Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

02.02.2014

Jorge na vinach!


To już koniec tygodnia, zatem pora na kolejną sporą porcję vinów od naszego ulubieńca a zatem - Jorge! Jak zwykle nie zabrakło dużego poczucia humoru w wykonaniu Jorge. Oraz śmiechu z kolejnej lekcji francuskiego, tym razem nie dostał w twarz od swojej nauczycielki. Dla większości z Was pewnie jeden Jorge to marzenia, a co powiedzie na dwóch w jednym filmie? Dwa sposoby na szybką pobudkę przyjaciela. Gdzie spać jak jesteś zmęczony. Poznajemy jak bardzo wygodne są fotele w samolotach i ostatni filmik, którego nie rozumiem. Ocenicie sami.

Wszystkie 7 vinów w rozwinięciu posta! Miłego oglądania!  • * Co powiedział nauczyciel francuskiego? Śmiać mi się chce jak on to powtórzył zresztą ktoś w tle też się śmieje. Ja osobiście też bym chciała się uczyć francuskiego, ale jak widać język jest dość trudny. 


 • * Dlaczego muszę czegoś chcieć? Tutaj zamiast jednego Jorge mamy aż dwóch, zadowoleni? Bo ja bardzo! Który lepszy? :D 

 • * Nie ma to jak dobry sposób - krzyk - by obudzić kogoś. A Wy jak budzicie swoje rodzeństwo? Bądź przyjaciół? Ja swojemu starszemu bratu nie daje spokoju dopóki nie wstanie. Więc wyjścia nie ma. 

 • * Kolejny sposób na pobudkę. Tym razem za pomocą.... suszarki do włosów. Biedny Xabi. Próbowaliście kiedyś? Bo ja nie. I raczej nie wypróbuje. 

 • * Kiedy jesteś zmęczony śpisz gdzie popadnie. Wy też tak macie? 

 • * Nie ma to jak wygodny fotel w samolocie. Lecieliście kiedyś? Boicie się? 

 • * A tego filmiku w ogóle nie rozumiem... Patrzą się jakby niby zawiedzeni albo niby spełniło im się marzenia. A Wy jak go oceniacie? 


13 komentarzy:

 1. Yay Pierwsza xd
  Uwielbiam te jego filmiki <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Druga :D
  Cudowne te jego filmiki <3
  http://www.eska.pl/cinema/konkurs/32807/konkurs_violetta_2_wygraj_obraz_z_martina_stoessel_w_roli_violetty

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam poczucie humoru Jorge :) zawsze jak oglądam jego Viny to mam uśmiech na twarzy od ucha do ucha... w tych dzisiejszych najbardziej Mi się podoba jak budził Xabiego,który sobie słodko spał :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Xabiego budził Facu.:) Jorge budził Ruggera;D

   Usuń
 5. https://www.youtube.com/watch?v=RftxFbtgqLE&feature=player_detailpage przetłumaczysz

  OdpowiedzUsuń
 6. :)♥♥♥♥:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chcesz się uczyć francuskiego? Nie jest taki trudny, tu możesz się nauczyć - duolingo.com - naprawdę bardzo fajnie uczy, ja mam już 5 level z hiszpańskiego :-)z francuskiego 2, ale... :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hahaha! xD Świetne! xDD
  Nie leciałam samolotem, ale bardzo chce :c

  OdpowiedzUsuń