013

Druga część głosowania w Premios TKM oraz nominowani. [PRZYPOMNIENIE]

TO JUŻ OSTATNI DZIEŃ!!

Post lekko opóźniony, bo powinien pojawić się w piątek/sobotę, ale tak bywa z tymi wszystkimi przygotowaniami świątecznymi, gdy teraz - przy świętach pojawia się najwięcej nowych informacji, więc liczę, że nie będziecie mieli tego za złe. :P
W piątek głosowanie w nagrodzie Premios TKM [post] się zmieniło i już nie możemy robić tego za pomocą twittera.
premiostkm


Teraz zagłosować w jednej kategorii możemy na jednego z pięciu nominowanych artystów, którzy zdobyli najwięcej głosów na twitterze. Oddać swój głos można do 26 grudnia tego roku. Miłą niespodzianką jest to, że możemy podglądać wyniki i w odpowiednim momencie zaatakować, jeśli komuś z naszych faworytów nie będzie szło dobrze! Tylko będzie trzeba zebrać większą grupkę! Aby zagłosować musimy jednak najpierw zarejestrować się na stronie mundotkm [klik] wypełniając poszczególne punkciki:
@ nick
@ e-mail
@ hasło
@ powtórzenie hasła

Gdy już to zrobimy zagłosować możemy na ich stronie [klik].

Oto jak na razie przedstawiają się wyniki (wymienie tylko kategorie, gdzie nominowany jest ktoś z Violetty):


W kategorii "Płyta TKM", którą w piątek wygrywało jeszcze Universo aktualnie na pierwszym miejscu jest płyta Abrahama Mateo "AM". Drogie Universers i Comellistas nie przejmujcie się - wystarczy jedynie 200 głosów, a Lodovica obejmie prowadzenie - tym nie musimy się przejmować (ale głosować musimy!). Jeszcze w piątek płyta "AM" była na przed ostatnim miejscu, gdy Universo było pierwsze. To, że ta płyta się tak wyniosła oznacza, że jeżeli będziemy chcieli także możemy wynieść jeszcze płytę serialowej Francesci na pierwsze miejsce i to z dużym wyprzedzeniem. Przecież nas, V-lovers jest tak bardzo dużo! 3 miejsce w tej kategorii na ten moment zajmuje płyta "Hoy somos mas", jednak ja uważam, że powinniśmy się połączyć i razem głosować na jedną z tych płyt, zamiast rozdzielać się na Comellistas i Tinistas, na przykład.W kolejnej kategorii - "Piosenkarka TKM" aktualnie wygrywa Miley Cyrus, jednak zaraz za nią, z różnicą nie całych 300 głosów widnieje Martina Stoessel. Myślę, że jakby każda polska Tinista, czy V-lover zagłosowała na Tini wynieślibyśmy ją na prowadzenie!Następną kategorią jest "Piosenkarz TKM" i w nim prowadzi Justin Bieber, ale 120 głosów dalej widzimy już Jorge Blanco. Mamy chyba jakieś nieszczęście (a może szczęście?) do liczby 2, ale ja wierzę, że 120 głosów to dla nas taki "pikuś", że zaraz Jorge wyprzedzi rywala o dużo więcej, w końcu - nawet więcej ma żon w Polsce. :P


Kolejną kategorią jest "Film TKM" i choć ta kategoria niby nie ma za dużo wspólnego z Violettą i aktorami nominowany został do niej film "Frozen", gdzie jedną z głównych bohaterek dubbingowała Martina, a do tego śpiewała ona piosenkę promocyjną nie tylko w języku hiszpańskim, ale i włoskim. Aktualnie przed nim znajduje się "This is us", czyli film o One Direction, ale prowadzi tylko 200 głosami!


I po raz kolejny liczba dwa, czyli kategoria "Serial ameryko-łaciński TKM", w którym pierwsze miejsce zajmuje serial "Aliados", gdzie głównego bohatera gra chłopak Martiny, Peter Lanzani, zaś ok 800 głosów pod nim widnieje "Violetta". W sumie to sama nie wiem na co zagłosuje, bo w "Aliados" gra mój imiennik męski, Julian Serrano i to będzie trudny wybór dla mnie. :P


I wreszcie kategoria, gdzie mamy więcej niż 2 nominowane osoby z pięciu. Mamy trzech przystojniaków! Niestety jednak żaden z nich nie prowadzi. W kategorii "Aktor Międzynarodowy TKM" na pierwszym miejscu jest Ross Lynch, prawie 800 głosów dalej widnieje Jorge Blanco, 1200 głosów za Jorge widzimy Pablo Espinose, a go z Diego Dominguezem dzieli około 150 głosów. Sądzę, że nie powinniśmy rozdzielać się w głosowaniach na chłopaków, bo i tak Diego, czy Pablo nic nie dostaną za zajęcie 2, czy 3 miejsca, bo nie sądzę byśmy dali radę zebrać dla jednego z nich ok. 2000 głosów, gdy będziemy podzieleni na fandomy chłopaków i gdy Ross wciąż będzie zdobywał kolejne głosy, dlatego uważam, że powinniśmy skupić się na wybiciu na pierwsze miejsce Jorge - oczywiście; każdy zrobi jak uważa.


Dalej widnieje kategoria "Aktorka Międzynarodowa TKM", co wygrywa Bridgit Mendler. Jest mi bardzo przykro, że Comellistas zajęte wybijaniem "Universo" nie pomyślały, by wybić Lodovice i w tej kategorii, jednak bardzo dobrze, że znalazła się tutaj chociaż jedna osoba z Violetty, a jest nią Alba Rico Navarro. Alba jest na 2 miejscu (znowu?) i do Bridgit brakuje jej ok. 600 głosów. Do dzieła Albanaticas i V0-lovers! :)


Kolejna kategoria dowodzi jak silna jest nasza moc, bo choć w nagrodzie "Aktor Narodowy TKM" wygrywa Peter Lanzani, na 3 miejscu widzimy Joaquina Bertholda, czyli serialowego Matiasa, a dla nie pierwszoplanowej postaci w Violetcie jest to coś wspaniałego, według mnie. Joaquin znany jest z wielu filmów, jednak uważam, że V-lovers bardzo mu pomagają.


Dalej jest odpowiednik żeński poprzedniej kategorii, czyli "Aktorka Narodowa TKM" i tu po raz kolejny mamy 3 osoby i ani jednego zwycięzcy! 2 miejsce (już nie będę komentować) zaraz po zwyciężającej Lali Espósito ma Martina Stoessel, którą ze zwyciężczynią dzieli ok. 800 głosów. Co to jest dla Tinistas? 800 głosów pod Tini widzimy Clarę Alonso, serialową Angie, która zajmuje 4 miejsce, z trzecim dzieli ją różnica paru głosów. Jako trzecią z aktorów grających w Violetcie na 5 miejscu widzimy Florencję Benitez. Tutaj także proszę was o nie rozdzielanie się, a atakowanie w jeden punkcik. Nie dajmy Lali wygrać z nami!


W kolejnej kategorii "Aktorka Rewelacja/Objawienie" wygrywa Oriana Sabatini, jednak 700 głosów za nią jest Candelaria Molfese, serialowa Camila. Znając liczność fanów aktorki sądzę, że przy głosowaniu, gdzie widzimy wciąż wyniki mamy duże szansę przebić dziewczynę, która w KCA Argentina wygrała z Xabianim w kategorii "Revelación" (nie zapomnę jej tego).


W końcu numer jeden! W męskim odpowiednik, czyli "Aktor Rewelacja/Objawienie TKM" zwycięzcą jest Facundo Gambande. Zachęcam was do dalszego głosowania na niego, aby wybił się wysoko, ja jednak będę musiała się jeszcze zastanowić, czy to na niego oddam swój głos, bo w tej kategorii pojawia się mój imiennik, którego wprost uwielbiam i jest zaraz za Facu.


W kategorii "Czarny bohater TKM" zdecydowanie wyprzedza wszystkich nasza Ludmiła, czyli Mercedes Lambre. Następna osoba jest aż 1600 głosów za nią, jednak uważam, że powinniśmy głosować na nią tak samo zaciekle jak na innych.


Dalej, jako "Para TKM" po raz kolejny w oczy rzuca nam się 2 miejsce, a zajmują je Martina Stoessel i Peter Lanzani. Do zwycięzców, czyli Perrie Edwards i Zayna Malika brakuje im około 200 głosów, więc nie próżnujemy - głosujemy.


I nadchodzi czas na ostatnią kategorię, w której możemy się pochwalić chłopakami i wykazać głosami, czyli "Ciasteczko TKM". Prowadzi tam Joaquin Ochoa, jednak 1500 głosów dalej jest Jorge, a 1100 głosów za Jorge Xabi. W tej kategorii trudno mi powiedzieć byśmy się nie dzielili, bo sama pewnie zagłosuje na Xabiego, ale spróbujmy wybić chociaż jedno z chłopaków na pierwsze miejsce! :)


Zwycięzcy poszczególnych kategorii będą głównymi bohaterami specjalnego wydania gazety "TKM"
Więc teraz do roboty i głosujemy! Na kogo oddacie swój głos? :)
12 komentarzy:

 1. zagłosowałam na wszystko gdzie była obsada Violetty, ale coś mi się nie wydaję że Martina coś tam wygra. Szkoda :c

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post widzę że włożyłaś w niego dużo pracy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje. :) Trochę mi to zajęło, ale muszę się poprawić, bo ostatnio miałam trochę mało czasu dla bloga.

   Usuń
 3. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko trzymać kciuki za aktorów z "Violetty"! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja głosuję na Violettę i na 1D, muszę to jakoś podzielić :)
  Ale na pary, to na 50 pro głosuję na Zayn&Perrie / Louis&Eleanor :D
  Nie lubię pary Tini&Lazania, ale z kilka razy na nich zagłosuję, dla honoru ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też jestem i Tinista I Directioner, ale wolę Zerrie :)

   Usuń
 5. JORGE <3 <3 <3 Nawet jeśli nie wygra to dla mnie i tak będzie najlepszy *-*

  OdpowiedzUsuń
 6. Głosujmy na UNIVERSO! <3
  Lodo musi wygrać! <33333333333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 7. Głosuję na Albę, cały czas
  Kocham ją!

  OdpowiedzUsuń