Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

02.02.2014

Mirta Wons, Florencia Benítez i Rodrigo Pedreira - wystąpią w teatrze


Już niedługo naszych drugoplanowych ulubieńców - Mirtę, Florencię i Rodrigo - będzie można zobaczyć na żywo w teatrze! Choć nie wiem czy spektakle przypadną do gustu V-lovers. Zresztą możecie sami zobaczyć film do jednego z nich w rozwinięciu posta. Mirta i Florencia w jednym ze spektaklów będą występować razem! Na razie o postaciach nie wiadomo zbyt wiele. Ale drugi spektakl z udziałem Florencii zapowiada się dość ciekawiej w porównaniu do wspólnego z Mirtą. Zatem zacznijmy od Mirty, która tak bardzo nie zapomina o polskich fanach!


Mirtę Wons (serialowa Olga) można zobaczyć w "Priscilla, La reina del Desierto: El Musical", który zaczyna się od 5 lutego w Lola Membrives przy ulicy Av. Corrientes 1280. Zagra rolę Shirley.

Spektakl "Priscilla, La reina del Desierto: El Musical" jest oparty na filmie The Adventures of Priscilla, Queen of the Deser, który został napisany i wyreżyserowany przez Stephan Elliot. Film zdobył Oscara w 1994 r. Spektakl opowiada historię Tick, Bernadette i Adam, szalonego trio przejeżdżających przez australijski outback w PKS - karawanie o nazwie "Priscilla". Podczas podróży spotyka różnych ludzi, jedni ich akceptują, inni ich odrzucają, ale koleje podróży sprawiają, że przyjaźń się zacieśnia. Florencię Benítez (serialowa Jade) również możemy zobaczyć w "Priscilla, La reina del Desiero: El Musical", ponadto możemy zobaczyć ją "Borracho, una after musical", który zostanie zaprezentowany 3 i 4 lutego w Montevideo. Zagra rolę Loli.

"Borrocho, una after musical" to komedia romantyczna, gdzie jedna jest w separacji, a druga ma się poznać. Jest to teatralno-muzyczna interpretacja oparta na powszechnych motywach wahań ludzi między miłością a złamanym sercem i pijaństwem, jak magicznym sposobem zapomnieć dawne romanse. 
Bilety kosztują 150$. Tutaj możecie zobaczyć zdjęcie rozmieszczenia miejsc w teatrze na "Priscilla, La reina del Desiero: El Musical":Tutaj mamy filmik z przygotowań:A tu oficjalne video z "Borracho,un after musical":Tutaj mamy rozmowę o spektaklu:

Teraz pora na Rodrigo Pedreira (serialowy Gregorio) będzie występował "Pasos de Amor" w teatrze El Nacional przy ulicy Av. Corrientes 968. Ceny kształtują się następująco 160$ i 280$. Występów jest dość sporo, ponieważ: 2, 5, 6, 7, 8 i 9 luty. Wszystko o godzinie 21. Rodrigo zagra tam Juana Pablo II niestety nic więcej nie wiadomo o jego postaci.

Opis "Pasos de Amor" - Czterech młodych idealistów z różnych krajów, kultur i wyznań spotykają się w wagonie pociągu podczas podróży do Indii w latach 40-stych. Polski aktor i poeta (Lolek), albański profesor historii (Inés), hinduski obiecujący prawnik (Mohandas) i protestancki pastor, który wyobrażał sobie, że jest lekarzem (Michael). Różnych doświadczeń doznają w pociągu, dyskryminacje rasową, brak miłości, ucisk, przemoc i niesprawiedliwość, kształtują ich przyszłe powołania. Strażnik pociągu (Alex) wyczuwa, że ​​są czterej wyjątkowi młodzi mężczyźni gotowi oddać życie za swoje ideały.
Cztery wielkie luminarze ludzkości: Papież Jan Paweł II, Matka Teresa, Mahatma Gandhi i Martin Luther King.

Widać aktorzy nie próżnują. To bardzo dobrze, bo nie spoczęli na laurach i rozwijają się dalej! Który ze spektaklów przypadł Wam do gustu? Chcielibyście na któryś z nich pójść? Ja osobiście jakbym mogła pójść na któryś z nich, wybrałabym "Borracho, una after musical" z wyłącznym udziałem Florencii. Zapowiada się dość ciekawie i nie jest tak specyficzny jak pierwszy. 
A co sądzicie o cenach? Tanio czy drogo? Moim zdaniem ceny po przeliczeniu są sporawe, ale przecież co innego jest zarabiać w dolarach, a co innego w złotych. A Wy jak sądzicie? 


8 komentarzy:

 1. Pierwsza! ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Już o tym słyszałam :)
  PS drugaaa

  OdpowiedzUsuń
 3. http://violettanewspolonia.blogspot.com/ Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. przetłumaczysz jak violetta rozmawia z larą i pojawia się leon odcinek 43

  OdpowiedzUsuń
 5. Juan Gil Navarro... ciekawe czy ktoś kojarzy nazwiska :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To w Polsce?
  Na żywo? *-*

  OdpowiedzUsuń