Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

28.06.2013

Opisy odcinków 56-60

56
Gregorio zmusza Antonia, by wybrał pomiędzy nim, a Pablem. Antonio obwieszcza studentom, że mają wziąć udział w telewizyjnym konkursie talentów, ale nie wszyscy mają na to ochotę. Federico, student uczestniczący w wymianie, którego Violetta nie darzy sympatią, sprzecza się z nią, kiedy wraz z Tomasem sprząta bałagan mający skompromitować Tomasa. Violetta wpada w przerażenie, kiedy dowiaduje się, że Federico to syn starego przyjaciela jej ojca i że ma zamieszkać w ich domu. Ramallo stara się przekonać Olgę, by nie mówiła Germanowi, że Violetta wystąpiła w telewizji. Jade szarogęsi się pod nieobecność Germana.

57
Federico odkrywa, że Violetta uczęszcza do studia bez wiedzy Germana. Kiedy grozi, że wyjawi jej tajemnicę, Leon przekonuje go, by najpierw z nią zaśpiewał. Tak też się dzieje, w wyniku czego zostają przyjaciółmi i sekret jest bezpieczny. Pod nieobecność Germana Jade chce zmienić wystrój rezydencji, ale Matias jej zabrania. Ludmila straszy Naty, która tęskni za domem. Tomas próbuje przekonać Violettę, by wzięła udział w konkursie talentów, ponieważ odbywa się on w czasie nieobecności Germana, ale ona się boi. Ostatecznie zgłasza swoją kandydaturę. Pablo daje ostrzeżenie Gregoriowi po podsłuchaniu, jak ten zapewnia Mariotti o swojej umiejętności kontrolowania Antonia. 

58
Studenci orientują się, że Violetta spodobała się Federico. Ona tymczasem nadal ma wątpliwości co do udziału w konkursie, a Ludmiła wkrada się do biura produkcyjnego i w tajemnicy niszczy jej formularz zgłoszeniowy. Jade dowiaduje się, że tajemniczy ogrodnik, który ją śledzi jest w rzeczywistości jej ojcem. Maxi i Naty wreszcie są razem. Antonio prosi Pablo, by wsparł Gregorio przy realizacji konkursu talentów. Luca bierze udział w castingu na prezentera.

59
Federico próbuje pocałować Violettę, ale ona go unika. Ludmila mówi o tym Leonowi, ale Federico zapewnia go o niewinności Violetty i przyznaje, że nie powinien był tego robić. Rozpoczyna się casting i Luca zostaje prezenterem. Violetta nie rozumie, dlaczego nie została wezwana na przesłuchanie i dowiedziawszy się, że nie ma jej na liście wpada w złość. Widzi, jak Ludmila drze jej formularz. Mimo wszystko, Mariotti dopuszcza ją do konkursu, ponieważ jej nazwisko zostało wpisane do komputera. Tuż przed wejściem Violetty na scenę do domu wraca German i chce pooglądać telewizję. Nie może jednak zobaczyć swojej córki…

60
Violetta spieszy się do szkoły, by dotrzeć tam przed Germanem, który ma ją odebrać. Jednocześnie czuje się coraz bardziej nieszczęśliwa z powodu kłamstw i czuje, że powinna wszystko wyznać ojcu. Policjanci nakazują Matiasowi informować się o wszelkich próbach kontaktu ze strony jego ojca. Federico sugeruje Violetcie, by powiedziała wszystkim, że to Ludmila podarła jej formularz zgłoszeniowy. Leon przypadkowo słyszy tę rozmowę. Gregorio grozi Tomasowi zwolnieniem za przypadkowe uszkodzenie rzeźby. Mariotti ogłasza nazwiska osób zakwalifikowanych do finału konkursu: Maxi, Francesca, Leon, Tomas, Ludmila, Naty, Federico i Violetta. 

11 komentarzy:

 1. Jaki Renzo? Nie powinno być: Federico?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zkat to sciagnelas serio tyle bledow

   Usuń
 2. jeeeeeeeest nareszcie Naty i Maxi będą parą !!!!!!!!!
  Kto jest ze mną ?!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przepadam za naxi
  dla mnie zawsze nati będzie pusta kolezanka ludmi
  bardziej lubie gregoria niż natalie
  lecz za to kocham maxiego on jest po prostu boski
  a w drugiej serii on po prostu jest zajebisty.
  Ja całym sercem kocham Caxi!!!
  Kto się z mną zgadza??

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeeej moje Naxi wreszcie <3
  już chce nowe odcinki chyba jak każdy :*

  OdpowiedzUsuń
 5. JEEEEJ Naxi będzie (moja 2 ulubiona para) w końcu razem ;** <3333

  OdpowiedzUsuń
 6. Jesteś wspaniała ! Dzięki że prowadzisz tego bloga, można dowiedzieć się dużo rzeczy o Violetcie :D

  OdpowiedzUsuń
 7. po co ten federico?. ale wole go niż diego. ale leonetta nadal jest razem?

  OdpowiedzUsuń
 8. Naxi forever ♡.♡

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam do mnie na bloga do wzięcia udziału w konkursie ;) zorganizowanym z Butikiem LOLA :)

  E. :*

  OdpowiedzUsuń