Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

21.02.2014

[Zdjęcia] Martina Stoessel w pokazie BAFweek! [Aktualizacja]


Benito Fernandez po raz kolejny przedstawia swoją nową kolekcję i jego gościem specjalnym, jest nie kto inny jak nasza kochana Tini! Pokaz odbył się 20 lutego w Paseo Alcorta. Nie mogło na nim zabraknąć również rodziców i chłopaka Martiny oraz fanek, czyli Tinistas. Jest też sporo artykułów prasowych na temat wydarzenia. Jeden jest ogólnie odnośnie pokazu, a drugie o udziale Tini w pokazie. Tłumaczenia znajdziecie w rozwinięciu posta. Ale to nie wszystko. Jest również masa zdjęć i dwa filmiki pokazujące Martinę na pokazie.  Lecz pamiętajmy to nie pierwszy pokaz Martiny. Dla przypomnienia [klik]Zatem zapraszam do rozwinięcia posta!  

Zacznę od artykułu odnośnie pokazu. 


Tłumaczenie artykułu:
BAFWeek 2014  Wielki tydzieñ mody już prześciga jesień-zimę
Wczoraj zaczął się największy pokaz w Buenos Aires
Buenos Aires oddycha modą. Kolorowy i z oklaskami pokaz projektanta Benito Fernandeza, BAFWeek, wielki pokaz, otworzył wczoraj w Alcorta Shopping edycję poświęconą sezonowi jesienno-zimowemu, w których haftowany, styl retro punk będzie trendem.
To tylko próbka tego co zaserwuje w nadchodzącym tygodniu w La Rural w Palermo, w którym we wtorek prócz wybiegu, będzie można zobaczy również showroomy (salony) aby obejrzeć i kupić stroje, które będą nie do przegapienia dla tysięcy fashionistek.
Ponadto w wielkich stolicach podczas tygodnia mody, pokazy będą również w miejscach publicznych. M.in. w poniedziałek, na plaży w Niemczech, w Palermo, pokazy mody projektanta Vero Ivaldi będą bezpłatne dla publiczności.

Pora teraz na  artykuł wyłącznie o Tini! 
Martina Stoessel świeciła na wybiegu pod czujnym okiem Petera Lanzani
Młoda bohaterka Violetty była czołową postacią wybiegu Benita Fernandeza i jej chłopak patrzył na nią jako publiczność. Martina Stoessel to w tej chwili nie tylko gwiazda nastolatek znana dzięki swojej roli Violetty (serialu i trasy koncertowej po świecie) ale stała się również prawdziwą fashionistką. 
16-latka zdobyła grą w wydarzeniu uznanie krytyków, co jest trudne do osiągnięcia. Jednym z jej ulubionych projektantów jest Benito Fernandez, który wybrał ją jako czołową postacią w wybiegu na Paseo Alcorta na otwarcie BAFWEEK.
W czwartek po południu, Tini świeciła na wybiegu, gdzie oprócz mody i pokazów wzorów Benito, także tańczyła i pokazał całą swoją charyzmę. Wśród gwiazd, które były zachwycone Stoessel były między innymi: Mariano Martinez, Nicole Neumann i Eugenia Tobal.
Ale gość z publiczności, który zdobył największe względy i błyski był jej chłopak, Peter Lanzani, który zachęcał ją z pierwszego rzędu obok rodziców aktorki, Alejandra i Mariany Stoessel. 
Pora na zdjęcia Tini z wydarzenia: 

Oto filmik z pokazu:Vin z pokazu:Piosenka w tle to:Jak dobrze za pewne zauważyliście Tini czuje się na wybiegu jak ryba w wodzie. Jest pełna energii i uśmiechu. Przez co prezentuje się świetnie nie sądzicie? Choć łamie wszelkie zasady obowiązujące modelki tańcząc, a przynajmniej tak mi się wydaje. O wiele lepiej się patrzy na nią z tą całą energię i uśmiechem niż miałaby iść tak po prostu jak zwykła modelka. Jest to chyba o wiele ciekawsze. Jak sądzicie? 
Bardzo fajne jest to, że ma również pełne poparcie w rodzinie i w swoim chłopaku, którzy wspierają ją w co rusz to nowych przedsięwzięciach. Czy to nie wspaniałe? Mieć rodzinę i chłopaka, na których zawsze można liczyć? 
P.S. Nie zapomnijmy również zauważyć, że Tini nie zapomniała o swoich fanach, których było widać po filmikach, ponieważ ma z nimi zdjęcia! To miłe, że mimo szumu wokół siebie nie zapomina o nich. I jak w wielu wywiadach podkreśla oni są dla niej najważniejsi! 


15 komentarzy:

 1. Mógł sie ten Peter ładniej ubrać.........

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak. Rzeczywiście Tini czuje się na pokazach, jak ryba w wodzie. Bardzo się cieszę, że rozwija się nie tylko, jako aktorka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. JUŻ POWOLI SIĘ ROBI Z NIEJ MILEY CYRUS. ŻAŁOSNE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo brzuch odkryty HAHAHAH LOOOL Z HEJTÓW

   Usuń
  2. chciałabym zaówarzyć, że miley po hanah montanach zmieniła długosc i kolor włosów,
   a tini tego nie zrobiła

   Usuń
  3. vIOLETTA SIĘ JESZCZE NIE SKOŃCZYŁA WIĘC TINI MOŻE ZROBIĆ PO VIOLI TO SAMO ;_;

   Usuń
 4. Tini <333 Jak zwykle pięknaa :****

  OdpowiedzUsuń
 5. Tini <333 Jak zwykle pięknaa :****

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja kochanna, śliczna Tini <3 tylko te buty...pokrzywi sobie kręgosłup... :c

  Zapraszam na mojego bloga o Violetcie i Martinie Stoessel, trwa konkurs z płytą Violetta en vivo do wygrania: http://violetta-tinistoesselpl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie na prosty kręgosłup powinno sie chodzić w wysokich butach... Ogar :(

   Usuń
 7. Wow! Rzeczywiście, jak ryba w wodzie. Ona jest stworzona do tego, aby błyszczeć, i przez charakter, i rysy, osobowość i parametry. Cudowna *.*
  /Steffanie

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczna,JAK ZAWSZE

  OdpowiedzUsuń
 9. vmartina wyglada super lae szkoda że jest taka wycieczona ona się przepracuje!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń