Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

30.07.2013

VIOLETTA EN VIVO: CAŁY KONCERT Z TEATRU GRAN REX

Udało mi się znaleźć cały koncert Violetta En Vivo Gran Rex Argentyna, ale niestety w nie za dobrej jakości. Mimo tego życzę miłego seansu, ponieważ całość trwa ponad godzinę. 

7 komentarzy:

 1. Zapraszam do udziału w konkursie: http://violetta-martinastoesselpl.blogspot.com/2013/07/konkurs-magazyn-violetta-prosto-z.html nagroda magazyn Violetta

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie jestem w trakcie oglądania, a właściwie słuchania. Muzyka świetna, może kiedyś ekipa Violetty zrobi u nas koncert? Kiedyś były jakieś plotki, że w Warszawie i w Łodzi będzie. Była nawet petycja, którą podpisałam. Świetny post, czekam na kolejne!
  Wiktoria

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne ♥♥♥
  tylko zabrakło En mi mundo jak wszyscy tańczą, On Beat i Voy por ti ♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 4. A to jest na pewno całość bo widziałam kiedyś urywki (pojedyńcze występy) i tam było voy por ti jak najpierw spiewał diego z gitara wszedł leon i powiedzial ze to jego piosenka i pozniej leon spiewal. Jeszcze bylo jak śpiewali chyba podemos ale siedzieli na tej ławce, a nie huśtawce i było też On beat .. ???? Może jednak to nie jest całość... ????

  OdpowiedzUsuń
 5. Można kupić bilety! Ale fajnie by było, gdyby byli w Polsce!

  OdpowiedzUsuń
 6. Polecam to : http://www.youtube.com/watch?v=H8NEnzC8pD4 i zapraszam na mojego bloga http://my-stories-about-onedirection.blogspot.com prosze o komentarze , to dla mnie bardzo ważne :) ZAPRASZAM :)

  OdpowiedzUsuń
 7. jestem największą fanką Violetty mam wszystkie gadżety Violetty podobno grają koncert w Warszawie jeśli to nie plotka zrobię wszystko zapłacę każdą cenę żeby zobaczyć Violettę

  OdpowiedzUsuń