Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

16.11.2013

Nabór II - ogłaszamy wyniki

   Dokonało się
Pięć tygodni temu ogłosiłyśmy nabór na jednego nowego członka Redakcji. Pomińmy wszystkie cyferki, dwa tygodnie później wytypowałyśmy laureatów drugiego etapu. Od tego czasu trwał wieloetapowy kasting dla wybranych szczęśliwców. Niemal na każdym kroku, w każdym pytaniu kryła się obosieczność - odpowiedź mogła być zarówno zła i dobra, co zmuszało naszych kandydatów do myślenia i czasem kombinacji. Sprawdzono umiejętności wysławiania się, zgrabnego kształtowania wypowiedzi poglądowej, znajomości języka polskiego, hiszpańskiego i dodatkowych, tworzenia posta, szybkość i skrupulatność. Za ważny element można też uznać rozmowy towarzyskie, jakie w ramach rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadziłyśmy z naborowiczami, ponieważ dawały dobry kamień probierczy ich charakterów.
W końcu byli autorami najlepszych z najlepszych pośród zgłoszeń.
Możecie być pewni, że wybór, jakiego dokonałyśmy, nie bez powodu dokonywał się tak wiele czasu. Kierowałyśmy się przy nim wieloma rzeczami, przede wszystkim dobrem bloga.


Szczególne wrażenie zrobiła na nas pewna AniaWiktoria, swoją umiejętnością myślenia, analizy, sposobu rozwijania wypowiedzi. Ma dwadzieścia jeden lat i studiuje ekonomię. To jeden z licznych dowodów na to, że w starszych rocznikach jest pełno oddanych V-lovers. Nie posiada większych osiągnięć w świecie fanowskim, ale postanowiłyśmy dać jej w tym szansę! Jest doinformowana, zaangażowana i zna się na rzeczy. Przedstawi się samodzielnie, nie chcemy ingerować w jej prezentację - sami przekonacie się o jej możliwościach :))


Ale to nie wszystko, mamy dodatkową niespodziankę, która wyszła nam w trakcie przesłuchań. Do ekipy nie wejdzie jedna osoba, a trzy.
Pozostałe dwie z pewnością dobrze znacie. To Magda i Julka.
Nicki na bloggerze to Francesca i Julia Leonaxico.
Skąd moglibyście je znać?
Przede wszystkim, obie z nich są już od kwietnia bardzo aktywnymi wypowiadającymi się na forum Violetty w filmweb.pl. Zamieszczają tam wiele informacji i opinii, także trudno je przeoczyć. Nazwą ich wspólnego konta jest MagdaJulka.
Dalej, kanał MagdaJulka na youtube, gdzie dodawały mnóstwo tłumaczonych filmików z drugiego sezonu, zyskując sobie tym wdzięczność i przychylność wielu vilovers. Jeden z ich filmików, zapowiedź drugiego sezonu, eska.pl zamieściła swego czasu na swojej stronie. Jednak przez zgłaszanie kanałów tłumaczeniowych, z czym spotkałyśmy się też my, przez to zmuszone do zawieszenia naszego kanału na pewien czas, dziewczyny musiały usunąć wszystkie swoje tłumaczenia. Myślimy, że wkrótce mogą pojawić się u nas ;) Nie prowadzą domyślunków, ich tłumaczenia są rzetelne i w pełni oparte na wiedzy.
Dziewczyny mogą pochwalić się rewelacyjną znajomością hiszpańskiego, ale to nie wszystko. Posiadają także postawy włoskiego i portugalskiego. Dzięki temu mają kontakt z zagranicznymi fanami. Uzupełniają się stale w swojej pracy, dzięki czemu są podwójnie efektywne. Mają także sporo wolnego czasu, dzięki czemu możemy liczyć na pełne zaangażowanie z ich strony.
Gwarantujemy, że są świetnie doinformowane, szybkie i na bieżąco ze wszystkimi ważnymi wydarzeniami.

Jeśli chcecie, zapoznajcie się z ich opowiadaniami, w tym kontrowersyjną, acz bardzo humorystyczną violetta-zakazana-historia, którą współtworzą. Magda pisze także fanficka o marcesce - marcesca.blogspot , natomiast Julia - fedemila.blogspot.

Można powiedzieć, że to było nieuniknione, gdyż dziewczyny już od dawna dojrzewały do roli naszych redaktorek, edukując się, zdobywając rozgłos i pomagając nam w wielu sprawach. Współpracowałyśmy z nimi także w kwestii kanałów, ustalając, które filmiki kto bierze na warsztat a także przy samym tłumaczeniu.
Jakie nastąpią zmiany?
Nie spodziewajmy się rewolucji, dopilnujemy, aby Violetta Polska nie zmieniła swojego kierunku, jednak zmiany będą ogromne, przede wszystkim w organizacji czasu i pracy. Milens przeżyła dramat, kiedy weszła rano na naszego aska i zobaczyła 536 pytań na skrzynce. Obecnie jest nas siedem, sądzimy więc, że będziemy w stanie wreszcie zapanować nad czasem.
Jest nas obecnie bardzo wiele, siedem redaktorek, oczywiście nie będziemy pisać wszystkie na raz, bo każda ma swoje życie. Trudno jednak przy tym nie spodziewać się podniesienia jakości bloga :))) Dzięki siedmiu rąk do poszukiwania informacji i pisania stale będzie pojawiać się coś nowego, będziemy się rozwijać. Przez banalny adres bloga czy nie, jesteśmy popularne, a to zobowiązuje do pewnego poziomu.

Na ten moment oficjalnie zamykamy skład Redakcji. Dopóki nie pojawi się potrzeba nowych rąk do pracy, wszelkie prośby o szansę dołączenia do ekipy będą ignorowane z podanych wyżej powodów.

Jesteście kochani i spodziewamy się, że przywitacie dziewczyny równie gorąco co Milens


Tymczasem, oczekujcie zapoznawczych postów naszych zwyciężczyń!

Dziś będziemy świętować - oto powiększyła nam się redakcyjna rodzinka!
Oficjalnie rozpoczynamy dzień freshera!18 komentarzy:

 1. Gratuluję dziewczynom! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ajaj nie mogę się doczekać nowych postow
  Gorąco gratulije dziewczyną

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wygrałam bo się nie zgłosiłam. :D
  Gratulacje tej szczęśliwej 3. <3
  Bardzo fajnie, że dołączyła do was v-lovers która ma 22 lata ponieważ to znaczy, że nie tylko młodsi oglądają Violettę. :3
  Magdę i Julię bardzo lubię. :3
  Na fw cały czas czytam to co piszą i widać, że są doinformowane. :3
  Z Julią miałam okazję pisać i jest bardzo fajna. :3
  Czekam aż zwycięzcy napiszą posta z przywitaniem. :)
  Pozdrawiam Karo. <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulację nowym redaktorką!Powodzenia w blogowaniu!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Łiiii kolejne osoby w redakcji <3 Jeju dużo tych pytań na asku,ale jak napisałyście,jest was aż 7 więc kłopotów nie będzie :D No to ja czekam na posty od nowych redaktorek ;3

  OdpowiedzUsuń
 6. Gruatuluję wszystkim dziewczynom! Z pewnością zasłużyły : )

  OdpowiedzUsuń
 7. Ooo jak fajnie <3
  Myślę, że świetnie sobie poradzą :)

  OdpowiedzUsuń
 8. lubię cie Violetta

  OdpowiedzUsuń
 9. gratuluję ;)
  życzę powodzenia dziewczynom ! ;))

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję :) I zapraszam do mnie: http://violetta-nasz-serial.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluje zwyciężczynią i bardzo się cieszę, że w redakcji są starsze roczniki V - lovers fajnie, że nie jestem sama z starszeństwa :P

  OdpowiedzUsuń
 12. Super. Mam nadzieję, że będą bardzo aktywne... Powodzenia!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję dziewczyny i już nie mogę się doczekać waszych nowych pościków! ;D <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń