Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

03.06.2014

[Zapowiedź] Albita w Fan World En Vivo!

[Zapowiedź] Albita w Fan World En Vivo!


Dotychczas Mica  i Coco w swoim programie zdążyli ugościć Clari Alonso, Vale Baroni, Diego Domiguez'a, Cande Molfese, Nico Garniera, Mechi Lambre, Jauina Bertholda, Lodo Comello, Tini Stoessel, Jorgito Blanco, Facu Gambande, Xabiego Ponce de Leóna - czyli krótko mówiąc prawie już cała ekipę. A skoro i Mechi (Ludmiła) u nich zawitała to czas na odtwórczynię roli Natalii, wiernej przyjaciółki naszej supernovy, czyli Albę Rico Navarro!

Czym właściwie jest Fans World?
Jest to internetowa telewizja, która od pewnego czasu pęka w szwach goszcząc u siebie poszczególnych członków naszej obsady. Gdy prowadzący zapraszają swoje gwiazdy "na dywanik", zwykle ponad godzinę pytają o wszystko - ale nie tylko oni! Za pomocą specjalnego hashtagu [słowa poprzedzonego znakiem # we wpisie na portalu społecznościowym] każdy widz posiadający konto na twitter.com może sam spytać gwiazdę o co chce, pozdrowić ją lub poprosić o wykon ulubionej piosenki!

Kiedy?

W środę powiększamy liczbę gości #Violetta, którzy stąpają po naszym salonie; Odwiedzi nas @AlbaRicoNaarro!  
Czyli naszą utalentowaną Naty będziemy mogli ujrzeć w swoich monitorach już jutro o 24:00 czasu Polskiego! Niestety pora dla nas w tym przypadku nigdy nie jest korzystna, ale Ci z Was, którzy mogą być obecni świetnie się angażują.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

 Drugoplanowa rola Alby nie daje jej takich możliwości jak Lodo, Tini czy Clarze, jednak widać ,ze małymi krokami pnie się na sam szczyt swojej kariery. Jej sesje zdjęciowe są wprost nieziemskie - nic dziwnego, ona sama z natury jest przepiękna. Chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o niej i o jej dalszych planach co do przebiegu kariery? Zatem logujcie się na swoich kontach i zaraz po pojawieniu się Albity wysyłajcie tweety!

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Będziecie oglądać?


13 komentarzy:

 1. Tak. Jeju cudne to ostatnie zdj. *_*

  OdpowiedzUsuń
 2. Podacie link? Może mama mi pozwoli! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Zróbcie posta z wszystkimi wywiadami, jakich Clarita udzieliła dla Włoch. Fajnie gada po włosku. :D A wywiadów się całkiem sporo robi ostatnio

  OdpowiedzUsuń
 4. Wreszcie Albita <3<3<3<3<3

  OdpowiedzUsuń
 5. A mogła byś to nagrać i wrzucić na bloga?

  OdpowiedzUsuń
 6. Nareszcie Alba ♥♥♥ długo czekałam i się doczeklam xD

  OdpowiedzUsuń
 7. wiem że to nie związane z postem ale mam pytanie czy Violetta Koncert w kinach u nas był z napisami czy z dubbingiem ? zależy mi na szybkiej odpowiedzi ponieważ w moim mieście dopiero teraz ją puszczają i jest to dla mnie ważne gdyż jak jest z napisami moja mała siostrzyczka sobie z nimi nie poradzi :) dziękuję za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Film jest z napisami :)

   Usuń
  2. O to szkoda :( ale dziękuje

   Usuń
 8. Super post.Moja kochana Albita<3.A zrobicie post o Facu w FW.
  Jusia

  OdpowiedzUsuń