Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

24.09.2013

Hoy somos mas - już wkrótce w Polsce!

Już niedługo- planowana data to 8 października - do salonów empik w Polsce ma wejść soundtrack drugiego sezonu Violetty pt "Hoy somos mas", czyli dokładniej Dziś jesteśmy więcej, a po polskiemu - Dziś możemy więcej ;p

Informacja ta pojawiła się wczoraj na innym polskim blogu, właścielem którego jest Teddy (pozdrawiamy xd) Wydała mi się jednak wątpliwa, ponieważ w innych krajach, gdzie liczba odcinków drugiego sezonu przekroczyła 40, Hoy somos mas ukazywało się przynajmniej po premierze dwudziestu odcinków. Aby nie wprowadzać nikogo w błąd (sami wiecie czemu) napisałam w tej sprawie do dystrybutora, mianowicie Universal Music, otrzymując odpowiedź dopiero dziś.

Pierwsza płyta okazała się spektakularnym sukcesem - według prestiżowej listy OLIS (klik) wnikliwe badającej rynek muzyczny "Violetta" przez siedem dni po polskiej premierze (7 lipca 2013) miała drugie, a w następne dwa miesiące od premiery utrzymywała pozycję trzeciej najlepiej sprzedającej się płyty w kraju, paradoksalnie z każdym tygodniem zwiększając liczbę sprzedawanych egzemplarzy. Wedle listy bestsellerów empik przez miesiąc po premierze była najchętniej kupowaną płytą, spadając później na miejsce drugie.

Płyta "Cantar es lo que soy" - Śpiewanie to ja - z drugiej części pierwszego sezonu, zawierająca między innymi piosenki Ser mejor i Junto a ti nie pojawi się w sklepach, nie w najbliższym czasie.

Teraz przychodzi do nas kolejna płyta z soundtracku, kolejny międzynarodowy sukces, który wielokrotnie na różnych kontynentach pokrył się platyną.

Hoy somos mas nie powinna przekroczyć maksymalnej polskiej ceny pierwszej - 43zł

W krajach rodzimych okładka pojawiła się w dwóch wersjach;


1)


 2)
 


Nie mamy jeszcze informacji na temat tego, w jakiej ukaże się u nas, bo najpewniej ukaże się tylko w jednej. Przypuszczałabym, że to będzie ta pierwsza.

Którą wybralibyście wy?


Oto piosenki, które ukażą się na krążku;

 1. Hoy Somos Más (Jorge Blanco, Samuel Nascimento, Martina Stoessel, Lodovica Comello, Candelaria Molfese, Facundo Gambandé, Mercedes Lambre, Nicolas Garnier, Alba Rico, Diego Dominguez & Xabiani Ponce de León)
 2. Entre Dos Mundos (Jorge Blanco)
 3. Yo Soy Así (Diego Dominguez)
 4. Peligrosamente Bellas (Mercedes Lambre & Alba Rico)
 5. Euforia (Jorge Blanco, Samuel Nascimento, Martina Stoessel, Lodovica Comello, Candelaria Molfese, Facundo Gambandé, Mercedes Lambre, Nicolas Garnier, Alba Rico, Diego Dominguez & Xabiani Ponce de León)
 6. Codigo Amistad (Martina Stoessel, Lodovica Comello & Candelaria Molfese)
 7. Como Quieres (Martina Stoessel)
 8. Alcancemos las Estrellas (Martina Stoessel, Lodovica Comello, Candelaria Molfese, Mercedes Lambre & Alba Rico)
 9. Nuestro Camino (Jorge Blanco & Martina Stoessel)
 10. On Beat (Jorge Blanco, Samuel Nascimento, Martina Stoessel, Lodovica Comello, Candelaria Molfese, Facundo Gambandé, Mercedes Lambre, Nicolas Garnier, Alba Rico, Diego Dominguez & Xabiani Ponce de León)
 11. Algo Se Enciende (Jorge Blanco, Samuel Nascimento, Martina Stoessel, Lodovica Comello, Candelaria Molfese, Facundo Gambandé, Mercedes Lambre, Nicolas Garnier, Alba Rico, Diego Dominguez & Xabiani Ponce de León)
 12. Luz, Camara, Acción (Jorge Blanco, Samuel Nascimento, Ruggero Pasquarelli, Facundo Gambandé, Nicolas Garnier, Diego Dominguez & Xabiani Ponce de León)
 13. Si Es por Amor (Martina Stoessel & Mercedes Lambre)

indeks;
Mercedes Lambre - Ludmiła Ferro
Martina Stoessel - Violetta Castillo
Jorge Blanco - León Verdas
Lodovica Comello - Francesca Resto
Candelaria Molfese - Camila Torres
Diego Dominguez - Diego
Nicolas Garnier - Andres
Facundo Gambande - Maxi Ponta
Samuel Nascimento - Broduei
Ruggero Pasquarelli - Federico
Alba Rico - Naty
Xabiani Ponce de León - Marco


Aktorzy wypisani przy tytule oznaczają jedynie ich wykonawstwo utworu na płycie, nie świadczy o fabule serialu - Równie dobrze Violetta i León mogą zaśpiewać Nuestro Camino sami.


Mam nadzieję, że i ta okaże się równie wielkim sukcesem, a także, że zdołamy puścić kilka egzemplarzy w konkursie.
 

14 komentarzy:

 1. Ale się cieszę! Tylko nie wiem czy będę mogła ją kupić :( A ile ona tak w ogóle będzie kosztować?
  Tunia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinna kosztować nie więcej niż pierwsza mianowicie czterdzieści złotych. Jeżeli pójdzie w konkursie (na co pracujecie wy, więcej inf na naszym fp) to sama do cb przyjdzie :))))

   Usuń
 2. nie wiem czy to specjalnie napisałaś, ale "po polsku", a nie "po polskiemu" xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale super!!! Nie mogę w to uwierzyć!!!!!!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale się cieszę!!!! Tylko szkoda że nie ma Ser mejor :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Okładka na 99,9% ta druga ;)
  Powód: Styl zapowiedzi;
  - W Argentynie i w Brazylii premiera była tydzień wcześniej na DC pół odcinka reklamy w stylu "trójkąciki różowo-różowe" i okładka pierwsza,
  - we Włoszech premiera Violetty 2 odbyła się w kinach i były to zapowiedzi w stylu "różowo-fioletowe plamki-ciapki", tak samo jak w Hiszpanii i we Francji. W Polsce premiera 2 sez też będzie w kinach, więc wnioskuję po poprzednich stylach, że będziemy mieli okładkę nr 2 ;)

  Skomplikowane, ale prawdziwe :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam już te płytę prawie dwa miesiące. :)))
  Jest świetna.! < 3
  Przesłuchałam ją chyba z 500 razy (najwięcej razy leciało Nuestro Camino). < 3
  Zakupiłam ją za 13€ we Włoszech, to bd ok. 55 zł.
  POLECAM.! < 3

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam już te płytę prawie dwa miesiące. :)))
  Jest świetna.! < 3
  Przesłuchałam ją chyba z 500 razy (najwięcej razy leciało Nuestro Camino). < 3
  Zakupiłam ją za 13€ we Włoszech, to bd ok. 55 zł.
  POLECAM.! < 3

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj wczoraj było pierwszy raz Nuestro Camino fajnie było widzieć Leonette śpiewającą razem szkoda, że to tylko było ich marzenie ,mam nadzieję, że w końcu będą razem i będą śpiewać Nuestro Camino nie tylko w marzeniach :)

  OdpowiedzUsuń