Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

27.05.2014

Damien znów w prasie

Damien znów w prasie



Odkąd Damien Lauretta dołączył do obsady serialu "Violetta", stał się bardzo popularny, szczególnie w swojej rodzimej Francji. Dlatego ostatnio we francuskiej prasie możemy znaleźć sporo artykułów o młodym aktorze. Media przybliżają czytelnikom postać Damiena, opisują jego dotychczasową karierę i nawiązują do jego roli w "Violetcie". Zapraszam do rozwinięcia postu :)




TŁUMACZENIE ARTYKUŁU WYKONAŁA MADDY DLA VIOLETTA POLSKA

Damien Lauretta - młody kompletny artysta

Młody artysta, która wygrał casting do "Violetty", jest pełnym talentu chłopakiem. Damien Lauretta jako nastolatek zaczął wspinać się po szczeblach kariery i od swojego debiutu jego obsesją jest stanie się wielkim artystą!

Damien Lauretta dołączył poprzez casting do serialu "Violetta". 21-latek jest bardzo przystojny, tak samo jak Diego Dominguez czy Jorge Blanco. Będziecie mogli ocenić go sami już 1 września, bo wtedy, zgodnie z oczekiwaniami, na ekranach francuskiej telewizji wystartuje nowy sezon "Violetty". Damien Lauretta nie jest zadowolony z bycia tylko ładnym chłopaczkiem. On jest przede wszystkim utalentowanym artystą, jest piosenkarzem, tancerzem, komikiem i muzykiem. Szczególnie upodobał sobie pianino.



14-letni debiut
Swoją karierę zaczął wcześnie. Pierwsze kroki na amatorskiej scenie stawiał w wieku zaledwie 14 lat, tak samo jak Martina Stoessel. Pierwsze doświadczenie sceniczne było dla Damiena prawdziwym objawieniem. Nie myślał wtedy o niczym innym, tylko o staniu się artystą. Aby zrealizować swoje marzenie, musiał poszerzać doświadczenie. Zaczął od zapisania się do szkolnego chóru w rodzinnym mieście Mondelieu-la-Napoule. Ale Damien bardzo szybko zrozumiał, że jeśli chce osiągnąć sukces, potrzeba czegoś więcej. Zaczął chodzić na zajęcia ze śpiewu w celu doskonalenia warsztatu.



Prawdziwy pracuś
Damien jest typem pracusia, dlatego ciężko pracował u boku trenera wokalnego, Michael'a Besigot'a, który bardzo szybko zobaczył u swojego młodego ucznia predyspozycje niezbędne do stania się wielkim artystą. Damien ma talent, ale on sam wydaje się być zawsze niespełniony. Uważa, że musi stale się poprawiać i polepszać. Damien pozostaje wierny swojemu trenerowi wokalnemu podczas kolejnych lat. Kolejnych lat, w których uświadamia sobie, że chce być piosenkarzem i aktorem komediowym. Ponadto Damien decyduje się zgłosić swoją kandydaturę do Luckine Dance Company, oddziału specjalizującego się w musicalach komediowych. Młody chłopak przechodzi casting bez problemu.



Szkolenie w L.A.
Nowy etap jego kariery pozwala mu uczyć się jazz'u, modernu, tańca klasycznego i stepowania, niezbędnych dla wszystkich szanujących się aktorów i musicali. Latem wyjeżdża do Los Angeles, aby odbyć prestiżowe szkolenie na Edge Art Performing Center w Hollywood. Wraca stamtąd w jeszcze lepszej formie i z głową pełną planów. Aby zakończyć swoje kształcenie, Damien Lauretta przeszkolił się w liceum Bristol de Cannes, w klasie dramatu. Tam młody chłopak otarł się o klasykę teatru. Więc teraz jest artystą niezwykle kompletnym, który dołącza do szkoły Violetty. Inni chłopcy mogą go tylko naśladować!



[Napis na zdjęciu z prawej strony] Jestem dumny z tego, że gram w "Violetcie"

W telewizji
Począwszy od 2009 r., możemy regularnie oglądać Damiena Laurettę we francuskiej telewizji. Widzieliśmy go w Nouvelle Star, także w X Factorze z jego zespołem, następnie zagrał w serii producenta telewizyjnego Jean'a Manuel'a Dupont - "Dreams".




Damien jest teraz bardzo popularny, dlatego możecie wkrótce spodziewać się kolejnego artykułu o tym aktorze ;)


18 komentarzy:

 1. 1 września? *-* Ale się jaram <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsza ;) Czy Violetta 3 we Francji będzie można zobaczyć w tym roku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No chyba nie Jestes pierwsza.

   Usuń
  2. Polski Disney takze puscil wiesc, ze juz tej jesieni bedziemy mogli zobaczyc 3 sezon :)

   Usuń
  3. W tym roku od wrzesnia, jest w poscie :)

   Usuń
 3. Szkoda ,że nie mieszkam w Francjii.
  A Damiena uwielbiam ,mam nadzieję ,że polubię go tak samo jak Jorge'a i Ruggusia ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ich trzech *.* nie, LEPIEJ: Damien, Jorge, Diego i Ruggero w jednym pokoju. Francuz, Meksykanin, Hiszpan i Wloch :D :D :D amorrrrrr :3

  #Milens

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To byla odp do komentarza Tinka Linka. Moj telefon ;_;

   Usuń
  2. No w sumie xd.
   Jeszcze przydałby sie Xabiani i Facu ;**

   Usuń
  3. Xabiani mi sie podoba chociaz dupy nie urywa ale Maxi to juz kompletnie nie moja bajka :D

   Usuń
 5. Brzydki jest :/

  OdpowiedzUsuń
 6. A on umie hiszpański?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umi trochę bo się uczył . :-) koniarka

   Usuń
  2. Kochasz konie? Ja tak i jeżdżę :)

   Usuń
 7. A czy zrobicie post o tc z facu i cande ???
  Proszę !!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam nadzieję, że poradzi sobie równie dobrze jak reszta obsady. Jestem mega ciekawa Alexandra/Clementa. ^_^ Na pewno po V3 będę śledzić jego karierę. ;3

  OdpowiedzUsuń