Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

27.02.2014

[Głosowanie] Pomóż w tworzeniu magazynu Fun Club!

Głosowań ciąg dalszy - tym razem oferuje nam nie kto inni jak jednej z najchętniej czytany przez młodzież magazyn "Fun Club". Mamy pomóc im w tworzeniu magazynu. Propozycje jednak bardzo mnie zaciekawiły, gdyż aż w trzech z pięciu nominacji możemy głosować na sprawy, w których tematyka kręci sie wokół naszego serialu! 

Zacznijmy zatem od początku. Jak już mówiłam mamy pięć podkategorii: ulubiona zagraniczna gwiazda/aktorzy/zespoły, ulubione polskie gwiazdy oraz ulubiony serial.

Wśród ulubionych zagranicznych gwiazd możemy znaleźć Martinę Stoessel! Biorąc pod uwagę to, że na liście znalazły się również takie gwiazdy jak Rihanna, Jennifer Lawrence, Jessie J jest to spore wyróżnienie.


W kategorii ulubionych zagranicznych aktorów mamy możliwość głosowania na trzech amantów, a wśród nich znajdziemy wszystkich adoratorów Violetty z 1 sezonu! Pewnie już nie muszę tłumaczyć, że są nimi kochany przez miliony dziewczyn na świecie Jorge Blanco oraz przez mniejszą część publiki aczkolwiek cały czas wierną Pabla Espinosy! Wśród nich znalazł się również nieoceniony Diego Dominguez ;)Ostatnią podkategorią, w której mamy okazję wykazać się w mundialu Violetty jest wybór ulubionego serialu. Chyba już wiadomo o co chodzi ;)


Pozostałe dwie kategorie już niestety nas nie dotyczą, ale pozostałe 70% ankiety należy do nas! Mamy w niech jednak spore pole do popisu, ponieważ w każdej z nich mamy aż 5 wolnych pół. Jeżeli zatem stoicie między młotem a kowadłem to nie musicie się długo zastanawiać! Pamiętajcie tylko, że im miejsce wyższe tym większe ma ono znaczenie!


Zatem go dzieła Vilovers - głosujmy!

20 komentarzy:

 1. W Drugiej kategorii możemy też głosować na Diego :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Będe głosowała na pewno

  OdpowiedzUsuń
 3. Diego Dmonguez - to chyba błąd xDD wiem,że takie rzeczy moga się zdarzyć każdemu dlatego to nie hejt ani nic z tych rzeczy,po prostu żeby ktoś źle później nie mówił jego nazwiska ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja wybierałam po 5 razy Martina Stoessel 5razy Jorge blanco i 5razy violetta i Wysłało czy to też się liczy ? :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda że można głosować tylko raz.

  OdpowiedzUsuń
 6. ja już zagłosowałam

  OdpowiedzUsuń
 7. Już wzięłam udział :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ja dalam tini x5
  jorge diego pablo jorge diego
  violetta x5

  OdpowiedzUsuń
 9. Już zagłosowałam :) Cudnie, że wzieli pod uwagę PABLO E. <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Już zagłosowałam :) http://nuestro-amor-nunca-morira.blogspot.com/ - wejdźcie, jeśli macie ochotę :) I proszę o zostawienie komentarza - to dla mnie bardzo ważne <3 Z góry bardzo dziękuję <3

  OdpowiedzUsuń
 11. Już zagłosowałam:) -> http://blogviolettapolonia.blogspot.com/ Wejdziecie? Plisss to dla mnie bardzo ważne:)

  OdpowiedzUsuń
 12. na pewno zagłosuję na Tini i Diego <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja oczywiście głosowała na prawdziwych aktorów. Ian Somerhalder i Nina Dobrev to aktorzy. Dawać na nich głosować ;) nie głosujcie na te nadąsane i mniej popularne gwiazdy. Prawdziwymi gwiazdami są właśnie Ian i Nina. Nie zmarnujcie głosów na tych tam z Violetty ;). Ja osobiście mam dość czytania o nich. Pozdrawiam ;***

  OdpowiedzUsuń
 14. Głosowałam, ale nie na nich ^^ Sorru, mam dość czytania o Violetcie itp. Chcę poczytać trochę o innych, o aktorach z Violetty piszą ciągle -,-

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja zagłosowałam na Jorge <3

  OdpowiedzUsuń