Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

03.07.2014

[Zapowiedź] Florencia w FansWorldTV

[Zapowiedź] Florencia w FansWorldTV


FansWorldTV ostatnio daje nam to czego chcemy. Wczoraj na kanapach u Miki, Dalmy i Coco gościł Diego Ramos a już jutro przepytywana będzie jego serialowa narzeczona - Jade LaFontaine czyli nie to kto inny jak Florencia Benítez!
Czym jest FansWorldTV?
Dla tych, którzy pierwszy raz słysza o FansWorldTV: to internetowa telewizja, w której przeprowadzane są wywiady z zaproszonymi gośćmi. W ciągu ponad godzinnego wywiadu prowadzący wypytują swoich gości o wszystko. Program nadawany jest na żywo trzy razy w tygodniu - poniedziałki, środy i piątki - o godzinie 19 czasu argentyńskiego na stronie internetowej fwenvivo.tv. W czasie trwania programu możemy wykazać się również My zadając pytania na czacie!  Aby móc zadać pytanie potrzebne jest konto na portalu Twitter oraz zaopatrzenie tweeta o odpowiedni hashtag.

Kiedy?
Florencia będzie gościła w programie 4 lipca czyli w najbliższy piątek o godzinie 19 czasu argentyńskiego. Dla nas jest to niekorzystna pora, ponieważ wtedy w naszym kraju wybije północ, ale ze względu na to iż są wakacje mam nadzieję, że większość z nas będzie mogła oglądać :) 
Do naszego programu przychodzi kolejna aktorka z #Violetty: Flor Benítez @florsbeny! Oglądaj na żywo w ten piątek o godzinie 19
O co możemy zapytać? 
Możemy zapytać o to co interesuje nas najbardziej czyli o nic innego jak o trzeci sezon Violetty! Jesteście ciekawi jak potoczą się dalsze losy Jade i jej brata w Violetta 3? Czy Jade w końcu zakocha się z wzajemnością? Jakie będą jej relacje z Germanem? FansWorldTV daje nam doskonałą okazję na zadanie tych wszystkich pytań :D Oprócz pytań związanych z Violettą można też podpytać Flor o jej karierę musicalową oraz warto też pospamować prośbami, aby Florencia coś zaśpiewała :)


Wywiad możecie zobaczyć jutro na tej stronie fwenvivo.tv

Będziecie oglądać?

11 komentarzy:

 1. Na pewno będę oglądać. Nie mogę się doczekać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooooo, ale fajnie, uwielbiam Flor *-* :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham naszą Jade! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Napewno będę oglądać uwielbiam Flor <3

  OdpowiedzUsuń
 5. A JUSTYNA BEDZIE W FW EN VIVO???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jesteś troszkę chora

   Usuń
 6. Chyba ty anonimku jestes chory

  OdpowiedzUsuń
 7. I KTO TO MÓWI NAUCZ SIĘ PISAC

  OdpowiedzUsuń
 8. Super, pewnie obejrzę, uwielbiam Flor i jej operowy głosik <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja umiem pisać ,a ty pewnie jestes jednym z tych numerkowych anonimów haha

  OdpowiedzUsuń