Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

20.05.2014

Martina Stoessel w Radio América

Martina Stoessel w Radio América

Bo burzy w mediach, która została wywołana wszelkimi fałszywymi doniesieniami donośnie choroby psychicznej Martiny Stoessel, o której pisałam w [klik post]. Martina wraz z tatą 9 maja udzielili ekskluzywnego wywiadu dla Radio America, w którym mówiono sporo na tematy tabu, czyli zastraszania w mediach, czy też związku Martiny ze starszym od niej o 7 lat Peterem Lanzani. Wspomniano również o przyszłości gwiazdy oraz propozycjach z Hollywood!


Violetta w studiu Radio América : "Nie możemy stracić esencji"

Martina Stoessel, popularna aktorka i piosenkarka była w Radio América i podzieliła się sekretami z ogromnego pokazu przed tysiącami ludzi.
Popularna Martina Stoessel, aktorka i piosenkarka, która zyskała popularność za debiut w roli Violetty Castillo w serii Disney Channel, "Violetta" była w studiu Radio América.
Violetta wzięła udział w programie "Granamos por abandono", który jest emitowany przez stację i prowadzony przez  Gerardo Rozín. Udzielając eksluzywnego wywiadu dla Radio América powiedziała, że "nie możemy stracić esencji".

Relacja w tweetach
W związku, że udało mi się sporo tweetów, na temat tego co powiedział głównie tata Tini - Alejandro Stoessel podczas wywiadu. Postanowiłam, dodać to wyłącznie jako relację z wywiadu. Dodatkowo później znajdziecie urywki artykułu, który w niektórych momentach powtarza się z tweetami. Jest tego naprawdę sporo.
Martina Stoessel dała nam usłyszeć trochę swojego głosu w Ganamos por abandono. Piękna piosenka, "Lucha por tu sueños" [tłum. Walcz o swoje marzenia]
W @GanamosAmerica @gerardorozin wywiad z Alejandro Stoessel i opowiada wszystko o fenomenie @TiniStoessel
"Sukces jest ulotny" @TiniStoessel z @ gerardorozin w @GanamosAmerica na AM1190
@TiniStoessel i jej tata rozmawiają o zastraszaniu przez media w @GanamosAmerica z @gerardorozin
Alejandro Stoessel: "W przypadku Violetty, która emitowana jest na Disney Channel nie ma konkurencji" @GanamodAmerica @gerardorozin
Alejandro Stoessel, "Dostaliśmy oferty z Hollywood, żeby pojechać nakręcić film w języku angielskim z nią jako protagonistką"
"Ale to nadal nie zamknięte, ponieważ musimy rozmawiać z Disneyem, nad wszelkimi szansami zostania wielką międzynarodową gwiazdą"
Martina Stoessel: "Pierwsza rzecz, która wzbudziła we mnie emocje w Violetcie była moja pierwsza prezentacja. Śpiewałam "Mi mundo", nikt mnie nie znał."
Alejandro Stoessel "Będzie zawsze Violettą. W pamięci dziewczyn kiedy dorosną będzie jak Carolitos Bala"
Alejandro Stoessel "Kariera jako Tini zajmie trochę czasu, ale jesteśmy przekonani o jej talencie"
Alejandro Stoessel: "Ona generuje bardzo szczególną atrakcję i to dzieje się od 6 lat kiedy zaczęła wychodzić na scenę"
Alejandro Stoessel: "Tini generuje sporo empatii z publiką, można powiedzieć, że chcą być jak ona.
Alejandro Stoessel: "Ona ukazuje sporo tego jakim człowiekiem jest, swoją pokorę, swoją przejrzystość i swoją prostotę"
Alejandro Stoessel: "Sukces jest ulotny i ona wie o tym"
A. Stoessel pamięta wiele emocji, gdy dowiedział się, że jego córka zostanie Violettą "nie mogłem uwierzyć, wyobrazić sobie jej twarz na koszulkach"
Alejandro Stoessel: "Pokora jest najlepszy co ma Martina. To nie jest powiększone. To jest jak ja widzą" @TiniStoessel
A. Stoessel "W mediach wiedzą, że można dotknąć monety sukcesu lub niepowodzenia. Tini jest fenomenem, bo przekroczyła granicę sukcesu"
A. Stoessel: "Być w teatrze w Paryżu z więcej niż 2000 francuzów, śpiewać po hiszpańsku to jest duma taty i duma Argentyny"
Alej Stoessel: "Martina i moja żona i ja przetrwaliśmy agresję w sieci społecznościowej." @TiniStoessel
Alej Stoessel: "Sukces generowany jest przez tych co patrzą na ciebie ponieważ uwielbiają ciebie i przez tych co patrzą na ciebie by dokuczać" @TiniStoessel
Alej Stoessel: "Sieci społeczne są sposobem na wyładowanie frustracji przez niektórych ludzi. Martina jest atakowana w nieskończoność." @TiniStoessel
Alej Stoessel: "Od kiedy media zaczęły generować kłamstwa pozbawione wszelkiej prawdy, zastosowaną metodą była chora, na którą moja córka nie cierpi...
.. i przez to wygenerowano zalew obelg od "chudy karzeł" do "anoréxica de mierda" to jest zastraszanie." Alej Stoessel
I tutaj mamy mały problem, ponieważ nigdy w życiu nie były mi potrzebne obraźliwe słówka w obcym języku, więc niestety nie mam pojęcia co "anoréxica de mierda" może oznaczać, ponieważ słowa te nie mają dla mnie najmniejszego sensu. Anoréxica - anoreksja, mierda - gówno. Więc nie wiem jak to zebrać na polskie znaczenie, ale na pewno nie jest to nic miłego...
Alejandro Stoessel: "Wszystkie ataki agresji zachowane są w celu osiągnięcia sprawiedliwości"
Alejandro Stoessel: "To zastraszanie ponieważ tą agresję robią osoby, które nie mogę się bronić"
Alejandro Stoessel; "Znęcanie może być wszędzie. To jest agresja wobec osoby i w tym przypadku generowana przez media"
Alej Stoessel: "Zastraszanie to nie tylko szkoła. Moja żona otrzymała groźby śmierci. Jeśli to nie jest zastraszanie to chce wiedzieć co to jest"
"Gazety pokazały tweety moje i Mariana powiedziała "to jest zastraszanie przez media" przez żart, że zrobiłem to po otrzymaniu agresji"
Alej Stoesse: "Nigdy nie dam się atakować nikomu"
Alej Stoessel: "Powiedziałem Peterowi, że jest najlepszym co mogło przydarzyć się Tini. Jesteśmy szczęśliwi, że w tym momencie jest z nami."
Alej Stoessel: "O zastraszaniu chciałbym powiedzieć, że ważne jest by nie chować się gdy czujesz się atakowany." 
Przyznać się kto doczytał do końca tweety? :D
 


Producent Alejandro Stoessel, ojciec aktorki i piosenkarki rozmawiał z Rozín i jego zespół o wielkim momencie Martiny: "W przypadku Violetty, która emitowana jest na Disney Channel nie ma konkurencji".
Martina nierozłączna z tatą i bardzo emocjonalnie wspomina: "Najważniejsze zdanie, które powiedział mi mój tata to aby nie stracić esencji i skromności. Również nie mogę stracić uczucia, które towarzyszy mi przez całe moje życie."

Wielki tata!
Ale Alejandro nie unika trudnych tematów, a także boi się przed atakami na portalach społecznościowych i potępia groźby śmierci "To jest nękanie mediów", nalegał.
"Zarówno Martina i ja otrzymywaliśmy straszne ataki przez portale społecznościowe. Jest wielu ludzi, którzy swoje frustracje wyładowują na portalach społecznościowych", powiedział.


Powiedział producent, że "Oskarżają ją [Martinę] o choroby, której nie ma, wszystkie kierowane rzeczy są fałszywe. Moja żona otrzymywała nawet groźby śmierci. To zastraszanie, to agresja z wielu kierunków i jest generowana przez media i dla mnie jest to atakowanie przez media" 

Z Rozin nie było bez tematu tabu. Mówili również o romansie. "Kobiety nie wiedzą co to, że tata surfe kiedy jego córka powie, że ma narzeczonego", mówi o relacji z Peterem Lanzani.


I dodał: "Petere to wspaniały człowiek, który ma wiele wartości, które zaszczepił w Tini. Na początku rozmawialiśmy o dużej różnicy wieku, ale różnica między moją żoną wynosi 11. 

Na koniec, z dużą siłą Grande Pa dodał: "Chce powiedzieć tylko dwie rzeczy: Nie zamykaj się, kiedy czujesz się atakowany" 

Nadal jest dziewczynką
Rozin przekroczył w swojej notce wszystkie momenty najbardziej emocjonalne dla Martiny. Recenzja koncertów na 6 lat w szkole, również pierwsze okrzyki na przedstawieniu w Europie i również rozmowa na temat przyszłości protagonisty: wyścig w ciągu najbliższych dwóch lat. Również nadchodząca trasa i koniec kręcenia Violetty.

W studiu Martina jak każda dziewczynka siedziała na kolanach taty i zobaczyć można było przytulanki oraz to, że jest prostą dziewczyną jak każda nastolatka.

Na południu Ameryki, producent przebojowego serialu, mówił o przyszłości o Tini jako artystce po Violetcie i jej nadchodzącą trasę, która jak pamiętamy toczy się do chwili zakończenia ostatniego sezonu.

"Dla dziewczyn zawsze będzie Violettą", powiedział producent, który zaznaczył swój ślad w historii światowego gatunku.

Kariera solowa Martiny i nowości: "Mamy oferty z Hollywood" było wiele sprawozdań uzyskanych ekskluzywnie. Tata-producent mówił o udziale wielkich artystów z Martina jako solistką.

Tutaj macie link, gdzie możecie posłuchać wywiadu - [klik].

Jak Wam się podoba relacja? I wszystko co zostało powiedziane w studio? Ja jestem bardzo ciekawa jakie propozycje dostała Martina i mam nadzieje, że zobaczymy ją wkrótce w jakieś produkcji Hollywood. A Wy co o tym sądzicie? 


13 komentarzy:

 1. Pierwszy ;)
  Post jak zawsze git, tylko tak dalej Anno :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za doping :P ale nie jestem nowa w redakcji :)

   Usuń
 2. Nie przepadam za Martina ale post fajny ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super post i dobrze ,że to sobie wyjaśnili :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Może nie zauważyłam, ale czy dałaś tam link do piosenki?
  ps Post super!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja doczytałam tweety do końca :) Uwielbiam takie długie posty ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też. A zwłaszcza jak pisze je AnnaWiktoria

   Usuń
 6. http://violettatylkofani.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę jej fenomenalnej kariery :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super post.
  Jusia

  OdpowiedzUsuń
 9. to chyba znaczy ,,anoreksyjne gówno"- hah. tylko to pasuje...szkoda mi tini;(

  OdpowiedzUsuń