Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

19.05.2014

Facebook Lodovici | Przypomnienie

Facebook Lodo + przypomnienie


Lubiana przez wszystkich, posiadająca rzesze fanów zarówno w Argentynie, we Włoszech jak i w wielu innych państwach na świecie, Lodovica Comello jest bliska kolejnego sukcesu. Jako jedna z pierwszych członków obsady, odtwórczyni roli Francesci założyła konto na Facebooku, które szybko zostało zweryfikowane i tłumy fanów i fanek zaczęły klikać 'Lubię to' w kilkudziesięciu językach świata. Teraz nadszedł czas, żeby pomóc naszej kochanej Dodi w osiągnięciu kolejnego sukcesu a także powalczyć o renomę i prestiż polskich Comellistas. Po przeczytaniu pierwszej części postu zapraszam na część drugą na dole, która Was powinna bardzo zaciekawić i zmotywować do działania, bo mamy

JEDYNY I NIEPOWTARZALNY SPOSÓB NA WIELOKROTNE GŁOSOWANIE W LODOTOUR2015!

Facebook Lodovici

Pierwszą sprawą jest właśnie oficjalny, zweryfikowany Facebook Lodovici Comello, a dokładniej liczba lajków. Już niebawem stuknie jej okrągłe 2 miliony polubień. Co Wy na to, żeby pomóc w jak najszybszym zrealizowaniu tego wyniku. Obecnie do 2 milinów brakuje niecałe 10 tysięcy lajków. I tutaj wielka prośba do wszystkich Lodofanaticas, ale także do wszystkich V-lovers. Jeżeli jeszcze nie polubiliście profilu Lodo, a macie konto, to zróbcie to jak najszybciej. Jeśli w ostatnio lub w bardziej odległej przeszłości kliknęliście 'Lubię to', to możemy postarać się nieco inaczej. Napiszcie, do rodziny, znajomych, przyjaciół z prośbą o polubienie. Dwie sekundy przeznaczone na polajkowanie to nic straconego. 

A teraz na prośbę jednej z askowiczek, udostępniam tutaj email, na który już od dzisiaj możecie wysyłać zdjęcia z gratulacjami dla Lodo, z okazji 2 milinów lajków. Wiadomo, że jeszcze tego nie osiągnęła, ale mam nadzieję, że już w najbliższej przyszłości tak się stanie, dlatego działajmy od zaraz. Zróbcie kartkę z napisem np. "2000000! Felicidades♡" i wysyłajcie na email : 

lodocomellopolishfunclub@wp.pl


Głosowanie LodoTour 2015 Jak już wiemy w zeszłym tygodniu Lodovica potwierdziła na swoich kontach m.in. na Facebooku i Twitterze swoją pierwszą trasę koncertową. Na oficjalnej stronie LodoTour możemy więc głosować w ankiecie na interesujące nas miasta, w których chcemy, aby odbył się koncert Dodity. Na początku stłumiliśmy przeciwników wielką ilością głosów, zdobywając nad nimi setki, a nawet tysiące głosów przewagi.  Teraz nasi przeciwnicy ocknęli się i zabrali się ponownie do głosowania. Warszawa ciągle bije się o pierwszą lokatę z Moskwą, ale Kraków i Łódź obecnie są kolejno na 6 i 14 miejscu. Dlatego ujawniamy UNIKATOWY SPOSÓB NA WIELOKROTNE GŁOSOWANIE.A więc co trzeba zrobić. Po pierwsze należy posiadać przeglądarkę Google Chrome. Następnie wchodzimy w okno incognito i wchodzimy na stronę LodoTour. Wybieramy miasto klikamy Vote i gotowe. Potem zamykamy wszystko i znów powtarzamy całą sekwencję. Ważne jest aby za każdym razem owtierać nowe okno incognito. Sposób sprawdzony. Działa na 100%. 

PAMIĘTAJCIE, wspieramy nie tylko Warszawę, ale i Kraków, a w szczególności Łódź!

Myślę, że teraz nasze szanse wzrosną diametralnie. Każdy kto tylko ma chwilę czasu i dobre chęci niech głosuje ile wlezie. Podnieśmy polskie miasta na sam szczyt głosowania, umieśćmy je z powrotem w czołówce! A także nie zapominajmy o Facebooku Lodo. A więc kochani DO ROBOTY! 


16 komentarzy:

 1. Ja mam inny sposób na głosowanie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  2. Może bez przekleństw kochany anonimku ;)

   Usuń
 2. a jak wejść w to inkognito?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilkasz z boku, po prawej, pod krzyżykiem, menu i wchodzisz w 'nowe okno incognito' ;)

   Usuń
  2. Albo można po prostu nacisnąć na klawiaturze Ctrl+ Shift+ N i już nie trzeba na nic wchodzić od razu nam się pokazuje nowe okno incognito :)

   Usuń
 3. Ja nie chcę głosować ,bo boję się tego trybu incognito O.o
  Za każdym razem jak tam wchodze ,to na ekranie pojawia się obrazek złodzieja :c

  OdpowiedzUsuń
 4. Według mnie to jest detektyw ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Matt, Matt, Matt trzy posty pod rząd xD!
  No jest co gratulować :D
  Dobry począteek ;)
  A ja osobuście zabiaeram się do głosowania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dodatkowo w pozostałych przeglądarkach można wyczyścić - historię przeglądania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. W Mozilli tez się da tylko wchodzi się w plik( na górze po lewej stronie) i klika się "nowe konto prywatne" Ja to głosuję z Mozilli i Chrome jednocześnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dajmy czadu Polonio! ❤ #LodoLive2015Polonia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Już wiem co będe dziś robić wieczorem xD

  OdpowiedzUsuń
 10. Już wcześniej na to wpadłam :-)

  OdpowiedzUsuń