Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

04.01.2014

Dziewczyna Roku 2013: Finałowa piątka wybrana!


Wczoraj (3 stycznia) do godziny 15:00 mogliście głosować na Dziewczynę Roku 2013, by wybrać finałową piątkę. Klamka już zapadła. Nie ma już odwrotu. A więc pora na wyniki. Jesteście ciekawi jak wypadły dziewczyny z "Violetty"?

Oto screen, jak ułożyły się Wasze głosy:
Zatem do finałowej piątki przechodzą:

 • 1. Jennifer Lawrence, która miała najwięcej głosów, bo aż 558. 


 • 2. Martina Stoessel z 491 głosami. To świetny wynik. Jeszcze wszystko się może zmienić w następnym głosowaniu! Pokażmy wszystkim jakim jesteśmy fandomem!


 • 3. Selena Gomez z 333 głosami. 

 • 4. Demi Lovato - 309 głosów.


 • A kto uplasował się na ostatnim 5-tym miejscu? Nina Dobrev z 241 głosami. I tu byłam mile zaskoczona. Bardzo ją lubię z serialu "Pamiętniki Wampirów" i nie spodziewałam się, że załapie się do finałowej piątki! A zadziwiające jest, że pokonała samą Miley Cyrus, która jest tuż za nią!


A jak reszta dziewczyn z serialu? 
Mercedes Lambre 67 głosów. Lodovica Comello 75 głosów. Alba Rico 48 głosów.  Dziewczyny niestety nie załapały się do finałowej piątki. Ale moim zdaniem i tak fajnie, że o nich pamiętacie i że głosowaliście na nie. Najważniejsze jest to, że Martina jest w finałowej piątce i można wszystkim "uprzejmym" komentatorom, pokazać na co stać nasz fandom i wygrać to głosowanie. Bardzo mi się nie podobały porównania, że wybiła się tylko na jednym serialu. Przecież reszta dziewczyn z Disney też tak zaczynała i nikt im tego nie wypomina. A przecież od czegoś trzeba zacząć, nieprawdaż? Martina na pewno sporo osiągnęła i osiągnie, i tu wam nie muszę wymieniać co już osiągnęła, bo my V-lovers to wiemy.
A zatem do dzieła! Nie dajmy się sprowokować komentatorom, bo to sensu nie ma. Głosujmy po prostu i się świetnie bawmy! Ok? Jak będzie tylko nowe głosowanie, zaktualizuje posta!20 komentarzy:

 1. Hm, Tini to wiedziałam, że będzie. Miałam nadzieje, że Lodo również. Jednak sie myliłam. Mam pytanie co do innego posta o konkursie, gdzie trzeba było coś narysować świątecznego. Zrobicie coś jeszcze podobnego? Wtedy nie wszięłam udziału bo nie miałam dostepu do kompa i wyraźnie nie mogłam po prostu zobaczyc, że jest jakiś konkurs malarski. Czy mogłybyście znowu coś podobnego z rysowaniem zrobić/ Proszęęę.:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej :D Czy na tej stronie można już głosować na finałową piątkę? Ja tak to dasz link?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jennifer Lawrence i Martina Stoessel to moje największe idolki. Kibicuję obu dziewczyną, dlatego nie chcę brać udziału w głosowaniu. Oczywiście trzymam kciuki za Tini i Jennifer!! Życzę im jak najwięcej głosów!

  OdpowiedzUsuń
 4. wiedziałam, że Martina przejdzie -.-..
  szkoda, że tak późno zobaczyłam ten wpis na kotku ;/
  Głosuję na Demi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram. Tini zawsze wyjdzie najlepiej z całej obsady ._. Smutne. Ja miałam nadzieje że chociaż Lodo lub Mechi będzie ,,ledwo" na 5. Szkoda. xd
   Teraz tylko głosować na Demi.

   Usuń
  2. Ja właśnie nie wiem czy oddać głos na Demi czy na Selenę :/ Obie lubię po równo. Jednak wolę piosenki Sel. Ale Demi świetnie gra w filmach i serialach oraz świetnie zaśpiewała "Let it go".
   Tini dopiero zaczęła karierę więc ona jeszcze będzie miała dużo okazji by wygrać :). Ale Sel czy Demi przestały być aż tak bardzo popularne po transmisji Violetty.
   Wygląda na to że przez Violettę obniżyła się sława tych dziewczyn.
   Po 3 sezonie dziewczyny może obniżyć się totalnie ich sława albo co gorsza, mogą zostać zapomniane.
   Więc moim zdaniem będzie lepiej jak oddam głos na jedną z nich :).

   Usuń
 5. A jakoś Miley też zaczęła od Hannah Montana i jakoś się jej nie czepiają

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam Martinę, ale to Nina skradła moje serce!! Także mój głos oddam na nią!
  V-lovers górą!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. http://violettane.blogspot.com/
  Wchodźcie :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda, że nie Alba, ale jak już to głosuję na Tini. Gdyby było Tini vs. Alba to Alba :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja głosuję na Jennifer, bo to prawda: Tini jest świetna ale jak dla mnie Jen bardziej zasługuje na ten tytuł. Jennifer miała świetną rolę w Igrzyskach Śmierci, Poradniku Pozytywnego Myślenia i w ogóle. Martinę też lubię ale nie chcę na nią głosować. Żałuję, że w piątce nie ma Lodovicii, ale cieszę się, że są Sel, Demi i Nina :) Chociaż ja tam się nie łudzę, że Tini wygra ze zdobywczynią Oscara... *____*
  xoxo
  Vielet Pasquarelli <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS: Wie ktoś jak nazywa/ją się wykonawca/y piosenki Compana sobre compana na playliście u góry? Wydaje mi się, że to Pop4U ale nie mam pewności. POMOCY!

   Usuń
 10. Jak sje nazywa fandom:
  Martiny Stoessel
  Mercedes Lambre
  Candelarii Molfese
  Lodvicy Comello
  ????? WAŻNE!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Martiny : Tinistas
   Mercedes : Mechistas
   Candelarii : Molfesistas czy tam Candestas do
   Lodovici : Lodofanaticas

   Usuń