Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

05.10.2013

Odcinek 75- film, OPIS, zapowiedź 76

Mogło by się wydawać, że fani Violetty będą przygnębieni, faktem, że zostało już tylko kilka odcinków do końca sezonu. Otóż nie! Wśród tych wszystkich emocji i zwrotów akcji nie ma miejsca na przygnębienie!

Oto niemal godzinny wstęp do ostatniego tygodnia Violetty 2
odcinek 75;
Zapowiedź odcinka 76;
Co zobaczyliśmy w odcinku 75;


 Nie pojawią się strzeszczenia 76-79, a przynajmniej nie na bieżąco, ponieważ nie posiadam dziennego transferu aż do 12. Relacja z finału pojawi się w sobotę rano.

Nie dopisałam również, co dzieje się w zapowiedzi, ponieważ wg niektórych wyciągam błędne wnioski na podstawie krótszych fragmentów. W ostatnim chodziło o to, że León rezygnuje + z powiedzenia Violetty prawdy teraz, ale z nieznanego mi bliżej powodu upuściłam fragment.


Streszczenie wykonane przez Milens należy do Violetta Polska. Kopiowanie zabronione.

Violetta mówi, że nie może być z Leónem, z powodu tego, że nigdy im się nie udaje. Potem, mimo sprzeciwów Francesci tłumaczy jej, dlaczego powinna być z Marco - przytaczając Anę jako przypadek, jego tesknotę etc. Naty nadal, mimo tłumaczeń swojego chłopaka, nie rozumie że jest manipulowana przez Ludmiłę. Camila godzi się "akceptować Brodueia jako Brodueia" ale wystawia szereg warunków, na które chłopak się godzi. Andres, który słyszy całą rozmowę, uważe przyjeciała, mówiąc w wielkim skrócie, za pantoflarza. Ludmiła szokuje Gregorio, wykładając znajomość kolejnych faktów na temat romansu z młodości Gregoria, z niejaką Carlą Fernandez (Hernandez? takiego się raczej nie używa, toteż zapisałam przez F).


Gregorio urządza sobie kalambury nt, skąd Ludmiła wzięła te informacje. German chce jechać do Madrytu, aby chronić Violettę, ale przy odprawieniu małego cyrku Oldze i Ramallo udaje się go powstrzymać (beka z nich :D).
Pablo, Beto i Marotti rozmawiają o Youmix i organizacji wydarzenia dla wszystkich uczestników Studio, ogromnego show.
Maxi mówi Marco o swoim problemie z Naty, on natomiast tłumaczy jej punkt widzenia. Wtedy Andres przynosi mu bilet do Madrytu. Maxi stara się go przekonać, że to przesada, podając argumenty np że tysiące kwiatów nie wystarczyło ani telefony, nakłania go, żeby dobrze przemyślał tę podróż. Chłopak jednak już powziął postanowienie.

 Gregorio gorączkowo szuka teczki ucznia Diega Fernandeza, najpewniej, aby sprawdzić jak ma na imię jego matka (tego oczywiście do kolegów nie powiedział).Nie znajduje jednak nazwisk i imion rodziców, koledzy starają się go uspokoić, ten jednak znajduje dane urodzenia Diega i opowiada o okresie z Carlą w ten sam sposób, jak określiła to Ludmiła ("super fantasy fantastic";d), po miesiącu urodzenia konstatuje, że to rzeczywiście jego syn. Chce zyskać telefon do jego matki, po czym zaczyna wydawać nieartykułowane dźwięki, podaje jakąś wymówkę i odchodzi.
Broduei i Andres rozmawiają o zagraniu zespołu w barze, Camila jednak umiejętnie podsłuchawszy chce wtrącić trzy grosze do spraw zespołu (tak jak w pierwszym sezonie). Andres panikuje, Brodi chce się jakoś umiejętnie wymigać, ale Camila obraża się.
León przychodzi sprawdzić, jak udał się plan Francesci z komórką. Violetta z Diegiem proponują wyjście na miasto, León jednak dziękuje, Francesca miga się stwierdzeniami, muszą wcześnie wstać i również odmawia.
Violetta i Francesca rozmawiają o swojej kłótni w parku, Fran twierdzi, że nie jest zakochana w Marco, przyjaciółka jednak wytrąca ją z tego przekonania, podając wszystkie argumenty na to, że rzeczywiście go kocha. Dziewczyna chce w zamian wyrzucić jeden bukiet, ale nie może się do tego zmusić.
Natalia, starając się iść za radami Maxiego ogranicza kontakt i pracę na rzecz Ludmiły. Federico zastanawia się, generalizując czy Ludmiła może kochać, Andres tłumaczy mu jednak, że to egoistka, która nie kocha nikogo.
Marotti z Pablem oznajmiają, że Antonio zaakceptował projekt spektaklu na zakończenie całego youmix. Ogłasza sprawy rganizacyjne i warunki, w tym, że trzeba będzie skomponować piosenkę o miłości (Si es por amor <3) i że odbędzie się on w innym kraju (nie jestem na 10000% pewna, ale podobnoż będzie w Madrycie, także..). Ludmiła zgłasza sprzeciw, twierdząc że Violetta znowu ułoży jakąś ckliwą piosenkę która jak zwykle wszystkim się spodoba, potem okazuje się jednak, że to ona będzie wykonawcą.
Dziewczyny denerwują się przed finałem (na początku dając jakby końcówkę rozmowy o Marco, jakby rozmawiały o tym po drodze). Potem mówią o tęsknocie za rodziną i przyjaciółmi, Fran przeczy, jakoby miała tęsknić za Marco.Chłopaki jak zwykle się przedrzeźniają, Violetta przeknuje ich jednak, aby cieszyli się po prostu tą chwilą, Madrytem, finałem.
León idzie za Diegiem, nagrywając jego videorozmowę z Ludmiłą na temat jego taty i wyjawienia planu przed finałem, aby jej go zniszczyć.


Gregorio chce, aby Ludmiła powiedziała mu wszystko, czy Diego jest rzeczywiście jego dzieckiem. Otrzymuje potwierdzenie.

German nie może przestać myśleć o córce, nawet Jade dołączyła do "uspokajaczy", nawiązując np że to po prostu wycieczka do Europy i że nie jest dzieckiem. German jednak wpada na nowy genialny pomysł, chce wynająć kogoś lub coś Madrycie, chyba detektywa (nie dosłyszałam) w Madrycie, a potem idą oglądać finał z Violettą.
Dziewczyny mają już plan występu. German jest zszokowany słysząc, że Violetta cieszy się z tego, że dzwoni, aż się upewnia (xd), w odpowiedzi na jej nerwy odpowiada, aby się cieszyła tym występem, że on jako tata będzie z nią. Wymieniają wyrazy miłości i tęsknoty, zjawia się León, Viola cieszy się, że jest na czas. Wyrazy powodzenia, radości, etc etc. Viola i León znikają (na dowidzenia Diego mówi, że zatańczy pięknie i że ją kocha, ona odpowiada - ja też cię kocham).
 Kiedy Francesca zostaje sama, znikąd pojawia się Marco. Mówi jej o swojej miłości, następnie smuci się w obawie, że to nie odpowiedni moment i wyznaje, że chce tylko, aby była szczęśliwa. Odchodzi, ale Fran zatrzymuje go, wyznając, że cieszy się, że tu jest.Przychodzi León, krótko omawiają występ i Fran odchodzi na swój występ.


Violetta jest uradowana występem z Leónem, przywołuje Marco, że szkoda, że go nie ma, i aż trudno jej uwierzyć, kiedy Fran oznajmia, że przyjechał na jej występ.
Chłopaki mają próbę zespołu, Camila z Naty rozmawiają o związku z Brodueiem, Camila ma obawy co do jego "zmian". Robi mu wyrzuty, że on ma wyrzuty, że rozmawia o swoich problemach ze swoją przyjaciółką.
León mówi, co usłyszał z rozmowy Diego i Ludmiły, że są przyjaciółmi i mają umowę, aby sprawić, by Violetta cierpiała i została wyrzucona ze studia. Dziewczyna wszystko słyszy. Fran uważa, że nie można teraz jej niczego powiedzieć, żeby nie wpłynąć na jej występ.Vilu szukając potwierdzenia bierze telefon Leóna z torby.
Na próbę chłopaków wchodzi Gregorio, obawiają się, że zruga ich za zajęcie sali tanecznej, ten jednak - ku miłemu zaskoczeniu wszystkich - uważa, że jest ok. Proponuje dodanie choreografii.
Francesca śpiewa Nel mio mondo, Marco jest na widowni, zachwycony. To ta sama piosenka co na karaoke, kiedy pierwszy raz ją zobaczył na żywo.
beka z Marco ;d
 Kiedy Diego pyta, czy już idą, odpowiada że jeszcze musi coś zrobić, Diego pyta, czy wszystko w porządku i słyszy, że jest po prostu ciut nerwowa przed występem.
Kiedy León po nią przychodzi, widzi, że ogląda filmik, który nagrał godzinę wcześniej. Chce wyprosić Leóna, ale ten przekonuje Violettę, że to nie jej wina, dziewczyna jest załamana i mówi, że musi iść zaśpiewać. Chłopak przekonuje ją, że nie może, nie w takiej chwili, ona odpowiada jednak, że zrobi to dla mamy.
Francesca myśli, że chłopak powiedział V. prawdę, ten wyjaśnia jednak, że zobaczyła filmik.
Jade nie może rozpoznać swojego umorusanego brata-mechanika. Matias obwinia ją za to, że musi pracować. W wyniku naciśnięcia przez Jade maski samochód opada na Matiasa,najpierw chce sprowadzić pomoc, ale potem przypomina sobie o wizycie u fryzjera.
Camila z Brodueiem wymieniają się listami z rzeczami, jakie wg nich powinien zmienić adresat.
Ludmiła robi Naty awanturę, z tego punktu że nie wywiązuje się dobrze ze swoich obowiązków pracowniczki gwiazdy. Chłopak po raz kolejny robi jej wyrzuty z tego punktu, że u niej pracuje, nie rozumie jej. Ta zamyka drzwi i mówi, że Diego i Ludmiła są przyjaciółmi i chcą wyrzucić Violettęze Studio.
Załamana Violetta płacze na scenie, Ludmiła cieszy się tryumfem, przekonana, że wszystko pójdzie doskonale.
Kiedy orientują się, że Violetta nie będzie w stanie zaśpiewać, León bierze mikrofon, "zmienia na trójkę" i wkracza, aby uratować dziewczynę. Śpiewa Podemos, ocierając dziewczynie łzy, pocieszając ją i ośmielając. Razem dają wspaniały występ (Dieletta skończy się tak samo, jak zaczęła - od podemos leonetty <3)

32 komentarze:

 1. Jak oni zaczeli śpiewać to się popłakałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz racje - Dieletta skonczy sie tak, jak sie zaczela :) Piekny, piekny odcinek <3 W nastepnych odcinkach wyczuwam Leonette oraz moze nawet beso... Jak Vilu pocalowala Leona w policzek, to przez chwile myslalam, ze caluja sie na prawde <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne zakończenie... Leonetta górą!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny odcinek <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja chcę już pocałunek!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mówią, że nie ma osób niezastąpionych... A tu wielkie, wielkie buuuum!!! Dokonałam przełomowego odkrycia. Znalazłam jedną ^^ Milens - jesteś cudowna <3 Dzięki za tak szczegółowe streszczenie ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. Będę płakała, jak Lu będzie śpiewała Si es por amor. :D

  OdpowiedzUsuń
 8. O mój boże :*
  Oglądam już chyba setny raz Leonette ♥
  Kiedy ten pocałunek ? ♥
  Leonetta ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Camila nazwała Naty swoją przyjaciółką. Wow.
  A więc jedna z plotek okazała się być prawdziwa Greguś naprawdę jest ojcem Diega. Rodzinka pl się szykuję.
  Scenka Leośką i Violi była kochana (mimo, że uwielbiam Larę, to jakiś sentyment z pierwszego sezonu skłania mnie do Leonetty). Ogólnie mówiąc "Podemos" ma piękny tekst i znajduję się gdzieś w czołówce moich ulubionych piosenek z serialu.
  Czekamy na finał ^ ^

  OdpowiedzUsuń
 10. LEONETTAAAAAAAA <333 xd
  ale dlaczego Viola i Leon jak się przytulają to jedno ma walizki? ;o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponieważ wracali z Madrytu :) Viola też ma torbe, tylko mniejsza, po babsku

   Usuń
 11. Oglądałam to w nocy i potem nie mogłam zasnąć, bo ciągle płakałam i nie mogłam się uspokoić...
  To było takie piękne! <3
  Awww! Leonetta ♥

  OdpowiedzUsuń
 12. AJAJAJAJAJJJJJJ! CHYBA................CHYYBA NIE WIEM CO ZROBIĘ, ZE SZCZĘŚCIA! LEONETTAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE JA CHCEM BESO :( CAŁUJTA SIĘ BO CZASU SZKODA XD

  OdpowiedzUsuń
 13. AJAJAJAJAJJJJJJ! CHYBA................CHYYBA NIE WIEM CO ZROBIĘ, ZE SZCZĘŚCIA! LEONETTAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE JA CHCEM BESO :( CAŁUJTA SIĘ BO CZASU SZKODA XD

  OdpowiedzUsuń
 14. to było słodkie jak marco przyjechał dla francesci do madrytu kocham marconesce.

  OdpowiedzUsuń
 15. Oto przetłumaczona rozmowa tego debila Diego i Ludmiły, tę którą zobaczyła Violetta na telefonie Leona ( nie jestem pewna czy to dokładnie przetłumaczyłam, ale mniej więcej ) :
  D: No, mówię ci a ty się zamknij.
  L: I powiedz mi, co. Chcę wiedzieć, gdzie, kiedy, jak złamiesz serce Violetcie kiedy ona zobaczy, że nie jesteś w niej zakochany ?
  D: Zrobię to przed koncertem (chyba chodzi o finałowy występ lub ten w odcinku 75 ), ona będzie tak smutna że nie wyjdzie na scenę. Mam nadzieje, że ty tez dotrzymasz swojej części umowy.
  GŁUPI DIEGOO !!! NIENAWIDZE GO!! A WY !?

  OdpowiedzUsuń
 16. Teraz scena w której Leon pociesza Violettę :
  V: Przepraszam, przepraszam nie słuchałam cię. Mówiłeś mi tak wiele razy. Jak mogłam być tak głupia, Leon. I nie każ mi się uspokoić.
  L: Cicho, porozmawiam z Antonio.
  V: Nie będę śpiewać. Leon będę śpiewać. Spójrz na mnie. Nie patrzysz na mnie, spójrz na mnie. Nie pozwolę aby Diego to zrujnował tym razem nie odejdę.
  L: Więc dam ci go tak. ( tu nie wiem o co mu chodzi, chyba źle przetłumaczyłam).
  V: Leon idę spiewać.
  L: Nie możesz.
  V: Moja mama by tego chciała.
  F: Violu, wzywają cię twoja kolej, aby ..
  I TU JEST MOMENT KIEDY VIOLA CAŁUJE LEONA W POLICZEK OOOO !! 
  VIOLA BIEGNIE NA WYSTĘP.
  F: Co jej powiedziałeś ? Powiedziałeś je o video ?
  L: Nie, ale odnalazła mój telefon i obejrzała film. Chciałem ją powstrzymać aby nie szła śpiewać w tym stanie, ale nie mogłem.

  OdpowiedzUsuń
 17. TU SCENA PO TYM JAK VIOLA WYBIEGŁA PO ROZMOWIE Z LEONEM NA WYSTĘP:
  L: (Ludmiła gada sama do siebie) Dziś jest wielki dzień, dziś Diego wypełni swoją część mojego planu.
  A: Violetta trzeba iść na scenę.
  V: Tak.
  A: (chyba powiedział coś takiego ) Wszystko w porządku ?
  V: ( kiwnęła głową ).
  A: Wszystko dobrze.
  VIOLETTA WCHODZI NA SCENĘ
  F: To się nie uda.
  D: (powiedział chyba cos takiego ) Violetta stoi. Nie jest dobrze.
  L: Oczywiście. Zna już twój sekret.
  F: Ona nie będzie w stanie śpiewać trzeba coś zrobić.
  L: Mam pomysł. Puść numer trzy.
  I TERAZ JEST TEN PIĘKNY MOMENT LEONETTY, NIESAMOWITA PIOSENKA ,,PODEMOS’’ : KOCHAM ICH !!! 

  OdpowiedzUsuń
 18. A TU JEST ZAPOWIEDZ ODCINKA, KTÓRA JEST PUSZCZANA ZAWSZE NA KOŃCU ODCINKA( TO TA DŁUGA, OKOŁO 2 MINUTOWA ):
  DIEGO GADA Z VIOLETTĄ:
  D: Chciałem z tobą porozmawiać 100 razy, ale nie mogłem nie miałem na tyle odwagi, bo myślałem że cię stracę .
  ( naprawdę Diego myślisz że Violetta ci wybaczy ona ciebie nie kocha tylko Leona- takie jest moje zdanie).
  JAKIŚ KOLEŚ GADA Z FRAN:
  Ten mężczyzna: Jeśli zgodzisz się być częścią naszej firmy, i rozpocząć pracę oraz karierę jako włoska piosenkarka. ( Fran wydaje się być zadowolona)

  POTEM CAMILA GADA Z BRODUYEM:
  C: To wiele nasz kosztowało żeby się tu dostać (chyba chodzi jej o obecne stosunki między nimi ), potrzebujemy więcej czasu, nie chcę zniszczyć wszystkiego jeszcze raz.

  GERMAN GADA Z RAMALLO:
  G: ( powiedział chyba coś takiego ) Coś się stało Violetcie, wiem że ktoś ją zranił, a ja nie byłem przy niej.

  PABLO ROZMAWIA Z LUDMIŁĄ I VIOLETTĄ:
  P: Byłoby bardzo pozytywnie podczas gdyby nad pracą piosenki ( chyba tej o miłości co ma napisać Ludmiła ) (chyba) pracowałyście obie.
  L: Co ?!

  CHLOPAKI Z ZESPOŁU GADAJĄ (tej rozmowy nie potrafiłam przetłumaczyć)

  VIOLETTA GADA Z LUDMIŁĄ:
  V: Nie rozumiem Ludmiła, dlaczego ranisz ludzi jakby to byli twoi wrogowie. Nie rozumiesz że pewnego dnia zostaniesz sama bez przyjaciół.

  DIEGO ROZMAWIA Z LUDMIŁĄ I GREGORIO:
  D: A teraz powiedz mi kto jest moim ojcem.
  L: Twój ojciec to..
  G: Musisz nas zostawić samych. Muszę o czymś z tobą porozmawiać Diego.

  FRANCISCA GADA Z MARCO:
  F: Myślę że lepiej jest jak jesteśmy rozdzieleni.

  VIOLETTA ROZMAWIA Z LEONEM:
  V: Leon próbowałam od tego uciec rozumiesz. Robiłam co w mojej mocy aby zatrzymać to co czuje do ciebie, więc zaczęłam z Diego nie myśląc nic. Jestem głupia.
  I TERAZ SIĘ PRZYTULAJĄ OOOO… LEONETTA FOREVER !!!

  OdpowiedzUsuń
 19. A TERAZ TŁUMACZENIE INNEJ ZAPOWIEDZI, KTÓRA OPOWIADA O OSTATNIM TYGODNIU VIOLETTY:
  GREGORIO MÓWI W CZASIE PRÓBY CHŁOPAKÓW:
  G: Brakuje trochę czasu na koncert(występ finałowy).

  W CZASIE ZAPOWIEDZI MÓWI TEŻ JAKIŚ REALIZATOR:
  Musimy tańczyć, śpiewać bo marzenia są grą.

  POTEM NA ZAJĘCIACH :
  BETO: (chyba źle przetłumaczyłam) To jak to jest stracone teraz jest stracone.

  REALIZATOR MÓWI KIEDY VIOLA PRZYPOMINA SOBIE DIEGO :
  Jest wiele rzeczy do szycia. ( nie wiem dlaczego szycia )

  MAXI I NATY GADAJĄ:
  M: Diego nie jest miłością Violetty, i nie powiedziałaś mi , dlaczego ?

  ROZMOWA LUDMIŁY Z VIOLETTĄ:
  L: Kiedy jesteś zakochany, miłość sprawia że jesteś ślepy.

  VIOLETTA ROZMAWIA Z LEONEM I DIEGO :
  V: Idźcie proszę muszę być sama.

  GERMAN ROZMAWIA Z RAMALLO:
  G: Powiedz mi co to z Violettą.
  V: (mówi chyba coś takiego ) Znowu nie masz do mnie zaufania tato?

  I TYLE JEŚLI CHODZI O MOJE TŁUMACZENIE JEŚLI MACIE JAKIEŚ PYTANIA TO PISZCIE W KOMENTARZACH DO A-ANONIMKA. 


  OdpowiedzUsuń
 20. jeju kocham Marcescę!!! ♥

  OdpowiedzUsuń
 21. Francesca rozwaliła system na widowni :**** natomiast Leonetta brak słów , cudownie to wykonali <3

  OdpowiedzUsuń
 22. Leonetta <3 to jest piękne <3 Ale Vilu y Leon będą razem na 100 % ?

  OdpowiedzUsuń
 23. dzięki za tłumaczenie wszystki, tobie anonimku też, tym bardziej w sumie :)

  OdpowiedzUsuń
 24. A moment z tego zwiastunu ostatniego tygodnia gdzie Leon Violetta i Diego są w domu Violetty?

  OdpowiedzUsuń
 25. adminek super wy też dziewczyny dzięki Milens jesteś najlepsza !!!!!!
  ewelina <3

  OdpowiedzUsuń
 26. kocham leonette

  OdpowiedzUsuń
 27. Świetnie.
  Violetta i León muszą być razem!-inaczej zwariuję!
  Diego jest niemądry.

  OdpowiedzUsuń