Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

13.02.2014

Feliz Dia de San Valentín! - Szczęśliwych Walentynek! [Aktualizacja]
Jak wiemy dobrze już wkrótce zbliża się dzień 14 luty zatem Walentynki (ang. Valentine's Day, hisz. Día de San Valentín, wł. San Valentino). Zatem pora na post, który będzie bliski naszym sercom. Ponieważ połączymy ten cudowny dzień z naszym ulubionym serialem. 
Z okazji Walentynek cała redakcja chciałaby życzyć Wam: ¡Feliz Dia de San Valentín!, czyli szczęśliwych Walentynek, miłości i przyjaźni (bo w niektórych krajach jest to również i dzień przyjaźni) nie tylko w tym szczególnym dniu, ale w całym roku. Tutaj możecie poczytać na temat zwyczajów w krajach aktorów [klik]. 
A w rozwinięciu posta macie różnice między "te amo" i "te quiero" plus mała niespodzianka! Chcecie się przekonać, co zrobili nasi ulubieńcy bądź, co zrobiono dla nich w ten cudowny dzień? Jeśli tak musicie koniecznie przeczytać! Mechi, Facundo, Candelaria, Lodo i Jorge odpowiedzą na te pytania. A zatem miłego czytania! A na koniec filmik z miłosnymi momentami z pierwszego sezonu.
Aktualizacja - nowy filmik z serialu Violetta odnośnie Walentynek! Na końcu postu, sami sprawdźcie! 

Zatem kiedy użyć "te amo" /te amo/ a kiedy "te quiero" /te kiero/, bo gdy zajrzymy do słownika to obydwa znaczą kocham cię. Zatem "te ama" wymawiamy do osoby, która jest bliska naszemu sercu - chłopak, dziewczyna, mąż, żona. A "te quiero" używa się w stosunku do przyjaciół czy rodziców. Wiem, że może się wydawać dziwne, bo w Polsce nie jest zbyt popularne mówić przyjaciołom, że się ich kocha, ale w krajach Ameryki Południowej czy USA jest to na porządku dziennym, czyli normalne. Na wielu forach doczytałam się również, że "te ama" używa się w przypadku miłości z szacunkiem, miłowaniem. 

A teraz ta obiecana niespodzianka z Mechi, Facu, Cande, Lodo i Jorge! 

Teraz opowiedz swoją historię #AmorVioletta!
Jaka była najbardziej romantyczna postawa, jaką zrobiłeś/zrobiłaś?

Jaka była najbardziej romantyczna rzecz, wobec Ciebie?
Wiersze specjalnie dla mnie!

Jaka była najbardziej romantyczna postawa, którą zrobiłeś?
Jedną z najbardziej romantycznych rzeczy jaką kiedykolwiek zrobiłem było zmylenie mojej dziewczyny mówiąc, że pójdziemy na kolację, a rzeczywiście wziąłem ją na specjalny weekend na plaży.


Jaka była najbardziej romantyczna rzecz, którą zrobiono dla Ciebie?
By zaproponować narzeczeństwo... Miałam szukać po ulicach wokół miasta, w charakterystycznych miejscach. W końcu znalazłam "Jego" z bukietem kwiatów i pytaniem by zostać jego dziewczyną. Jaka była najbardziej romantyczna rzecz, którą zrobiono dla Ciebie?
Zapłacił słono za mój bilet, bym odwiedziła inne miasto, nie informując mnie o tym. Kiedy otworzyłam drzwi... niespodzianka! Był tam!
Jaka była najbardziej romantyczna postawa, którą zrobiłeś?
Zawiązałem oczy mojej dziewczynie i wziąłem ją na przejażdżkę. Ubrałem kwiaty wszędzie, nie mówiąc o tym. Aż dotarliśmy do parku, gdzie wyryliśmy swoje inicjały na drzewie. Śpiewałem piosenkę na gitarze, dopóki ona nie rozwiązała oczu i zdała sobie sprawę, że w około jest pełno kwiatów.

Które z tych rzeczy podobają Wam się najbardziej? Sprawiliście komuś jakąś niespodziankę? Jaka była jej/jego mina? 

A teraz mały filmik z przypomnieniem momentów miłosnych w serialu z pierwszego sezonu.A tutaj obiecana aktualizacja! Niestety filmik jest tylko taneczny, ale te serducha wszędzie wprowadzają w świetną atmosferę!


A na zakończenie jeszcze raz - Szczęśliwych Walentynek! 11 komentarzy:

 1. Supeeer! + 2 !!! xD

  OdpowiedzUsuń
 2. co wy macie z tym kto jest pierwszy,drugi itd. nie zabłyśniecie tym.

  OdpowiedzUsuń
 3. http://violetta-mnie-kreci.blogspot.com/ NAWZAJEM :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dziwny blog - tyle tlko pwoiem~!
  ~~TINITA~~

  OdpowiedzUsuń
 5. SWIATOWA WALENCINA

  OdpowiedzUsuń
 6. Happy Valentine's Day! Jak sie nazywaja fani Alby Rico (Naty)?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe czy oni mówią o prawdiwych parterac ? FAAAAAANNNNNDDDDDDEEEEEEE

  OdpowiedzUsuń
 8. FAJNE a mi się podoba zwłaszcza ten 2 filmik ale 1 też bo była tam Leonetta a ja jestem zaq Leonettą :) <3<3

  OdpowiedzUsuń