Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

17.06.2013

Zdjęcia: Martina w Paryżu!

•••
•••

9 komentarzy:

 1. Widzieliście jej buty?!
  Obcas prawie 20 cm w wieku 16 lat.
  Chciałabym zobaczyć jak się wywala w tych butach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz całkowitą rację że jej mama na to pozwala mi nigdy by nie pozwoliła

   Usuń
  2. Te buty mogą być nawet i wyższe. Ma takie chude nogi, a takie buty nosi... Bardzo lubię Tini, ale wg mnie nie powinna nosić takich butów, jeszcze sobie kostkę skręci, czy złamie nogę :( Wgl to te buty mi się nie podobają, ale Tini i tak fajnie się reprezentuje.

   Usuń
  3. Ma dopiero 16 lat, a robi z siebie wielce dorsłą. Z tapetą na twarzy też przegina.

   Usuń
  4. Kochani! A bo to kostki nie da się skręcić idąc w płaskim obuwiu? :)

   Patrzcie na te buty, ja im daję maksymalnie 17-20cm. Ludzka stopa najlepiej czuje się w butach na obcasie około 5cm. Ale przecież Tini nie nosi typowo obcasów, tylko platformy, gdzie grubo ponad 10cm, to właśnie jest owo podwyższenie.

   To nie są szpilki, gdzie 2cm to platforma a 12 to obcas.


   Poza tym, nie wnikajmy w to, co jej wolno a co nie. Skończyła szesnaście lat, czyli tyle ile ja, a ubiór jest kwestią indywidualną. Ja nie pozwalam, aby mama ingerowała w mój ubiór, a nie jestem osobą publiczną. Tini jest medialna, kreuje swój styl na oczach wielu ludzi, dlatego nie wińmy jej za to, że jest konsekwentna. Poza tym, daję sobie rękę uciąć, że sama sobie na te buty zarobiła, więc ma pełne prawo ich noszenia :) Inaczej, jeśli ja kłócę się z mamą o jakiś ciuch, za który płacić ma ona. Chyba rozumiecie :)

   Usuń
  5. Zgodzę się z tym, co piszesz. Zwłaszcza z tym, że sama decyduje o swoim ubiorze. Dziewczyna sama zarabia, więc ubiera się w co chce. To jej wybór. Mi sie po prostu nie podoba, gdy yak młode dziewczyny próbują robić się na dorosłe. Ale to tylko moje zdanie. Zdaje sobie też sprawę z tego, że jest aktorką i przez swój ubiór, kreuje swój wizerunek :) Pal licho ubiór. Wazne by mieć coś pod kopułą :)

   Mam pytanie. Teraz nastąpi dłuższa przerwa w Argentynie. Podobno 4 miesięczna. Czym to jest spowodowane? Czemu taka długa? Oni jeszcze nie skończyli nagrywać wszystkich odcinków. Czy jednak już wszystko nagrali? Wszystkie 80 odcinków?

   Usuń
 2. Super notatka ! ja też chcę do Paryżam fajny blog

  OdpowiedzUsuń
 3. LOL jakie ma buty jeszcze se nogi złamie lubię ją ale to już przesada a nie niech się ogarnie

  OdpowiedzUsuń