Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

25.12.2013

[Z życia aktorów]: Życzenia od ekipy

Nie tylko my świętujemy Boże Narodzenie na wesoło! Ekipa nie zapomniała o swoich wiernych od początku do końca fanach i wysłali nam świąteczne życzenia. A oto one!
Wesooołychhhhhh Świąąąąąąąąt!!!Wesołych Świąt Tinistas !!!!!!!  Najlepsi fani na planecie !!! ♥♥

 Wesołej dobrej nocy !!! Foto z candemolfese

 Jak wyrazić moje szczęście? To Boże Narodzenie i jestem z moją rodziną, czując szczęście i was wszystkich. WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM!!! 

 Bardzo wesołych Świąt z moimi cennymi Violettos NA CAŁYM ŚWIECIE!!! we wszystkich językach życzę dużo MIŁOŚCI, POKOJU, I WIELE RADOŚCI! kocham was!


Miejcie święta pełne pokoju i miłości. Cieszcie się miłością rodziny i przyjaciół!!!! Wesołych świąt i dobrej nocy!!

Jorge nie mógł przepuścić tak wyjątkowej okazji i przesłał na swoje vine nowy filmik! Zatytułował go "Świąteczna euforia".


Gdy zobaczyłam ten tweet spadłam z krzesła. Dlaczego? Nasz Facu, Maxi, Fucando ŻYCZYŁ NAM WESOŁYCH ŚWIĄT W NASZYM JĘZYKU!!! Jesteśmy co prawda jako ostatni, ale to i tak ogromny zaciesz dla nas wszystkich!! Życzenia złoyżył także w języku hiszpańskim, włoskim, angielskim, francuskim i holenderskim. KOCHANY POLIGLOTA :***


Dlaczego i my nie możemy się im odwdzięczyć? Ci, którzy jeszcze nie wysłali swoich świątecznych życzeń podajemy im przykłady:

 - po hiszpańsku:  Feliz Navidad y Feliz Año Nuevo deseo Polonia! ♥ muchos besos - Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy Polska!♥ wiele buziaków
- po włosku: Buon Natale e Felice Anno Nuovo auguri Polonia! ♥ molti baci - Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy Polska! wiele buziaków
Spamujcie tymi życzeniami! To naprawdę nie wiele, ale gdy zobaczy to KTOKOLWIEK na pewno sprawimy mu tym wielką radość!!

Dla tych, dla który Twitter jest czymś obcym (tak jak dla mnie facebook) wystarczy, że po lewej stronie na profilu danej osoby klikniecie na pole "tweetnij do" i tam napiszcie te życzenia, następnie "tweetnij".


6 komentarzy:

 1. yeah pierwsza 2 raz świtny post

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeju Facu, KOCHAM CIĘ <33 ;33
  Na serio, chyba nikt się nie spodziewał ;D
  Spamować nie mogę, bo twittera nie ogarnia xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prawej stronie na danym koncie masz "tweetnj do" klikasz piszesz i wysyłasz.

   Usuń
 3. Facu szpanuj w wszystkich językach, chyba od Rugga załapał manie używania tłumacza google xd

  OdpowiedzUsuń