Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

24.02.2014

[Akcja] Feliz Cumple Mirta!

   12 marca 1965r. w Argentynie urodziła się nieoceniona i najbardziej kochająca Polskie Vilovers Mirta Wons, czyli nasza kochana Olgita! Dokładnie za lekko ponad 2 tygodnie będzie obchodziła ona swoje 49 urodziny. Jak wiadomo jest jedną z osób, które najbardziej cenią zawsze starania oraz miłość jaką przekazujemy obsadzie serialu. [KLIK], [KLIK]. Dodatkowo warto zaznaczyć, że dziadkowie odtwórczyni roli gosposi w domu Catillo mają Polskie korzenie! [KLIK]

Coraz więcej akcji organizowanych przez nas odnosi wielkie sukcesy, doskonałym tego przykładem jest podanie filmiku urodzinowego przez Clarę Marię Alonso (Angie) [KLIK].

Ostatnim razem się udało to teraz również osiągniemy sukces! Im więcej z Was weźmie udział w akcji mamy większe szanse na powodzenie!
Uwaga jednak! Upraszamy Was, abyście nie czkali do ostatniej chwili z wysłaniem zdjęcia! Lepiej aby grzecznie spoczywało ono na naszej skrzynce niż miałoby w ogóle nie dojść czy też z opóźnieniem. Nie odwlekajcie tego, wysłanie foty wraz z jej zrobieniem zajmie Wam dosłownie około 10 - 15 min. Sprawmy, aby na twarzy Mirty pojawił się taki sam uśmiech jaki widoczny jest na zdjęciu!
O co chodzi?
Aby zrobić niespodziankę Mircie w dniu jej urodzin musicie zrobić zdjęcie, na którym uwiecznicie życzenia skierowane do jej osoby. A oto ich przykłady:

1. Feliz cumpleaños Mirta! / Feliz cumple Mirta! - Wszystkiego najlepszego Mirta!
2.Te deseo toda la felicidad en este dia especial Mirtita. - Życzę ci wszystkiego, co najlepsze w tym szczególnym dniu Mirtita.
3. Espero que todos tus deseos se hagan Realidad! Feliz cumple Mirtita! - Mam nadzieję, że wszystkie twoje marzenia staną się rzeczywistością! Wszystkiego najlepszego Mirtita!Oczywiście na koniec możecie napisać np. "Polonia te ama" lub cokolwiek innego co da jej o nas znać :)

Bezpośredni odnośnik do obrazka


Czego wymagamy?
 •  Jakiegokolwiek polskiego akcentu - może to być zwykłe biało - czerwone serduszko jak i nasza narodowa flaga przejawiająca się w Waszej pracy
 •  Estetyczności wykonanej przez Was pracy - niech to nie będzie robione po łebkach niebieskim długopisem napis, ale aby było widać, że włożyliście w to Wasze serca.
 •  Pokazywanie twarzy nie jest obowiązkowe, ale fajnie by było, gdyby Mirta zobaczyła Wasze uśmiechnięte w jej stronę buźki :)
Najważniejsze elementy, które muszą pojawić się w Waszej pracy;
 •  Polski akcent
 •  Życzenia
 •  Schludność, wyrazistość oraz pomysł.
Pamiętajcie jednak o tym ,ze nie musicie wymyślać nie wiadomo czego - wystarczy, że napiszecie ładne życzenia na kartce a obok niej postawicie maskotkę i już mamy przecudowne zdjęcie ;) Kombinować możecie na tysiąc sposobów, a im lepsze one będą tym i filmik stanie się bardziej ciekawy.

Prace możecie nadsyłać do 9 marca 2014r. na adres:

redakcja.violettapl@gmail.com

Do dzieła! ;)

Bezpośredni odnośnik do obrazka


Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka


 
18 komentarzy:

 1. We wcześniejszych akcjach nie brałam udziału ale od tej zaczynam ! Już myślę nad pomysłem i wyślę jak tylko zrobię :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ide przyszykować aparat.<3

  Mirta górą. ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Prosze zróbcie taką akcję dla Tini !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno wezmą udział ! <3 A no właśnie mam nadzieję że taka sama akcja będzie jak nadejdą urodziny naszej kochanej Tini <3 :3 P.S. Jak tam filmik dla Alby ? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A co z filmikiem dla Alby?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alba ma urodziny 26.02.2014r., mamy jeszcze czas.

   Usuń
  2. wiesz ze pablo espinosa ma urodziny 10 marca?

   Usuń
 6. 1. To nie jest "Clara Maria Alonso" tylko "Maria Clara Alonso"!!! (już nie pierwszy raz widzę ten błąd)
  2. Castillo, nie Catillo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kazdemu zdaza sie pomylic a catillo to zwykla literowka

   Usuń
 7. czemu kazdy zapomina o tym ze pablo espinosa ma urodziny 10 marca

  OdpowiedzUsuń
 8. Bo to frajer :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak chyba ten wasz leonek to gówno ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Odpowiedzi
  1. Kto to napisał?Popatrz na siebie.

   Usuń
 11. Alba ma urodziny jutro.

  OdpowiedzUsuń