Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

16.06.2014

[Piosenki] Nowa piosenka z Violetta 3

[Violetta3] Nowa piosenka!


Trzeci sezon zbliża się wielkimi krokami. Na dniach powinien się pojawić teledysk promujący nowy sezon. Jak dowiedzieliśmy się z kilku poprzednich zwiastunów, nowa piosenka nazywać się będzie En gira, co oznacza w trasie, tak więc możemy się spodziewać wielkiego podsumowania całego przedsięwzięcia jakim było Violetta En Vivo, czy jak kto woli En Concerto. W tym poście będziecie mogli przeczytać te informacje na temat nowej piosenki, które jak dotąd wyciekły.

.O czym ona będzie?

W czwartym materiale zza kulis odnośnie Violetta 3, Nicolas Garnier odtwórca roli Andresa, oznajmia nam, że trenują choreografię do En gira, czyli nowej piosenki promującej ostatni sezon tego fenomenu. Mamy jedną informację, którą szybko można połączyć z kolejną, która wyszła trochę wcześniej z innego promo dotyczącego właśnie nowych piosenek. Fragmenty śpiewane w pierwszej minucie [KLIK]  tego filmiku to właśnie fragmenty En gira. Skąd to wiemy? Sam tytuł w trasie, łączy się z tym, o czym mówili członkowie obsady. Nowa piosenka ma opowiadać o emocjach, które towarzyszą trasie koncertowej. Tini mówi, że w piosence przekazują jak wspaniałe jest życie w trasie zwiedzanie i poznawanie nowych państw takich jak Włochy, Hiszpania czy Francja. Styl i choreografia

Sama piosenka, jak powiedziano i jak możemy usłyszeć w urywkach ma być bardzo szybka i wpadać w ucho. Facu powiedział, że będzie to pomieszanie różnych stylów. Członkowie obsady zapowiedzieli, że na pewno nam się spodoba, a dla nich samych jest bliska, bo opowiada o tym co przeżyli. Skoro piosenka będzie szybka to choreografia musi być równie dynamiczna. Jak powiedziano w czwartym materiale promocyjnym [KLIK]  choreografia będzie bardzo skoczna, szybka i energiczna. Samuel, Martina i Mercedes chwalą dzieło ich choreografa Sergio Mejii i zapewniają, że choreografia będzie tak samo jak sama piosenka bardzo szalona. Będzie to po prostu arcydzieło. Ujawniono także fragment układu. W jednym momencie widzimy jak wszyscy tańczą z walizkami, które mogą być symbolem podróży, trasy koncertowej. 


 


Aktorzy tudzież wspaniali tancerze zapowiedzieli, wręcz zapewnili nam, że piosenka nam się spodoba. Trzymam ich za słowo. Ujawniono również, że pojawi się jako pierwsza w nowym sezonie, podobnie jak było to z Hoy somos mas w serii drugiej. Jak wiemy z [TEGO POSTU] premiera trzeciego sezonu w Argentynie odbędzie się 28 lipca. Premiera klipu do Hoy somos mas odbyła się pięc tygodni przed emisją Violetta 2, więc teledysku do En gira powinniśmy się spodziewać już niebawem.


Najpewniej pojawi się on na kanale Disney Channel Latino na YouTube LINK


A oto zdjęcie, które jakiś czas temu dodał choreograf Violetty Sergio Mejija. Pochodzi ono z nagrania właśnie tego teledysku.


Jak podobają się Wam fragmenty nowej piosenki? Co sądzicie o jej przesłaniu? Jeśli cały trzeci sezon ma opowiadać o koncertach to ja jestem za, bo tego brakowało mi w dwóch poprzednich.


19 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. ja już czekam na ich teledysk ! i na Justynkę oczywiście :D a widziałyście już 6 promo?

   Usuń
  2. https://www.youtube.com/watch?v=hi5FpHTrfBw to link do niego :)

   Usuń
  3. Widziałyśmy :) skończyłam lekcje, wpadam i biere się za posta

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Ja też ...wrukxfdymj yrjhhypyjpfmjzet<&jim. A najbardziej leonette . :-)koniarka

   Usuń
 3. Myślę, że ta piosenka będzie zarąbista :) Zgadzam się z tobą, jeśli by były tylko koncerty to by było nudno i wgl.

  OdpowiedzUsuń
 4. sUPER!!!
  I piosenka i wasze posty.
  a propo zapraszam do mnie
  http://leonaraodpoczatku.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Z tego co tam słysze to piosenka jest super <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Łiiiii! <3 czekam

  OdpowiedzUsuń
 7. Piosenka wpada w ucho i cały czas ją nucę, ale po chwili wtrąca mi się kawałek piosenki Fran o tym pożegnaniu i wychodzi troszkę masło maślane xD

  OdpowiedzUsuń
 8. Super post.Nie moge doczekać się 3 sezonu.
  Jusia

  OdpowiedzUsuń
 9. Violetta e Leon "My heart will go on"(Spanish Version) [VIDEO] - polecam łezki Wam polecą gwarantuje Wam to :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Musi być 3 sezon!! I to teraz ! Wiecie co ? Te wszystkie infy mnie ni denerwują ale trace cierpliwość ;) Mam pytanie do autorki - Czy możesz kiedy zrobić takie coś co na pewno będzie we Violi 3 a co jest tylko plotką? Prosssssssssssssssssssssssssssssszzzzzzzeę!!

  OdpowiedzUsuń
 11. ŚWIETNA TA PIOSENKA *U*

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajna piosenka! Pozdrawiam fanów z Polski!

  OdpowiedzUsuń
 13. Piosenka jest extra!!!Ogólnie piosenki z 3 sezonu są superowe!!!

  OdpowiedzUsuń