Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

10.07.2014

[Violetta3] El Universal o Mace i Gery

[Violetta3] El Universal o Mace i Gery

Macarena Miguel, odtwórczyni postaci Gery [czyt. Heri] w nadchodzącym, trzecim sezonie, mimo mocno rozbujanej kariery już w czasach dziecięcych, na pewien czas została zapomniana przez media. Teraz jednak, po dołączeniu do obsady międzynarodowego hitu ponownie wraca na portale i gazety, tym razem już pod kątem samego udziału w projekcie Violetta. Dziś - coś o jej adaptacji do roli i o samej Gery.

El Universal jest meksykańskim portalem na kształt naszego rodzimego onet.pl., zajmujących się przekazem najświeższych i najważniejszych informacji z takich sekcji jak naród, polityka, sport, kultura, rozrywka, celebryci i tematy oscylujące wokół nich. 
Ponieważ artykuł, wbrew nagłówkowi zawiera wtrącenia na temat samego serialu - fakty dobrze nam znane, jak w jaki sposób zaczyna się fabuła pierwszego sezonu czy jakie rynki podbił, pominęłam je, skupiając się na samej aktorce. Tekst usunięty został w odpowiednich miejscach zastąpiony: "[...]".


Macarena, nowa twarz argentyńskiej serii Violetta
Meksykańska aktorka Macarena Miguel Busto, która uczestniczyła w unitarnych produkcjach telewizyjnych jak "XHDRBZ" i "Róża z Guadalupe", jest nową członkinią serii Violetta, która podbija angielski rynek. Dziewiętnastolatka znajduje się w Buenos Aires, nagrywając trzeci sezon, gdzie zagra dziewczynę, *która biegnie z pracy i przybywa do studio muzyki, z końcem uzyskiwania jakiegoś.
"To dziewczyna, która walczy o to, czego chce, i nie obchodzi ją, jak to zdobędzie, bez względu na koszt dostaje to", mówi na konferencji prasowej. "Trudność polega na tym, że nie pracuje się tak samo (między Meksykiem i Argentyną), przybywasz przyzwyczajony do pewnego rytmu, a oni już oswoili się ze wszystkim pracując razem od trzech lat, już opanowali temat, doskonale wiedzą jak improwizować sceny, a ja nie poznałam za dobrze serialu, wiedziałam że istnieje i to tyle.", wyznaje.
[...]
"Pierwszego dnia po przybyciu pukali do moich drzwi pytając, jak tam i czy czegoś nie potrzebuję", wspomina na temat swoich z obsady. "To mi bardzo pomogło, ponieważ normalnie przebywasz w otoczeniu swojej rodziny i bliskich i nagle znajdujesz się w innym kraju, nie znając nikogo", uważa Miguel Busto. Weszła potem do Violetty przez casting, gdzie miała zaśpiewać, zatańczyć i zagrać po swój pierwszy raz.
[...]
A: Cesar Huerta
*Została użyta błędna odmiana czasownika, to najprawdopodobniej błąd językowy, ale przez to ciężko mi rozszyfrować właściwy sens drugiej części zdania.Wspomniana konferencja prasowa odbyła się 27 czerwca i dotyczyła Violetta3, stamtąd pochodzą wypowiedzi Macareny. O konferencji możecie poczytać w [tym] i [tym] poście. Warto zwrócić uwagę, że określili jej kasting - jego treść - jej pierwszym razem. To by sugerowało, że nigdy wcześniej nie miała styczności z tym wszystkim - taniec, gra, śpiew - na raz, co wprowadza w błąd, ponieważ uczęszczała do szkoły, gdzie wymagano i rozwijano wszystkie trzy talenty, o czym możecie przeczytać w [tym] poście, gdzie dokładnie streściłam karierę dziewczyny.

Gery...
Wygląda na to, że postać Maci okaże się bezwzględna: ".. i nie obchodzi ją, jak to zdobędzie, bez względu na cenę dostaje to". To nam coś przypomina, prawda? Tymi słowami można by opisać postępowanie złotowłosej divy, Ludmiły, w pierwszych dwóch sezonach. Już pierwsze podania prasowe o Gery mówiły o tym, że będzie ona nowym czarnym charakterem. Dobrze byłoby jednak wiedzieć, z jaką postacią będzie powiązana? Ludmiła z Violettą, Esmeralda z Germanem, Gregorio z Pablo. A Gery?


Jeden z artykułów prasowych, ukazany także po konferencji prasowej, wskazuje nam ewentualną ofiarę tej nowej postaci. Urywek o Gery brzmi następująco:
TAJEMNICZA: Nikt nie wyobraża sobie prawdziwych intencji Gery, Meksykanki która przypadkowo przetnie drogę Leóna. W trakcie sezonu poznamy ją o wiele bardziej. Zagra ją młoda aktorka Macarena Miguel.
Niby wzmianka o Leónie nie sugeruje żadnych konkretnych wątków, ani szczególnych problemów. A jednak, z pewnością jest nieprzypadkowa. Według słów Jorge z tego samego eventu informacyjnego, związek Leóna i Violetty ma być silniejszy niż kiedykolwiek, a ich głównym problemem - kariery, nic nie wspomina o Gery. Czyżby więc miała sprawiać Leónowi problemy w innej działce niż miłosnej? Ale nie wolno też zapomnieć, że w promo o parze Leonetty w V3 [klik opracowanie] powiedział także, że nowy uczeń może trochę namieszać, a Alex - postać Damiena - z każdym nowym materiałem okazuje się coraz bardziej spolegliwy i niegroźny pod względem ewentualnego podrywania Violetty, bezwzględna Gery pasuje tu bardziej. W konsekwencji - ciężko zidentyfikować problem, jaki będzie sprawiała.

Co myślicie? ;)


33 komentarze:

 1. Ale boski post! Naprawdę! Tyle informacji...

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. W którymś ona chodziła cały czas obok Diego, ale mam nadzieję, że on się jednak nie w niej zakocha... Jakoś jej postać nie przypadła mi do gustu... Mimo, że jeszcze jej nie widziałam w serialu, to wydaje mi się, że jakoś jej nie polubię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu? Bo nie będzie taką słodką idiotką, jak Naty, Francesca...?

   Usuń
  2. One nie sa idiotkami...

   Usuń
  3. Naty i Francessca nie są słodkimi idiotkami- to po pierwsze, Gery lepiej, żeby chodziła z Diego niż z Leósiem

   Usuń
  4. Chodziło mi o nastawienie do świata i stopień naiwności, ale w sumie nie liczyłam, żeby bystre dzieciątka zrozumiały ;x
   I bardzo dobrze, jak najdalej jej od Leosia

   Usuń
  5. nie obrażaj mnie

   Usuń
  6. Ania, 'stopień naiwności'... Tzn?

   Usuń
 4. Eeee...Macarena! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To samo pomyślałam xD

   Usuń
 5. Bardzo dobry post, nie za długi, nie za krótki, lekki i przyjemny :) Tuszę, że nie będzie zarywać do Leóna. Bo jeśli tak, to jej nogi z dupy...

  OdpowiedzUsuń
 6. 19 lat? o.O Ja myślałam, że ma ze 30...

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny pościk :)) Ja lubię Macę, jest bardzo luźna i może Gery też polubię, ale Leona ma nie tykać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się- jak naj dalej od Leona

   Usuń
 8. Fajnie się dowiedzieć czegoś więcej o jej postaci ,ale jeśli wcisnie sie miedzy Leonette ,to pakuje walizki i jade do BA !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej lecisz

   Usuń
  2. ja jadę z tobą albo lecę zalezy;) nie wiesz ile taki bilet kosztuje?

   Usuń
  3. Z tego co patrzę to trochę ponad 4 tysiące haha ;/

   Usuń
  4. trudno! Rezerwujemy? maca strzeż się!

   Usuń
  5. no to dalej kto jeszcze z nami? :b

   Usuń
 9. Wszystko mnie swędzi od tego czekania! Już tylko 17 dni!!!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ciekawy post ;) ja tam polubiłam Macę :) A czy Gery się wciśnie między Leonettę mnie nie bardzo obchodzi, ale Viola i Leon już tyle przeszli więc w ostatnim sezonie daliby już im spokój xdd
  btw. Macarena ma boskie oczy *-*

  OdpowiedzUsuń
 11. Genialny post... nie miałam pojęcia że Maca jes tak ładna :0) ale tak jak już npisałam pod komem pani Blanco ze jadę z nią jeśli zakocha się w Leośku - ale żadna dziewczyna się od tego ni powstrzyma ;) ale żeby nie było żadnej Leory ... nich będzie Dieora ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. <3
  Uwielbiam ją. <3
  Lubię mocno tajemnicze osoby XD
  Tylko tak napiszę - INFORMUJĘ CAŁY ŚWIAT, IŻ POD ŻADNYM WZGLĘDEM NIE BĘDĘ CZYTAĆ SPOJLERÓW ODCINKÓW V3. XDDDDD
  Nie lubię jak ktoś zdradza mi fabułę odcinka czy książki tym bardziej. . . :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Niech spada od Leosia on jest tylko Vilu!:D

  OdpowiedzUsuń