Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

26.02.2014

[Prasa] Martina dla GENTE

   Ostatnio w życiu Martiny wiele się dzieje - dziewczyna już za dwa dni kończy światową trasę koncertową "Violetty". Show niestety musiało rozdzielić ją z Lanzanim, który również pochłonięty obowiązkami nie miał na nic czasu. Ostatnie tygodnie jednak spędzili razem świetnie się bawiąc! Jesteście ciekawi co takiego się wydarzyło? Jeżeli tak to przeczytajcie artykuły, nad którymi siedziałam dość sporo czasu, dzięki czemu macie teraz okazję nasycić swoje oczy nowymi informacjami  pochodzącymi z magazynu GENTE.Tłumaczenie wykonała Tinistas dla bloga ViolettaPolska. Kopiowanie surowo zabronione!"Jesteśmy w bardzo pięknej chwili, szczęśliwi i zakochani"
Po oszałamiającym sukcesie w Europie, Tini wróciła do Argentyny i połączyła się ze swoim chłopakiem Peterem Lanzanim. W czwartek poszła do teatru "Tabaris", aby zobaczyć wraz z jego przyjaciółmi z " Casi normales" musical,  gdzie jej partner pracuje ze swoimi przyjaciółmi. I choć kolejne dwa miesiące ma zajęte poszła świętować to wszystko w Buenos Aires. 

Para najtrudniejszy i najdłuższy okres rozłąki zostawiła w zapomnienie. Martina Stoessel (16 l.) i Peter Lanzani (23 l.) spotkali się w poniedziałek wieczorem kiedy aktorka wróciła z udanej trasy po Europie. Violetta zakończyła koncerty w Torino we Włoszech, gdzie zachwyciła ponad czterdzieści tysięcy dusz, które obdarowały ją owacjami na stojąco we wszystkich czterech funkcjach. Podczas, gdy Martina żyła własną bajką, a jej życie już nigdy nie będzie takie same, co sobie uświadomiła, tęskniła za chłopakiem, który musiał opuścić Rzym i wrócił do Buenos Aires, aby kontynuować swoją pracę 

Peter jest bardzo ważny w tym okresie mojego życia. Doświadczył wielu rzeczy, które się ze mną dzieją, a ja ze skupieniem słucham jego porad, jego słów. Ponadto, kiedy ktoś jest zakochany....odległość jest nie do zniesienia! 
Przyznała Martina w czwartek wieczorem, kiedy trzymając Petera za rękę wchodziła do teatru "Tabaris", aby zobaczyć jego występ, gdzie pracuje wraz z kilkoma swoimi przyjaciółmi. Do tej pracy Peter ma ogromną sympatię, kilka tygodni temu, gdy rozpoczął 300 koncertów, wszedł na scenę, aby jako artysta zadowolić gości.Dobrą rzeczą dla tej pary jest to, że dziś oboje są w Buenos Aires i na razie bez koncertów na horyzoncie, które mogą ich rozdzielić. Peter nagrywa drugą część " Aliados 2" - "Sojusznicy 2" , a Martina ma zaplanowane zamknięcie koncertów "Violetty" w Luna Park, gdzie da koncerty od 28 lutego. Również pozostała prezentacja książki "Simplemente Tini" - "Po prostu Tini", która będzie zawierała opis jej życia wraz z fotografiami i na koniec marca spotkanie w Planetarium z Tinistas, aby pokazać im dwa najważniejsze lata jej kariery na video.


Z Peterem jesteśmy w bardzo dobrym okresie. pościgi w naszym życiu się zakończyły, jestem szczęśliwa  i zakochana. 

Para razem - Martina  i Peter oglądali przedstawienie i nie zatrzymali ich inni. Przed sztuką przytulali się i całowali, byli jedną wśród najbardziej uwielbianych par wśród nastolatków na świecie. 

Noc z przyjaciółmi - W drzwiach teatru, Martina i Peter zatrzymali się razem z Orianą Sabatini del Campo i Matthias'em Mayer'em (ostatni aktorzy z "Casi normales"). Następnie wszyscy poszli na kolację, aby uczcić to wydarzenie.

TINI & PETER
Idę za tobą wszędzie

Amant "Alidos" - "Sojusznicy" i gwiazda "Violetty" nie rozdzielają się ani na minutę. Tini poszła zobaczyć jak śpiewa w "Klubie Hit" oklaskiwany przez wielu fanów. Peter siedział w pierwszy rzędzie pokazu BAFWeek [ KLIK POST] Benito Fernandez'a, kiedy paradowała na wybiegu. Plany? Spędzają każdą minutę razem, przed podróżą i pracą w nowych miejscach. 

Wcześniej byli w sekrecie. Treści, których nie powiedzieli przez ostrożność, dziś są widoczni razem w każdym miejscu, ponieważ są nierozłączni. Ich miłość utrwala się z  każdym dniem coraz bardziej. Na przykład, w zeszłym tygodniu pokazali się razem publicznie. najpierw zachęciła swojego partnera Petera, w czwartek 20 lutego przyszedł z nią do "Paseo Acorta", gdzie Tini była odpowiedzialna za otwarcie pokazu mody BAAFWeek Benito Fernandez'a. 

Rozmawiałem z nimi i powiedzieli mi, że pokaz ich ubawił. Następnie ustaliliśmy coś specjalnego na otwarcie. Wybraliśmy i wszystko razem przygotowaliśmy. Przyszli z jej mamą i Peterem Przybyli godzinę wcześniej. jest to bardzo profesjonalne, i na wybiegu zrobiło różnicę, miała niesamowitą energię i poczucie dużego bezpieczeństwa.
Powiedział Benito Fernandez, który utrzymuje przyjaźń z idolką nastolatek, która była ubrana w jego ubrania na rozdaniu nagród Martin Fierro w zeszłym roku ( i nie tylko wtedy: otrzymała ubrania do teledysku do filmu "Frozen",  Disney).

Na trybunach byli nie tylko Peter i mama Mariana, ale również Alejandro Stoessel, ojciec swojego dziecka, który troszczy się o jej trasę. Nic dziwnego: oprócz nadchodzących koncertów w Luna Park (28 lutego do 4 marca potwierdzone), kalendarz Violetty jest zapełniony: Londyn i Barcelona, gdzie będzie śpiewała w tych miastach, następnie wraca i zaczyna pod koniec marca z nagraniami do udanej serii Disney. Dużo później, 2 maja ma spotkanie z fanami w Planetarium w "La Pampa i Figueora Alcorta", gdzie odbędzie się tam ważne wydarzenie dla środowiska medialnego. Co więcej w tych dniach zostanie również wydana jej książka, "Simplemente Tini" - "Po prostu Tini" [KLIK POST], specjalna biografia dla fanów. 

 Czysty charakter - Tini odpowiadała za otwarcie parady BAAFWeek Benito Fernandez'a w czwartek 20 stycznia w "Paseo Alcorta". Przyszła w zestawie wybranym przez siebie i piosenką Beyonce, którą również wybrała. Benito liczył, że udział będzie dla niej świetna zabawą i cieszył się, że "wszystko będzie wyzwaniem". Peter i jego teściowie - Alejandro i Mariana Stoessel dopingowali z trybun.

A wy co myślicie o tych artykułach? Cieszycie się, że Peter i Tini są razem?

34 komentarze:

 1. Według mnie dzieli ich pewna różnica wieku, ale jednak skoro oboje się kochają i lubią przebywać w swoim towarzystwie. To czemu nie mają być parą? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby to moja koleżanka powiedziała: "k**** to tylko liczba!" Haha xd

   Usuń
  2. Haha :] dobrze powiedziane xD

   Usuń
 2. Pierwsza:)
  No niby to fajna z nich para, ale ta różnica wieku XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No druga XD, ale jak pisałam,to nie wyświetlał mi się żaden kom:)
   NIE HEJTOWAĆ!!!

   Usuń
 3. Ale ona brzydko wygladała w tym teatrze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Ten makijaż i fryzura sprawiły, że wygladała jak sztuczna.

   Usuń
 4. Okropnie do siebie nie pasują

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie. Nie chcę być nie miła czy coś, ale według mnie nie pasują do siebie. Poza tym nie dość, że Tini w ogóle nie wygląda na swój wiek ( zbyt mocny makijaż, za dorosłe stroje ) to jeszcze spotyka się z chłopakiem, który jest 7 lat od niej starszy. Pamiętajmy, że zaczęła karierę bardzo wcześnie, od początku otoczona ludźmi starszymi od siebie.... boję się, że to wszystko może odbić się na jej psychice.....
  Poza tym myślę, że ten cały związek z Peterem może być ustawką, która służy do wypromowania Lanzaniego na skalę światową. Przecież to, że spotyka się z dużo młodszą, niepełnoletnią sławą na pewno robi dookoła niego dużo szumu.
  Nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa.... Nie wydaje się Wam, że Tini trochę zbyt często jest widziana ze swoimi rodzicami? Rozumiem, jest niepełnoletnia, silnie z nimi związana itp. itd, ale z tego co widzę, jej rodzice są obecni prawie przy każdym ''publicznym'' wyjściu z Peterem, ojciec kręci o niej dokument ( wydaje mi się, że o tym czytałam, ale nie jestem pewna na 100 %) . Poza tym wyobraźcie sobie, że spotykacie się z 7 lat starszym gościem- czy wasi rodzice przeszliby z tym do porządku dziennego? Podejrzewam, że nie. A z tego co pamiętam rodzice Tini powiedzieli, że dla nich liczy się tylko szczęście córki. Jak dla mnie, albo mają bardzo luźne podejście do życia, albo związek z Peterem to ustawka, albo na naszych oczach rodzi się syndrom kolejnych ''rodziców sławnego dziecka'' - i wtedy módlmy się, żeby nie skończyło się tak jak w przypadku Britney Spears, której ojciec jest jej menedżerem i w wieku 30 lat wciąż ma przez niego wydzielane kieszonkowe.
  Podziwiam Tini jako artystkę, wydaje być się naprawdę fajną osobą, alemartwię się żeby nie skończyła tak jak chociażby Miley Curys....
  I pewnie zaraz poleci na mnie fala hejtów, ale ja tylko chciałam wyrazić swoje zdanie
  Pozdrawiam,
  Początkująca Vilover :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, że wyraziłaś swoją opinię ( trochę długą haha, ale przeczytałam xd) W sumie możesz mieć rację. W końcu to jest dla nas taki zupełnie inny świat. Chociaż Tini mówiła kiedyś, że ma bardzo dobre relacje z rodzicami. A oni się o nią bardzo martwią, żeby nie była właśnie taka jak Miley Cyrus itp. Słowem żeby sodówka jej do głowy nie uderzyła. A czasami też jest bez nich. Poprostu jak leci gdzieś, albo ma jakieś ważne gale czy coś tam. A co do Petera to ja sądzę, że nic nie sądzę :-D xd Ale na samiutkim początku pomyślałam dokładnie o tym samym :-P cóż kłamstwo ma krótkie nogi, jeśli to ściema, to prędzej czy później się wyda :-) wow ale się rozpisałam. :-P Piewrwszy raz tak dużo

   Usuń
  2. zgadzam się z wami zwłaszcza co do kwesti petera czy jakos tak sie to pisze

   Usuń
  3. Ojciec Tini jest również dużooo starszy od jej mamy

   Usuń
  4. Przypadek Britney Spears jest dość skomplikowany i nie można aż tak porównywać do Tini. A co do rodziców są z nią w dość ważnych wydarzeniach, nie we wszystkich. Więc nie posądzajmy ich o to, że pilnują ich i nie mają zaufania. Zresztą w jednym z wywiadów Tini mówiła: "Moje pieniądze są nietykalne" + powiedziała, że zbiera na mieszkania jak dobrze pamiętam :]

   Usuń
  5. Ale różnica wiekowa nie odbije się jej na psychicę, ponieważ nikt starszy od niej nie robił jej nic złego, więc pomyśl ..

   Usuń
 6. Właśnie miałam Ci jeszcze Tinistas podziękować za Twój czas który poświęcasz dla nas, abyśmy byli na bieżąco, za to że piszesz wyczerpująco i w ogóle że się dla nas starasz. Dzięki :-*
  PS. Zapraszam do siebie: http://violettamojawlasnahistoria.blogspot.com + sory za spam :-P

  OdpowiedzUsuń
 7. Napiszecie coś o nowej sesji Candie?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czekamy az fotograf udostepni wszystkie zdjecia

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ciesze się że są razem <3 To że po tak długiej rozłące wciąż są razem świadczy o ogromnej miłości którą darzą siebie nawzajem ^^ To wspaniałe że znalazła sobie kogoś kto wspiera ją jak tylko może i nawet na odległość <3
  Według mnie są idealną para i oby jak najdłużej <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Tini będzie śpiewać w Londynie?
  Wracając do tematu to cieszę się że Tini jest szczęśliwa. Mimo iż dzieli ich duża różnica wieku oraz mają dla siebie. Mało czasu to i tak cieszą sie każdą spędzoną chwila że sobą

  OdpowiedzUsuń
 11. szczerze- nie rozumiem ludzi ktorzy mowia ze nie powinna z nim byc, bo jest za stary dla niej, ale jakby spotykala sie z Jorge to nie byloby tematu, bo on do niej pasuje-prawda? Tak na marginesie to lubie Jorge, zeby nie bylo

  OdpowiedzUsuń
 12. Co prawda Jorge ma wyjatkowa mentalnosc xD mysle, ze nie mialby problemu z o wiele mlodsza czy bardzo niesmiala dziewczyna. Ale wlasnie dlatego, ze taki jest, nie spotykalby sie z o wiele mlodsza.
  Wracajac do tematu - Jorge nie tyle do niej "pasuje" co po prostu jest u nas lubiany, ponadto do wiekszosci z trudem dociera, ze nie jest on widzianym na ekranie nastolatkiem. W Argentynie nie rozwodza sie nad roznica wieku Tini i Petera, bo on tam jest wielka gwiazda od wielu lat. Jesli ktos uwielbia Aliados i Violette - czyli zapewne wiekszosc smarkow w Ameryce Poludniowej - to jest wniebowziety, widzac te pare.
  Ostatecznie wciaz dziwia mnie komentarze, ktore potepiaja roznice wieku. Przez 6 000 lat "panienka" lat 13 zenila sie "ze starszym panem" lat 19 i bylo to normalne. Owczesnie Tini ma prawie 17 i nawet gdyby Peter jako dojrzaly mezczyzna wymagal od niej ze tak powiem bycia kobieta, na ten wiek to nic szokujaco. Mam starszego brata w wieku Petera. Wam sie wydaje, ze to ogromna liczba, zwlaszcza patrzac na zarost Petera, ale to naprawde mlody chlopak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moze chodzi o kruchosc Martiny? Dla nas wciaz moze byc ta delikatna dziewczynka, ktora widzielismy w telewizji. Paradoksen jest to, ze zagrala tam starsza niz jest :p
   Dla Argentynczykow nie stanowi to problemu juz od dawna. W zasadzie, gdyhy Tini miala masywniejsza posture, nikt by na to nie zwrocil uwagi.
   Swoja droga mama mojej kolezanki majac 18 lat wyszla za faceta w wieku 25. I co? Do dzis sa swietnym malzenstwem

   Usuń
 13. Szkoda że nie ma zdjęcia jak się całowali ;3 Nawet lubię tę parę. ♥

  OdpowiedzUsuń
 14. A tak odbiegając od tematu Petera i Tini :) Ten serial w którym gra Peter "Aliados" jest świetny. Obejrzałam cały pierwszy sezon i już się nie mogę doczekać drugiego :) Peter gra tam raczej czarny charakter ale później się trochę zmienia a poza tym inni aktorzy też są super i w ogóle sama fabuła jest bardzo ciekawa ;) warty obejrzenia i jak najbardziej polecam ;) Fajnie by było jakby był on w polskiej telewizji ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Bo tam pisze, że "(...)Peter i jego teściowie..." o co chodzi? Bo zazwyczaj jak ktoś wychodzi za maż/żeni się to raczej dopiero wtedy rodziców małżonki/męża nazywa się teściami, więc o co kaman?

  OdpowiedzUsuń
 16. Mnie tak para sie nie podoba, ale pasuja do siebie. Mysle, ze ten zwiazek sie nie utrzyma, ale zycze im powodzenia...

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie? ;_;
  Za stary jest dla niej.

  OdpowiedzUsuń
 18. Wolę Hurhuśka <333 Omomom *.*

  OdpowiedzUsuń
 19. Można napisac post na ten temar ale dać link do przetłumaczonego artykułu?

  OdpowiedzUsuń
 20. Teściowe ? i ten pokaz był 20 stycznia nie lutego

  OdpowiedzUsuń
 21. jak ona sie wogle z nim pokazuje

  OdpowiedzUsuń
 22. Według mnie oni nie pasują do siebie i on jest dla niej za stary, ale jeśli Tini jest z nim szczęśliwa, to nie mam nic przeciwko :) http://nuestro-amor-nunca-morira.blogspot.com/ - wejdźcie, jeśli macie ochotę :) I proszę o zostawienie komentarza - to dla mnie bardzo ważne <3 Z góry bardzo dziękuję <3

  OdpowiedzUsuń
 23. a ile on ma lat ?
  ale szkoda że nie jest z Jorge'm :(

  OdpowiedzUsuń