Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

04.01.2014

[Prasa] Tini zwyciężczynią głosowania PRONTO!Tini z z ogromną przewagą została ogłoszona artystką roku 2013 w głosowaniu PRONTO. Zostało ono ogłoszone 1 stycznia i głosować można było do 3 stycznia. Magazyn PRONTO jest jednym z najpopularniejszych w Argentynie, źródłem niezliczonych plotek i wielkim skupiskiem artykułów o najjaśniejszych gwiazdach nie tylko w tym kraju. Co ważniejsze, ma zróżnicowane grono odbiorców, nie tylko młodzież - więc Artystka roku 2013 podwójnie zaskakuje, aczkolwiek trudno mówić, że nagroda jest niezasłużona. Wynik głosowania dobitnie świadczy o rosnącej błyskawicznie sławie szesnastolatki.

Tini Stoessel


Wśród nominowanych do tytułu znalazło się w końcu wiele sław, najbardziej uwielbianych gwiazd, takich jak One Direction i Justin Bieber, nie wspominając już o rodzimych idolach, jak dawni hitowi Aliados - choćby Peter Lanzani i Lali Esposito, którzy wciąż stale zgarniają zwycięskie statuetki, choćby na ostatnim rozdaniu KidsChoiceAwardsArgentina [KLIK]

O tytuł artysty roku zawalczyli m.in:
 • - Lali Esposito
 • - Justin Bieber
 • - Peter Lanzani
 • - Angela Torres
 • - Julian Serrano
 • - One Direction
 • - Oriana Sabatini

Nasza martina zdobyła aż 60% głosów, co było nawet o 41% więcej od Lali Esposito i o 50% więcej od 1D, którzy jak wiemy są bardzo kochani przez wiele nastolatek na całym świecie! Justin otrzymał zaledwie 5% głosów od fanów, natomiast partner Martiny - Peter tylko 2%. Taką samą liczbę uzyskał Julian, Oriana i Angela zaledwie po 1%. nie wątpliwie Martina jest teraz jedną z gwiazd, które znajdują się w samej czołówce i z pewnością po nagraniu trzeciego sezonu jej średnie podniosą się jeszcze wyżej.

Oto wykres procentowy wyników:
Kim oni są i czym się zajmują?

Zacznijmy zatem od Pierwszej postaci od lewej na górze, czyli Lali Espostio.

Lali Esposito - Aktorka, która ma za sobą lata doświadczenia na ekranie i w teatrze. teraz rozpoczęła karierę muzyczną i ma za sobą kilka wydanych krążków. Była partnerka Lanzaniego.

Justin Bieber - tego chłopaka zna chyba każda dziewczyna bez względu na wiek. Wspaniały piosenkarz kochany przez miliony dziewczyn na całym świecie. Szczególny szał nastąpił, gdy przyjechał do Łodzi dać jeden ze swoich największych koncertów. Nie dawno powrócił z Argentyny. Na razie postanowił odłożyć swoją karierę na bok, aby potem powrócić w wielkim stylu. 

Peter Lanzani - były partner Lali Esposito, teraz spotyka się z naszą Martiną. Były członek grupy "Teen Angels". Znany aktor i piosenkarz. Wystąpił w filmach i serialach tj."Aliados" - "Sojusznicy, "Camila" i "La duena" - "Właściciel".

Tini Stoessel - tej dziewczyny nie muszę nikomu chyba przedstawiać, ale króciutko streszczę dla jasności. Świeżo upieczona gwiazda Disney Latino. Znana z serialu "Violetta" przy partnerstwie POL-KA. Jej gwiazda świeci coraz mocniej po każdym danym koncercie "Violetta En Vivo".

Angella Torres -  aktorka znana z serialu "Solamente vos" - "Tylko ty" powoli jej kariera się umacnia, a dziewczyna dopiero się rozkręca.

Julian Serrano - młody aktor, których zdobył uznanie publiki po zagraniu w "Aliados" - "Sojusznicy". Dobry przyjaciel z planu Petera Lanzaniego. 

One Direction - tych chłopaków też nie muszę pewnie przedstawiać, ale napomknę krótko. ten młody boysband podbił serca milionów dziewczyn na całym świecie tak samo jak Justin Bieber czy nasza Tini. Harry Styles, Liam Payne, Zyan Malik, Niall Horan i Louis Tomlinson dają prawdziwego czadu na scenie! 

i wreszcie Oriana Sabatini - fenomenalna aktorka, która stała się prawdziwym objawienie Crisa Morena. Tak samo jak Peter i Julian grała w "Aliados" - "Sojusznicy", co przyniosło jej ogromne zyski. 


A wy na kogo glosowaliście? Co myślicie  o wygranej Tinity?

15 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Jej tyle głosów to wielki sukces dla Tini!! :D

   Usuń
 2. Huraaaa, Tinita wygrał!!!
  Nie dziwię się, że Peter poleciał na Tini skoro on jest podobna do Lali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobna do Lali? Może w pewnym stopniu ;p mi lali przywodzi na myśl już bliżej lily collins niż tinity :)

   Usuń
 3. http://www.youtube.com/watch?v=X62XKX9EQao Co to za reklama?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. widziałam to jeszcze z G. Hannelius, Rossem Linchem, brigith mendler

   Usuń
  2. ale co to?

   Usuń
 4. Brawo ! <3
  http://leonetta-nowahistoria.blogspot.com/- zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 5. Ważne , każdy kto ma Twittera niech wejdzie w link (----> http://www.tuvotacion.com/mejor-fc-de-tini-internacional) i zagłosuje na StoesselPolonia , możliwe , że jak wygrają/wygramy to np. Martina nas bardziej zobaczy , albo coś w tym stylu ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie że wygrała ale jest chyba błąd bo napisałaś e wyniki pojawiły się 1 stycznia a można było głosować do 3 stycznia powinno być chyba grudnia

  OdpowiedzUsuń
 7. Strasznie się ciesze że Tini zyskała taką sławę i uznanie, zasłużyła :3

  OdpowiedzUsuń
 8. To super że Tini została artystką roku bardzo ciężko pracowała na planie serialu i na koncertach en vivo :)

  OdpowiedzUsuń
 9. posłuhaj mnie ty nowy adminastratorze tamten był durzo lepsz od ciebie on wstawial nowe posty nawet jak weszlam o 6 rano to juszbyły nowe i byl cala strona i było durzo ciekawsze jesteś do bano

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zwracając już uwagę na liczne literówki spytam - o co chodzi? Nikt nie odszedł tylko doszły nowe osoby, poza tym jestem tu od samiusieńkiego niemalże początku, a twój komentarz jest dla mnie kompletnie nie zrozumiały.

   Usuń