Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

22.10.2013

Nowy cover Martiny: "Frozen"

3 dni temu jedna z fanek Martiny wrzuciła takiego oto twitta:
W tłumaczeniu: " Najwyraźniej Tini będzie dubbingowała do nowego filmu Disneya- zamrożeni."

Tini ostatnio bardzo się rozwinęła. Najpierw "Violetta", potem sesje zdjęciowe  i EV, następnie odebranie nagrody Martin Fierro *klik*, modeling dubbingowanie w "Monster Uniwersity"-"Uniwersytet potworny" razem z Lodovica Comello *klik*, a teraz wykon piosenki w "Zamrożonych".

A oto kilka słów  o nowej produkcji Disney'a (źródło filmweb):

Anna to nieustraszona optymistka. Kiedy królestwo, w którym mieszka, spowija wieczna zima, wyrusza z mieszkającym w górach Kristoffem  i jego reniferem Svenem na poszukiwanie siostry, Elsy, która jest Królową Śniegu. W trakcie wyprawy dziewczyna spotyka m.in. trolle oraz zabawnego bałwana o imieniu Olaf. Przychodzi jej również walczyć w obronie królestwa z różnymi magicznymi postaciami.
"Frozen. Una Aventura Congelada"-"Zamrożeni. Kraina lodu" trafi do kin w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej już wkrótce.
Wracając do tt zamieszczonego wyżej. Najprawdopodobniej wkradł się tam błąd. Otóż Martina ma  zaśpiewać jedną z  końcowych piosenek do filmu: Libre soy- Jestem wolna, którą śpiewać będzie Elsa. Jest to angielska wersja Let it go wykonu Demi Lovato. Martina piosenkę nagrała jeszcze w Chile. Przeszukując wiele dostępnych źródeł i baz filmowych nie znalazłam niczego o rzekomym dubbingu Martiny do postaci Elsy.  Możemy być jednak pewni, że usłyszymy cudny wykon Martiny w filmie.

Oto wersja piosenki Demi Lovato:

OGLĄDAJ DALEJ ;
MARTINA STOESSEL. Canta la canción de "Frozen: una aventura congelada".Tini plays'm Wolny, Mrożone piosenki Mrożone Adventure

9 komentarzy:

 1. <333 Nie mogę sie doczekać tej piosenki w wersji hiszpańskiej,tym bardziej,że będzie śpiewać ją tini <3 Świetny post jak zwykle ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. Uważam, że Martina bardzo dobrze robi zaczynając w tego typu produkcjach Disney'a. Pozwalają one potem na pewny start w branży filmowej i zapewniają rozgłos oraz dość spore dochody. Demi Lovato jak dla mnie jest jedną z najlepszych piosenkarek swojego pokolenia i bardzo chętnie zobaczę jak Tini zmierzy się z boską Demi. ♥ Liczę, że gdy tylko piosenka pojawi się w sieci, opublikujecie ją na blogu i dacie do porównania z oryginalną wersją Lovato. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam polską reklamę tego filmu.

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.disney.pl/filmy/kraina-lodu/
  Zamrożeni? A nie kraina lodu?

  OdpowiedzUsuń
 5. czekam z niecierpliwością na wersję Tini <333
  a Demi ślicznie śpiewa ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy wyniki naboru?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ej czy tylko ja zauważyłam , że na żadnym nadgarstku nie ma tatuażu ... wymazali na zdj czy co?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wygląda na retusz xd Zwłaszcza prawa ręka nie wygląda. xd

   Usuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń