Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

06.07.2014

[Relacja] Pierwsza konferencja prasowa dot. 3 sezonu!

[Relacja] Pierwsza konferencja prasowa dot. 3 sezonu!


Jak już wiecie z [tego] posta 27 czerwca odbyła się pierwsza konferencja prasowa dotycząca trzeciego sezonu Violetty.  Całość odbyła się w Meksyku, ojczyźnie Jorge, Xabianiego i Macareny. Jakie tematy zostały poruszone? Czego nowego się dowiedzieliśmy? Wszystkiego dowiecie się w tym poście.


Po sukcesie w telewizji i rozrywce na żywo (chodzi o Violetta En Vivo) seria nastolatek "Voletta" rozpoczęła nagrania do trzeciego sezonu, który zostanie wyemitowany w drugiej połowie 2014r. (dla przypomnienia premiera w Argentynie już 28 lipca). Disney LA (Latinoamerica) i Disney Europa, Bliski Wschód i Afryka ogłosił przez media prasowe rozpoczęcie produkcji trzeciego sezonu telenoweli nastolatek z Disney Channel. 
Ponadto show "Violetta En Vivo" w końcowym odcinku swojej podróży koncertowali w 27 miastach 12 krajach Ameryki Łacińskiej i Europie, a zakończyli 10 koncertami w Argentynie w Luna Parku [klik].


Seria z udziałem obsady na czele z Martiną Stoessel (serialową Violettą) dysponuje międzynarodową obsadą i dwa pierwsze sezony "Violetty" zostały przetłumaczone na 13 języków, emitowany w 30 krajach w Ameryce Łacińskiej, Europie i na Bliskim Wschodzie ( w sumie w ok. 100 państwach) [klik].Oba sezony zdobyły prestiżowe nagrody jak Martin Fierro (Argentyna) [klik], Kids Choice Awards (USA, Argentynie, Meksyku i Brazylii) [klik], Music Awards (Międzynarodowy) i Premios Gardel (Argentyna) [klik]. 


Jego (serialu) cztery wydane albumy [klik], "Violetta", "Cantar es lo que soy" (Śpiewanie to ja), "Hoy Somos Mas" (Dziś Możemy Więcej) i ostatnie CD + DVD "Violetta En Vivo wygrały złote platyny [klik].
Ponadto jego oficjalny Fan Page w Ameryce Łacińskiej ma cztery miliony fanów i kanał na YouTube, filmiki mają ponad 600 milionów odsłon w LA i Brazylii.

A to tak słowami wstępu. Przejdźmy do teraźniejszości, czyli konferencji.

Nowy sezon będzie bardziej humorystyczny, romantyczny, dramatyczny i emocjonujący z silnym elementem muzycznym, z 80 odcinków po 45 minut, których premiera jest planowana na drugą połowę 2014r. w Ameryce Łacińskiej i Europie. 
Violetta odnawia się w trzecim sezonie pod innym dotykiem w kwestii muzycznej, utworu są inspirowane ikoną muzyki Michaelem Jacksonem, a także szykuje się na podbój brytyjskiego rynku muzycznego możliwe, że "Underneath it all" jednak znajdzie się w trzecim krążku [klik]). 

Obsada (ponieważ nie mogła się zjawić ze względu na nagrania) porozumiewała się z producentami poprzez kamerę video. Najwięcej wypowiedział się jednak Jorge i Xabiani.


 A oto co powiedział Jorge:

Blanco stwierdził, że serial odnawia się o nowe postacie, które sprawiają, że historia otrzymuje nowy kierunek, oprócz tego ścieżka dźwiękowa będzie zupełnie inna, jednak zachowa istotę Disneya. Według niego muzyka ma bardziej nowoczesny styl, a utwory są inspirowane przez artystów (wspomniał o tym również w [tym promo]), które mają zarówno jego charakter jak i Michaela. Podkreślił również, że postacie będą miały do siebie dużo więcej zaufania, a premiera nastąpi za trzy tygodnie. Nie zapomniał wspomnieć też jak bardzo seria zaskoczyła ich wszystkich oraz to jaki ma prestiż na scenie. Mają szczerą nadzieję, że osiągnie on jeszcze większy sukces niż sezon drugi. Ujawnił również, że to ich ostatni rok w Studio (ostatni sezon Violetty), wszyscy bardziej dojrzali, są bardziej doświadczeni w tym co robią i będą dużo koncertować. Związek Leonetty będzie mocniejszy niż kiedykolwiek przedtem jednak będą musieli stawić czoło nowym trudnościom, a tu głównie ze swoją karierą ( i jak wiemy nie tylko oni). 


A oto trochę wyznań Xabianiego:

Początki były dla niego trudne, ponieważ dołączył dopiero na drugi rok, jednak oświadczenia i tak są cudowne. Jego postać się zmieni, będzie miała masę nowych pomysłów, a te zmiany wpłyną na jego sposób bycia. Tu również ma nadzieję, że trzeci sezon okaże się sukcesem, są bardzo szczęśliwi z tego, że mogli kontynuować projekt. Macarena:
Pochodzi z Meksyku, tak samo ja Gery - postać, którą odegra w trzecim sezonie. Będzie nową uczennicą Studio On Beat. Ma spotkać Leóna przez przypadek, Maca nie zdradziła jednak intencji swojej postaci. 
I tu małe "ALE" dla fanów Leonetty - jak już Jorge wielokrotnie wspominał związek Leóna i Violetty ma być dużo silniejszy, a ich relacje ma trochę pokrzyżować kariera. Choć jak wiemy Gery ma być czarnym charakterem - o co może chodzić? Maca niestety milczy.

Frenchie:

Tak na Damiena mówi cała obsada, ponieważ pochodzi z Francji [klik]. Jego postać będzie się nazywała Clement i tak jak według przypuszczeń Milens [klik] będzie synem milionera, Nicolasa (Nacho Gadano), jego marzeniem będzie dostać się do Studia. Więcej informacji w linku, który przed chwilą zamieściłam.

Florencia:
Jak wiemy Florencia Ortiz wcieli się w Priscillę - matkę Ludmiły [klik]. Ma ona poważnie zakochać się w Germanie. Flor. oznajmiła również, że zdarzy im się wiele zbiegów okoliczności - czyżby Angeles znowu miała cierpieć?

Rodrigo:
Nasz Frampton zagra Miltona - nowego nauczyciela śpiewu w Studio (zastąpi Angie dopóki nie wróci). Jak go sam określił " To hipokryta w dodatku nikczemny". Coś mi się zdaje, że po powrocie Angie będzie miała z nim nie lada problemy. 

I to na razie na tyle. Jeżeli coś nowego się pojawi zaktualizujemy posta.

I co o tym myślicie? Jakie macie oczekiwania wobec 3 sezonu?


27 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. A nagrodą jest.................... 100 worków internetu!!!

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Jednak druga :( ! Khh ! Natalia Lubii ! Khh... Secretive napisałaś pawi a nie pojawi :D

   Usuń
 3. Zapowiada się ciekawy sezon. Ale według mnie najlepszym sezonem był 1.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie tez :) w końcu spotykam kogoś kto myśli podobnie ;)

   Usuń
 4. Trzeci sezon z pewnością będzie najciekawszy! :]

  OdpowiedzUsuń
 5. Najciekawszy wątek to ten z mamą Ludmiły i Germanem. Mimo wszystko wydaje mi się, że trzeci sezon będzie lepszy od pozostałych. Chociaż mimo wszystko nie polubię głównej bohaterki, no ale cóż.

  OdpowiedzUsuń
 6. A co z Justynką ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedy relacja z FW z Ruggero?

  OdpowiedzUsuń
 8. Serial dostal w USA KcA ?
  Chyba nieXD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadziwiające a jednak, świadczy to tylko o tym jaki ogromny sukces osiągnął.

   Usuń
  2. Ale na KCA w USA nie byla nigdy nawet nominowana Violetta

   Usuń
 9. Przypuszczam, że Gery będzie kimś tego typu jak Lara - zakochana w Leónie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to będzie super.-.-'
   Znowu ktoś będzie między Leonettą.

   Usuń
  2. Hahahahaha... xd ... no jasne , nie ! Gery będzie zastępować dawną ludmiłę , i chyba bardziej podobać się diego ! LEONETTA jak już się rozstanie to tylko na parę odcinków !
   LEONETTA forever ! :-)

   Usuń
  3. Mam nadzieję, że tak nie będzie i jeszcze takie pytanie do użytkownika koniarka, słyszałaś o tym, że Gery będzie taka jak dawna Ludmiła ? Jeśli tak to gdzie, bo jestem bardzo ciekawa jaka będzie jej rola i czy ona nie będzie próbowałą zniszczyć Leonetty ? Jeśli możesz to odpowiedz! Plisss ! :-D

   Usuń
 10. Super post. Myślę, że sezon ten będzie bardzo ciekawy i pełen intryg oraz emocjonującej muzyki <3 Czy będzie najlepszy? Pożyjemy, zobaczymy :) Co do Leonetty, to myślę, że Alexandre/Clement oraz Gery, zakochają się w Violetcie i Leónie. Gdyby tak się stało powtórzyłaby się akcja z 2. sezonu - Lara kocha Leona, Diego kocha Violettę i po Leonetcie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NNNNIIIIEEEE ! Na pewno LEONETTA rozstanie się na kilka odcinków , gdzieś to potwierdzono , tylko niewiemgdzie . :-)

   Usuń
 11. Ktoś z was brał udział w konkursie cyfrowego polsatu Baw się w stylu Violetty bo ja brałam udział.:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Przepraszam , że nie na temat ale kiedy będą następne lekcje hiszpańskiego?

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeju ja chcę germangie

  OdpowiedzUsuń
 14. Tylko Leonetta

  OdpowiedzUsuń
 15. Lonetta musi być razem

  OdpowiedzUsuń
 16. niezłe i Justynka !!!!!!!! :)

  OdpowiedzUsuń