Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

28.05.2014

LodoTour kolejne podsumowanie plus + przypomnienie

LodoTour kolejne podsumowanie plus + przypomnienieMyślę, że nie ma osoby, która to czyta i nie wie kim jest Lodovica Comello. Pochodzi z malowniczego włoskiego miasteczka, gdzie zapoczątkowała swoją pasję do muzyki. Następnie rozpoczęła profesjonalne kształcenie w szkole muzycznej M.A.S. w Mediolanie. Podczas nauki w tej placówce Lodo wzięła udział w castingu do serialu Violetta w odległej Argentynie. Z tak pięknym wokalem i wspaniałą osobowością została przyjęta. W kilka dni później była już za oceanem w Buenos Aires na pierwszym próbach do zagrania Francesci - przyjaciółki głównej bohaterki. I tutaj zaczęła się jej światowa kariera. Światowa trasa po drugim sezonie En Vivo, potem wydanie własnej solowej płyty, nagranie dwóch teledysków oraz niedawno ogłoszona własna trasa koncertowa.

.

Po ogłoszeniu tego, że Lodo wyruszy w swoją własną trasę koncertową ruszyło głosowanie. Każdy, którego państwo czy miasto zostało ujęte w spisie możliwych miejsc, do których zawita Lodovica, mógł, to znaczy nadal może głosować i walczyć o swoje. [TUTAJ] możemy oddawać swoje głosy. A więc z tego co udało mi się wywnioskować Lodovica co tydzień dodaje na swoje konta na portalach społecznościowych wyniki głosowania. W zeszłym tygodniu Polska była na drugim miejscu. W tym tygodniu jest tak samo. Pięć LodoTour mocarstw xD pozostaje bez zmian. Włochy, Polska, Rosja, Bułgaria i Niemcy w ciągu tygodnia nie zmieniły swoich pozycji. Wzrosła tylko liczba głosów oddanych na miasta z tych państw. Jeśli chodzi o pozostałe cztery lokaty, to sprawa wygląda tak, że Francja i Brazylia trochę spadły, zniknęły Argentyna i Węgry, a pojawiły się Chile i Turcja. Jeśli chodzi o nas to, myślę, że mamy się z czego cieszyć tak wysoka pozycja daje nam stuprocentowe szanse na koncert Lodo w Polsce, a także nie mniejsze na koncerty w trzech dostępnych polskich miastach (Warszawa, Kraków i Łódź). Jednak tylko trzy miasta nie dają nam ułatwienia, bo 10 miast we Włoszech, na które można głosować daje im o wiele więcej predyspozycji, aby prowadzić po zsumowaniu wszystkich głosów. Ale nie ma się co załamywać i należy walczyć o swoje. Obecnie Warszawa jest na drugim miejscu, Kraków na ósmym, Łódź niestety dobre kilka pozycji niżej. Jednak możemy to szybko nadrobić przez następny tydzień, tak abyśmy byli na pierwszym miejscy kolejnego podsumowania. 

Plus małe przypomnienie jak zwiększać nasze szanse 1) Wchodzimy w przeglądarkę Google Chrome

2) Wchodzimy w tryb incognito (klikając Ctr + Shift + N)
3)Wchodzimy na stronę głosowania [klik]

4) Oddajemy głos na interesujące nas miasto

5) Zamykamy okno (Ctrl + Shift + W)

6) Zaczynamy od punktu 2) powtarzając sekwencję aż do znudzenia ;)


Myślę, że polscy Universers są tak silną grupą, że możemy zdziałać naprawdę wiele. Pokazujemy to na każdym kroku dobijając się naszym spamem do obsady. Ostatnio zaczęło to nawet denerwować inne kraje ;3 Tak więc apeluję ! Niech każdy kto to czyta poświeci chociaż pięć minut i odda kilka głosów. Zaskoczmy naszych kolegów zza granicy. Niech zdziwią się, że w ciągu godziny taka Warszawa czy Kraków zdobędą po tysiąc głosów. Nawet jeśli mamy daleko to tych trzech miast, to warto też pomóc, dla dobra ogółu. Pamiętajcie JUNTOS SOMOS MAS!! 
26 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Wcześnie stałaś . Do szkoły czy chciałaś wejść na stronę Violetty ?

   Usuń
 2. Razem możemy wszystko! Lodo na 10000% do nas przyjedzie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiadomo , czy do nas przyjedzie . Mamy marne szanse , by do nas przyjechała . Niestety .

   Usuń
  2. LUDZIE WY NIE KAPUJECIE?! LODO ZARAZ PO WŁOCHACH ODZWIEDZA POLSKĘ WIECIE, JAKI SUKCES OSIĄGNĘLIŚMY?! TĘ MAPĘ OPUBLIKOWAŁA NA FEJSIE - NAPISAŁA, ŻE W TEJ KOLEJNOŚCI ODBĘDZIE SIĘ TRASA!

   Usuń
  3. No to raczej że przyjedzie, te mapy same w sobie o potwiedzają.
   Co do wyppowiedzi Francesca Cauviglia, to nie wydaje mi się że taka jest kolejność trasy, z czystych ekonomicznych względów się to nie opłaca.
   Jechałaby z Włoch do Polski, omijają Fancje czy Niemcy które są po drodze? Dodatkowo według mapy rzekomo 3 miejsce po Polsce które miałaby odwiedzić to Rosja i dopiero potem wracać się do Francji i Niemiec. To by było bezsensu.

   Usuń
  4. Racja, ale jeszcze zobaczymy!

   Usuń
 3. Nie da się ciągle głosować z tego trybu.. ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Da, tylko musisz zamykać każde okno incognito.
   Tj. Otwierasz jedno - głosujesz. Zamykasz wszystkie. Otwierasz znowu → głosujesz → zamykasz wszystkie.

   Usuń
 4. Lepiej wejść na google chrome i zagłosować ,usunąć historie ,zagłosować i tak ciągle :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na koncert głosuje aż 19.000 fanów , a na koncert przyjdzie pewnie TYLKO kika set!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko pomyśl - Vilowersów w Polsce jest ok. milion jak nie więcej, w tym Lodofanaticas stanowią zapewne 90% ze wszystkich. Nie jesteśmy głupi, i nie głosujemy tylko po to, żeby było najwięcej. Głosujemy dlatego, ze chcemy poczuc koncertowa atmosfere. tyle. NADAL UWAZASZ ZE PRZYJDZIE TYLKO KILKA SET LUDZI? ...

   Usuń
 6. Słyszałam , że większość ludzi nie cierpi Martiny , a zwłaszcza tego serialu ,, Violetty ". Nie przejmują się tym , że nie przyjadą do Polski na koncert . Uważają , że ich dzieci głupieją , gdy oglądają ten serial .

  OdpowiedzUsuń
 7. źle napisałaś, lepiej wrzuć zrzut ekranu z tej strony:

  https://support.google.com/chrome/answer/95464?hl=pl

  Otwarcie okna incognito

  Kliknij menu Chrome Chrome menu na pasku narzędzi przeglądarki.
  Wybierz Nowe okno incognito.
  Otworzy się nowe okno z ikoną incognito ikona incognito w narożniku.
  Do otwarcia okna incognito możesz również użyć skrótów klawiszowych Ctrl+Shift+N (Windows, Linux i Chrome OS) oraz ⌘-Shift-N (Mac).

  Zamknięcie okna incognito

  Aby zakończyć sesję incognito, zamknij wszystkie okna tego trybu.
  Aby zamknąć okno, kliknij ikonę x w jego narożniku lub użyj skrótów klawiszowych Alt+F4 (Windows i Linux) oraz ⌘-Shift-W (Mac). Zamknięcie ostatniej karty w oknie również automatycznie zamyka okno.

  ;) i teraz działaaa :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Niezły pomysł z tym incognito. Głosuję, głosuję i jeszcze raz głosuję!
  Ally :>

  OdpowiedzUsuń
 9. Zajebiście bo bardzo lubię Lodo :*.
  A i mam do was małe pytanko.
  Kiedy dacie post z niedzieli z twitcamu Facu i Cande?
  Bo chce je zobaczyc i mają dzisiaj byc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też chce to podsumowanie,ile można czekać?xD

   Usuń
  2. Zapraszam na Violetta Moj Świat mamy podsumowanie ale tez inne ciekawe posty;-)

   Usuń
 10. głosujcie na Kraków ludziska!!!!! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się KRAKÓW!!!

   Usuń
 11. Hej, hej. :* Przeglądałam sb stronę rossmana i zauważyłam tam nowe rzeczy z Violetty: wodę perfumowaną i dezodorant naturalny . Myślę,że warto o tym napisać. ;3

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja tego posta już czytam 4 raz , zrobicie coś nowego . :-) koniarka

  OdpowiedzUsuń
 13. Kraków daleko. Pomagamy. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Głosuję na Kraków. <3 Dobry pomysł z tą metodą.

  OdpowiedzUsuń