Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

22.03.2014

[Tłumaczenia] Martina Stoessel w teatrze na Priscilla, Reina del DesiertoZaraz po powrocie z Londynu, gdzie Tini dała swój ShowCase (post z relacją już wkrótce), postanowiła wraz ze swoim chłopakiem Peterem Lanzani pójść do teatru do teatru Lola Membrives, na spektakl Priscilla, Reina del Desierto. Czemu akurat ten tytuł? Możemy zobaczyć w nim grę szczególnie ważnych dwóch osób dla świata Vlovers, bez których nie wyobrażamy sobie 3-ciego sezonu Violetty. 
Więcej info w rozwinięciu posta! Wraz z tłumaczeniem artykułu i zdjęciami! Zapraszam!


A zatem kim są wyżej wspomniane osoby? Pewnie nie możecie się już doczekać. A zatem chodzi mi tutaj o serialową Olgę i Jade. Czyli Mirtę Wons, która jest tak bardzo dla nas kochana, nigdy nie zapomina o nas na Twitterze. Florencia Benitez, aktorka która jak pamiętamy jest równie utalentowana muzycznie jak reszta obsady serialu. 

Więcej o tym spektaklu pisała tutaj: [klik].

Oto tłumaczenie artykułu: 
Po  pięciu miesiącach, Martina Stoessel i Peter Lanzani potwierdzili to co było tajemnicą. Młodzi aktorzy zaczęli intensywnie romansować i nie chcą tego ukrywać. Mnóstwo rzeczy wydarzyło się od tamtego czasu. Liczne wyjazdy do Europy, kolacja rodzinna, imprezy i wiadomości rodzinne. 
Zawsze przyjaźni i zabawni, para wybrała się zobaczyć musical Priscilla, Reina del Desierto w teatrze Lola Membrives. Peter i Martina poszli zobaczyć mistrzowską grę z udziałem taki aktorów w roli głównej jak: Pepe Cibrián Campoy, Juan Gil Navarro y Alejandro Paker.

Oto zdjęcia z wydarzenia:  
 I jak wam się podoba strój Martiny? Śliczny nieprawdaż? Jak widać nie chciała odstawać od innych i założyła coś swobodnego, ale z elegancją i odpowiedniego na taką impreza. Zresztą Tini ma wg mnie bardzo dobre wyczucie stylu :) jak na tak młodą osóbkę. Mnie osobiście podoba się wiele jej stylizacji. Wy też tak macie? A co sądzicie o wyglądzie Mirty i Florencii? Z filmików, które zamieściłam w poście odnośnie spektaklu jak widać, przygotowania mogły być dość ciężkie. Zatem na pewno należą się wielkie brawa dla dziewczyn za tak duży wysiłek!
14 komentarzy:

 1. Kolejny świetny post <33

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszamy do najlepszego w tym kraju bloga o Albie Rico Navarro i Lodovice Comello http://albalodo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się ślicznie wygląda :3
  Jak zwykle świetny post <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Kto łączy czerwony z panterką? Okropny strój Martiny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakby ubrała worek na ziemniaki to też byście pisały że śliczny hahaha :D

  OdpowiedzUsuń
 6. jej a ta pani w futrze to nie przypatkiem nasza Mirta? a ta w koszuli w kratę to chyba Florenzia!

  ps; wim ze o tym był post

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny strój Olgitty <3 :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Wg mnie do stroju Tini nie pasują te czerwone buty... Jakoś tak w ogóle nie pasują do niej takie wyraźne kolory. Wolę ją w pastelowych kolorach i jakimś mocniejszym akcentem. Ale makijaż ma ładny :)

  OdpowiedzUsuń