Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

13.08.2013

Opisy odcinków 66-70


Wiem, że niektóre opisy się już pokazały, ale dodaje opisy do 70. 

A już za nie długo opisy 71-80 ♥ 

66

Mariotti przekonuje Violettę do powrotu do konkursu. Antonio zwołuje zebranie studentów, aby wyrazić swoją dezaprobatę dla ostatnich wydarzeń. Ludmila wściekłością reaguje na informację, że finaliści będą wybierani przez wyeliminowanych uczestników konkursu. Chcąc pozyskać ich głosy stara się być miła, jednak jej intencje są dla wszystkich jasne. Niedawno ktoś do drzwi jej szafki szkolnej przymocował wiadro, z którego wylały się na nią litry wody i chce ustalić sprawców kawału. Broduey przypadkiem dowiaduje się, że zrobiła to Cami, ale chroni ją. Dziewczyna niewłaściwie to rozumie i myśli, że została zdradzona. Leon rozmawia z Violettą, ale żadne z nich nie chce przyznać, że chcą być znów razem. Violetta nadal stara się poznać tożsamość swojej ciotki. Matias i Jade cały czas mają Jacinto na oku.

67
Ramallo oświadcza Angie, że wie, iż jest ona ciotką Violetty. Cami odkrywa, że Broduey przyjął na siebie winę za oblanie Ludmiły wodą i że z tego powodu zostanie wydalony ze studia. Przekonuje Gregoria do niepodejmowania takiej decyzji, grożąc ujawnieniem szantażu, przy pomocy którego został zmuszony do szpiegowania studentów. Ludmiła próbuje zmniejszyć szanse Violetty i Fede na wygraną, umieszczając w ich domu pchły, które nie pozwalają im zasnąć. Podczas półfinałów Tomas dedykuje swoją piosenkę Francesce. Ludmiła życzy Violetcie niepowodzenia, ale Leon przekazuje jej słowa otuchy. Mimo zmęczenia dziewczyna daje porywający występ. Wydaje się, że Tomas został wyeliminowany. Jednym z finalistów jest Federico, ale kto będzie drugim: Ludmila czy Violetta? Jacinto podejrzewa, że German nie jest przekonany do ślubu z Jade i przekonuje ją, by przyśpieszyła termin ceremonii. Kontaktuje się też z japońskim partnerem biznesowym Germana i przekonuje go, aby zdeponował pieniądze w innym banku. Cała kwota znika…

68
Violetta zostaje drugą finalistką i świętuje tę okazję z Federico. Violetta chce w finale zaśpiewać piosenkę Francesci. Ludmiła nieustannie próbuje skłócić Violettę i Leona. Luca ogłasza, że w finale głosować będzie tylko publiczność, co wywołuje wściekłość Gregorio. Oświadcza Fede, że nie może zwyciężyć, ponieważ nie studiuje w trybie dziennym. Do kłótni dołącza się Pablo, ale Gregorio każe mu się nie wtrącać, ponieważ przestał być dyrektorem studia. Matias orientuje się, że Jacinto ukradł pieniądze Germana. Violetta dowiaduje się o tym i przeprowadza rozmowę z Jade. Sprawy pomiędzy Germanem a Angie jeszcze bardziej się komplikują, kiedy ona całuje go by zapobiec odkryciu sekretu Violetty. 


69
Violetta jest zaskoczona widokiem Angie całującej się z Germanem. Ciotka zapewnia, że chodziło wyłącznie o to, by ojciec nie zobaczył jak wychodzi ze studia, ale dziewczyna nie daje się przekonać. Pocałunek ma również dalsze konsekwencje. Gregorio udziela jej reprymendy za całowanie się na terenie studia, a Pablo zrywa z nią myśląc, że zakochała się w Germanie. Gregorio próbuje zmanipulować głosowanie w konkursie dając przewagę Violetcie, ponieważ uważa, że skorzysta na tym studio. Violetta spóźnia się na występ finałowy, ponieważ udaje chorobę by nie iść z Germanem na pokaz mody. Ojciec wezwał lekarza i dziewczyna musiała na niego poczekać. Dzięki intrydze Jade German przybywa do domu przed Violettą, która musi się gęsto tłumaczyć. 

70
Violetta cały czas chce wyjawić Germanowi prawdę, ale boi się jego gniewu. Jej wyjaśnienia, że wyszła z domu na egzamin wywołują nerwową reakcję. German atakuje również Angie za krycie Violetty, ale ona broni się mówiąc, że on też nie wyjawił córce prawdy. Ludmiła podstępem ściąga Violettę do studia, gdzie pokazuje jej film, na którym Angie przyznaje, że jest jej ciotką. Tomas zrywa z Ludmilą, ponieważ jego uczucia do niej wygasły. Francesa broni przed nią Tomasa. Przyjaciele Leona i Violetty zdają sobie sprawę, że para ta chce być razem, tylko jeszcze o tym nie wie. Jade grozi Violetcie, że powie Germanowi o konkursie. Matias wyjawia Jade, że German nie chce się z nią żenić. Pomiędzy zaręczonymi dochodzi do konfrontacji. Gregorio myśli, że odpowiednio ustawił głosowanie, ale mimo tego Violetta nie wygrywa. 


NOWE ODCINKI O 16:00 W DISNEY CHANNEL! 

20 komentarzy:

 1. To Leon i Ludmi są razem o.O ????!??!!????!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahahahahahah xD nie moge jak to Leon z Ludmiłą . Chyba śmieszni jestescie ; )) nie moge hahahahahah xD

   Usuń
 2. Tam jest błąd. "Leon zrywa z Ludmilą, ponieważ jego uczucia do niej wygasły". :o
  Chyba powinno byc Tomas :oo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno,tak jest.to jest błąd.

   Usuń
 3. Mam nadzieję, że Leonetta powróci ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeczytalam ze 4 razy "Leon zrywa z Ludmila" :o To jest blad na 100% bo oni zerwali w pierwszych odcinkach xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahahah xD ja nie mogę !!! Leon z ludmiła xDDDD hahahhahahahahhahahah xD

   Usuń
 5. Leon i Ludmiła razem byli też przed przyjazdem Violetty do studia.

  OdpowiedzUsuń
 6. kiedy dodasz streszczenia odc. 71-80 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisuje się pod tym pytaniem.: )

   Usuń
 7. Ojojoj.
  Będzie się działo na 100% będę oglądać ale Leon z Ludmiłą śmiechu warte!

  OdpowiedzUsuń
 8. ciasteczkowy potwór13 sierpnia 2013 13:04

  BŁĄD!!! Leon i Ludmiła?? Ja myślę, że w drugim gifie Leon mówi: Ludmiła! Będzie się działo. Gregorio przesadza. Ludmiła- jeszcze bardziej przesadza... Violetta nie wygra, i dlatego Fede nie będzie, bo on pojedzie w trasę czy coś tam. Jakie źródło? Same pisałyście?

  Pozdrawiam- potwór :*

  OdpowiedzUsuń
 9. O jeju... Mój Fede wygra! Jezu, jak fajnie. Ale, że Leon i Ludmiła znowu razem? O.o

  Pozdrawiam,
  Miki-chan

  OdpowiedzUsuń
 10. Super info! zajrzyj ---> http://viola2polska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Przedostatni gif lol :) Ale mina!

  OdpowiedzUsuń
 12. ale będzie się działo :) na pewno oglądam :) super że Fede wygra ale z drugiej strony źle bo on później wyjedzie na jakąś trasę koncertową czy coś... i co ja zrobię bez niego?

  OdpowiedzUsuń
 13. kiedy dodasz streszczenia odc. 71-80 ?

  OdpowiedzUsuń