Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

09.12.2013

Violetta En Concierto: Konferencja prasowa w Madrycie

Violetta En Concierto: Konferencja prasowa w Madrycie

Jak wiecie Bilbao i Madryt już są po En Concierto [post już wkrótce]. Ekipa Violetty odwiedzi w sumie sześć miast w Hiszpanii, a w tym: Bilbao, Madryt, Sewillia, Waklencji i Maladze.Ponad 15.000 biletów w ciągu 22 koncertów zostało już wyprzedane. Chciałabym wrócić jednak do koncertów w Madrycie. Odbyła się tam dość wyjątkowa konferencja prasowa w hotelu L'Hospitalet de Llobregat. Przed przerwą świąteczną, która zaczyna się po ostatnim koncercie 15.12.2013r. obsada otrzymała już prezent gwiazdkowy - płyta promująca 2 sezon kultowego serialu okryła się kolejną platyną!

Szczególnego szoku doznała nasza Martina.
Scena jest fantastyczna, a to co się dzieje przed nią jest jaszcze bardziej ekscytujące. To bardzo cieszy, kiedy widzisz, że ktoś docenia to co robisz. Wszyscy hiszpańscy Vilovers (tak jak reszta) są naprawdę gościnni, uprzejmi i przyjacielscy. mam nadzieję, że będziemy mieli tu okazję nakręcić trzeci sezon. W drugim sezonie mieliśmy okazję nagrać tu 10 odcinków. jestem bardzo szczęśliwa. To co dzieje się w moim życiu jest niesamowite To, jaki sukces osiąga serial sprawia, że jeszcze bardziej pragnę być piosenkarką i nagrać własne płyty. Mam też wielkie wsparcie od rodziny, która jest potrzebna każdemu artyście. Jest to dla mnie bardzo ważne, gdziekolwiek nie pojadę oni są zawsze ze mną. Moja praca jest dość skomplikowana, bo dzisiaj mozesz mieć wszystko,a jutro pozostaniesz sam z niczym. Zdaję sobie sprawę z tego, że to wkrótce dobiegnie końca, ale nawet jeśli tak się stanie chcę, aby muzyka była zawsze częścią mnie. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę podróżować i przekazywać swoją miłość moim fanom. jestem wdzięczna za wszystko.
Aktorka niedawno wykonała cover do nowej produkcji Disneya "Frozen". A oto co powiedziała:

Chciałam za pomocą tej piosenki przekazać coś nowego swoim fanom. Szacunek do rodziców, ukończenie szkoły, nigdy się nie poddawać i mieć do siebie zaufanie. Kiedy dowiedziałam się, ze będę miała szansę zaśpiewać tą piosenkę byłam prze szczęśliwa. Okazało się potem jeszcze, że będę miała szansę zaśpiewać ja także z języku włoskim. Było to też dla mnie kolejne wyzwanie, bo poza nagraniami miałam też dwa koncerty dziennie. Musiałam szybko wsiadać do pierwszego samolotu i lecieć na próby.

Podczas wywiadu, twój współpracownik Jorge, podkreślił, że każdy z was identyfikuje się ze swoimi postaciami.  
Myślę, że to wspaniałe, że w ekipie są ludzie z odmiennego pochodzenia. uważam, że każdy z nas świetnie dopasowuje się do swojej roli i umie przekazać wszystko publiczności. Niektórzy są z Hiszpanii inni z Włoszech a jeszcze inni z Brazylii. Razem możemy przebić się przez wszystkie granice i sprawić, ze marzenia zawsze się spełniają. Każdy w dowolnym miejscu na świecie może to robić.
Alba Rico natomiast wyznała:
To wspaniałe, że po pół godzinnej emisji każdego odcinka dziewczyny chcą być takie same jak "Violetta".
Mechi i Cande powiedziały:
Czujemy się szczęśliwe z każdego kolejnego dnia poświęconemu temu przedsięwzięciu. Uwielbiamy przymierzać nowe stroje, próbować nowych stylizacji i makijaży. Uwielbiamy też śpiewać i tańczyć.
Po konferencji prasowej ekipa otrzymała platyn e płyty "Hoy Somos Mas".

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka Bezpośredni odnośnik do obrazka Bezpośredni odnośnik do obrazka Bezpośredni odnośnik do obrazka 
Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka
Bezpośredni odnośnik do obrazka

To niesamowite jak ten serial się rozwija. Niedawno otrzymali 3 platyny dla dotychczas ukazanych płyt od 1 sezonu począwszy [klik post], a teraz "Hoy Somos Mas" ma 4 platyny". Większość sobie pomyśli "Przecież to serial dla dzieci". I tu się mylą. To normalny serial jak każdy inny, a to jakie sukcesy osiąga obsada świadczy o tym jak popularny jest. Warto też zauważyć, że piosenki z 2 sezonu na prawdę wpadają w ucho i w dodatku mają piękny przekaz - nic dodać nic ująć.  A wy co o tym sądzicie? Uważacie, że ten krążek zasługuje na miano platynowej płyty?


14 komentarzy:

 1. Ale fajnie, nie mogę się już doczekać aż sobie ją kupię

  OdpowiedzUsuń
 2. No ba że zasługuje on jest MEGA

  OdpowiedzUsuń
 3. No ba że zasługuje on jest MEGA

  OdpowiedzUsuń
 4. Te wszystkie zdjęcia są akurat z konferencji w Madrycie więc dlaczego piszesz o Barcelonie ? I platynę też otrzymali właśnie po konferencji w Madrycie. http://www.youtube.com/watch?v=EM-U8JIQOTw a pod tym linkiem macie konferencję w Barcelonie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomyliłam się, to było w Madrycie, ale jednocześnie pisałam co innego i pomyliłam. poprawiam już.

   Usuń
 5. Mogę prosić o serduszko na strardoll ---> odwdzięczę się ---> mój nick Quarterico

  OdpowiedzUsuń
 6. Lodo cudownie wygląda!

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedy można spodziewać się wyników konkursu ,.Motto"?
  Za jaką kolwiek pomoc DZIĘKUJĘ <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak z ciekawości - w internecie migło mi zdjęcie z Madrytu właśnie i był tam Pablo O_o zastanawiam się co tam robił...

  OdpowiedzUsuń
 9. Krążek zdecydowanie zasługuje na platynę! świetne piosenki! <3

  OdpowiedzUsuń
 10. wasz blog jest super ale wkurza mnie to,że dajecie strasznie długie posty a komu się chce czytać dawajcie je w streszczeniu proszę was.

  OdpowiedzUsuń
 11. David Villa tam jest na zdjęciu ? <3 Kocham tego piłkarza i tak mi się wydaje że to on <3 :)

  OdpowiedzUsuń