Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

19.05.2014

[Z życia aktorów] Rodri i Pablo rapują

[Z życia aktorów] Rodri i Pablo rapują!


Obsada Violetty to niesamowita plejada charakterów - nie tylko ze względu na pochodzenie aktorów z całego świata. Bez względu na wiek i płeć każdy przejawia poczucie humoru, w mniejszym lub większym stopniu ale zawsze integruje się z resztą tak licznej ekipy i potrafi zaskoczyć czymś szalonym czy dziwnym ;) Tym razem Rodrigo Pedreira i Pablo Sultani zarapowali dla You-mix :)

Ostatnio Pablo Sultani czyli nasz gapowaty Beto i Rodrigo Pedreira - Gregorio chyba znowu ugościli w sobie ducha młodości :) Szaleją z selfie z młodzieżową częścią obsady a Pablito zagrał też w jednym z przezabawnych vine Jorge.
Co wymyślili tym razem? Obaj na potrzeby nowego sezonu U-mix Show, którego premiera już za pasem, nagrali filmik jako "zabawni raperzy" :dd
Treść ich wystąpienia to generalnie to, że są owymi 'zabawnymi raperami' xD Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na muskulaturę Rodrigo - w serialu rzadko widujemy go półnago (ostatecznie nie jest to jakieś dziwne ;p), a widać, że mimo wieku jest w doskonałej formie! ;)

Nie taki jeden
Dla poprzedniego sezonu U-mix obsada także nagrywała sporo takich zabawnych scenek. Przykładowo, jak Samuka straszy swoich kolegów i koleżanki z planu albo jak Fran, Broduey, León i Andres w scence stylizowanej na kino nieme.


Cóż, liczymy na więcej takich akcentów! :)


12 komentarzy:

 1. Hahahah :D mam nadzieję, że jest tego więcej xdd

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam, wszystkie filmiki umix :) uwielbiam :>>

  OdpowiedzUsuń
 3. Rodrigo o matko XD :D rzeczywiście, niezłe ma muskuły :D

  OdpowiedzUsuń
 4. w ostatnim filmiku Jorge , o boże padłam ze smiechu .

  OdpowiedzUsuń
 5. Beka, beka, beka, beka 😃 😄 😉 😁 😅 😆 😎 😏 😜 😝 😤 😵 😰 👍 🙌 ❤ 💃

  OdpowiedzUsuń
 6. JAJAJAJAJAJAJAJA :D
  JESTEM W TRAKCIE TARZANIA SIĘ PO PODŁODZĘ XD
  Boże, Rodri ty mój drogi gdzie ty się łapiesz xDDDD
  Hahahaha ostatnio Rodrigo zaczął dodawać mój prawie każdy [nawet polski] twett do ulubionych xD Hahaha przyjaciółki mówią - Podrywa cię xD Hhahaha po tym filmiku nie wiem co mam myśleć xDDDD ❤️ Aaa i tak wszyscy kochamy Rodri <3
  A Pablo też dał po bandzie ❤️

  OdpowiedzUsuń
 7. Super post.
  Jusia

  OdpowiedzUsuń
 8. Czemu napisałaś Samuka? Przecież to jest Samuel.

  OdpowiedzUsuń