Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

10.11.2013

Viloverowa grupa na Facebook'u! [AKTUALIZACJA]

Wszystkich fanów Violetty serdecznie zapraszamy do nowo-utworzonej grupy na Facebooku:


Przyjmujemy do niej każdego, więc dołączajcie śmiało! Grupa jest zamknięta, ponieważ zgodnie z życzeniem niektórych dzięki temu znajomi nie widzą naszej aktywności na niej. Wobec tego można wariować na punkcie ulubionych bohaterów z pełnym poczuciem, że widzą to tylko "swojaki" ;))) 
Wystarczy tylko kliknąć prośbę o dołączenie do grupy ;)

Jest to grupa dla wszystkich fanów a nie czytelników, gdzie możemy wymieniać się spostrzeżeniami, obserwacjami, ciekawymi linkami, zdjęciami, opiniami i wszystkim, co tylko chcemy. To społeczność fanów, więc mamy szansę lepiej się poznać od strony swojej twórczości na blogspocie i innych portalach a także zareklamować się

Liczymy, że w najbliższym czasie grupa ta rozrośnie się i będziemy mogli w miłej atmosferze i rodzinnym gronie rozkminiać nad serialem właśnie w tamtym miejscu :). 

Pamiętajcie - grupa na facebooku to miejsce, gdzie każdy jest adminem.

Czekamy na Was! Chcemy bliżej poznać swoich czytelników i innych blogerów i fanów również.

Nazwa Violetta Polska nie ma na celu promować nas - po prostu chcemy zebrać jak najwięcej osób, a to nazwa, na którą najprędzej trafi nieświadomy fan Violetty na facebooku.

I tutaj apel do innych bloggerów: Prosimy, abyście nie szli naszym śladem i nie zakładali nowych grup. To bezcelowe. Lepiej stwórzmy razem jedną konkretną (tym bardziej, że ta ma łączyć wszystkich fanów Violetty w Polsce), zamiast miliona innych. Piszemy o tym ze względu na to, że nasze pomysły są zaskakująco dobrze przez Was odbierane (twitcamy, aski, nabory i zmiany szablonów ;D) 

Jest nas już 234!

23 komentarze:

 1. Jaka Wiolczur, popadła emocjom xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tamtym momencie nie dało się inaczej XD

   Usuń
 2. ej podajcie linka

  OdpowiedzUsuń
 3. Kliknij w napis Violetta Polska ;)

  https://www.facebook.com/groups/violettapolska/

  OdpowiedzUsuń
 4. super później dołącze bo teraz brak czasu :(

  OdpowiedzUsuń
 5. "tutaj apel do innych bloggerów: Prosimy, abyście nie szli naszym śladem i nie zakładali nowych grup. To bezcelowe. Lepiej stwórzmy razem jedną konkretną" i promujmy waszego bloga ta żal większych egoistek nie widziałem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hah sikam najlepsze suchary na świecie :))) one są wypromowane cała Polska chuczy o tym blogu mają dobre chęci a zawsze taki ktoś jak ty musi mieć problemy :))) widać , że im zależy na fanach jak chcą nas bliżej ponać i wg :))) jak to moja pani od matmy mówi: "Nikt nigdy nas nie zwoli z myślenia logicznego" :))))

   Usuń
  2. Jaki jest Twój problem? Nie musisz być wcale czytelniczką naszego bloga, możesz mieć go w czterech literach i jednocześnie być członkinią grupy, bo to grupa POLSKICH VILOVERS, fanów serialu Violetta w Polsce, a nie CZYTELNIKÓW I FANÓW NASZEGO BLOGA.

   Tam jest miejsce na promocję każdego, co zostało UWZGLĘDNIONE w poście.
   Konkretnie w tym cytacie:
   Jest to grupa dla wszystkich fanów, gdzie możemy wymieniać się spostrzeżeniami, obserwacjami, ciekawymi linkami, zdjęciami, opiniami i wszystkim, co tylko chcemy. To społeczność fanów, więc mamy szansę lepiej się poznać od strony swojej twórczości na blogspocie i innych portalach a także zareklamować się.

   Masz tutaj gdzieś zwrot "zareklamować bloga ViolettaPL"? Ja go nie widzę.

   So, what is your problem, darling?

   Usuń
  3. Poza tym: gdyby wszystkie blogi zaczęły tworzyć swoje grupy, to były by grupy fanów danych blogów. Vilovers dosłownie rozpierdzieliły by się po całym Facebooku. A tak to miałabyś całą społeczność fanów w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki i wszystko dostępne by było dla każdego. Ale tak jak powiedziała moja przedmówczyni: zawsze ktoś musi mieć problem.

   A wystarczy użyć trochę makówki ;)

   Usuń
  4. To po co dajecie link do swojego bloga w tle?

   Usuń
  5. PO TO ŻEBYŚ SIĘ PYTAŁ/A ! XD

   Usuń
  6. Ponieważ jesteśmy adminkami i założycielkami grupy a to najprostszy sposób żeby nas znaleźć? Oo w blogger jest taki wykresik, z czego jest najwięcej przychodów, tzw ruch sieciowy. 50% plus minus mamy zwykle z Google. Przychody z facebooka są groszowe. A promocji juz raczej nie potrzebujemy..

   Usuń
  7. Która to Wiolczur i Tinistas ?

   Usuń
 6. Fajnie, a trzeba mieć fb żeby zaglądać co tam się dzieje? Bo ja nie mam i w najbliższej przyszłości nie mam zamiaru zakładać...

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda, że nie mam fc, bo nie mogę patrzeć co tam jest ;C

  OdpowiedzUsuń
 8. Niektórzy ludzie nie mają wstydu i szacunku dla czyjeś pracy.

  http://violetta-mojswiat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiolczur już się z tym rozprawi XD

   Usuń
  2. Nie powiem, ona to potrafi być Aresem z ogniem zamiast oczu xdd

   Usuń
 9. Napewno dolączę. A wpadniesz do mnie? http://violettaimyfani.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. http://www.youtube.com/user/capitulosdevioletta2/videos
  http://www.youtube.com/channel/UCQkBdcnIFmEqiolk1rul0YA/videos
  http://violetta2polska.blogspot.com/p/odinki-2-sezonu-xd.html – wszystkie odcinki
  http://violetta2polska.blogspot.com/ – przewińcie w dół aż do TŁUMACZEŃ OD VIOLI14989

  Hej ludzie jestem , wielką fanką violetty ! Chciałam wam pokazać konta które znalazłam kilka miesięcy temu na youtube o Violettcie . Są tam odcinki Violetty z 2 sezonu . My zaczynamy 2 sezon Violetty , a w Argentynie skończyli go już dawno. Jest tam ostatni odcinek 80 ! – bezcenny moment : http://www.youtube.com/watch?v=xa309_bfgiQ .
  Tak długo na niego czekałam ; ** Ja już przerobiłam cały sezon i coś tam zrozumiałam , ale i tak będę oglądać po polsku w TV . Będzie bardzo dużo emocji . Violetta i Leon pogodzą się dopiero w 79 odcinku . Wcześniej byli razem , ale krótko , bo rozstali się przez Diego .Nie mogę się doczekać 2 i 3 sezonu w Polsce . <3

  OdpowiedzUsuń