Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

17.11.2013

Martina Stoessel: Nominacja do nagrody Premio Ciudad

Co to jest nagroda Premio Ciudad?
Argentyńska strona Ciudad.com [klik] postanowiła sprawdzić kto jest najpopularniejszy w internecie, a kto najmniej poprzez twittera. Wybrali oni 99 osób znanych w Argentynie z największą ilością obserwujących na twitterze. To właśnie fani mogą wybrać kto dostanie tą nagrodę. Osoba, o której najczęściej wspomną na twitterze wygra. Wystarczy zaobserwować ich na twitterze [klik], a później pisać w tweetach hasło #PremioCiudad oraz po następnej "#" nazwisko osoby, na którą chcemy zagłosować.
Głosować można do poniedziałku, 18, a zwycięzca ogłoszony zostanie we wtorek, 19.Zadanie dla wszystkich Polskich Tinistas:
Tini ciągle pojawia się teraz w trendach na świecie, ponieważ wszyscy na nią głosują. Przed chwilą była numerem jeden, przez co każdą Tinistas rozpiera duma. Polskie fanki Stoessel nie mogą być gorsze, tym razem także możemy się wykazać - wejdźcie na twittera, jeśli go jeszcze nie macie to załóżcie, bardzo często się przydaję i rozpoczynamy spam głosami na Tini w tweetach wpisując
"#PremioCiudad #MartinaStoessel"!
Podkreślajmy tam, że jesteśmy z Polski dodając wyrażenia takie jak:
"Polonia ama Tini"
"Tini, Polonia te ama!"
czy w jakikolwiek inny sposób, na przykład licząc głosy po polsku, czy wyrażając swoje zdanie na temat Tini w naszym języku.8 komentarzy:

 1. to na tt Tini pisać?

  OdpowiedzUsuń
 2. gdzie te tweete pisać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieważne gdzie, ważne by było #PremioCiudad #MartinaStoessel

   Usuń
  2. czyli moge do Tini to pisać?

   Usuń
  3. Tak. Musimy się sprężać, bo mamy już tylko 13h i 20 min. xd

   Usuń
 3. już twwetnełam (czy jak to się piszę xD ) 35 razy :D
  ~Ola

  OdpowiedzUsuń