Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

24.02.2014

Nowa redaktorka na blogu

Tak, tytuł wpisu z pewnością dla wielu wyda się intrygujący, może wręcz wywołać sprzeczne emocje ;) Ale zanim zechcecie wyrazić zdanie, wiedzcie, że nie mówimy tu o nowym, potajemnym naborze. To nie nowa nowa redaktorka - w rzeczywistości doskonale ją już znacie.

Nową redaktorką jest Patrycja 'Patka hm", już przeszło pół roku stanowiąca część naszej Redakcji, czerpiąc ze wszystkich praw przynależnych jej członkowi, na równi z pozostałą siódemką dziewczyn, tak jak i w spisie po prawej nie widzimy żadnych wyróżników przy jej osobie. Patrycja opracowała wszystkie ponad pięćdziesiąt filmików, jakie możecie znaleźć na naszym kanale [klik], niektóre z nich przetłumaczyła samodzielnie, służąc nam tym samym świetną znajomością języka włoskiego, także tłumacząc materiały do postów. Przez ten okres czasu wykazała się wszystkimi umiejętnościami, jakich poszukujemy u redaktorki, jak sumiennością, starannością, odpowiedzialnością, zaradnością, biegłym władaniem językiem obcym - tak ważnym w świecie Vilover, gotowością do kompromisu, jeszcze nigdy nas nie zawiodła.

Nadejdą zmiany, dlatego staramy się powoli regulować wszystkie sprawy związane z 'naszą przestrzenią' w internecie, zwłaszcza tymi mającymi usprawnić naszą pracę do pierwszej rocznicy bloga. To jedna z nich.


Dalsze ograniczanie jej praw do bycia Redaktorką byłoby po prostu krzywdzące dla całej "zakulisowej" roboty Patki, stąd też nasza decyzja o jej awansie, z którą zresztą musiałyśmy zaczekać, bo dziewczyna obawiała się Waszej reakcji. Liczymy na to, że w takim razie przyjmiecie ją ciepło :) Jesteśmy zupełnie pewne tego wyboru. 

Tymczasem, oczekujcie na pierwszy post nowej starej redaktorki ;)

11 komentarzy:

 1. Bardzo, bardzo serdecznie gratuluję. ;***

  OdpowiedzUsuń
 2. Już nie mogę się doczekać! ^^
  Sedecznie gratuluję! ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulację ! Już czekam na post jej autorstwa <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobra decyzja bo jak wiadomo przyczynila sie bardzo do yego bloga gratulacje

  OdpowiedzUsuń
 5. Ooo ! :)
  Czekam na jej pierwszy post :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A już myślałam że będzie nabór xD
  Nie mogę się doczekać jej pierwszego postu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam nadzieje ze nie długo bedzie nabór

  OdpowiedzUsuń
 8. Super i gratulacje! Mam pytanie, szukacie redaktorki?

  OdpowiedzUsuń