Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

13.04.2013

[Wywiad] Martina Stoessel

[Wywiad] Martina Stoessel

Nominowana do Kids Choice Awards, młodziutka, zaledwie 16-letnia Martina Stoessel aktorka jest znana nie tylko w Ameryce Łacińskiej, ale także w Europie. A wszystko za sprawą serialu „Violetta”, w którym gra tytułową rolę. Jej debiutancki występ na małym ekranie został doceniony przez miliony widzów młodego pokolenia. W specjalnym wywiadzie dla Disney Channel gwiazda „Violetty” opowiada o doświadczeniu, jakim był udział w tym rozśpiewanym i roztańczonym widowisku.Jak opisałabyś swój nowy serial, Violetta?
Serial opowiada o dziewczynie mającej na imię Violetta, którą gram! Violetta jest bardzo utalentowaną nastolatką, która wraca do Buenos Aires razem ze swoim stanowczym ojcem, po spędzeniu paru lat w Europie.
Co przytrafia się Violetcie?
Cóż, wkrótce odkrywa swój ogromny talent, o którym wcześniej nie miała pojęcia. Dowiaduje się, że jest bardzo utalentowaną piosenkarką i tancerką!
Czy w serialu jest dużo śpiewania i tańczenia?
Jest, dlatego tak fajnie jest kręcić ten serial. Violetta to program pełen muzyki, śpiewania i tańczenia. Jest coś dla każdego!


Czy to przerażające rozpoczynać tak duży projekt?

Bardzo, ale jest jednocześnie bardzo ekscytujące. Czasem dziwnie się czuję, ponieważ jestem raczej nowa w świecie branży rozrywkowej, ale wiem, że mam wokół siebie świetną grupę ludzi, w której wszyscy bardzo ciężko pracują. Jesteśmy w tym razem!

Jakie to uczucie bycie gwiazdą serialu?

Bardzo fajne! Jestem niezwykle dumna z programu i jestem nadzwyczaj dumna ze wszystkiego, co osiągnęliśmy do tej pory. Nie mogę się doczekać aż wszyscy zobaczą Violettę, ale nie byłoby mnie tutaj bez reszty aktorów, całej ekipy filmowej i naszych rodzin, które nas wspierają.

Pomówmy o kręceniu serialu, Martina. Jak trudne są sceny tańca w Violetcie?

Jest dużo śpiewania i tańczenia w serialu. Uwielbiam czas, gdy możemy tańczyć! Osobiście, nie uważam by taniec był bardzo trudny. Myślę, że mam szczęście, bo zwykle przychodzi mi całkiem naturalnie.


Czy zapamiętanie choreografii sprawia Ci kiedykolwiek problem?

Było kilka scen, w których miałam kłopoty z nauczeniem się ruchów – ale staram się tym nie stresować. Zamiast tego, ciężko ćwiczę. Pracuję nad choreografią tak dużo jak to możliwe, by mieć pewność, że jestem wystarczająco dobra, gdy zaczynamy kręcić sceny.

Przyznaj się, Martina… Czy kiedykolwiek upadłaś podczas numerów tanecznych?
Oj, oczywiście! Każdy się wywrócił na planie. Ja przewróciłam się już niejeden raz podczas scen tańca. Każdy, prędzej czy później, coś pomyli czy zepsuje, więc nie myślimy o tym. Śmiejemy się z tego, a potem lecimy dalej.


Materiały Disney


A jeśli ktoś nie wierzy to zapraszam - [LINK] /Lady.Cuks


Podoba wam się wywiad?


14 komentarzy:

 1. ;) ciekawe czy to prawdziwa Martina ;) a tak po za tym to spoko ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. jesteś super Violu kocham cie fajna jest ta piosenka voy por ti z Leonem

  OdpowiedzUsuń
 3. kocham violette... ona jest moim wzorem do nasladowania

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. całkiem całkiem

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę że Martina jest fajniejsza jak jest naprawdę , chciałam by mieć taki talent jak ona .
  Ale jedno mamy wspólne: nie lubimy słodkich spódniczek ;)

  OdpowiedzUsuń