Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

02.02.2014

PRZYPOMNIENIE! Wielki Konkurs Violetta Polska

Wiecie, że konkurs powinien się zakończyć już dawno, ale z jakiegoś powodu - mimo naszych próśb i zachęt w postaci nagród nie ma zbyt wielu prac. Dlatego prosimy, abyście pokazali jednak Polskę z tej fajnej strony i wysłali swoje prace na nasz email (redakcja.violettapl@gmail.com), abyśmy mogli zareklamować kraj w postaci filmiku :).

Jako że minął dziesiąty, a prac nie ma wciąż na tyle, aby zrobić z nich filmik - konkurs zostaje przedłużony na czas nieokreślony.

Chcemy zbierać konkretne, fajne prace zachęcające do przyjazdu do kraju.

Pamiętajcie:

 • możecie wysłać nieograniczoną liczbę zdjęć
 • to nie może być zdjęcie z programu graficznego, z komputerowo dodanymi zdjęciami, napisami
 • to ma być Wasza praca, zdjęcie nie może być wzięte z internetu
 • na zdjęciu mozecie też mieć ze sobą koleżanki, kolegów, rodzinę - chodzi o pokazanie, że Violetta ma tu fanów
 • kreatywność będzie chętniej nagradzana!
Nie odkładajcie tego, bo konkurs może się zakończyć w każdej chwili. 

Idąc więc za ciosem, mamy dla was konkurs, za którym idzie pewna myśl - gwarantujemy, że oba przypadną wam do gustu.

     Tym razem nie wymagamy od was wybitnej znajomości serialu, dłuższych form pisemnych ani układania wierszyków. Tylko tej chęci zaprezentowania polskich Vilovers, trochę wolnego czasu, no i przede wszystkim - wiader kreatywności.


Do rzeczy; jakiś czas temu postanowiłyśmy zorganizować filmik podobny do akcji Polonia quiere Violetta, którą zrobiły dziewczyny z twittera @Vilu_Polonia. W zasadzie wpadłyśmy wręcz na to jednocześnie, co mogą potwierdzić same autorki projektu, ponieważ utrzymywałyśmy kontakt ;) Jednak one poszły na to szybciej, obsada zauważyła i podała dalej, ponadto my jeszcze byłyśmy w wakacyjnych rozjazdach, stwierdziłysmy- później, później. Plan zakładał przebicie tego filmikowego prekursora, podłożony pod szalone rzeczowniki jak rozmach, pompa, prefosjonalizm, szeroki zasięg, promocja kraju tak, jak można go zobaczyć poprzez miasta i widoki - kilka miesięcy temu na przykład Facundo (Maxi) wstawił na swojego twittera zdjęcie polskiej jesieni ( "Jesienna droga, Polska KLIK :)

Od wstępu, przez meritum: co to wszystko ma do konkursu? Co trzeba zrobić, żeby wygrać jedną z nagród?

Zdjęcie. Zwyczajnie niezwyczajne zdjęcie.

A dokładniej, musi ono wyrażać wasza miłość do serialu w jak najoryginalniejszy sposób. Musicie stworzyć aranżacje własnego pomysłu, wybrać fajne miejsce, użyć przestrzeni, bitej śmietany, ogrodnika, taczek. Może być ono zrobione na dworze, w pokoju, na strychu, w zabytku miejskim, w jakimś innym rewelacyjnym miejscu, im ciekawiej tym lepiej. Niech nastanie dzikość.

Jednak jak każda dzikość (serca), i ta musi mieć jakieś zasady.

Nasze zasady brzmią tak:
@ Musi sie pojawić akcent polski - biało czerwone barwy (w biało czerwonej konfiguracji żeby nas nie mylili z Maltą xd) tak czy inaczej - na policzku, na dłoni, na ściance, białoczerwone serduszko (może być nawet z orkiestry świątecznej pomocy xd), po prostu koloryt, lub orzełek. Jeśli to będzie się kłócić z wasza koncepcją - a powtarzamy, ma być ona wyjątkowa , tudzież wyróżniająca się - wymyślcie własny sposób na podkreślenie swojej wyjątkowej narodowości ;)
@ Drugą obowiązkową rzeczą jest jeden z napisów; Violetta Polonia, Violetta Polska lub VP. Żeby nasz król hejtów Mr.Cappy nie miał od razu powodu do komentarza - nie chodzi o reklamę bloga, tylko reprezntowanie kraju. Najbardziej polecamy wykorzystanie VP, ponieważ to będzie motyw przewodni filmiku; tak nam się literki złożyły, że podpiszemy pod nie pewne przesłania, litery VP to początki wielu słów, które mogą zachęcić naszych idoli do przybycia. Jeszcze to opracujemy. Ludzie są leniwi, dlatego najczęściej stosują skróty, a zależy nam na wyrobieniu polskich vilovers jako pewnej marki - niezawodnej, udzielającej się często, rozpoznawalnej.

Ponadto, chyba łatwiej wkomponować dwie literki w pomysł niż całe słowa :) kiedy stanie się z dwiema ogromnymi kartonowymi literami w środku miasta, nikt oprócz fana się nie domyśli, o co może chodzić :))

Dodatkowo, nie musicie pokazywać twarzy, wizerunku itd - nie to jest najważniejsze!

Kiedy ktoś napisze VP, argentyńczyk, Hiszpan, Włoch od razu musi zobaczyć przed oczami biel i czerwień.

Co punktujemy:
@ estetykę wykonania
@ jakość zdjęcia - macie mnóstwo czasu, żeby wypożyczyć od koleżanki lustrzankę np ;)
@ pomysł
@ wykonanie, dobór materiałów
@ PROMOCJA KRAJU. Podbije do góry drastycznie wasze szanse, jeśli np staniecie z dwiema wielkimi kartonowymi literami VP na fontannie na krakowskim rynku, i to tak, żeby było widać fontannę, sukiennice i całą resztę ;p kto się domyśli, że chodzi o Violettę? Każdy pomyśli, że to jakaś reklama. Im więcej zabytków - pięknych zabytków, zapierających dech w piersiach barokowych budynków, tym lepiej. Chodzi o pokazanie, że Polska ma tysiąc lat historii i tysiąc lat piękna, przez z górą 300 lat w całej Europie nie było dynastii, która dorównywałaby potęgą Jagiellonom.

Warszawiacy, czy wiecie, że stolica przed bombardowaniem Niemców była nazywana przez kraje zachodniej Europy, Amerykach Paryżem Północy? - Stary Mokotów, Tęcza na Placu Zbawiciela, tam jest oszałamiający kościół, ostatnio jakiś film kręcili widziałam ;p Pałac w Wilanowie, kolumna Zygmunta, wypisywanie wszystkiego zajęłoby zbyt wiele czasu.

Krakowianie? Matuchno, wy macie nie mniej tych zabytków. Zdjęcie z rynku, przed sukiennicami, multum multum po prostu.

Gdańszczanie, cudowne miasto, nie mogłam się napatrzeć. A co z Wrocławiem, przed drugą Wojną Światową nazywany nową Wenecją, bardziej wystawny niż sam Berlin?

Po kolei; Lublin, Poznań, Łódź, cała reszta jest tyle piękna w naszym kraju, że po obejrzeniu takich fotek byłoby im WSTYD za swoje futurystyczne Buenos Aires.

Mamy góry, morza, jeziora, równiny i doliny, wszystko. Pokażmy to więc!
Jak sądzicie, coś takiego nie zachęciłoby naszych aktorów do przybycia?

Jedna sugestia - nie popadajcie w skrajności, zaskakująco nie znaczy szokująco, może być po prostu pięknie ;) Przecież głównym celem jest filmik o miłości Violetty.

Dlatego musimy się postarać!

Każdy z nich ma tyle pieniążków, że mógłby i za własne przyjechać :) a nawet jeśli nie, pamiętajmy - wszystkie akcje zostaną przez nich dobrze zapamiętane!

Prace oceni komisja w składzie: Wiolczur, Milens, Lady.Cuks, Tinistas, Patka Hmm oraz nowo wybrany członek naszej ekipy

Najlepsze zostaną nagrodzone następująco trzema zestawami:


Zestaw pierwszy
Zestaw prasowy, w którym znajdą się:
 • magazyn "Violetta" numer pierwszy z dodatkiem w postaci minipamiętnika, 
 • magazyn "Za kulisami", 
 • kalendarz Violetta, 
 • książka "Sekrety i marzenia Violetty" (pamiętnik bohaterki), 
 • książka "W moim świecie", 
 • książka "Rozdarte serce", 
 • jednorazowe wydanie XXL gazety
Zdjęcie wykonane przez WiolczurZestaw drugi
 • Kalendarz Violetta, 
 • magazyn "Violetta" numer pierwszy z dodatkiem w postaci minipamiętnika, 
 • magazyn "Za kulisami"
 • książka "Rozdarte serce" 
 • książka "W moim świecie".Zestaw trzeci
 • Magazyn "Violetta" numer pierwszy z dodatkiem w postaci minipamiętnika, 
 • magazyn "Za kulisami",  
 • jednorazowe wydanie XXL gazety Violetta, prosto z ekranu, 
 • płyta "Violetta" z muzyką z pierwszego sezonu


Ponadto, jeśli zwycięzcy zechcą, pojawi się w środku mały dodatek od redakcji :)

Laureat pierwszego miejsca będzie mógł wybrać jeden z tych trzech zestawów. Laureat drugiego miejsca - jeden z pozostałych dwóch. Ostatniemu, kto zmieści się na podium, pozostanie niewybrany wcześniej jeden z tych zestawów :)

Tu znajdziecie szczegółowe recenzje tych produktów, wzbogacone o liczne zdjęcia;

Przy rozpoczęciu akcji poprosimy o to samo, jednak już nie nagradzając. Jeżeli konkurs okaże się dużym zainteresowaniem, zrobimy drugą edycję :)) Ważne przecież, aby filmik był stuprocentowo udany.Zdjęcia wysyłajcie na skrzynkę mailową:
 redakcja.violettapl@gmail.com

W emailu zawrzeć musicie:
 TEMAT: Kochamy Violettę Konkurs oraz WASZE IMIĘ I NAZWISKO lub PSEUDONIM
Konkurs jest organizowany z inicjatywy Violetta Polska, bez ingerencji finansowej i decydującej kogokolwiek z Disney Channel Polska. 
Sponsorem nagród jest wydawnictwo Egmont Polska oraz Wiolczur, która do puli nagród dorzuciła "Płytę z muzyką serialową" oraz magazyn "Violetta. Za kulisami". 


Weźcie udział, podajcie dalej u siebie - przyczyńcie się do wzrostu znaczenia polskich V-lovers! Powiedzcie znajomym! Niech wyrzuci Tini, Jorge, Mechi, Diego, Lodovicę i resztę z kapci! ;)


Wszystkie pytania zadawajcie pod postem, nie na asku - będziemy na bieżąco odpowiadać, w miarę potrzeby aktualizować post :)

Ważna sprawa - udostępniajcie konkurs - na swoich blogach, fanpejdżach, wszędzie gdzie tylko się da! Chodzi o to, by zareklamować akcję. Nagrody są fajne, więc naprawdę warto.

141 komentarzy:

 1. Trochę to jest bez sensu bo może ja nie chce się pokazywać publicznie? Nie pomyślałyście. Troche przykre -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałyśmy - nie musisz się ujawniać. Nie jest to wymagane

   Usuń
  2. Według mnie nie musisz pokazywać swojej twarzy. Tutaj chodzi o to żeby pokazać jakimi jesteśmy fanami, a nie nasze twarze. Czy tutaj gdziekolwiek jest napisane że trzeba pokazywać swoją twarz? Tu chodzi o inwencje twórczą, a nie. Jak chcesz siebie pokazywać to proszę. Jak nie to nie. Nie pomyślałaś. Troche przykre -,-

   Według mnie to jest świetny pomysł i nie moge się doczekać na wyniki całej tej pracy ;D

   Usuń
  3. Anonimie, jeśli któryś z warunków konkursu Ci nie odpowiada - nie musisz brać w nim udziału. Logiczne. Nikt Ci nie każe. To chęć zdobycia nagrody powinna być motorem napędzającym do poświęcenia chwilki na pokazanie idolom swojej kreatywności.

   Usuń
  4. To właśnie nie powinna być chęć zdobycia nagrody tylko chęć sławienia polskich fanek Violetty !!!
   NZ

   Usuń
  5. To jest sprawa pierwszorzędna. Chodziło mi o trochę inną sprawę, mianowicie: twarze fanów mają znaczenie dla idoli. I warto je pokazywać, ale skoro nie chce tego zrobić ze względu dla idoli, ani ze względu na nagrodę w konkursie, to po co w ogóle rości do nas pretensje? My organizowałybyśmy tę akcję bez konkursu tak czy inaczej, ale te nagrody to dla Was również dodatkowa zachęta. Podniesie poprzeczkę zdjęć, bo zależy nam na naprawdę ładnych zdjęciach i takie będziemy nagradzać. Nie wiem po co w ogóle wstydzić się swojej twarzy i nie rozumiem tego problemu. To tylko zdjęcie. Wszyscy jesteśmy tylko normalnymi ludźmi.

   Poza tym -> nie ma obowiązku pokazania twarzy na zdjęciach więc what's her problem?

   Usuń
 2. Łał ! Super pomysł ! Ale ja uważam, że najlepiej napisać Violetta Polonia:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skrót zostanie rozwinięty - będzie tam też Violetta Polonia ;)

   Usuń
  2. Ja wgl nie rozumiem o co chodzi z tym konkursem . :/ wytlumacz mi ;c

   Usuń
 3. A kto Ci każe to robić ? To jest dla chętnych. Jeśli nie chcesz się pokazywać to po co jesteś V-Lovers. ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale że ja mam być na tym zdjęciu ? A wy to potem ukażecie na cały blogspot ? Serio ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po raz kolejny - pokazanie się na zdjęciu nie jest obowiązkowe

   Usuń
 5. Aaaaaaaa wchodzę na strone,żeby przeczytać zaległe posty,i widze KONKUUURS ! <3 Muszę wysłać zdjęcie :D Nawet mi nie chodzi o to,żeby wygrać (Choć nagrody są zaje...fajne ! ^^),chodzi mi o to,żeby pokazać polskie V-lovers z jak najlepszej strony ,i muszę sie przyznać,że już miesiac temu na Brystolu zrobiłam taki rysunek,napis itp. na taki filmik :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodaj serpentyny, fajerwerki i jedziesz z tym :D:D

   Usuń
  2. Hahah :DD

   Usuń
 6. To ma być zdjęcie czy film?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Preferujemy zdjęcia - będzie łatwiej je dostosować do reszty. Sądzę jednak, że filmik też zostałby przyjęty ;)

   Usuń
 7. Ale mamy to wam wysłać czy Lodo,Jorge Tini i wg?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nam, ponieważ ocenimy, wybierzemy najlepsze i ostatecznie złożymy to w jeden filmik, który pójdzie do wszystkich naszych aktorów

   Usuń
 8. Odpowiedzi
  1. To rób w domu :) Miejsce jest kompletnie dowolne. Wykorzystaj więc przyrodę!

   Usuń
  2. To jeszcze lepiej! Jest jesień! Np. Zgrab liście i ułóż je w 'VP' ;)
   Podrawiam ;)

   Usuń
 9. Hmmmm zastanowię się :)

  OdpowiedzUsuń
 10. HEJ, NIE WIEM CZY BĘDĘ MOGŁA POŻYCZYĆ DOBRY APARAT. a związku z tym to tak mniej/więcej jakom jakośc ma mieć zdjęcia, i jaki aparat może być (ile mega pixeli)

  OdpowiedzUsuń
 11. a to ma być filmik czy zdjęcie?

  OdpowiedzUsuń
 12. Hej a w emailu trzeba podac swoj adres i nazwisko i takie inne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dane będą wymagane w momencie wygranej - wtedy je podacie

   Usuń
 13. Mam pytanie. Czy jest możliwość wysłania wspólnej pracy z koleżanką? Oczywiście gdyby zdarzyłby się cud i byśmy wygrały to podzieliłybyśmy się nagrodą i czy można nie pisać imienia i nazwiska tylko np. pseudonim?

  OdpowiedzUsuń
 14. Oczywiście, że jest taka możliwość :)

  OdpowiedzUsuń
 15. JA wyślę zdjęcia,tylko jako do filmiku,bo te rzeczy nie są mi potrzebnie,bo większość już mam.Ostatnio miałam urodziny xD Można wysłać zdjęcie tylko do filmiku,a nie konkursu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście - jak napisane w poście, później jeszcze będziemy o to prosić :)

   Usuń
 16. Łał ♥.♥
  Już widzę siebie w koszulce Polski jeszcze z Euro, z moim sekretnikiem i płytami Violetty siedzącą na trawie z koleżanką przed urzędem miejskim w Szczecinie albo przed pomnikiem czynu Polaków, albo... nie będę wymieniać bo wszystkich tu zanudzę. W każdym razie jestem podekscytowana!
  Można wziąć jakieś stare zdjęcie, np. jak byłam na Euro i dorobić komputerowo napis VP?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wolałybyśmy nie, ponieważ to będzie wyglądało, jakbyśmy zbierały zdjęcia z internetu i je same przerabiały

   Usuń
 17. Ja nie mieszkam w żadnym dużym mieście z zabydkami jak niektórzy czyli mam mniejsze szanse na wygraną? bo np ja zrobie zdjęcie w parku w liściach a ktoś zrobi z jakimś zabytkiem to już ma lepsze zdjęcie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bardzo, nie zrozumieliśmy się - takie czy inne zdjęcie będzie oryginalne i to jest kryterium. Jeżeli będzie dość zdjęć w obu kategoriach, po prostu zorganizujemy dodatkowe nagrody i podzielimy to kategoriami :) w końcu trudno zrobić coś superoryginalnego z zabytkiem i w drugą stronę to samo. pozostaniemy sprawiedliwe, ręczę na swój milenowy honor

   Usuń
 18. Ja proonuje żeby z tych wszystkich zdjęc zrobic jeden ielki filmik .. ;) cos takiego jak sie robi na filmiki urodzinowe./ agaa

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy można wysłać np. 10 różnych zdjęć

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie ma to jak kraść cudze pomysły :P

  OdpowiedzUsuń
 21. Zdjęcia będą później udostępniane na blogu?

  OdpowiedzUsuń
 22. ja wolę wysłać 1 zdięcie ale dobre a nie z 10 , 20 jak ten to 2 max

  OdpowiedzUsuń
 23. szkoda że to wszystko co są jako nagrody to mam

  OdpowiedzUsuń
 24. Do kiedy trzeba wysyłać te zdjęcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potrafisz czytać ze zrozumieniem? =)

   Usuń
 25. Poleciłam wasz blog na mojej grupie na nk nie obrazicie sie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że nie ;) Podaj link! ;D

   Usuń
  2. http://nk.pl/#grupy/671687 to link tej mojej grupy

   Usuń
 26. Napisałam to na asku, ale napiszę też tutaj. Czy mogę później dodać serduszko komputerowo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej nie, bo pomyślą, że wszystkie zdjecia były z internetu, a tylko modyfikowane.

   Usuń
 27. Hej, czytam waszego bloga i bloga violetta 2 polska i musze powiedzieć że oba są genialne. Moglibyście połączyć siły i napisać do Leona TDA żeby na swoim blogu też ogłosił ten konkurs i napisał że to wymyśliłyście i że jesteście organizatorkami. Wtedy byłoby więcej osób, a chyba im więcej tym lepiej?? Co o tym myślicie?? A i jeszcze jedno pytanie do kiedy jest ten konkurs ?? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konkurs trwa do końca listopada - jest to napisane w poście.
   Przemyślimy sprawę.

   Usuń
 28. A CZY MOŻNA WYKONAĆ PLAKAT NA KOMPUTERZE CZY TO KONIECZNIE MUSI BYĆ KONIECZNIE ZDJĘCIE ?

  OdpowiedzUsuń
 29. A można bez zabytku tylko np.na ścianie z flagą polski:-)

  OdpowiedzUsuń
 30. Kochany wilczur ja jusz wysłałam prace czy uwarzarz że jest ładna ?? mój email to Karolinka448@spoko.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Praca w porządku, tylko jest to o czym mówiłyśmy - czyli ingerencja programu graficznego. Lepiej było po prostu to VP mieć na kartce i dopiero sfotografować. Tak to zbiorek obrazków i nie wiadomo ile twoich ile z internetu itp.

   Usuń
 31. A mozna np. zrobić kilka fotek i ponaklejać na brystol i zrobić taki kolaż ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej wysłać te kilka fotek, bo będzie je lepiej widać, zależy nam też na jakości filmiku.

   Usuń
 32. A do kiedy to jest?

  OdpowiedzUsuń
 33. Mam pytanie
  Ile tak około kosztuje ta książka sekrety i marzenia Violetty???
  Za odpowiedź z góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yy.. ta książka nie kosztuje 29,99 zł. -,-
   Byłam ostatnio i widziałam ,że kosztuje 16 zł..
   Ale teraz na wszystkie książki z violetty jest -25 % zniżki ,czyli płacisz ok 13 lub 14 zł. ;)

   Usuń
 34. A co mogą przedstawić na zdjęciu mieszkańcy wsi???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uroki wsi :) Sama również mieszkam na wsi, ale jest rzeka, w pobliżu jakiś staw. Możesz pokazać jesień - usypać gigantyczną kupę liści i z nich stworzyć napis. Możesz poczekać na śnieg, albo np. przy pierwszej lepszej okazji czmychnąć w jakieś fajne miejsce w mieście do parku, albo pod jakiś pomnik ;)

   Usuń
 35. A można zrobić filmik?

  OdpowiedzUsuń
 36. To jest naprawdę świetny pomysł!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 37. http://violettaxx3.blogspot.com/2013/11/akcja-urodziny-jorge.html#more
  KOPIA!KOPIA!KOPIA!

  OdpowiedzUsuń
 38. Violetta Polska5 listopada 2013 09:47

  Free-Doladowania.pl - Jeżeli nie potrzebujesz lub nie chcesz Darmowego doładowania to nie czytaj nawet tego, jeżeli jednak chciałbyś otrzymać całkowicie za darmo doładowanie do dowolnej sieci, to wejdź na tą stronę, na chwilę obecną jest to jedyna sprawdzona i działająca strona rozdająca darmowe doładowania, sam testowałem :)

  OdpowiedzUsuń
 39. <a href="http://www.free-doladowania.pl/</a> - Jeżeli nie potrzebujesz lub nie chcesz Darmowego doładowania to nie czytaj nawet tego, jeżeli jednak chciałbyś otrzymać całkowicie za darmo doładowanie do dowolnej sieci, to wejdź na tą stronę, na chwilę obecną jest to jedyna sprawdzona i działająca strona rozdająca darmowe doładowania, sam testowałem :)

  OdpowiedzUsuń
 40. A moge byc na zdj z koleżanką?

  OdpowiedzUsuń
 41. Czy mogą na zdjęciu znajdować się dwie osoby? Jeśli tak to wtedy jednak ma się zgłaszać czy obydwie?

  OdpowiedzUsuń
 42. Ja nie mam co startować... Wszystko dlatego, że akurat wszystkie te rzeczy już mam, oprócz tej edycji specjalne XXL magazynu ;-)

  OdpowiedzUsuń
 43. Super :)
  Pozdrawiam- Hania :P

  OdpowiedzUsuń
 44. http://violettazycie.blogspot.com/ - Zapraszam na mojego bloga . !

  OdpowiedzUsuń
 45. A musi być na tle jakiegoś krajobrazu ?
  Bo ja chciałabym ustać na tle mojej tablicy korkowej w pokoju poświęconej Violetcie, pomalować się w miarę możliwości na biało - czerwono itp.

  OdpowiedzUsuń
 46. mam pytanko, jak bym podała imię i nazwisko ( bo nie mam tu pseudonimu ) jak wyślę to wy to napiszecie w filmiku? O.O sory jeśli było już takie pytanie...
  PS. To zdjęcie musi być umieszczone w filmiku? ... i do kiedy to?

  OdpowiedzUsuń
 47. Chętnie bym wysłała jakieś zdjęcia,ale wątpie by były na tyle kreatywne i pomysłowe by wygrały chociaż 3 miejsce. Więc na razie odpuszczam mimo,że posiadam lustrzankę to i tak myślę,że to dla mnie za duże wyzwanie :/
  Jednak spróbuję i wezmę udział,może jak wyślę z 20-15 zdjęć to jakieś wygra? XD
  Pozdraffiam,
  Mrs.LoveStoned

  OdpowiedzUsuń
 48. Przepraszam, ze piszę pod tym postem, ale zamówiłam sobie pamiętnik violetta z hiszpanii na kidsfunshop, ale nie wiem w ile dojdzie. Pewnie się na tym znacie, drogie autorki bloga. :D więc zwracam się do Was. Ile będzie trwała przesyłka? I czy jest to wysyłane z Polski? Jeszcze raz przepraszam. :) Czekam na odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podejrzewam, że paczuszka będzie szła z Hiszpanii. Może iść dwa dni a może dwa tygodnie, jednej znajomej ciuch z Francji szedł przez trzy, też zależy jaki wybrany rodzaj przesyłki, ale polecam uzbroić sie w cierpliwość

   Usuń
 49. Juuuz dawno wysłałam zdjęcie, teraz muszę czekać :))

  OdpowiedzUsuń
 50. Przedłużcie jeszcze proszęęęę.Czekam na zdjęcia mojego rodzeństwa,a jedna siostra jest chora i będzie chora 3 tygodnie,więc przedłużcie na koniec grudnia,albo stycznia.bo akcja krótko trwa.

  OdpowiedzUsuń
 51. Dziwicie się, że mało prac? Denny pomysł! Zima za pasem, a wy karzecie robić zdjęcia! Ludzie OMG! To nie ma nic związanego z Violettą! Ja bym dała taki konkurs, że trzeba coś zaśpiewać albo zatańczyć! To by dopiero było coś na poziomie Violetty!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w czym przeszkadza zima? To piękna pora roku. "To nie ma nic związane z Violettą" a musi? TWORZYMY FILMIK DLA AKTORÓW! Ideą tego konkursu jest to aby zachęcić ich do przyjazdu do Polski, aby pokzać im piękno naszego kraju :)

   Usuń
  2. Jak to nie musi mieć nic związanego z Violettą?! (twoje słowa).Zastanów się zanim coś napiszesz! A tak w ogóle zgadzam się z tym, że to głupi pomysł. Widać, że w tej całej "redakcji" brakuje nowych pomysłów i wymyślacie nie wiadomo co. Uważam, że pomysł z piosenką jest świetny! TRZEBA WRESZCIE POWIEDZIEĆ JAKIE KONKURSY CHCĄ PRAWDZIWE V-LOVERS!!!

   Usuń
  3. Ciekawe, czy więcej niż co 10 Vilovers potrafiłaby wymówić tekst poprawnie po hiszpańsku, bo gdyby miała być piosenka to chyba na pierwszy ogien wypadłyby te, gdzie ciągle są jakieś wymyślane słowa, a to byłaby większość.

   Usuń
  4. Ale znalazłby by się osoby które by umiały! No i jest jeszcze świetny pomysł z tańcem!

   Usuń
  5. A ja jestem geniuszę :D i wymyśliłam, że konkurs mógłby być też na rysunek jakiejś pary z Violetty albo czegoś :)
   I absolutnie nie zgadzam się również że ten "Wielki konkurs" jest fajny ;(

   Usuń
 52. mozna by bylo zorganizowac kiedys zlot vilovers i tam nakrecic tez jakis film dla aktorow :D a co do tego konkursu to zrobilabym to zdjecie, tylko nie mam lustrzanki ( moi znajomi tez) a ona jednak jest niezbedna do dobrej jakosci zdjecia :/ ale coz dobrze ze przedluzyliscie termin to moze cos wykombinuje! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobry pomysł z tym filmikiem ze zlotu Vilovers .A co do miejsca by się coś wymyśliło :)

   Usuń
 53. Czy można to zrobić z koleżanką ? (Na jednym zdjęciu my obie)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście

   Usuń
  2. Tak, ale jedno zdjęcie to się równa jedno zgłoszenie, nagroda jak dla jednej osoby.

   Usuń
 54. Mogę wysłać zdj. w załączniku ? :)

  OdpowiedzUsuń
 55. Odpowiedzi
  1. Violetta Polska, Violetta Polonia itd. Wiele innych. :)

   Usuń
 56. Kiedy wyniki ??

  OdpowiedzUsuń
 57. Przedłużycie do 12.12 ???
  prooszę.. bo... ja o tym zapomniałam i jeszcze nie wysłałam :c
  pozdrawiam . ;)

  OdpowiedzUsuń
 58. Ale świnie -,-
  Czekałam a wy jeszcze przedłużacie o wy ..!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie rozumem o co Ci chodzi . Zacznijmy od twojego loginu : "Violetta Polska to świnia.-.-"
   Z tego co zauważyłam nie jest to twój 1 komentarz tego typu . Jak tak bardzo ich nie lubisz , nienawidzisz to po co zawracasz sobie głowę aby dodać ten komentarz a tym bardziej wziąźć udział w konkursie organizowanym przez nie .
   Po drugie zrozum abyśmy mogli godnie zaprezentować nasz kraj potrzeba dużej ilości zdjęć , której jeszcze nie mamy . Ja też czekam na wyniki . Cierpliwość kształtuje charakter . Po za tym sądzę że twój login świadczy o tym jak bardzo zazdrościsz tak wielkiemu sukcesowi jakie osiągnęły redaktorki tego bloga . I jeżeli masz dalej pisać takie komentarze to odpuść . Nikogo to nie rusza a ty robisz spam . To tyle z mojej strony . Pozdrawiam :)

   Usuń
 59. Dla mnie to nie ma sensu ... Czekam i czekam na te wyniki nie chcą wysyłać, ich problem doceńcie tych co wysłali...

  OdpowiedzUsuń
 60. Czy może być zdjęcia a na nie wstawiony napis ?

  OdpowiedzUsuń
 61. Wezmę udział,jutro robię zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 62. Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://playerhd.pl/wdoi/2797/Violetta3_ZWIASTUN

  OdpowiedzUsuń
 63. Mam ważne pytanie. Kiedy przewidujecie zakończenie konkursu? Nie wiem czy mam zacząć robić pracę czy nie bo dopiero mam pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 64. Ja mieszkam w małym mieście, ani żadnych znanych zabytków, ani nawet porządnego centrum handlowego ;p
  Właściwie moje miasto nie ma się czym pochwalić ;p Może jedynie zabytkowym parkiem, ale zbyt piękny nie jest, zwłaszcza teraz, w zimę :(

  Możecie mi doradzić co bym mogła zrobić? Proszę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz coś fajnego wykombinować nawet w domu jak np upieczenie pierniczkow, czy czegos takiego ukladajacego sie w liery, uzyc bialego i czerwonawego lukru i zrobic zdjecie, a na dworzu np w sniegu wyryc napis, ktory ozdobic jakimis kolorkami (szkoda, ze nie ma wiosny), zrobic to przy drzewach w sniegui i na pewno wyszloby swietnie. Nie wiem, trzeba pomyslec. Nawet w tym parku w zime z kartonem - nawet jak byli w roznych Wloszech etc to Argentynczycy nie sa przyzwyczajeni do sniegu i to dla nich fajna odmiana. :D Ja tam mam 10000006 roznych pomyslow XD

   Usuń
  2. //J, myslalam, ze estemzalogowana na swoe kontoxd

   Usuń
  3. Dziękuję, mam już super pomysł :D

   Usuń
  4. Możesz mi jakiś pomysł dać plis! Ja mieszkam na wsi i ja z koleżanką Nie mamy pomysłu plis pomóż

   Usuń
 65. Już biorę się do roboty! Może to być np. ja wśród plakatów z Violettą, trzymającą kartkę z napisem: VP a na policzku naklejona naklejka z flagą Polski? Nie mieszkam w żadnym extra mieście z zabytkami, a na dworze jest dla mnie za zimno wśród drzew.;)

  OdpowiedzUsuń
 66. Nie wiem czy do końca zrozumiałam czy my mamy wysyłać zdjęcia a na tle jakiegoś krajobraz Polski tak o to chodziło ? Jeśli tak to bardzo dobry pomysł i na pewno się zgłoszę może aktorzy z Violetty nie doceniają piękna Polski .

  OdpowiedzUsuń
 67. Mogę zrobić kartkę i np.. Tini ,Lodo,Mechni przyjedżajcie do nas ??? Można być zdjęcie z pokoju ??/

  OdpowiedzUsuń
 68. Wladłam na fajny pomysł. Mozna by bylo nakręcić teledysk do piosenki happy. Tylko taaki związay z Violettą

  OdpowiedzUsuń
 69. Do środy wyślę zdjęcie! :D

  OdpowiedzUsuń
 70. Czy akcent Polski mogę dodać komputerowo ? ;)

  OdpowiedzUsuń
 71. Serio bardzo bym chciała wziąć udział, ale rodzice się nie zgadzają ;/ Sorry

  OdpowiedzUsuń
 72. A mogę dziś wam parę zsjęć wysłać, a jutro kolejne? Bo u mnie juz ciemno, a mam więcej pomysłów.:)

  OdpowiedzUsuń
 73. aa mam wielkie pytanie czy można biało czerwoną flage zrobić komputerowo?

  OdpowiedzUsuń
 74. Kiedy można się spodziewać zakończenia konkursu i wyników?

  OdpowiedzUsuń
 75. To co trzeba zrobic? I jakie sa nagrody????????

  OdpowiedzUsuń
 76. A to po jakiemu mamy pisać? Po polsku czy hiszpańsku? Na tej pracy?

  OdpowiedzUsuń
 77. do kiedy to jest?

  OdpowiedzUsuń
 78. Ten konkurs się już skończył ?? Proszę, odp. :D

  OdpowiedzUsuń
 79. Siemka. Teraz dopiero zauważyłam tego posta, i chciałam spytać czy nadal aktywny. Czekam na szybką odpowiedź ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A do kiedy trzeba to wysłać

   Usuń
 80. fajnie ale niestety nie będę mogła zrobić bardzo chcę żeby violetta przyjechała do polski ale nie mogę tego zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 81. mam jeszcze lepszy konkurs wystarczy tylko kartka z serduszkiem i można wygrać 5 płyt z koncertu en vivo i jeszcze dodatkowo 3 książki violi to jest lepsze niż takie coś w tym konkursie o czym mówicie toi tak viola nie przyjedzie do polski. ona nie żądzi czy ma przyjechać czy nie ona tak nie ma mówie prawde ,a to nie zalerzy od niej ona by chciała a inni oni może się nie zgadają na to żeby przyjechali do polski rozumiem , że najwięksi fani chcieli by żeby ona przyjechała do polski zrozumcie to

  OdpowiedzUsuń
 82. Hej! Nazywam się Martina Stoessel mam nadzieję , że przyjadę do polski chcecie mnie bardziej poznać to zadawajcie pytania .Musze wam powiedzieć, że w serialu Leon z Violettą będą razem,a Ludmiła będzie z Federico to pa muszę kończyć pa pa .
  Pozdrawiam Martina.....
  Całuski..........

  OdpowiedzUsuń
 83. Po co ten konkurs ?! Bez sensu jest to wszystko , nawet ta strona ! Nie rozumiem , po co marnujecie na to czas. Ja już wolę się uczyć jazdy konnej , niż się gapić na Violettę !!!!!

  OdpowiedzUsuń