Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

18.05.2014

Facundo Gambande w FW En Vivo!

Facundo Gambande w FW En Vivo!


I mamy kolejną osobę! Popularny internetowy program FansWorld En Vivo poszerza swoje fioletowe horyzonty, bo już w najbliższy poniedziałek będziemy mogli obejrzeć godzinny, ekskluzywny wywiad z odtwórcą roli Maximiliana Ponte, lubianego rapera z Violetty - Facundo Gambande. Ale najpierw czym jest FansWorldEnVivo? 

Jest to internetowa telewizja, która ostatnio aż obfituje w nasze gwiazdy! Gdy prowadzący zapraszają swoje gwiazdy "na dywanik", zwykle ponad godzinę pytają o wszystko - ale nie tylko oni! Za pomocą specjalnego hashtagu [słowa poprzedzonego znakiem # we wpisie na portalu społecznościowym] każdy widz posiadający konto na twitter.com może sam spytać gwiazdę o co chce, pozdrowić ją lub poprosić o wykon ulubionej piosenki! Wreszcie fani Facu będą mogli zapytać go o co chcą i to jest zadanie dla nas - udzielać się ile popadnie! Pytań jest multum, a kto wie - może i trafi się nasze? 


W ten poniedziałek o 19 @coco_maggio i @micavazquez będziemy siedzieć w naszym salonie z @facugambande ! #Violetta

Około 3 godziny temu na oficjalnym twitterze programu pojawiła się informacja o nowym wywiadzie, już w najbliższy poniedziałek. Sympatyczny, miły i otwarty Facu, w miłej atmosferze będzie odpowiadał na pytania zadawane przez prowadzących oraz na te zadawane przez fanów z całego świata na Twitterze. Myślę, że jest to idealna okazja, żeby wypytać o nowości dotyczące fabuły trzeciego sezonu, nowych członków obsady czy nowy wideoklip oraz sesje promocyjną do trzeciego sezonu. 


Wywiad internetowy odbędzie się w najbliższy poniedziałek, czyli jutro o 19.00 czasu argentyńskiego. U nas będzie to równa północ. Zważywszy na późną porę, pewnie mało z nas będzie mogło wziąć czynny udział w tym wydarzeniu. Ale nie ma się czym martwić, bo jak zwykle wywiad będzie dostępny w Internecie i zostanie przez Redakcję podsumowany, tak aby każdy wyłapał interesujące go wątki.
Ja nie wiem czy dotrwam do północy w dzień powszedni, ale postaram się. A Wy ? Będziecie oglądać na żywo i próbować przebić się swoimi tweetami do Facu? Mam nadzieję, że dowiemy się kilku nowych, pikantnych szczegółów odnośnie trzeciego sezonu.


7 komentarzy:

 1. Postaram się obejrzeć na żywo, we wtorek mam na 8:55 do szkoły ;D
  P.S. Pierwsza? xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety mi się nie udało do tej pory obejrzeć nikogo, ze względu na godzinę :( Tym razem będzie tak samo no więc tym co będą spamować, życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obejrzę :D a co tam XDD Pospamuję troszeczkę Facu i pójdę później spać XD a resztę na drugi dzień obejrzę :D
  +fajnie że nas poinformowałeś ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Facu nasz kochany <3

  OdpowiedzUsuń
 5. No chyba się powieszę ,znowu nie mogę oglądać :(
  Idę na 8.00 rano do szkoły we wtorek ;c
  No trudno ,obejrzę na ich stronie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja to moge zawsze paczyc bo na tablet mam Violetta wszystkie filme.

  OdpowiedzUsuń