Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

03.06.2014

[Violetta3] Jedno zdjęcie, a tyle spekulacji! [Aktualizacja]

[Violetta3] Jedno zdjęcie, a tyle spekulacji! [Aktualizacja]

Pod względem aktywności w mediach, a konkretnie w tak zwanych portalach społecznościowych, niekwestionowany prym wiedzie Ruggero Pasquarelli - Włoch o wyjątkowo sympatycznym usposobieniu, którego znamy z roli Federico. Wszędzie widzimy wrzucane przez niego selfies, tweety i posty, mające na celu zachować stałą łączność z rzeszą jego fanów i fanek. Nierzadko się zdarza, że wśród tych fotek zdarzają się prawdziwe perełki. Mam oczywiście na myśli zdjęcia z planu właśnie powstającego trzeciego sezonu Violetty, a konkretnie jedno szczególne, które wywołać może burzę.

[Aktualizacja] Miłą niespodzianką okazało się wyjaśnienie pewnych spraw ze strony... samej aktorki! :)

Ale po kolei...

Dodane na facebooka Ruggero, a później na twittera zdjęcie wzbudza wiele spekulacji ze względu na swoją wymowność i okoliczności, w którym zostało zrobione. Sceneria jest nadzwyczajna, bo przypomina drogą restaurację utrzymaną w bardzo klasycznym, eleganckim stylu, być może hotelową, albo taką znajdującą się przy operze. Ale o wiele większe emocje wzbudzają osoby na nim przedstawione. Jeśli się przyjrzymy dostrzeżemy odtwórców roli Federico, Violetty, Germana oraz Angie - Ruggero, Martinę, Diego Ramos, Clarę Alonso - tak zwanych "germanowych domowników", ale to nie wszystko, ponieważ między Angie, a Germanem siedzą osoby, które normalnie nie wpisywały się nigdy w ten sielankowy obraz, mianowicie Florencię Ortiz (Priscilla), Mechi Lambre (Ludmiła) oraz Ezequiel Carrone, bliżej nam nieznany aktor.

źródło: twitter @_ruggero

Matka i córka

Nie da się ukryć, że w takim doborze postaci spotkanie może przybrać charakter biznesowy - nie tak dawno temu wspominaliśmy, że Florencia Ortiz (ze względu na odbywane przez jej postać podróże z Ludmiłą i Violettą) pełnić może rolę menadżerki dziewcząt. Nie sądzę jednak, aby to spotkanie było czymś innym niż spotkaniem... rodzinnym! Samo zdjęcie może stanowić wystarczający dowód na potwierdzenie teorii, według której Priscilla jest matką Ludmiły, tak bardzo wśród Was popularnej i nabierającej stopniowo "nóg i rąk" w obliczu zwiększającej się liczby dowodów. 

Jak doskonale wiemy, Ludmiła zaprzyjaźni się z Violettą, chociaż dla obu dziewcząt będzie to trudne i niecodzienne, a efektem tej przyjaźni może być właśnie zapoznanie się ich rodziców - Priscilli (o bardzo europejskim, pasującym do Ludmiły imieniu) i Germana. Wciąż nie jest wiadomo, jak mogą potoczyć się losy tej dwójki i kim tak naprawdę będzie Priscilla.

Nieco tajemnicy w tej materii rozwiewa konto Zaping Zone News:


A piszą, że Priscilla, mama Ludmiły będzie chciała zdobyć Germana.

Wiemy też, że ma ona bardzo wiele scen z Angie, o czym świadczy ten post - klik.<Aktualizacja
Nie trzeba było długo czekać - tego samego dnia sama Florencja Ortiz wyjawiła nam tajemnicę pokrewieństwa Prissi i Lu. I... zdradziła nam także wątek walki jej i Angie o serce Germana? Oto, co wstawiła na swojego twittera:
Moja piękna córka! @Mechilambre

 Co za para!
Pierwszy wpis mówi sam za siebie, drugi natomiast... zwykły, przyjacielski wpis czy (mimo)wolna zdrada sekretu fabularnego Violetta3? Naszym zdaniem - bitwa blondynek zapowiada się szalenie ciekawie a Priscilla Ferro może być ciekawą partią dla dobrze znanego nam już wdowca ;>

Aktualizacja> 

Kim jesteś, Ezequiel?

Ezequiel Carrone jest aktorem, którego podziwiać możemy między innymi w musicalu Vale Todo. Kim jednak może być w Violetcie i co robi przy rodzinnym stole Castillo i Ferro? Naszym zdaniem, może być on odgrywać rolę niespodzianki, którą Angie miała przywieźć do Argentyny ze swojego pobytu we Francji. Bo czy jest coś bardziej zaskakującego, od faceta? :)Osaczone

Sama Tini podczas swojego występu w programie Fans World [klik] powiedziała, że między nią, a Ludmiłą wszystko się zmieni tak, jak zmienia się sama Ludmiła pod koniec sezonu drugiego. Już wtedy widzimy nagłe ocieplenie się stosunków między postaciami odgrywanymi przez Mechi i Tini, które prywatnie są wielkimi przyjaciółkami. Widać to zarówno wtedy, kiedy Ludmiła dostosowuje się do rad Violetty, a później pociesza ją wraz z Federico, jak i w przypadku powstałego w głowie Ludmiły teledysku do Si Es Por Amor, kiedy Castillo stanowiła element wiodący prym w tej znajomości. 

Jednakże osaczenie, o którym powiedziała Martina prawdopodobnie będzie dotyczyły troszkę innej sfery ich życia. 

Wyobraźcie sobie, że nagle zostajecie zmuszeni do odbycia kolacji z rodziną osoby, którą przez tak długi czas darzyłaś nienawiścią. Siedzicie przy jednym stole, patrzycie na tą osobę i słyszycie jak Wasi rodzice szczebioczą wesoło, dogadują się jak najlepsi przyjaciele, spędzają ze sobą mnóstwo czasu, albo zwyczajnie współpracują. Dla Ludmiły i Violetty musi być to dość osobliwe doświadczenie. 

Jesteśmy jednak ciekawi Waszej teorii na ten temat. Kolacja w Barcelonie?

Wciąż tajemnicą owiana jest wycieczka do Barcelony, którą odbyły postacie z Violetty w osobach Leona, Violetty, Federico, Francesci i Ludmiły. Jak dotąd sądziliśmy, że tylko ich zobaczymy szwendających się po ulicach ognistego miasta. Jednakże po dokładnym przeanalizowaniu ubioru postaci na zdjęciu powyżej, można dojść do wniosku, że do Barcelony zawitają też inni, co każe jeszcze raz zastanowić się nad celem ich wizyty na Starym Kontynencie. Wystarczy przyjrzeć się charakterystycznemu sweterkowi Ludmiły, kropkom na spodenkach Violetty i jej białej bluzce, a także ubraniu Federico, aby dojść do wniosku, że są one znajome:


O tym, że spotkanie rodzinne może przebiegać w operze świadczą powyższe zdjęcia - Violetta i Ludmiła, sprzeczając się, zmierzają na umówione miejsce, gdzie czekać na nie mieli ich rodzice. Widzimy Lu i Vilu stojące przed budynkiem, który, ze względu na napis "Vouchers & Groups" [bilety, grupy zorganizowane] może być zarówno teatrem, operą, jak i muzeum, chociaż bardziej skłaniam się ku tym pierwszym opcjom. 


38 komentarzy:

 1. Faktycznie. Ciekawe, jedno zdjęcie, a stawia sprawę w nieco innym świetle. Ciekawe, jaki jeszcze wątek, oprócz przyjaźni Violetty i Ludmiły, połączy rodziny Ferro i Castillo.
  Trzeci sezon Violetty przedstawia się coraz bardziej zagadkowo i tajemniczo...
  Ale to dobrze. Będzie co oglądać i co przeżywać! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. To by było super ! ♥ Hahha Lu i Viola siostry :D

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne ma te buty Tini na ostatnim zdjęciu, w ogóle cały look jest super *.*

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zajechało telenowelą ;DD ale fakt, że widać: Priscilla jest podobna do Lu stylem i fryzurą, już chyba wiadomo skąd czerpie modowe wzorce ;d Priscilla mogłaby się okazać światową kobietą z klasą jak Jade, rozumną i bystrą jak Esmeralda, uczuciową jak Angie a przede wszystkim doświadczoną matką. A może też skoro córka to i ona ma jakieś zdolności muzyczne. Słowem: idealna przyszła pani Castillo. A idea Violetty i Ludmily jako sióstr podoba mi się tym bardziej, że Fede jako brat dla Violki (mentalnie brat) i Lu jako przybrana siostta - to by ich jeszcze bardziej ze sobą pokleiło.

  Jeden istotny fakt: Co z ojcem Ludmily, który jeszcze w pierwszym sezonie żyje i ma się dość dobrze, żeby załatwiać ojcowi Tomasa prace ale córeczce zwolnienie ze swinskiego kontraktu?

  ~Nanana Na

  OdpowiedzUsuń
 5. Może Ezequiel będzie tatą Lu? Mnie się wdaje, że to będzie mieć coś wspólnego z trasą koncertową. Nie wiem co, ale taka opcja mi najbardziej pasuje...
  W sumie to trochę dziwne, bo wchodzi na to, że Angie też będzie w Barcelonie, a tam kręcono ponoć pierwsze 15/ 20 odcinków. Czyli możemy się spodziewać, że Angie pojawi się na początku sezonu! Jejku! *.*
  Nowy sezon jest jak widać pełny tajemnic. Nie mogę doczekać się premiery! :]

  OdpowiedzUsuń
 6. Super, ale kolejna babka przywalająca się do Germana ? OH NO! Czy nie mogą w końcu zostawić go ? XD Znów będę musiała oglądać smutną Angie ? NO! NO! Smutek. Jak mi rozbije Germangie to wywalę TV przez okno. :P (Nefii taka agresywna XD) Super post. Tym bardziej że są tam 3 moje ulubione postacie <3 ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + Ezequiel to też zawsze mógłby być ojciec Fede (chyba że ja głupia o czymś zapomniałam z 1 i 2 sez. ale raczej ma też ojca :D) No bo co ? Matka go przywiozła to tata może go odwiedzić nie ? :D

   Usuń
  2. Matka Federico wychowuje go samotnie, opowiadal o tym Violetcie kiedy zaczynali sie przyjaznic :)

   Usuń
  3. Aha. Dobra. Dobra! To ja się już nie odzywam xD + No ok. Dopuszczam do myśli nowego fagasa Angie. Jej! Mam wizję normalnie *.* ~ Nefii (Violettomania)

   Usuń
 7. a może to zdjęcie z Mamą Ludmi, Ludmi i Tini na dworcu to wycieczka do Barcelony z rodzicami Tini i Mechi oraz Angie?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja myślałam że ta priscilla z angie , to ludmiła i angie . :-)koniarka

  OdpowiedzUsuń
 9. ale fajnie by było ;)
  juz sie niemoge doczekać 3 sezonu *.*
  A mam pytanie bo na blogach w ankietach pokazuje mi się że jest zero głosów ,a np. jest już ich 20 czy cos w tym stylu. WQie ktoś o co chidzi ? Bo mam tak na każdym blogu prosze o odpisanie będe wdzieczna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a i jeszce jak zrobiłyście te w anonimach "violetta Polska "
   też bym tak chciała zrobic ale nwm jak to sie robie ;)
   prosze o odpaowedz przy tym pytaniu i tamtym bede wdzieczna i to strasznie

   Usuń
 10. A możę ten cały Ezequiel będzie ojcem Ludmily :))

  OdpowiedzUsuń
 11. O co chodzi ze ,,charakterystycznymi spodenkami Violetty''????!!!!! I sweterku Lu - no taki sam ma Fede no to rozumiem ale te spodenki?~! O_o O co chodzi??!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają te same ciuchy na tym zdjęciu, co na tych kadrach z Barcelony :P Podejrzane.

   Usuń
  2. Znaczy wszystko spoko, ale co tam robi Angie... Hm... Wychodzi na to, że zrobią tak, że Angie też będzie w tej Barcy. Tylko pewnie ona będzie tylko w scenach w budynkach (nie na mieście), bo przecież Clara nie nagrywała w Barcy.

   Usuń
 12. Z tą kolacją w Barcelonie to wystarczy popatrzeć na ubrania Vilu i Ludmi :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Chciałabym żeby był wątek mamy Ludmiły<3 A Priscilla jest bardzo podobna do Lu ;D

  OdpowiedzUsuń
 14. sa identycznie ubrani na zdjeciach z Barcelony jak i w tej resteuracji!

  OdpowiedzUsuń
 15. na 100 proceny to jest mama Ludmi i nowa dziewczyna Germana:D

  OdpowiedzUsuń
 16. o co chodzi z tymi ubraniami - "wystarczy przyjrzec sie ..." chodzi mi o ten sweterek lu, spodenki violetty i sweterek fede, o co chodzi w tym co napialas o tyc ubraniach ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ok, juz kapuje, a ta kolacja to moze jest ich osobisata, taki odpoczynek po nagrywaniu con ?

   Usuń
  2. Myślę,że jeśli byłaby to kolacja poza serialowa to mieli by swoje codziennie ubrania a nie serialowe / Natalia,Comellistas ;*

   Usuń
 17. Ciekawe ,czy Pricrilla serio jest matka Lu :))

  OdpowiedzUsuń
 18. Witam :)
  O jejku, jejku. Wszystko wydaję mi się bardzo prawdopodbne, ponieważ Priscala jak najbardziej może być matką Ludmili, hah i to może samotną? Co by było gdyby zarytwała o względy u Germana a Violetta musiałaby się pogodzić, że widywałaby dawną rywalkę co dziennie, prawdopodobnie w domu? Ciekawe co na to Angie? Mhm, a co z tym Ezequielem to raczej wątpie bo napewno był by jakoś wspomniany, możliwe, że to kelner lub coś, bo raczej wątpie, że męczyzna Angie, ale wszystko może się zdarzyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Pierwsze zdjęcie jest zrobione w Barcelonie. :)
  Zauważcie, że Ludmiła jak i Violetta mają taki sam strój jak na ostatniej fotografii. Angie w Barcelonie...German, Priscilla i nowy członek?
  ~~Lady. xd

  OdpowiedzUsuń
 20. Miałyście czuja :D Chce Gerselli <3 Chce Vilu i Lu jako sióstr <3<3

  OdpowiedzUsuń
 21. Odpowiedzi
  1. Jeszcze co! xD Może Leon i Vilu się pobiorą pod koniec sezonu? :D

   Usuń
 22. OMG ;D
  Ja ;D VILU I LU SIOSTRAMI ? XD
  To czekanie mnie dobija ale jeśli nie będzie pary German i Angie (czego zbytnio nie chce bo nie lubię tej pary) Będzie Pabangie <3 (Pablo i Angie) bo oni sa słooodcy ;*
  ŚWIETNY POST !

  OdpowiedzUsuń
 23. Mam nadzieję, że to nie będzie nowa dziewczyna Germana.. :C A kolacja razem bo przecież Ludmiła i Fede są razem co nie? :C Germangie <3

  OdpowiedzUsuń
 24. One naprawdę wyglądają jak matka i córka! Strasznie są podobne ;)

  OdpowiedzUsuń