Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

02.07.2014

[Violetta 3] Nagrywanie we Francji

[Violetta 3] Nagrywanie we Francji

Od początku producenci i realizatorzy Violetty stawiają na międzynarodowość w ekipie, czy też w scenerii. W pierwszym sezonie była to po prostu obsada z wielu państw (Argentyna, Brazylia, Meksyk, Włochy). W drugim sezonie doszedł wyjazd do Madrytu, w Hiszpanii, a następnie wielka trasa koncertowa po Ameryce Łacińskiej oraz Włoszech, Francji i Hiszpanii. Ostatni sezon ma być tak jakby kontynuacją światowej trasy. Część odcinków nagrano w Barcelonie, a teraz przyszedł czas na ... PARYŻ. 


Wczoraj oficjalny Fan Club Violetty na Twitterze [LINK] poinformował nas o kolejnym etapie nagrań do Violetty 3, który rozpocznie się już niebawem. Ta wiadomość wypłynęła od samej Martiny w jednym z najnowszych wywiadów dla magazynu Seventeen. Swoją drogą ostatnio mamy mały nawał wywiadów, a wszystko to spowodowane jest zbliżającą się premierą Violetty 3. A oto tweet:

 Nagrywaliśmy w Barcelonie i polecimy także do Paryża!" #TinEnSeventeen Co za wieść!

Możliwe wątki
Po pierwsze, jako, że nagrania do trzeciego sezonu rozpoczęły się już w marcu, to trwają już cztery miesiące! Przez ten okres czasu zostało nagranych już sporo odcinków. Myślę, że nawet większa połowa. Tak więc wszystko wskazuje na to, że wyjazdu do Paryża możemy spodziewać się w finale sezonu. Jako, że fabuła trzeciego sezonu, ma głównie opowiadać o sławie i koncertach uczniów studio On Beat, to przypuszczam, iż wyjazd do stolicy Francji, może być zwieńczeniem jakiejś trasy koncertowej, lub wielkim show na koniec sezonu. 


Po drugie Francja zagościła w fabule trzeciego sezonu na dobre. Po pierwsze wyjazd Angie w 66 odcinku drugiego sezonu do pracy we Francji. Jak wiadomo ciotka Violetty ma powrócić w finałowym sezonie, przyciągnięta jakimiś dramatycznymi wydarzeniami. Przy okazji rozpoczęcia nagrań z Angie, Clara Alonso napomniała już o tym, że ma nagrać epizod we Francji. Kolejną postacią związaną z tym krajem jest Damien Lauretta, który w trzecim sezonie będzie odgrywać rolę Alexa/Clementa. Jako Francuz, jego postać może być niejako związana z wyjazdem, chociażby przez sprawy rodzinne. W najnowszym promo o nowych postaciach, Damien wspomina, że jego postać będzie musiała ukrywać przed ojcem, to że chodzi do szkoły artystycznej. Zalatuje tutaj nieco pierwszym sezonem i relacjami Violetta - German. Kto wie, czy zaborczy ojciec Alexa nie wywiezie go do ojczyzny? 


Wiadomość o nagrywaniu w Paryżu wypłynęła od Tini zaledwie kilka dni temu. Możliwe, że już szykują się do wyjazdu do jednego z piękniejszych europejskich miast. Gdy tylko obsada lub produkcja da znać na swoich kontach na portalach społecznościowych, od razu pojawi się to na blogu. 


A jak to bywało z Paryżem wcześniej?

Po pierwsze we wrześniu ubiegłego roku, Martina dała solowy koncert w Paryżu, mający na celu promocję serialu. Zaśpiewała między innymi En mi mundo, Ser mejor, Hoy somos mas, Te creo czy składankę kilku najpopularniejszych piosenek z pierwszego sezonu (Veo Veo, Podemos, Habla si puedes, Te esperare). Na nagraniach z tamtego wydarzenia widzimy jak żywa i wesoła jest publiczność francuska. Wspominała także o tym Tini w wielu wywiadach po En Vivo. Mówiła o tym, że była urzeczona tym, że Francuzi śpiewali po hiszpańsku jej piosenki z taką energią i zapałem. 
Właśnie En Vivo. Podczas ośmiomiesięcznej trasy koncertowej ekipa zawitała także do Francji, gdzie w Paryżu dali kilka koncertów. Doszło tam niestety do jednego małego wypadku Martiny [KLIK]. Jednak poza tym, obsada mile wspominała pobyt w Paryżu, co więcej udali się na zwiedzanie paryskiego Disney Landu i dobrze się tam bawili. [CZYTAJ WIĘCEJ]. Co więcej nieraz Candelaria Molfese (Camila) wspominała o energii i emocjach jakie towarzyszyły jej podczas koncertów we Francji. Była także zadowolona z tego, że mogła choć trochę poznać ten język chwaląc się umiejętnościami w wywiadzie dla FansWorldEnVivo lub na tweetcamie z Facundo. Co sądzicie o nagrywaniu w kolejnym państwie? Cieszycie się, że Violetta zyskuje coraz większy prestiż i globalny zasięg? jakich wątków spodziewacie się w scenach nagrywanych w Paryżu?


27 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. ciekawe, fajny post
   zapraszam do mnie

   neymarpl.blogspot.com

   Usuń
 2. Nagrywanie we francji , to ja chcę żeby było także w polsce ! :-) chyba 3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. popieram musi być w polsce!!!!!!!!!!!!!


   no pszynajmniej na en vivo

   Usuń
 3. "Śpiewali hiszpańskie piosenki" - a my to kurde co? Po rumuńsku?
  Myślmy nie mieli szans się wykazać, to niesprawiedliwe, ale miejmy nadzieję,
  że En Vivo będzie u nas w 2015 roku ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie po rumuńsku, po chińsku chyba XD 8/10 fanów z polski nie umie zaśpiewać dwóch wersów po hiszpańsku :d

   Usuń
  2. Jak się umie hiszpański to się umie śpiewać :-)
   #LekcjeHiszpańskiegowSieci :*

   Usuń
 4. 3! Byłam w Paryżu <3 w Disneylandzie też, tam jest wspaniale <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naucz się liczyć a potem pisz ! Mały bahor -.-

   Usuń
  2. kotku najpierw naucz się pisać a potem jeździj po wszystkich ;* "bahor" pisze się przez ch ;*

   Usuń
 5. ciekawe,
  fajny post i wątki
  zapraszam do mnie

  neymarpl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Według mnie Alex może być synem Nicolasa . W jakimś wywiadzie było , że Nicolas będzie właścicielelm tych hoteli[nie o to jeszcze chodzi] ale będzie chciał żeby jego syn podzielał pasję ale jego pasją jest muzyka [ czyli tego ALexa] Więc Nicolas będzie według mnie ocjem Alexa/Clementa .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na to samo wpadla Milens z 3tyg temu xD

   Usuń
 7. Te koncert był na przełomie czerwca i lipca ubiegłego roku, nie we wrześniu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale oni nagrywają od tyłu, tylko Barcelonoe normalnie :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajnie, że "Violetta" to produkcja kręcona w kilku państwach :)
  Najlepszy śmiech Tini w pierwszym filmiku xd

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie chce zeby byl jiz koniec Violi ;(

  OdpowiedzUsuń
 11. Łohohooo, nieźle! Podejrzewałabym coś z Angie :) gdyby Warszawa była jakimś prestiżowym miastem... :/ ale to już fantazja, ostatecznie Londyn i Rzym pominięte

  OdpowiedzUsuń
 12. super jestem ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Angie, na bank :) Ah, chciałabym być wtedy w Paryzu :"))

  OdpowiedzUsuń
 14. O matko ... a jakby tak nagrywali kilka chociaż odcinków w Polsce! padłabym chyba hahahha :D

  OdpowiedzUsuń
 15. WOW ! Paryż ? No nieźle ;) Zastanawia mnie tylko, co z Justyną ? Czy ona także będzie w Paryżu, czy już koczy się jej epizod w serialu.

  OdpowiedzUsuń
 16. akurat jestem w paryzu mam nadzieje ze ja zobacze

  OdpowiedzUsuń